Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub EVrchní
rozhodčí:
Babouček František
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:31 TJ Slovan Černý Dub E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Larisch Heinrich
Varyš Milan
 
 
Stašek Rudolf
Škoda Petr
 
 
     3110
2.Bromová Jana
Moudrý Filip
 
 
Šulc Vladimír
Hančl Pavel
 
 
     3120
3.Moudrý FilipŠkoda Petr     3030
4.Bromová JanaStašek Rudolf     2331
5.Varyš MilanHančl Pavel     3141
6.Larisch HeinrichŠulc Vladimír     3251
7.Bromová JanaŠkoda Petr     1352
8.Varyš MilanStašek Rudolf     3162
9.Larisch HeinrichHančl Pavel     3172
10.Moudrý FilipŠulc Vladimír     1373
11.Varyš MilanŠkoda Petr     3083
12.Larisch HeinrichStašek Rudolf     2384
13.Moudrý FilipHančl Pavel     3294
14.Bromová JanaŠulc Vladimír     1395
15.Larisch HeinrichŠkoda Petr     32105
16.Moudrý FilipStašek Rudolf     32115
17.Bromová JanaHančl Pavel     32125
18.Varyš MilanŠulc Vladimír     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Moudrý Filip31Škoda Petr13
Bromová Jana13Stašek Rudolf22
Varyš Milan40Hančl Pavel04
Larisch Heinrich31Šulc Vladimír22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 414, 37367 BorekRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2017 18:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1322:44 TJ Sokol Kněžské Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondr Pavel
Luxa Josef
 
 
Hlávka Jiří
Burian Václav
 
 
     3210
2.Smrž Josef
Smrž Tomáš
 
 
Vik Daniel
Hrdina Karel
 
 
     3120
3.Fousek PavelVik Daniel     1321
4.Smrž JosefHlávka Jiří     1322
5.Luxa JosefHrdina Karel     1323
6.Smrž TomášBurian Václav     3133
7.Smrž JosefVik Daniel     0334
8.Luxa JosefHlávka Jiří     1335
9.Smrž TomášHrdina Karel     3045
10.Fousek PavelBurian Václav     1346
11.Luxa JosefVik Daniel     2347
12.Smrž TomášHlávka Jiří     0348
13.Fousek PavelHrdina Karel     0349
14.Smrž JosefBurian Václav     3159
15.Smrž TomášVik Daniel     03510
16.Fousek PavelHlávka JiříWO    03511
17.Smrž JosefHrdina KarelWO    03512
18.Luxa JosefBurian VáclavWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fousek Pavel03Vik Daniel40
Smrž Josef12Hlávka Jiří30
Luxa Josef03Hrdina Karel21
Smrž Tomáš22Burian Václav12
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou EVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FRozhodčí:Bečvář Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad Vltavou 13.1.2017Rozhodčí:Melounek Pavel
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Bartoš Stanislav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:35 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepička Jan
Hrůza Jan
 
 
Truhlář Jiří
Vazač Miloslav
 
 
     0301
2.Hrůza Pavel
Moravec Stanislav
 
 
Tenglová Jaroslava
Havránek Ladislav
 
 
     3111
3.Hrůza PavelTruhlář Jiří     3121
4.Šálený ZdeněkVazač Miloslav     2322
5.Hrůza JanTenglová Jaroslava     3232
6.Slepička JanHavránek Ladislav     0333
7.Šálený ZdeněkTruhlář Jiří     0334
8.Hrůza JanVazač Miloslav     3144
9.Slepička JanTenglová Jaroslava     3054
10.Hrůza PavelHavránek Ladislav     3164
11.Hrůza JanTruhlář Jiří     1365
12.Slepička JanVazač Miloslav     3175
13.Hrůza PavelTenglová Jaroslava     3285
14.Šálený ZdeněkHavránek Ladislav     3295
15.Slepička JanTruhlář Jiří     0396
16.Moravec StanislavVazač Miloslav     0397
17.Šálený ZdeněkTenglová Jaroslava     2398
18.Hrůza JanHavránek Ladislav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrůza Pavel30Truhlář Jiří31
Šálený Zdeněk13Vazač Miloslav22
Hrůza Jan31Tenglová Jaroslava13
Slepička Jan22Havránek Ladislav13
Moravec Stanislav01   
Ne.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BVrchní
rozhodčí:
Jindra Lubomír
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Tovární 910, 374 01 Trhové SvinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:46 SK Pedagog ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel František
Plachý Dušan
 
 
Adam Jan
Adam Václav
 
 
     3210
2.Bulant Marek
Lenz Jakub
 
 
Nestroj Jan
Lojka Ladislav
 
 
     1311
3.Pavel FrantišekNestroj Jan     2312
4.Plachý DušanLojka Ladislav     3122
5.Jindra LubomírAdam Jan     1323
6.Čajan PavelAdam Václav     1324
7.Plachý DušanNestroj Jan     3234
8.Jindra LubomírLojka Ladislav     1335
9.Čajan PavelAdam Jan     0336
10.Pavel FrantišekAdam Václav     2337
11.Jindra LubomírNestroj Jan     3147
12.Čajan PavelMajor Marián     0348
13.Bulant MarekAdam Jan     1349
14.Plachý DušanAdam Václav     3159
15.Čajan PavelNestroj Jan     03510
16.Bulant MarekMajor Marián     03511
17.Plachý DušanAdam Jan     13512
18.Jindra LubomírAdam Václav     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavel František02Nestroj Jan22
Plachý Dušan31Lojka Ladislav11
Jindra Lubomír13Adam Jan40
Čajan Pavel04Adam Václav31
Bulant Marek02Major Marián20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice BVrchní
rozhodčí:
Marek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:45 TJ Motor České Budějovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vančura Stanislav
Marek Josef
 
 
Bečvář Václav
Pavlík Zdeněk
 
 
     1301
2.Suchý Tomáš
Suchý Marcel ml.
 
 
Pešel Jan
Kalinics Michael
 
 
     1302
3.Suchý TomášKuliš Karel     3212
4.Suchý Marcel ml.Pešel Jan     0313
5.Vančura StanislavKalinics Michael     1314
6.Marek JosefPavlík Zdeněk     0315
7.Suchý Marcel ml.Kuliš Karel     1316
8.Vančura StanislavPešel Jan     3226
9.Marek JosefKalinics Michael     0327
10.Suchý TomášPavlík Zdeněk     3237
11.Vančura StanislavKuliš Karel     3047
12.Marek JosefPešel Jan     0348
13.Suchý TomášKalinics Michael     0349
14.Suchý Marcel ml.Bečvář Václav     13410
15.Marek JosefKuliš Karel     03411
16.Suchý TomášPešel Jan     13412
17.Suchý Marcel ml.Kalinics Michael     03413
18.Vančura StanislavBečvář Václav     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suchý Tomáš22Kuliš Karel22
Suchý Marcel ml.04Pešel Jan31
Vančura Stanislav31Kalinics Michael40
Marek Josef04Pavlík Zdeněk11
   Bečvář Václav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice EVrchní
rozhodčí:
Boháček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BRozhodčí:Fišer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Čapek Petr
Datum dle rozpisu13. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Myler Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:832:27 TJ Sokol České Budějovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháček Stanislav
Fišer Radek
 
 
Michálek Jiří
Čipera Jiří
 
 
     3010
2.Čapek Petr
Boháček Lukáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Čapek PetrVobr Václav     3130
4.Pechoč ŠimonČipera Jiří     0331
5.Myler MatějMichálek Jiří     3241
6.Boháček LukášWO    3051
7.Pechoč ŠimonVobr Václav     0352
8.Myler MatějČipera Jiří     1353
9.Boháček LukášMichálek Jiří     0354
10.Čapek PetrWO    3064
11.Myler MatějVobr Václav     3074
12.Boháček LukášČipera Jiří     1375
13.Šauerová AdélaMichálek Jiří     0376
14.Pechoč ŠimonWO    3086
15.Boháček LukášVobr Václav     3096
16.Šauerová AdélaČipera Jiří     0397
17.Pechoč ŠimonMichálek Jiří     0398
18.Myler MatějWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Čapek Petr10Vobr Václav13
Pechoč Šimon03Čipera Jiří40
Myler Matěj21Michálek Jiří31
Boháček Lukáš12   
Šauerová Adéla02   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves EVrchní
rozhodčí:
Jirák Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 01. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:48 TJ Slovan Černý Dub D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošna Jiří
Jirák Radek
 
 
Blahovec Milan
Honsa Petr
 
 
     0301
2.Jirák Jakub
Bartyzal Josef
 
 
Kubíček Petr st.
Vorbis Jan
 
 
     1302
3.Hošna JiříBlahovec Milan     1303
4.Jirák RadekVorbis Jan     0304
5.Jirák JakubKubíček Petr st.     0305
6.Bartyzal JosefHonsa Petr     1306
7.Jirák RadekBlahovec Milan     0307
8.Jirák JakubVorbis Jan     0308
9.Bartyzal JosefKubíček Petr st.     0309
10.Hošna JiříHonsa Petr     3119
11.Jirák JakubBlahovec Milan     03110
12.Bartyzal JosefVorbis Jan     23111
13.Hošna JiříKubíček Petr st.     30211
14.Jirák RadekHonsa Petr     03212
15.Bartyzal JosefBlahovec Milan     32312
16.Hošna JiříVorbis Jan     13313
17.Jirák RadekKubíček Petr st.     03314
18.Jirák JakubHonsa Petr     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hošna Jiří22Blahovec Milan31
Jirák Radek04Vorbis Jan40
Jirák Jakub04Kubíček Petr st.31
Bartyzal Josef13Honsa Petr31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy