Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB DVrchní
rozhodčí:
Hančl Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Štěpánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jč UniverzitaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:21 TJ Start ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hančl Pavel
Škoda Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Šulc Vladimír
Stašek Rudolf
 
 
Mračková Veronika
Nyiri Filip
 
 
     3020
3.Šulc VladimírMračková Veronika     1321
4.Stašek RudolfNyiri Filip     3131
5.Hančl PavelPapaj Miroslav     3041
6.Škoda PetrWO    3051
7.Stašek RudolfMračková Veronika     0352
8.Hančl PavelNyiri Filip     3162
9.Škoda PetrPapaj Miroslav     3172
10.Šulc VladimírWO    3082
11.Hančl PavelMračková Veronika     3192
12.Škoda PetrNyiri Filip     1393
13.Šulc VladimírPapaj Miroslav     31103
14.Stašek RudolfWO    30113
15.Škoda PetrMračková Veronika     23114
16.Šulc VladimírNyiri Filip     31124
17.Stašek RudolfPapaj Miroslav     23125
18.Hančl PavelWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Šulc Vladimír21Mračková Veronika31
Stašek Rudolf12Nyiri Filip13
Hančl Pavel30Papaj Miroslav13
Škoda Petr12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice BVrchní
rozhodčí:
Marek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:31 SK Eso Doubravice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vančura Stanislav
Marek Josef
 
 
Plachý Dušan
Jindra Lubomír
 
 
     1301
2.Suchý Tomáš
Suchý Marcel ml.
 
 
Čajan Pavel
Bulant Marek
 
 
     3011
3.Vančura StanislavPlachý Dušan     0312
4.Suchý TomášJindra Lubomír     3122
5.Marek JosefBulant Marek     0323
6.Suchý Marcel ml.Čajan Pavel     3133
7.Suchý TomášPlachý Dušan     3243
8.Marek JosefJindra Lubomír     1344
9.Suchý Marcel ml.Bulant Marek     1345
10.Vančura StanislavČajan Pavel     3255
11.Marek JosefLenz Jakub     3165
12.Suchý Marcel ml.Jindra Lubomír     3175
13.Vančura StanislavBulant Marek     3285
14.Suchý TomášČajan Pavel     3095
15.Suchý Marcel ml.Lenz Jakub     1396
16.Vančura StanislavJindra Lubomír     30106
17.Suchý TomášBulant Marek     30116
18.Marek JosefČajan Pavel     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vančura Stanislav31Plachý Dušan11
Suchý Tomáš40Jindra Lubomír13
Marek Josef13Bulant Marek22
Suchý Marcel ml.22Čajan Pavel13
   Lenz Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice EVrchní
rozhodčí:
Boháček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou ERozhodčí:Boháček Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Fišer Radek
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:Myler Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1418:45 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Petr
Boháček Lukáš
 
 
Hrůza Jan
Šálený Zdeněk
 
 
     1301
2.Fišer Radek
Myler Matěj
 
 
Hrůza Pavel
Moravec Stanislav
 
 
     0302
3.Čapek PetrHrůza Jan     3212
4.Boháček LukášHrůza Pavel     1313
5.Myler MatějŠálený Zdeněk     0314
6.Tušl MikulášMlsek Jiří     0315
7.Boháček LukášHrůza Jan     1316
8.Myler MatějHrůza Pavel     0317
9.Tušl Mikulᚊálený Zdeněk     0318
10.Čapek PetrMlsek Jiří     3028
11.Myler MatějMoravec Stanislav     3138
12.Tušl MikulášHrůza Pavel     0339
13.Čapek PetrŠálený Zdeněk     23310
14.Šauerová AdélaMlsek Jiří     03311
15.Tušl MikulášMoravec Stanislav     03312
16.Čapek PetrHrůza Pavel     03313
17.Šauerová AdélaŠálený Zdeněk     13314
18.Myler MatějMlsek Jiří     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čapek Petr22Hrůza Jan11
Boháček Lukáš02Hrůza Pavel40
Myler Matěj22Šálený Zdeněk40
Tušl Mikuláš04Mlsek Jiří22
Šauerová Adéla02Moravec Stanislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves EVrchní
rozhodčí:
Vrábek Otto
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1225:44 TJ Start ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrábek Otto
Hošna Jiří
 
 
Smrž Josef
Fousek Pavel
 
 
     3210
2.Jirák Radek
Jirák Jakub
 
 
Luxa Josef
Ondr Pavel
 
 
     1311
3.Hošna JiříSmrž Josef     3121
4.Vrábek OttoFousek Pavel     3231
5.Jirák RadekLuxa Josef     0332
6.Jirák JakubOndr Pavel     0333
7.Vrábek OttoSmrž Josef     2334
8.Jirák RadekFousek Pavel     1335
9.Jirák JakubLuxa Josef     0336
10.Hošna JiříOndr Pavel     3146
11.Jirák RadekSmrž Josef     0347
12.Jirák JakubFousek Pavel     1348
13.Hošna JiříLuxa Josef     0349
14.Vrábek OttoOndr Pavel     03410
15.Jirák JakubSmrž Josef     13411
16.Hošna JiříFousek PavelWO    30511
17.Vrábek OttoLuxa Josef     32611
18.Jirák RadekOndr Pavel     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hošna Jiří21Smrž Josef31
Vrábek Otto22Fousek Pavel21
Jirák Radek04Luxa Josef31
Jirák Jakub04Ondr Pavel31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DVrchní
rozhodčí:
Kohout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35671:665nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Welser Jiří
Kaše Milan
 
 
Larisch Heinrich
Varyš Milan
 
 
8-7-4-5 1301
2.Kubíček Petr st.
Vorbis Jan
 
 
Tetenka Stanislav
Babouček František
 
 
-7-5-10  0302
3.Kubíček Petr st.Babouček František9-4-47-122303
4.Vorbis JanTetenka Stanislav9-8-96-62304
5.Kaše MilanVaryš Milan6-8-98-92305
6.Welser JiříLarisch Heinrich24-9-683215
7.Vorbis JanBabouček František1099  3025
8.Kaše MilanTetenka Stanislav7-785 3135
9.Welser JiříVaryš Milan-7-9-6  0336
10.Kubíček Petr st.Larisch Heinrich-41088 3146
11.Kaše MilanBabouček František987  3056
12.Welser JiříTetenka Stanislav-6895 3166
13.Kubíček Petr st.Varyš Milan-96-4-5 1367
14.Vorbis JanLarisch Heinrich8-867 3177
15.Welser JiříBabouček František644  3087
16.Kubíček Petr st.Tetenka Stanislav8-9-6-7 1388
17.Vorbis JanVaryš Milan79-8-9-92389
18.Kaše MilanLarisch Heinrich-897-883299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kubíček Petr st.13Babouček František13
Vorbis Jan22Tetenka Stanislav22
Kaše Milan31Varyš Milan40
Welser Jiří31Larisch Heinrich04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BVrchní
rozhodčí:
Hovorka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZlivRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:41 TJ Sokol Kněžské Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Ladislav
Vobr Václav
 
 
Vik Daniel
Hrdina Karel
 
 
     1301
2.Michálek Jiří
Hovorka Zdeněk
 
 
Burian Václav
Zeman Tomáš
 
 
     1302
3.Michálek JiříVik Daniel     1303
4.Kučera LadislavZeman Tomáš     0304
5.Hovorka ZdeněkHrdina Karel     1305
6.Vobr VáclavBurian Václav     3215
7.Kučera LadislavVik Daniel     1316
8.Hovorka ZdeněkZeman Tomáš     3226
9.Vobr VáclavHrdina Karel     2327
10.Michálek JiříBurian Václav     3037
11.Hovorka ZdeněkVik Daniel     0338
12.Vobr VáclavZeman Tomáš     0339
13.Michálek JiříHrdina Karel     23310
14.Kučera LadislavBurian Václav     31410
15.Vobr VáclavVik Daniel     23411
16.Michálek JiříZeman Tomáš     13412
17.Kučera LadislavHrdina Karel     30512
18.Hovorka ZdeněkBurian Václav     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Michálek Jiří13Vik Daniel40
Kučera Ladislav22Zeman Tomáš31
Hovorka Zdeněk22Hrdina Karel31
Vobr Václav13Burian Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 24 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice AVrchní
rozhodčí:
Kuliš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FRozhodčí:Pešel Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična RožnovRozhodčí:Kalinics Michael
Datum dle rozpisu03. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Bečvář Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1426:47 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvář Václav
Pavlík Zdeněk
 
 
Vazač Miloslav
Truhlář Jiří
 
 
     1301
2.Kalinics Michael
Pešel Jan
 
 
Havránek Ladislav
Suda Stanislav
 
 
     2302
3.Pavlík ZdeněkVazač Miloslav     0303
4.Pešel JanTruhlář Jiří     0304
5.Kalinics MichaelHavránek Ladislav     3014
6.Bečvář VáclavSuda Stanislav     2315
7.Pešel JanVazač Miloslav     3225
8.Kalinics MichaelTruhlář Jiří     1326
9.Bečvář VáclavHavránek Ladislav     1327
10.Pavlík ZdeněkSuda Stanislav     1328
11.Kalinics MichaelVazač Miloslav     3138
12.Bečvář VáclavTruhlář Jiří     0339
13.Pavlík ZdeněkHavránek Ladislav     23310
14.Pešel JanSuda Stanislav     03311
15.Bečvář VáclavVazač Miloslav     13312
16.Pavlík ZdeněkTruhlář Jiří     13313
17.Pešel JanHavránek Ladislav     23314
18.Kalinics MichaelSuda Stanislav     32414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlík Zdeněk04Vazač Miloslav22
Pešel Jan13Truhlář Jiří40
Kalinics Michael31Havránek Ladislav31
Bečvář Václav04Suda Stanislav31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy