Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB DVrchní
rozhodčí:
Hančl Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala Týn n. VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1515:47 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hančl Pavel
Škoda Petr
 
 
Slepička Jan
Hrůza Jan
 
 
     0301
2.Stašek Rudolf
Šulc Vladimír
 
 
Moravec Stanislav
Hrůza Pavel
 
 
     0302
3.Hančl PavelSlepička Jan     0303
4.Šulc VladimírHrůza Jan     1304
5.Stašek RudolfMoravec Stanislav     3214
6.Škoda PetrHrůza Pavel     0315
7.Šulc VladimírSlepička Jan     0316
8.Stašek RudolfHrůza Jan     0317
9.Škoda PetrMoravec Stanislav     1318
10.Hančl PavelHrůza Pavel     0319
11.Stašek RudolfSlepička Jan     23110
12.Škoda PetrHrůza Jan     13111
13.Hančl PavelMoravec Stanislav     30211
14.Šulc VladimírHrůza Pavel     03212
15.Škoda PetrSlepička Jan     03213
16.Hančl PavelHrůza Jan     03214
17.Šulc VladimírMoravec Stanislav     30314
18.Stašek RudolfHrůza Pavel     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hančl Pavel13Slepička Jan40
Šulc Vladimír13Hrůza Jan40
Stašek Rudolf13Moravec Stanislav13
Škoda Petr04Hrůza Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BVrchní
rozhodčí:
Jindra Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Tovární 910, 374 01 Trhové SvinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 03. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:637:27 TJ Spartak Trhové Sviny B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel František
Plachý Dušan
 
 
Smrž Josef
Fousek Pavel
 
 
     3110
2.Lenz Jakub
Bulant Marek
 
 
Luxa Josef
Ondr Pavel
 
 
     1311
3.Pavel FrantišekSmrž Josef     3121
4.Plachý DušanFousek Pavel     3031
5.Jindra LubomírLuxa Josef     0332
6.Čajan PavelOndr Pavel     0333
7.Plachý DušanSmrž Josef     3043
8.Jindra LubomírFousek Pavel     3253
9.Čajan PavelLuxa Josef     0354
10.Pavel FrantišekOndr Pavel     3164
11.Jindra LubomírSmrž Josef     0365
12.Bulant MarekFousek Pavel     3075
13.Pavel FrantišekLuxa Josef     3285
14.Plachý DušanOndr Pavel     3295
15.Bulant MarekSmrž Josef     0396
16.Pavel FrantišekFousek Pavel     30106
17.Plachý DušanLuxa JosefWO    30116
18.Jindra LubomírOndr PavelWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavel František40Smrž Josef22
Plachý Dušan30Fousek Pavel04
Jindra Lubomír12Luxa Josef21
Čajan Pavel02Ondr Pavel12
Bulant Marek11   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Štěpánovice BVrchní
rozhodčí:
Nyiri Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ŠtěpánoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:45 TJ Slovan Černý Dub E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mračková Veronika
Kosař Petr
 
 
Bromová Jana
Tetenka Stanislav
 
 
     2301
2.Nyiri Filip
Papaj Miroslav
 
 
Larisch Heinrich
Varyš Milan
 
 
     1302
3.Mračková VeronikaBromová Jana     3112
4.Kosař PetrIhrová Stanislava     0313
5.Papaj MiroslavTetenka Stanislav     0314
6.Nyiri FilipVaryš Milan     0315
7.Kosař PetrBromová Jana     1316
8.Papaj MiroslavIhrová Stanislava     3126
9.Nyiri FilipTetenka Stanislav     2327
10.Mračková VeronikaVaryš Milan     0328
11.Papaj MiroslavBromová Jana     2329
12.Nyiri FilipIhrová Stanislava     3139
13.Mračková VeronikaTetenka Stanislav     13310
14.Kosař PetrVaryš Milan     03311
15.Nyiri FilipBromová Jana     30411
16.Mračková VeronikaIhrová Stanislava     03412
17.Kosař PetrTetenka Stanislav     03413
18.Papaj MiroslavVaryš Milan     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mračková Veronika13Bromová Jana22
Kosař Petr04Ihrová Stanislava22
Papaj Miroslav13Tetenka Stanislav40
Nyiri Filip22Varyš Milan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice BVrchní
rozhodčí:
Marek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:30 SK Eso Doubravice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Tomáš
Hrubý Petr
 
 
Hrdina Karel
Vik Daniel
 
 
     3110
2.Vančura Stanislav
Marek Josef
 
 
Zeman Jan
Burian Václav
 
 
     0311
3.Hrubý PetrVik Daniel     3221
4.Suchý TomášZeman Jan     3131
5.Vančura StanislavHrdina Karel     0332
6.Suchý Marcel ml.Burian Václav     3142
7.Suchý TomášVik Daniel     3252
8.Vančura StanislavZeman Jan     3162
9.Suchý Marcel ml.Hrdina Karel     0363
10.Hrubý PetrBurian Václav     3173
11.Vančura StanislavVik Daniel     1374
12.Suchý Marcel ml.Zeman Jan     0375
13.Hrubý PetrHrdina Karel     3085
14.Suchý TomášBurian Václav     3095
15.Suchý Marcel ml.Vik Daniel     0396
16.Hrubý PetrZeman Jan     1397
17.Suchý TomášHrdina Karel     30107
18.Vančura StanislavBurian Václav     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Petr31Vik Daniel22
Suchý Tomáš40Zeman Jan22
Vančura Stanislav22Hrdina Karel22
Suchý Marcel ml.13Burian Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice EVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 03. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1512:46 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháček Stanislav
Čapek Petr
 
 
Suda Stanislav
Truhlář Jiří
 
 
     1301
2.Tušl Mikuláš
Šauerová Adéla
 
 
Vazač Miloslav
Tenglová Jaroslava
 
 
     0302
3.Čapek PetrSuda Stanislav     3112
4.Tušl MikulášTenglová Jaroslava     0313
5.Šauerová AdélaTruhlář Jiří     0314
6.Vazač MiloslavWO    0315
7.Tušl MikulášSuda Stanislav     0316
8.Šauerová AdélaTenglová Jaroslava     0317
9.Truhlář JiříWO    0318
10.Čapek PetrVazač Miloslav     3028
11.Šauerová AdélaSuda Stanislav     0329
12.Tenglová JaroslavaWO    03210
13.Čapek PetrTruhlář Jiří     13211
14.Tušl MikulášVazač Miloslav     03212
15.Suda StanislavWO    03213
16.Čapek PetrTenglová Jaroslava     30313
17.Tušl MikulášTruhlář Jiří     03314
18.Šauerová AdélaVazač Miloslav     13315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čapek Petr31Suda Stanislav21
Tušl Mikuláš04Tenglová Jaroslava21
Šauerová Adéla04Truhlář Jiří30
   Vazač Miloslav21
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves EVrchní
rozhodčí:
Bartyzal Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:44 SK Pedagog ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartyzal Josef
Jirák Jakub
 
 
Adam Jan
Adam Václav
 
 
     1301
2.Hošna Jiří
Jirák Radek
 
 
Nestroj Jan
Major Marián
 
 
     0302
3.Bartyzal JosefMajor Marián     3212
4.Jirák RadekAdam Jan     0313
5.Hošna JiříNestroj Jan     3123
6.Jirák JakubAdam Václav     2324
7.Jirák RadekMajor Marián     1325
8.Hošna JiříAdam Jan     1326
9.Jirák JakubNestroj Jan     1327
10.Bartyzal JosefAdam Václav     0328
11.Hošna JiříMajor Marián     3038
12.Jirák JakubAdam Jan     1339
13.Bartyzal JosefNestroj Jan     03310
14.Jirák RadekAdam Václav     13311
15.Jirák JakubMajor Marián     32411
16.Bartyzal JosefAdam Jan     03412
17.Jirák RadekNestroj Jan     03413
18.Hošna JiříAdam Václav     30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartyzal Josef13Major Marián13
Jirák Radek04Adam Jan40
Hošna Jiří31Nestroj Jan31
Jirák Jakub13Adam Václav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 28 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BVrchní
rozhodčí:
Hovorka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZlivRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:38 TJ Motor České Budějovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michálek Jiří
Hovorka Zdeněk
 
 
Pešel Jan
Kalinics Michael
 
 
     0301
2.Vobr Václav
 
 
Bečvář Václav
Pavlík Zdeněk
 
 
WO    0302
3.Michálek JiříKalinics Michael     1303
4.Hovorka ZdeněkPešel Jan     1304
5.Vobr VáclavPavlík Zdeněk     3014
6.Kuliš KarelWO    0315
7.Hovorka ZdeněkKalinics Michael     0316
8.Vobr VáclavPešel Jan     2317
9.Pavlík ZdeněkWO    0318
10.Michálek JiříKuliš Karel     3028
11.Vobr VáclavKalinics Michael     3138
12.Pešel JanWO    0339
13.Michálek JiříBečvář Václav     3149
14.Hovorka ZdeněkKuliš Karel     3059
15.Kalinics MichaelWO    03510
16.Michálek JiříPešel Jan     23511
17.Hovorka ZdeněkBečvář Václav     30611
18.Vobr VáclavKuliš Karel     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Michálek Jiří22Kalinics Michael21
Hovorka Zdeněk22Pešel Jan30
Vobr Václav22Pavlík Zdeněk01
   Kuliš Karel12
   Bečvář Václav02
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy