Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BVrchní
rozhodčí:
Vik Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
A.Tragera, České BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:536:22 TJ Sokol Kněžské Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdina Karel
Vik Daniel
 
 
Škoda Petr
Šulc Vladimír
 
 
     3010
2.
 
 

 
 
         
3.Vik DanielŠkoda Petr     3020
4.Hrdina KarelŠulc Vladimír     1321
5.Burian VáclavHančl Pavel     3231
6.         
7.Hrdina KarelŠkoda Petr     3041
8.Burian VáclavŠulc Vladimír     3251
9.Hančl PavelWO    0352
10.Vik DanielWO    3062
11.Burian VáclavŠkoda Petr     2363
12.Šulc VladimírWO    0364
13.Vik DanielHančl Pavel     3174
14.Hrdina KarelWO    3084
15.Škoda PetrWO    0385
16.Vik DanielŠulc Vladimír     3095
17.Hrdina KarelHančl Pavel     32105
18.Burian VáclavWO    30115

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vik Daniel30Škoda Petr12
Hrdina Karel21Šulc Vladimír12
Burian Václav21Hančl Pavel03
WO33WO33



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub EVrchní
rozhodčí:
Babouček František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1615:50 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bromová Jana
Tetenka Stanislav
 
 
Truhlář Jiří
Suda Stanislav
 
 
     2301
2.Varyš Milan
Larisch Heinrich
 
 
Havránek Ladislav
Tenglová Jaroslava
 
 
     1302
3.Tetenka StanislavTruhlář Jiří     0303
4.Larisch HeinrichSuda Stanislav     0304
5.Varyš MilanHavránek Ladislav     3214
6.Bromová JanaTenglová Jaroslava     0315
7.Larisch HeinrichTruhlář Jiří     2316
8.Varyš MilanSuda Stanislav     0317
9.Bromová JanaHavránek Ladislav     0318
10.Tetenka StanislavTenglová Jaroslava     0319
11.Varyš MilanTruhlář Jiří     3029
12.Bromová JanaSuda Stanislav     03210
13.Tetenka StanislavHavránek Ladislav     03211
14.Larisch HeinrichTenglová JaroslavaWO    03212
15.Bromová JanaTruhlář Jiří     13213
16.Tetenka StanislavSuda Stanislav     13214
17.Larisch HeinrichHavránek LadislavWO    03215
18.Varyš MilanTenglová Jaroslava     23216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tetenka Stanislav04Truhlář Jiří31
Larisch Heinrich02Suda Stanislav40
Varyš Milan22Havránek Ladislav21
Bromová Jana04Tenglová Jaroslava30
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 414, 37367 BorekRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 01. 2017 18:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30 TJ Start ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fousek Pavel
Smrž Josef
 
 
Nestroj Jan
Major Marián
 
 
     3110
2.Luxa Josef
Ondr Pavel
 
 
Adam Jan
Adam Václav
 
 
     2311
3.Smrž JosefAdam Václav     1312
4.Fousek PavelAdam Jan     3122
5.Luxa JosefMajor Marián     3032
6.Ondr PavelNestroj Jan     3042
7.Fousek PavelAdam Václav     3252
8.Luxa JosefAdam Jan     0353
9.Ondr PavelMajor Marián     3063
10.Smrž JosefNestroj Jan     0364
11.Luxa JosefAdam Václav     3074
12.Ondr PavelAdam Jan     1375
13.Smrž JosefMajor Marián     3085
14.Fousek PavelNestroj Jan     0386
15.Ondr PavelAdam Václav     2387
16.Smrž JosefAdam Jan     1388
17.Fousek PavelMajor Marián     3198
18.Luxa JosefNestroj Jan     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smrž Josef13Adam Václav22
Fousek Pavel31Adam Jan31
Luxa Josef31Major Marián04
Ondr Pavel22Nestroj Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BVrchní
rozhodčí:
Jindra Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Tovární 910, 374 01 Trhové SvinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:40 TJ Motor České Budějovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Plachý Dušan
Pavel František
 
 
Kuliš Karel
Pavlík Zdeněk
 
 
     3010
2.Levý Roman
Jindra Lubomír
 
 
Kalinics Michael
Pešel Jan
 
 
     2311
3.Pavel FrantišekPešel Jan     0312
4.Plachý DušanKalinics Michael     1313
5.Jindra LubomírPavlík Zdeněk     3023
6.Bulant MarekKuliš Karel     1324
7.Plachý DušanPešel Jan     1325
8.Jindra LubomírKalinics Michael     0326
9.Bulant MarekPavlík Zdeněk     2327
10.Pavel FrantišekKuliš Karel     1328
11.Jindra LubomírPešel Jan     0329
12.Bulant MarekKalinics Michael     03210
13.Čajan PavelPavlík Zdeněk     13211
14.Plachý DušanKuliš Karel     30311
15.Bulant MarekPešel Jan     23312
16.Čajan PavelKalinics Michael     03313
17.Plachý DušanPavlík Zdeněk     30413
18.Jindra LubomírKuliš Karel     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavel František02Pešel Jan40
Plachý Dušan22Kalinics Michael40
Jindra Lubomír22Pavlík Zdeněk22
Bulant Marek04Kuliš Karel22
Čajan Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Štěpánovice BVrchní
rozhodčí:
Nyiri Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtěpánoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:49 TJ Sokol Zliv B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosař Petr
Papaj Miroslav
 
 
Michálek Jiří
Hovorka Zdeněk
 
 
     0301
2.Nyiri Filip
Mračková Veronika
 
 
Čipera Jiří
Kučera Ladislav
 
 
     1302
3.Mračková VeronikaČipera Jiří     0303
4.Nyiri FilipMichálek Jiří     1304
5.Kosař PetrHovorka Zdeněk     0305
6.Papaj MiroslavKučera Ladislav     0306
7.Nyiri FilipČipera Jiří     1307
8.Kosař PetrMichálek Jiří     0308
9.Papaj MiroslavHovorka Zdeněk     1309
10.Mračková VeronikaKučera Ladislav     13010
11.Kosař PetrČipera Jiří     03011
12.Papaj MiroslavMichálek Jiří     03012
13.Mračková VeronikaHovorka Zdeněk     31112
14.Nyiri FilipKučera Ladislav     30212
15.Papaj MiroslavČipera Jiří     03213
16.Mračková VeronikaMichálek Jiří     03214
17.Nyiri FilipHovorka Zdeněk     23215
18.Kosař PetrKučera Ladislav     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mračková Veronika13Čipera Jiří40
Nyiri Filip13Michálek Jiří40
Kosař Petr04Hovorka Zdeněk31
Papaj Miroslav04Kučera Ladislav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice BVrchní
rozhodčí:
Marek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:48 TJ Slovan Černý Dub D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Josef
Suchý Marcel ml.
 
 
Blahovec Milan
Welser Jiří
 
 
     1301
2.Vančura Stanislav
Hrubý Petr
 
 
Honsa Petr
Vorbis Jan
 
 
     3011
3.Hrubý PetrBlahovec Milan     3221
4.Marek JosefWelser Jiří     1322
5.Vančura StanislavHonsa Petr     1323
6.Suchý Marcel ml.Vorbis Jan     1324
7.Marek JosefBlahovec Milan     0325
8.Vančura StanislavWelser Jiří     1326
9.Suchý Marcel ml.Honsa Petr     0327
10.Hrubý PetrVorbis Jan     1328
11.Vančura StanislavBlahovec Milan     2329
12.Suchý Marcel ml.Welser Jiří     3239
13.Hrubý PetrHonsa Petr     13310
14.Marek JosefVorbis Jan     03311
15.Suchý Marcel ml.Blahovec Milan     03312
16.Hrubý PetrWelser Jiří     32412
17.Marek JosefHonsa Petr     03413
18.Vančura StanislavVorbis Jan     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Petr22Blahovec Milan31
Marek Josef04Welser Jiří22
Vančura Stanislav04Honsa Petr40
Suchý Marcel ml.13Vorbis Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice EVrchní
rozhodčí:
Boháček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves ERozhodčí:Fišer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Myler Matěj
Datum dle rozpisu27. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Čapek Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Petr
Myler Matěj
 
 
Hošna Jiří
Vrábek Otto
 
 
     2301
2.Fišer Radek
Boháček Stanislav
 
 
Jirák Radek
Bartyzal Josef
 
 
     3111
3.Čapek PetrHošna Jiří     3021
4.Myler MatějVrábek Otto     1322
5.Tušl MikulášBartyzal Josef     0323
6.Fišer RadekJirák Radek     3033
7.Myler MatějHošna Jiří     0334
8.Tušl MikulášVrábek Otto     0335
9.Fišer RadekBartyzal Josef     2336
10.Čapek PetrJirák Radek     3246
11.Tušl MikulášHošna Jiří     0347
12.Fišer RadekVrábek Otto     3257
13.Čapek PetrBartyzal Josef     3167
14.Myler MatějJirák Radek     3177
15.Fišer RadekHošna Jiří     0378
16.Čapek PetrVrábek Otto     3088
17.Myler MatějBartyzal Josef     3198
18.Tušl MikulášJirák Radek     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čapek Petr40Hošna Jiří31
Myler Matěj22Vrábek Otto22
Tušl Mikuláš04Bartyzal Josef22
Fišer Radek22Jirák Radek13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy