Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:17 SK Pedagog ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Jan
Adam Václav
 
 
Škoda Petr
Stašek Rudolf
 
 
     3110
2.Nestroj Jan
Major Marián
 
 

 
 
WO    3020
3.Adam JanŠkoda Petr     3030
4.Adam VáclavStašek Rudolf     3040
5.Major MariánHančl Pavel     1341
6.Nestroj JanWO    3051
7.Adam VáclavŠkoda Petr     3261
8.Major MariánStašek Rudolf     0362
9.Nestroj JanHančl Pavel     2363
10.Adam JanWO    3073
11.Major MariánŠkoda Petr     3283
12.Nestroj JanStašek Rudolf     0384
13.Adam JanHančl Pavel     3094
14.Adam VáclavWO    30104
15.Nestroj JanŠkoda Petr     30114
16.Adam JanStašek Rudolf     30124
17.Adam VáclavHančl Pavel     30134
18.Major MariánWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adam Jan30Škoda Petr04
Adam Václav30Stašek Rudolf22
Major Marián12Hančl Pavel22
Nestroj Jan12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BVrchní
rozhodčí:
Vik Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
A.Tragera, České BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:21 TJ Sokol Kněžské Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vik Daniel
Hrdina Karel
 
 
Bečvář Václav
Pavlík Zdeněk
 
 
     3110
2.Zeman Jan
Bonuš Karel
 
 
Kalinics Michael
Pešel Jan
 
 
     3220
3.Vik DanielKalinics Michael     2321
4.Zeman JanPešel Jan     3031
5.Hrdina KarelPavlík Zdeněk     3141
6.Bonuš KarelKuliš Karel     3151
7.Zeman JanKalinics Michael     3161
8.Hrdina KarelPešel Jan     3071
9.Bonuš KarelPavlík Zdeněk     3281
10.Vik DanielKuliš Karel     3091
11.Hrdina KarelKalinics Michael     1392
12.Bonuš KarelPešel Jan     2393
13.Vik DanielPavlík Zdeněk     31103
14.Zeman JanBečvář Václav     30113
15.Bonuš KarelKalinics Michael     03114
16.Vik DanielPešel Jan     30124
17.Zeman JanPavlík Zdeněk     30134
18.Hrdina KarelBečvář Václav     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vik Daniel31Kalinics Michael31
Zeman Jan40Pešel Jan13
Hrdina Karel31Pavlík Zdeněk04
Bonuš Karel22Kuliš Karel02
   Bečvář Václav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub EVrchní
rozhodčí:
Babouček František
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Larisch Heinrich
Varyš Milan
 
 
Vobr Václav
Kučera Ladislav
 
 
     3010
2.Bromová Jana
Tetenka Stanislav
 
 
Čipera Jiří
Michálek Jiří
 
 
     3220
3.Tetenka StanislavVobr Václav     3230
4.Bromová JanaKučera Ladislav     1331
5.Varyš MilanMichálek Jiří     2332
6.Ihrová StanislavaČipera Jiří     0333
7.Bromová JanaVobr Václav     2334
8.Varyš MilanKučera Ladislav     3244
9.Ihrová StanislavaMichálek Jiří     3154
10.Tetenka StanislavČipera Jiří     0355
11.Varyš MilanVobr Václav     3265
12.Ihrová StanislavaKučera Ladislav     3075
13.Tetenka StanislavMichálek Jiří     1376
14.Bromová JanaČipera Jiří     0377
15.Ihrová StanislavaVobr Václav     3087
16.Tetenka StanislavKučera Ladislav     1388
17.Bromová JanaMichálek Jiří     1389
18.Varyš MilanČipera Jiří     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tetenka Stanislav13Vobr Václav13
Bromová Jana04Kučera Ladislav22
Varyš Milan31Michálek Jiří31
Ihrová Stanislava31Čipera Jiří31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 414, 37367 BorekRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2017 18:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:542:24 TJ Start ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fousek Pavel
Smrž Tomáš
 
 
Welser Jiří
Blahovec Milan
 
 
     2301
2.Luxa Josef
Ondr Pavel
 
 
Kubíček Petr st.
Vorbis Jan
 
 
     3011
3.Fousek PavelWelser Jiří     3121
4.Smrž TomášBlahovec Milan     3031
5.Luxa JosefKaše Milan     3041
6.Ondr PavelVorbis Jan     3251
7.Smrž TomášWelser Jiří     3161
8.Luxa JosefBlahovec Milan     3271
9.Ondr PavelKaše Milan     3281
10.Fousek PavelVorbis Jan     1382
11.Luxa JosefWelser Jiří     3092
12.Ondr PavelBlahovec Milan     31102
13.Fousek PavelKaše Milan     30112
14.Smrž TomášVorbis JanWO    03113
15.Ondr PavelKubíček Petr st.     03114
16.Fousek PavelBlahovec Milan     30124
17.Smrž TomášKaše MilanWO    03125
18.Luxa JosefVorbis Jan     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fousek Pavel31Welser Jiří03
Smrž Tomáš20Blahovec Milan04
Luxa Josef40Kaše Milan03
Ondr Pavel31Vorbis Jan12
   Kubíček Petr st.10
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou EVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves ERozhodčí:Melounek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad Vltavou 24.2..2017Rozhodčí:Mikšátko Jan
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Bečvář Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:442:21 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepička Jan
Hrůza Jan
 
 
Hošna Jiří
Hnilička Jiří
 
 
     3010
2.Hrůza Pavel
Moravec Stanislav
 
 
Jirák Jakub
Jirák Radek
 
 
     3120
3.Slepička JanJirák Jakub     3030
4.Hrůza JanHošna Jiří     3040
5.Volková MarcelaJirák Radek     3250
6.Moravec StanislavHnilička Jiří     0351
7.Hrůza JanJirák Jakub     3061
8.Volková MarcelaHošna Jiří     0362
9.Moravec StanislavJirák Radek     3172
10.Slepička JanHnilička Jiří     3182
11.Volková MarcelaJirák Jakub     3192
12.Moravec StanislavHošna Jiří     0393
13.Slepička JanJirák Radek     30103
14.Hrůza JanHnilička Jiří     32113
15.Moravec StanislavJirák Jakub     31123
16.Slepička JanHošna Jiří     30133
17.Hrůza JanJirák Radek     30143
18.Volková MarcelaHnilička Jiří     03144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slepička Jan40Jirák Jakub04
Hrůza Jan40Hošna Jiří22
Volková Marcela22Jirák Radek04
Moravec Stanislav22Hnilička Jiří22
Ne.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 23 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BVrchní
rozhodčí:
Jindra Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Tovární 910, 374 01 Trhové SvinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:25 TJ Spartak Trhové Sviny B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levý Roman
Jindra Lubomír
 
 
Fišer Radek
Boháček Stanislav
 
 
     3110
2.Pavel František
Plachý Dušan
 
 
Myler Matěj
Čapek Petr
 
 
     3120
3.Pavel FrantišekČapek Petr     1321
4.Plachý DušanMyler Matěj     3031
5.Jindra LubomírŠauerová Adéla     3041
6.Bulant MarekFišer Radek     0342
7.Plachý DušanČapek Petr     2343
8.Jindra LubomírMyler Matěj     1344
9.Bulant MarekŠauerová Adéla     3154
10.Pavel FrantišekFišer Radek     3064
11.Jindra LubomírČapek Petr     2365
12.Bulant MarekMyler Matěj     2366
13.Pavel FrantišekŠauerová Adéla     3076
14.Plachý DušanFišer Radek     3086
15.Bulant MarekČapek Petr     0387
16.Pavel FrantišekMyler Matěj     3197
17.Plachý DušanŠauerová Adéla     30107
18.Jindra LubomírFišer RadekWO    30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavel František31Čapek Petr40
Plachý Dušan31Myler Matěj22
Jindra Lubomír12Šauerová Adéla04
Bulant Marek13Fišer Radek12
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy