Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB DVrchní
rozhodčí:
Hančl Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jč UniverzitaRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:19 TJ Start ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hančl Pavel
Škoda Petr
 
 
Jindra Lubomír
Čajan Pavel
 
 
     3210
2.Stašek Rudolf
Šulc Vladimír
 
 
Lenz Jakub
Korec Dominik
 
 
     3120
3.Hančl PavelJindra Lubomír     3130
4.Stašek RudolfČajan Pavel     3140
5.Šulc VladimírLenz Jakub     3150
6.Škoda PetrKorec Dominik     3060
7.Stašek RudolfJindra Lubomír     3270
8.Šulc VladimírČajan Pavel     3180
9.Škoda PetrLenz Jakub     3090
10.Hančl PavelKorec Dominik     30100
11.Šulc VladimírJindra Lubomír     13101
12.Škoda PetrČajan Pavel     32111
13.Hančl PavelLenz Jakub     31121
14.Stašek RudolfKorec Dominik     31131
15.Škoda PetrJindra Lubomír     13132
16.Hančl PavelČajan Pavel     30142
17.Stašek RudolfLenz Jakub     30152
18.Šulc VladimírKorec Dominik     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hančl Pavel40Jindra Lubomír22
Stašek Rudolf40Čajan Pavel04
Šulc Vladimír31Lenz Jakub04
Škoda Petr31Korec Dominik04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Štěpánovice BVrchní
rozhodčí:
Nyiri Filip
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtěpánoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:189:54 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papaj Miroslav
Kosař Petr
 
 
Hrůza Pavel
Moravec Stanislav
 
 
     0301
2.Mračková Veronika
Nyiri Filip
 
 
Šálený Zdeněk
Slepička Jan
 
 
     1302
3.Mračková VeronikaHrůza Pavel     0303
4.Kosař PetrSlepička Jan     1304
5.Papaj MiroslavMoravec Stanislav     1305
6.Nyiri FilipŠálený Zdeněk     0306
7.Kosař PetrHrůza Pavel     0307
8.Papaj MiroslavSlepička Jan     0308
9.Nyiri FilipMoravec Stanislav     2309
10.Mračková VeronikaŠálený Zdeněk     03010
11.Papaj MiroslavHrůza Pavel     03011
12.Nyiri FilipSlepička Jan     23012
13.Mračková VeronikaMoravec Stanislav     13013
14.Kosař PetrŠálený Zdeněk     03014
15.Nyiri FilipHrůza Pavel     03015
16.Mračková VeronikaSlepička Jan     13016
17.Kosař PetrMoravec Stanislav     03017
18.Papaj MiroslavŠálený Zdeněk     03018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mračková Veronika04Hrůza Pavel40
Kosař Petr04Slepička Jan40
Papaj Miroslav04Moravec Stanislav40
Nyiri Filip04Šálený Zdeněk40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice BVrchní
rozhodčí:
Marek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37 TJ Start ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vančura Stanislav
Marek Josef
 
 
Smrž Tomáš
Fousek Pavel
 
 
     3110
2.Suchý Tomáš
Suchý Marcel ml.
 
 
Luxa Josef
Ondr Pavel
 
 
     3220
3.Suchý TomášSmrž Josef     3030
4.Vančura StanislavFousek Pavel     3040
5.Suchý Marcel ml.Luxa Josef     0341
6.Marek JosefOndr Pavel     0342
7.Vančura StanislavSmrž Josef     1343
8.Suchý Marcel ml.Fousek Pavel     0344
9.Marek JosefLuxa Josef     0345
10.Suchý TomášOndr Pavel     3155
11.Suchý Marcel ml.Smrž Josef     1356
12.Marek JosefFousek Pavel     1357
13.Suchý TomášLuxa Josef     3067
14.Vančura StanislavOndr Pavel     3177
15.Marek JosefSmrž Josef     0378
16.Suchý TomášFousek Pavel     3288
17.Vančura StanislavLuxa Josef     2389
18.Suchý Marcel ml.Ondr Pavel     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Suchý Tomáš40Smrž Josef31
Vančura Stanislav22Fousek Pavel22
Suchý Marcel ml.04Luxa Josef31
Marek Josef04Ondr Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice EVrchní
rozhodčí:
Boháček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub ERozhodčí:Fišer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Myler Matěj
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:Hučík Eduard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36 TJ Slovan Černý Dub E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Myler Matěj
Fišer Radek
 
 
Larisch Heinrich
Varyš Milan
 
 
     3010
2.
 
 
Bromová Jana
Tetenka Stanislav
 
 
WO    0311
3.Myler MatějBromová Jana     3021
4.Hučík EduardTetenka Stanislav     2322
5.Fišer RadekVaryš Milan     1323
6.Larisch HeinrichWO    0324
7.Hučík EduardBromová Jana     3034
8.Fišer RadekTetenka Stanislav     0335
9.Varyš MilanWO    0336
10.Myler MatějLarisch Heinrich     3046
11.Fišer RadekBromová Jana     3056
12.Tetenka StanislavWO    0357
13.Myler MatějVaryš Milan     3267
14.Hučík EduardLarisch Heinrich     3277
15.Bromová JanaWO    0378
16.Myler MatějTetenka Stanislav     3288
17.Hučík EduardVaryš Milan     1389
18.Fišer RadekLarisch Heinrich     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Myler Matěj40Bromová Jana03
Hučík Eduard22Tetenka Stanislav21
Fišer Radek13Varyš Milan21
   Larisch Heinrich12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves EVrchní
rozhodčí:
Bartyzal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1613:51 TJ Sokol Kněžské Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartyzal Josef
Jirák Jakub
 
 
Hlávka Jiří
Hrdina Karel
 
 
     0301
2.Hošna Jiří
Jirák Radek
 
 
Zeman Jan
Zeman Tomáš
 
 
     1302
3.Hošna JiříHlávka Jiří     1303
4.Jirák RadekHrdina Karel     1304
5.Bartyzal JosefZeman Jan     0305
6.Jirák JakubZeman Tomáš     0306
7.Jirák RadekHlávka Jiří     0307
8.Bartyzal JosefHrdina Karel     0308
9.Jirák JakubZeman Jan     0309
10.Hošna JiříZeman Tomáš     03010
11.Bartyzal JosefHlávka Jiří     13011
12.Jirák JakubHrdina Karel     23012
13.Hošna JiříZeman Jan     31112
14.Jirák RadekZeman Tomáš     03113
15.Jirák JakubHlávka Jiří     03114
16.Hošna JiříHrdina Karel     32214
17.Jirák RadekZeman Jan     13215
18.Bartyzal JosefZeman Tomáš     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hošna Jiří22Hlávka Jiří40
Jirák Radek04Hrdina Karel31
Bartyzal Josef04Zeman Jan31
Jirák Jakub04Zeman Tomáš40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DVrchní
rozhodčí:
Kohout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:06Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1715:51444:690TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Truhlář Jiří
Vazač Miloslav
 
 
WO    0301
2.Kubíček Petr st.
Vorbis Jan
 
 
Havránek Ladislav
Tenglová Jaroslava
 
 
-9-6-8  0302
3.Kubíček Petr st.Truhlář Jiří-3-64-6 1303
4.Vorbis JanVazač Miloslav-68-8-6 1304
5.Havránek LadislavWO    0305
6.Welser JiříTenglová Jaroslava-64-8-5 1306
7.Vorbis JanTruhlář Jiří-8-10-7  0307
8.Vazač MiloslavWO    0308
9.Welser JiříHavránek Ladislav87-4-8-72309
10.Kubíček Petr st.Tenglová Jaroslava-99-12-5 13010
11.Truhlář JiříWO    03011
12.Welser JiříVazač Miloslav8-10-4-8 13012
13.Kubíček Petr st.Havránek Ladislav89-12-6-2023013
14.Vorbis JanTenglová Jaroslava-8-6-10  03014
15.Welser JiříTruhlář Jiří-977-7-823015
16.Kubíček Petr st.Vazač Miloslav986  30115
17.Vorbis JanHavránek Ladislav-66-8-10 13116
18.Tenglová JaroslavaWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kubíček Petr st.13Truhlář Jiří30
Vorbis Jan04Vazač Miloslav21
Welser Jiří04Havránek Ladislav30
   Tenglová Jaroslava30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 26 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BVrchní
rozhodčí:
Hovorka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZlivRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27 TJ Sokol Zliv B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michálek Jiří
Kučera Ladislav
 
 
Adam Jan
Adam Václav
 
 
     1301
2.Hovorka Zdeněk
Vobr Václav
 
 
Nestroj Jan
Major Marián
 
 
     3011
3.Michálek JiříMajor Marián     3021
4.Kučera LadislavAdam Václav     3031
5.Hovorka ZdeněkNestroj Jan     3041
6.Vobr VáclavAdam Jan     0342
7.Kučera LadislavMajor Marián     3252
8.Hovorka ZdeněkAdam Václav     3162
9.Vobr VáclavNestroj Jan     2363
10.Michálek JiříAdam Jan     0364
11.Hovorka ZdeněkMajor Marián     3074
12.Vobr VáclavAdam Václav     3184
13.Michálek JiříNestroj Jan     3194
14.Kučera LadislavAdam Jan     0395
15.Vobr VáclavMajor Marián     30105
16.Michálek JiříAdam Václav     23106
17.Kučera LadislavNestroj Jan     31116
18.Hovorka ZdeněkAdam Jan     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michálek Jiří22Major Marián04
Kučera Ladislav31Adam Václav13
Hovorka Zdeněk31Nestroj Jan13
Vobr Václav22Adam Jan40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy