Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB DVrchní
rozhodčí:
Hančl Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pedagogická fakulta JČURozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31 TJ Start ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stašek Rudolf
Škoda Petr
 
 
Hošna Jiří
Vrábek Otto
 
 
     2301
2.Šulc Vladimír
Hančl Pavel
 
 
Jirák Radek
Jirák Jakub
 
 
     3011
3.Hančl PavelJirák Radek     3221
4.Šulc VladimírVrábek Otto     1322
5.Stašek RudolfJirák Jakub     3232
6.Škoda PetrHošna Jiří     0333
7.Šulc VladimírJirák Radek     2334
8.Stašek RudolfVrábek Otto     3244
9.Škoda PetrJirák Jakub     3154
10.Hančl PavelHošna Jiří     0355
11.Stašek RudolfJirák Radek     3065
12.Škoda PetrVrábek Otto     1366
13.Hančl PavelJirák Jakub     3076
14.Šulc VladimírHošna Jiří     3086
15.Škoda PetrJirák Radek     2387
16.Hančl PavelVrábek Otto     3097
17.Šulc VladimírJirák Jakub     30107
18.Stašek RudolfHošna Jiří     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hančl Pavel31Jirák Radek22
Šulc Vladimír22Vrábek Otto22
Stašek Rudolf31Jirák Jakub04
Škoda Petr13Hošna Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DVrchní
rozhodčí:
Kohout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:33552:572TJ Sokol České Budějovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Petr st.
Vorbis Jan
 
 
Čapek Petr
Supová Táňa
 
 
-8-4-3  0301
2.Welser Jiří
Honsa Petr
 
 
Fišer Radek
Boháček Stanislav
 
 
-6-6-4  0302
3.Kubíček Petr st.Čapek Petr-449-283212
4.Welser JiříFišer Radek-9-7-6  0313
5.Kaše MilanHučík Eduard-9-4-8  0314
6.Honsa PetrSupová Táňa654  3024
7.Welser JiříČapek Petr-10-9-7  0325
8.Kaše MilanFišer Radek-9-9-12  0326
9.Honsa PetrHučík Eduard-9-8-9  0327
10.Kubíček Petr st.Supová Táňa1111  3037
11.Kaše MilanČapek Petr9-5-410-82338
12.Honsa PetrFišer Radek86-6-8-72339
13.Kubíček Petr st.Hučík Eduard6814  3049
14.Vorbis JanSupová Táňa167  3059
15.Honsa PetrČapek Petr989  3069
16.Kubíček Petr st.Fišer Radek168-77 3179
17.Vorbis JanHučík Eduard-8-9-4  03710
18.Kaše MilanSupová Táňa6810  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubíček Petr st.40Čapek Petr22
Welser Jiří02Fišer Radek31
Kaše Milan13Hučík Eduard31
Honsa Petr22Supová Táňa04
Vorbis Jan11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BVrchní
rozhodčí:
Hovorka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Eso Doubravice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZlivRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:25 TJ Sokol Zliv B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michálek Jiří
Hovorka Zdeněk
 
 
Marek Josef
Suchý Marcel ml.
 
 
     3110
2.Urban Pavel
Kučera Ladislav
 
 
Vančura Stanislav
Hrubý Petr
 
 
     1311
3.Urban PavelHrubý Petr     3221
4.Kučera LadislavMarek Josef     2322
5.Michálek JiříVančura Stanislav     3232
6.Hovorka ZdeněkSuchý Marcel ml.     3042
7.Kučera LadislavHrubý Petr     0343
8.Michálek JiříMarek Josef     3053
9.Hovorka ZdeněkVančura Stanislav     0354
10.Urban PavelSuchý Marcel ml.     3064
11.Michálek JiříHrubý Petr     2365
12.Hovorka ZdeněkMarek Josef     3075
13.Urban PavelVančura Stanislav     0376
14.Kučera LadislavSuchý Marcel ml.     3086
15.Hovorka ZdeněkHrubý Petr     3096
16.Urban PavelMarek Josef     30106
17.Kučera LadislavVančura Stanislav     32116
18.Michálek JiříSuchý Marcel ml.     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Urban Pavel31Hrubý Petr22
Kučera Ladislav22Marek Josef13
Michálek Jiří31Vančura Stanislav22
Hovorka Zdeněk31Suchý Marcel ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice AVrchní
rozhodčí:
Kuliš Karel
HOSTUJÍCÍ:KST Štěpánovice BRozhodčí:Pešel Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična RožnovRozhodčí:Kalinics Michael
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Bečvář Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:350:21 TJ Motor České Budějovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvář Václav
Pavlík Zdeněk
 
 
Šícha Martin
Mračková Veronika
 
 
     3210
2.Kalinics Michael
Pešel Jan
 
 
Nyiri Filip
Papaj Miroslav
 
 
     3020
3.Kalinics MichaelMračková Veronika     3030
4.Pešel JanŠícha Martin     3140
5.Bečvář VáclavNyiri Filip     3250
6.Kuliš KarelPapaj Miroslav     2351
7.Pešel JanMračková Veronika     1352
8.Bečvář VáclavŠícha Martin     2353
9.Kuliš KarelNyiri Filip     3163
10.Kalinics MichaelPapaj Miroslav     3073
11.Pavlík ZdeněkMračková Veronika     3083
12.Kuliš KarelŠícha Martin     3093
13.Kalinics MichaelNyiri Filip     30103
14.Pešel JanPapaj Miroslav     32113
15.Kuliš KarelMračková Veronika     30123
16.Kalinics MichaelŠícha Martin     30133
17.Pešel JanNyiri Filip     32143
18.Pavlík ZdeněkPapaj Miroslav     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kalinics Michael40Mračková Veronika13
Pešel Jan31Šícha Martin13
Bečvář Václav11Nyiri Filip04
Kuliš Karel31Papaj Miroslav13
Pavlík Zdeněk20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1132:41 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Jan
Adam Václav
 
 
Hrůza Pavel
Moravec Stanislav
 
 
     2301
2.Nestroj Jan
Major Marián
 
 
Slepička Jan
Hrůza Jan
 
 
     2302
3.Major MariánSlepička Jan     0303
4.Adam JanMoravec Stanislav     3213
5.Adam VáclavHrůza Pavel     1314
6.Nestroj JanHrůza Jan     3124
7.Adam JanSlepička Jan     3134
8.Adam VáclavMoravec Stanislav     3044
9.Nestroj JanHrůza Pavel     0345
10.Major MariánHrůza Jan     0346
11.Adam VáclavSlepička Jan     2347
12.Nestroj JanMoravec Stanislav     3157
13.Major MariánHrůza Pavel     0358
14.Adam JanHrůza Jan     2359
15.Nestroj JanSlepička Jan     13510
16.Major MariánMoravec Stanislav     13511
17.Adam JanHrůza Pavel     32611
18.Adam VáclavHrůza Jan     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Major Marián04Slepička Jan31
Adam Jan31Moravec Stanislav13
Adam Václav22Hrůza Pavel31
Nestroj Jan22Hrůza Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:10 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suda Stanislav
Truhlář Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Vazač Miloslav
Tenglová Jaroslava
 
 
Ondr Pavel
Luxa Josef
 
 
     3220
3.Suda StanislavLuxa Josef     3130
4.Truhlář JiříFousek Pavel     1331
5.Vazač MiloslavOndr Pavel     2332
6.Tenglová JaroslavaWO    3042
7.Truhlář JiříLuxa Josef     3152
8.Vazač MiloslavFousek Pavel     3062
9.Tenglová JaroslavaOndr Pavel     3072
10.Suda StanislavWO    3082
11.Vazač MiloslavLuxa JosefWO    3092
12.Tenglová JaroslavaFousek PavelWO    30102
13.Suda StanislavOndr PavelWO    30112
14.Truhlář JiříWO    30122
15.Tenglová JaroslavaLuxa JosefWO    30132
16.Suda StanislavFousek PavelWO    30142
17.Truhlář JiříOndr PavelWO    30152
18.Vazač MiloslavWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Suda Stanislav10Luxa Josef02
Truhlář Jiří11Fousek Pavel11
Vazač Miloslav11Ondr Pavel11
Tenglová Jaroslava10   
WO110WO011



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BVrchní
rozhodčí:
Vik Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
A.Tragera, České BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:248:20 TJ Sokol Kněžské Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vik Daniel
Hrdina Karel
 
 
Bromová Jana
Tetenka Stanislav
 
 
     3110
2.Zeman Jan
Bonuš Karel
 
 
Larisch Heinrich
Varyš Milan
 
 
     3120
3.Vik DanielBromová Jana     3030
4.Hrdina KarelTetenka Stanislav     3240
5.Bonuš KarelVaryš Milan     0341
6.Zeman JanLarisch Heinrich     3251
7.Hrdina KarelBromová Jana     3061
8.Bonuš KarelTetenka Stanislav     3271
9.Zeman JanVaryš Milan     3281
10.Vik DanielLarisch Heinrich     3191
11.Bonuš KarelBromová Jana     0392
12.Zeman JanTetenka Stanislav     30102
13.Vik DanielVaryš Milan     31112
14.Hrdina KarelLarisch HeinrichWO    30122
15.Zeman JanBromová Jana     30132
16.Vik DanielTetenka Stanislav     30142
17.Hrdina KarelVaryš Milan     32152
18.Bonuš KarelLarisch HeinrichWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vik Daniel40Bromová Jana13
Hrdina Karel30Tetenka Stanislav04
Bonuš Karel12Varyš Milan13
Zeman Jan40Larisch Heinrich02
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy