Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB DVrchní
rozhodčí:
Hančl Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pedagogická fakulta JČURozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1417:43 TJ Sokol České Budějovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Vladimír
Škoda Petr
 
 
Boháček Stanislav
Fišer Radek
 
 
     1301
2.
 
 
Čapek Petr
Myler Matěj
 
 
WO    0302
3.Hančl PavelČapek Petr     1303
4.Škoda PetrMyler Matěj     1304
5.Šulc VladimírTušl Mikuláš     3014
6.Fišer RadekWO    0315
7.Škoda PetrČapek Petr     0316
8.Šulc VladimírMyler Matěj     1317
9.Tušl MikulášWO    0318
10.Hančl PavelFišer Radek     3128
11.Šulc VladimírČapek Petr     0329
12.Myler MatějWO    03210
13.Hančl PavelTušl Mikuláš     30310
14.Škoda PetrFišer Radek     03311
15.Čapek PetrWO    03312
16.Myler MatějWO    03313
17.Škoda PetrTušl Mikuláš     30413
18.Šulc VladimírFišer Radek     13414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hančl Pavel21Čapek Petr30
Škoda Petr13Myler Matěj20
Šulc Vladimír13Tušl Mikuláš03
   Fišer Radek21
WO06WO60



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves EVrchní
rozhodčí:
Hošna Jiří
HOSTUJÍCÍ:SK Eso Doubravice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:448:23 TJ Sokol Nová Ves E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošna Jiří
Vrábek Otto
 
 
Vančura Stanislav
Marek Josef
 
 
     3110
2.Jirák Radek
Jirák Jakub
 
 
Suchý Marcel ml.
Erhart Zdeněk ml.
 
 
     3220
3.Hošna JiříVančura Stanislav     2321
4.Vrábek OttoMarek Josef     3031
5.Jirák RadekSuchý Marcel ml.     3141
6.Jirák JakubErhart Zdeněk ml.     3151
7.Vrábek OttoVančura Stanislav     3261
8.Jirák RadekMarek Josef     3071
9.Jirák JakubSuchý Marcel ml.     1372
10.Hošna JiříErhart Zdeněk ml.     3082
11.Jirák RadekVančura Stanislav     3292
12.Jirák JakubMarek Josef     30102
13.Hošna JiříSuchý Marcel ml.     31112
14.Vrábek OttoErhart Zdeněk ml.     23113
15.Jirák JakubVančura Stanislav     30123
16.Hošna JiříMarek Josef     30133
17.Vrábek OttoSuchý Marcel ml.     31143
18.Jirák RadekErhart Zdeněk ml.     13144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hošna Jiří31Vančura Stanislav13
Vrábek Otto31Marek Josef04
Jirák Radek31Suchý Marcel ml.13
Jirák Jakub31Erhart Zdeněk ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DVrchní
rozhodčí:
Kohout Václav
HOSTUJÍCÍ:KST Štěpánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:46Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:251:18696:556TJ Slovan Černý Dub D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Welser Jiří
Blahovec Milan
 
 
Mračková Veronika
Nyiri Filip
 
 
-9-96-6 1301
2.Kubíček Petr st.
Vorbis Jan
 
 
Kosař Petr
Klásek Miroslav
 
 
996  3011
3.Blahovec MilanMračková Veronika68-98 3121
4.Kubíček Petr st.Nyiri Filip68-98 3131
5.Vorbis JanKosař Petr1-681 3141
6.Welser JiříKlásek Miroslav9-588 3151
7.Kubíček Petr st.Mračková Veronika-6-757-12352
8.Vorbis JanNyiri Filip7-8813 3162
9.Welser JiříKosař Petr453  3072
10.Blahovec MilanKlásek Miroslav467  3082
11.Vorbis JanMračková Veronika786  3092
12.Welser JiříNyiri Filip12-587 31102
13.Blahovec MilanKosař Petr5111  30112
14.Kubíček Petr st.Klásek Miroslav16-2-86632122
15.Welser JiříMračková Veronika8-766 31132
16.Blahovec MilanNyiri Filip69-5-8932142
17.Kubíček Petr st.Kosař Petr949  30152
18.Vorbis JanKlásek Miroslav78-96 31162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blahovec Milan40Mračková Veronika13
Kubíček Petr st.31Nyiri Filip04
Vorbis Jan40Kosař Petr04
Welser Jiří40Klásek Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BVrchní
rozhodčí:
Hovorka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZlivRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:24 TJ Sokol Zliv B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Ladislav
Urban Pavel
 
 
Plachý Dušan
Jindra Lubomír
 
 
     3010
2.Michálek Jiří
Hovorka Zdeněk
 
 
Čajan Pavel
Lenz Jakub
 
 
     3020
3.Urban PavelPlachý Dušan     0321
4.Hovorka ZdeněkJindra Lubomír     1322
5.Michálek JiříLenz Jakub     3032
6.Kučera LadislavČajan Pavel     3242
7.Hovorka ZdeněkPlachý Dušan     1343
8.Michálek JiříJindra Lubomír     3153
9.Kučera LadislavLenz Jakub     3063
10.Urban PavelČajan Pavel     3073
11.Michálek JiříPlachý Dušan     1374
12.Kučera LadislavJindra Lubomír     3284
13.Urban PavelLenz Jakub     3094
14.Hovorka ZdeněkČajan Pavel     30104
15.Kučera LadislavPlachý Dušan     23105
16.Urban PavelJindra LubomírWO    03106
17.Hovorka ZdeněkLenz Jakub     31116
18.Michálek JiříČajan Pavel     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Urban Pavel21Plachý Dušan40
Hovorka Zdeněk22Jindra Lubomír12
Michálek Jiří31Lenz Jakub04
Kučera Ladislav31Čajan Pavel04
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice AVrchní
rozhodčí:
Kuliš Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou ERozhodčí:Pešel Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična RožnovRozhodčí:Kalinics Michael
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Bečvář Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1522:46 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvář Václav
Pavlík Zdeněk
 
 
Slepička Jan
Hrůza Jan
 
 
     2301
2.Kalinics Michael
Pešel Jan
 
 
Šálený Zdeněk
Moravec Stanislav
 
 
     2302
3.Kalinics MichaelSlepička Jan     3012
4.Pešel JanMoravec Stanislav     0313
5.Bečvář VáclavŠálený Zdeněk     0314
6.Pavlík ZdeněkHrůza Jan     1315
7.Pešel JanSlepička Jan     2316
8.Bečvář VáclavMoravec Stanislav     2317
9.Pavlík ZdeněkŠálený Zdeněk     0318
10.Kalinics MichaelHrůza Jan     2319
11.Vondrák Zdeněk st.Slepička Jan     03110
12.Pavlík ZdeněkMoravec Stanislav     23111
13.Kalinics MichaelŠálený Zdeněk     03112
14.Pešel JanHrůza Jan     31212
15.Pavlík ZdeněkSlepička Jan     03213
16.Kalinics MichaelMoravec Stanislav     30313
17.Pešel JanŠálený Zdeněk     03314
18.Vondrák Zdeněk st.Hrůza Jan     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kalinics Michael22Slepička Jan31
Pešel Jan13Moravec Stanislav31
Bečvář Václav02Šálený Zdeněk40
Pavlík Zdeněk04Hrůza Jan31
Vondrák Zdeněk st.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:31 SK Pedagog ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Václav
Adam Jan
 
 
Tetenka Stanislav
Moudrý Filip
 
 
     3010
2.Pešl Ladislav
Nestroj Jan
 
 
Larisch Heinrich
Varyš Milan
 
 
     1311
3.Adam JanTetenka Stanislav     3021
4.Nestroj JanMoudrý Filip     3031
5.Pešl LadislavVaryš Milan     1332
6.Adam VáclavLarisch Heinrich     3042
7.Nestroj JanTetenka Stanislav     2343
8.Pešl LadislavMoudrý Filip     3253
9.Adam VáclavVaryš Milan     2354
10.Adam JanLarisch Heinrich     3164
11.Pešl LadislavTetenka Stanislav     3174
12.Adam VáclavMoudrý Filip     3284
13.Adam JanVaryš Milan     0385
14.Nestroj JanLarisch Heinrich     3295
15.Adam VáclavTetenka Stanislav     32105
16.Adam JanMoudrý Filip     13106
17.Nestroj JanVaryš Milan     13107
18.Pešl LadislavLarisch Heinrich     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Adam Jan22Tetenka Stanislav13
Nestroj Jan22Moudrý Filip13
Pešl Ladislav31Varyš Milan40
Adam Václav31Larisch Heinrich04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Truhlář Jiří
Vazač Miloslav
 
 
Zeman Jan
Zeman Tomáš
 
 
     3110
2.Havránek Ladislav
Tenglová Jaroslava
 
 
Hlávka Jiří
Vik Daniel
 
 
     3020
3.Vazač MiloslavZeman Jan     2321
4.Havránek LadislavZeman Tomáš     0322
5.Tenglová JaroslavaVik Daniel     3032
6.Truhlář JiříHlávka Jiří     2333
7.Havránek LadislavZeman Jan     2334
8.Tenglová JaroslavaZeman Tomáš     0335
9.Truhlář JiříVik Daniel     3245
10.Vazač MiloslavHlávka Jiří     3255
11.Tenglová JaroslavaZeman Jan     1356
12.Truhlář JiříZeman Tomáš     3266
13.Vazač MiloslavVik Daniel     3176
14.Havránek LadislavHlávka Jiří     1377
15.Truhlář JiříZeman Jan     3087
16.Vazač MiloslavZeman Tomáš     3197
17.Havránek LadislavVik Daniel     2398
18.Tenglová JaroslavaHlávka Jiří     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vazač Miloslav31Zeman Jan31
Havránek Ladislav04Zeman Tomáš22
Tenglová Jaroslava22Vik Daniel13
Truhlář Jiří31Hlávka Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy