Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 27 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice AVrchní
rozhodčí:
Kuliš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB DRozhodčí:Pešel Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična rožnovRozhodčí:Kalinics Michael
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Bečvář Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:30 TJ Motor České Budějovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvář Václav
Pavlík Zdeněk
 
 
Stašek Rudolf
Šulc Vladimír
 
 
     2301
2.Kalinics Michael
Pešel Jan
 
 
Hančl Pavel
Škoda Petr
 
 
     3011
3.Pešel JanŠkoda Petr     1312
4.Pavlík ZdeněkStašek Rudolf     2313
5.Kalinics MichaelŠulc Vladimír     3123
6.Kuliš KarelHančl Pavel     2324
7.Pavlík ZdeněkŠkoda Petr     3234
8.Kalinics MichaelStašek Rudolf     3044
9.Kuliš KarelŠulc Vladimír     3054
10.Pešel JanHančl Pavel     3064
11.Kalinics MichaelŠkoda Petr     3174
12.Kuliš KarelStašek Rudolf     0375
13.Pešel JanŠulc Vladimír     3285
14.Bečvář VáclavHančl Pavel     1386
15.Kuliš KarelŠkoda Petr     3296
16.Pešel JanStašek Rudolf     0397
17.Bečvář VáclavŠulc VladimírWO    30107
18.Kalinics MichaelHančl Pavel     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešel Jan22Škoda Petr13
Pavlík Zdeněk11Stašek Rudolf31
Kalinics Michael40Šulc Vladimír03
Kuliš Karel22Hančl Pavel22
Bečvář Václav01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 27 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:644:28 SK Pedagog ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Václav
Adam Jan
 
 
Blahovec Milan
Welser Jiří
 
 
     3210
2.Nestroj Jan
Lojka Ladislav
 
 
Kubíček Petr st.
Vorbis Jan
 
 
     3120
3.Adam JanWelser Jiří     3030
4.Lojka LadislavBlahovec Milan     1331
5.Adam VáclavVorbis Jan     3141
6.Nestroj JanKubíček Petr st.     3051
7.Lojka LadislavWelser Jiří     3061
8.Adam VáclavBlahovec Milan     2362
9.Nestroj JanVorbis Jan     3172
10.Adam JanKubíček Petr st.     3182
11.Adam VáclavWelser Jiří     1383
12.Nestroj JanBlahovec Milan     2384
13.Adam JanVorbis Jan     3094
14.Lojka LadislavKubíček Petr st.     2395
15.Nestroj JanWelser Jiří     32105
16.Adam JanBlahovec Milan     31115
17.Lojka LadislavVorbis Jan     03116
18.Adam VáclavKubíček Petr st.     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adam Jan40Welser Jiří13
Lojka Ladislav13Blahovec Milan31
Adam Václav22Vorbis Jan13
Nestroj Jan31Kubíček Petr st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 27 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FVrchní
rozhodčí:
Havránek Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:26Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:6 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vazač Miloslav
Truhlář Jiří
 
 
Jirák Jakub
Bartyzal Josef
 
 
     3010
2.Havránek Ladislav
Tenglová Jaroslava
 
 
Jirák Radek
Vrábek Otto
 
 
     3020
3.Truhlář JiříBartyzal Josef     3030
4.Vazač MiloslavVrábek Otto     3040
5.Tenglová JaroslavaJirák Radek     3050
6.Havránek LadislavJirák Jakub     3160
7.Vazač MiloslavBartyzal Josef     3070
8.Tenglová JaroslavaVrábek Otto     3080
9.Havránek LadislavJirák Radek     3190
10.Truhlář JiříJirák Jakub     31100
11.Tenglová JaroslavaBartyzal Josef     30110
12.Havránek LadislavVrábek Otto     30120
13.Truhlář JiříJirák Radek     30130
14.Vazač MiloslavJirák Jakub     31140
15.Havránek LadislavBartyzal Josef     30150
16.Truhlář JiříVrábek Otto     30160
17.Vazač MiloslavJirák Radek     31170
18.Tenglová JaroslavaJirák Jakub     31180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Truhlář Jiří40Bartyzal Josef04
Vazač Miloslav40Vrábek Otto04
Tenglová Jaroslava40Jirák Radek04
Havránek Ladislav40Jirák Jakub04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 27 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BVrchní
rozhodčí:
Vik Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
A.Tragera, České BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:14 TJ Sokol Kněžské Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vik Daniel
Bonuš Karel
 
 
Čapek Petr
Myler Matěj
 
 
     3210
2.Zeman Jan
Zeman Tomáš
 
 
Fišer Radek
Boháček Stanislav
 
 
     3020
3.Vik DanielČapek Petr     3030
4.Zeman TomášMyler Matěj     3240
5.Zeman JanTušl Mikuláš     3050
6.Bonuš KarelFišer Radek     3060
7.Zeman TomášČapek Petr     3070
8.Zeman JanMyler Matěj     3080
9.Bonuš KarelTušl Mikuláš     3090
10.Vik DanielFišer Radek     30100
11.Zeman JanČapek Petr     30110
12.Bonuš KarelMyler Matěj     13111
13.Vik DanielTušl Mikuláš     30121
14.Zeman TomášFišer Radek     32131
15.Bonuš KarelČapek Petr     13132
16.Vik DanielMyler Matěj     32142
17.Zeman TomášTušl Mikuláš     30152
18.Zeman JanFišer Radek     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vik Daniel40Čapek Petr13
Zeman Tomáš40Myler Matěj13
Zeman Jan40Tušl Mikuláš04
Bonuš Karel22Fišer Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 27 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub EVrchní
rozhodčí:
Babouček František
HOSTUJÍCÍ:SK Eso Doubravice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:27 TJ Slovan Černý Dub E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tetenka Stanislav
Bromová Jana
 
 
Vančura Stanislav
Hrubý Petr
 
 
     2301
2.Larisch Heinrich
Varyš Milan
 
 
Erhart Zdeněk ml.
Marek Josef
 
 
     3011
3.Tetenka StanislavVančura Stanislav     1312
4.Bromová JanaHrubý Petr     0313
5.Varyš MilanErhart Zdeněk ml.     3023
6.Larisch HeinrichMarek Josef     3133
7.Bromová JanaVančura Stanislav     3243
8.Varyš MilanHrubý Petr     1344
9.Larisch HeinrichErhart Zdeněk ml.     3054
10.Tetenka StanislavMarek Josef     3064
11.Varyš MilanVančura Stanislav     3174
12.Larisch HeinrichHrubý Petr     1375
13.Tetenka StanislavErhart Zdeněk ml.     3085
14.Bromová JanaMarek Josef     3195
15.Larisch HeinrichVančura Stanislav     0396
16.Tetenka StanislavHrubý Petr     0397
17.Bromová JanaErhart Zdeněk ml.     30107
18.Varyš MilanMarek Josef     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tetenka Stanislav22Vančura Stanislav22
Bromová Jana31Hrubý Petr40
Varyš Milan31Erhart Zdeněk ml.04
Larisch Heinrich22Marek Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 27 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Štěpánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 414, 37367 BorekRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2017 18:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:11 TJ Start ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smrž Josef
Fousek Pavel
 
 
Nyiri Filip
Papaj Miroslav
 
 
     2301
2.Luxa Josef
Ondr Pavel
 
 
Mračková Veronika
 
 
WO    3011
3.Smrž JosefMračková Veronika     3121
4.Fousek PavelNyiri Filip     3131
5.Luxa JosefPapaj Miroslav     3041
6.Ondr PavelWO    3051
7.Fousek PavelMračková Veronika     3061
8.Luxa JosefNyiri Filip     3071
9.Ondr PavelPapaj Miroslav     3181
10.Smrž JosefWO    3091
11.Luxa JosefMračková Veronika     30101
12.Ondr PavelNyiri Filip     31111
13.Smrž JosefPapaj Miroslav     32121
14.Fousek PavelWO    30131
15.Ondr PavelMračková Veronika     31141
16.Smrž JosefNyiri Filip     30151
17.Fousek PavelPapaj Miroslav     31161
18.Luxa JosefWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Smrž Josef30Mračková Veronika04
Fousek Pavel30Nyiri Filip04
Luxa Josef30Papaj Miroslav04
Ondr Pavel30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 27 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou EVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BRozhodčí:Hrůza Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad Vltavou 24.3..2017Rozhodčí:Bečvář Václav
Datum dle rozpisu24. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Melounek Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:8 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepička Jan
Hrůza Jan
 
 
Jindra Lubomír
Čajan Pavel
 
 
     3010
2.Šálený Zdeněk
Moravec Stanislav
 
 
Bulant Marek
Lenz Jakub
 
 
     3020
3.Šálený ZdeněkJindra Lubomír     3030
4.Hrůza JanČajan Pavel     3140
5.Slepička JanBulant Marek     3050
6.Moravec StanislavLenz Jakub     3260
7.Hrůza JanJindra Lubomír     3070
8.Slepička JanČajan Pavel     3080
9.Moravec StanislavBulant Marek     1381
10.Šálený ZdeněkLenz Jakub     3091
11.Slepička JanJindra Lubomír     30101
12.Moravec StanislavČajan Pavel     31111
13.Šálený ZdeněkBulant Marek     30121
14.Hrůza JanLenz Jakub     30131
15.Moravec StanislavJindra Lubomír     31141
16.Šálený ZdeněkČajan Pavel     30151
17.Hrůza JanBulant Marek     30161
18.Slepička JanLenz Jakub     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šálený Zdeněk40Jindra Lubomír04
Hrůza Jan40Čajan Pavel04
Slepička Jan40Bulant Marek13
Moravec Stanislav31Lenz Jakub04
Ne.

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy