Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves EVrchní
rozhodčí:
Návara Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:28 TJ Sokol Nová Ves E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošna Jiří
Bartyzal Josef
 
 
Šulc Vladimír
 
 
WO    3010
2.Jirák Radek
Jirák Jakub
 
 
Havel Milan
Hančl Pavel
 
 
     2311
3.Hošna JiříŠulc Vladimír     3121
4.Jirák JakubHavel Milan     3231
5.Jirák RadekHančl Pavel     3141
6.Bartyzal JosefWO    3051
7.Jirák JakubŠulc Vladimír     1352
8.Jirák RadekHavel Milan     0353
9.Bartyzal JosefHančl Pavel     2354
10.Hošna JiříWO    3064
11.Jirák RadekŠulc Vladimír     1365
12.Bartyzal JosefHavel Milan     1366
13.Hošna JiříHančl Pavel     3176
14.Jirák JakubWO    3086
15.Bartyzal JosefŠulc Vladimír     3196
16.Hošna JiříHavel Milan     32106
17.Jirák JakubHančl Pavel     32116
18.Jirák RadekWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hošna Jiří30Šulc Vladimír22
Jirák Jakub21Havel Milan22
Jirák Radek12Hančl Pavel13
Bartyzal Josef12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice EVrchní
rozhodčí:
Boháček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DRozhodčí:Fišer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Čapek Petr
Datum dle rozpisu23. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
18:50Rozhodčí:Myler Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:43 TJ Slovan Černý Dub D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Petr
Myler Matěj
 
 
Welser Jiří
Kaše Milan
 
 
     2301
2.Boháček Stanislav
Fišer Radek
 
 
Vorbis Jan
Zaibl Miroslav
 
 
     3211
3.Čapek PetrWelser Jiří     3121
4.Myler MatějKaše Milan     1322
5.Boháček LukášVorbis Jan     1323
6.Tušl MikulášZaibl Miroslav     0324
7.Myler MatějWelser Jiří     0325
8.Boháček LukášKaše Milan     0326
9.Tušl MikulášVorbis Jan     0327
10.Čapek PetrZaibl Miroslav     3037
11.Boháček LukášWelser Jiří     3247
12.Tušl MikulášKaše Milan     1348
13.Čapek PetrVorbis Jan     3258
14.Myler MatějZaibl Miroslav     1359
15.Tušl MikulášWelser Jiří     03510
16.Čapek PetrKaše Milan     31610
17.Myler MatějVorbis Jan     32710
18.Boháček LukášZaibl Miroslav     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čapek Petr40Welser Jiří22
Myler Matěj13Kaše Milan31
Boháček Lukáš13Vorbis Jan22
Tušl Mikuláš04Zaibl Miroslav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice BVrchní
rozhodčí:
Vančura Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1126:40 TJ Sokol Zliv B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vančura Stanislav
Suchý Tomáš
 
 
Michálek Jiří
Hovorka Zdeněk
 
 
     3210
2.Suchý Marcel ml.
Erhart Zdeněk ml.
 
 
Vobr Václav
Kučera Ladislav
 
 
     1311
3.Suchý TomášMichálek Jiří     3121
4.Vančura StanislavHovorka Zdeněk     1322
5.Suchý Marcel ml.Kučera Ladislav     1323
6.Erhart Zdeněk ml.Vobr Václav     0324
7.Vančura StanislavMichálek Jiří     0325
8.Suchý Marcel ml.Hovorka Zdeněk     0326
9.Erhart Zdeněk ml.Kučera Ladislav     2327
10.Suchý TomášVobr Václav     3137
11.Suchý Marcel ml.Michálek Jiří     0338
12.Erhart Zdeněk ml.Hovorka Zdeněk     0339
13.Suchý TomášKučera Ladislav     3049
14.Vančura StanislavVobr Václav     3259
15.Erhart Zdeněk ml.Michálek Jiří     03510
16.Suchý TomášHovorka Zdeněk     30610
17.Vančura StanislavKučera Ladislav     31710
18.Suchý Marcel ml.Vobr Václav     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchý Tomáš40Michálek Jiří31
Vančura Stanislav22Hovorka Zdeněk31
Suchý Marcel ml.04Kučera Ladislav22
Erhart Zdeněk ml.04Vobr Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Štěpánovice BVrchní
rozhodčí:
Papaj Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KST StěpánoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:47 TJ Motor České Budějovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nyiri Filip
Papaj Miroslav
 
 
Bečvář Václav
Klobušník Lubomír
 
 
     0301
2.Mračková Veronika
Kosař Petr
 
 
Kuliš Karel
Pešel Jan
 
 
     1302
3.Mračková VeronikaPešel Jan     3012
4.Papaj MiroslavBečvář Václav     0313
5.Kosař PetrKlobušník Lubomír     3223
6.Nyiri FilipKuliš Karel     2324
7.Papaj MiroslavPešel Jan     0325
8.Kosař PetrBečvář Václav     1326
9.Nyiri FilipKlobušník Lubomír     0327
10.Mračková VeronikaKuliš Karel     1328
11.Kosař PetrPešel Jan     0329
12.Nyiri FilipBečvář Václav     23210
13.Mračková VeronikaKlobušník Lubomír     30310
14.Papaj MiroslavKuliš Karel     03311
15.Nyiri FilipPešel Jan     13312
16.Mračková VeronikaBečvář Václav     13313
17.Papaj MiroslavKlobušník Lubomír     03314
18.Kosař PetrKuliš Karel     23315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mračková Veronika22Pešel Jan31
Papaj Miroslav04Bečvář Václav40
Kosař Petr13Klobušník Lubomír22
Nyiri Filip04Kuliš Karel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou EVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB ERozhodčí:Melounek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad Vltavou 23.9.2016Rozhodčí:Bečvář Václav
Datum dle rozpisu23. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Langr Radek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:21 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepička Jan
Hrůza Jan
 
 
Adam Václav
Adam Jan
 
 
     2301
2.Moravec Stanislav
Hrůza Pavel
 
 
Nestroj Jan
Lojka Ladislav
 
 
     3111
3.Slepička JanAdam Václav     3221
4.Hrůza PavelLojka Ladislav     3031
5.Hrůza JanNestroj Jan     3041
6.Moravec StanislavAdam Jan     0342
7.Hrůza PavelAdam Václav     3052
8.Hrůza JanLojka Ladislav     3062
9.Moravec StanislavNestroj Jan     3272
10.Slepička JanAdam Jan     3282
11.Hrůza JanAdam Václav     3192
12.Moravec StanislavLojka Ladislav     30102
13.Slepička JanNestroj Jan     30112
14.Hrůza PavelAdam Jan     31122
15.Moravec StanislavAdam Václav     13123
16.Slepička JanLojka Ladislav     30133
17.Hrůza PavelNestroj Jan     30143
18.Hrůza JanAdam Jan     23144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slepička Jan40Adam Václav13
Hrůza Pavel40Lojka Ladislav04
Hrůza Jan31Nestroj Jan04
Moravec Stanislav22Adam Jan22
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 414, 37367 BorekRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2016 18:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:49 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondr Pavel
Luxa Josef
 
 
Truhlář Jiří
Vazač Miloslav
 
 
     0301
2.Fousek Pavel
Smrž Josef
 
 
Havránek Ladislav
Tenglová Jaroslava
 
 
     0302
3.Smrž JosefTruhlář Jiří     0303
4.Fousek PavelVazač Miloslav     2304
5.Luxa JosefHavránek Ladislav     2305
6.Ondr PavelTenglová Jaroslava     1306
7.Fousek PavelTruhlář Jiří     1307
8.Luxa JosefVazač Miloslav     0308
9.Ondr PavelHavránek Ladislav     0309
10.Smrž JosefTenglová Jaroslava     13010
11.Luxa JosefTruhlář Jiří     32110
12.Ondr PavelVazač Miloslav     23111
13.Smrž JosefHavránek Ladislav     32211
14.Fousek PavelTenglová Jaroslava     13212
15.Ondr PavelTruhlář JiříWO    03213
16.Smrž JosefVazač Miloslav     13214
17.Fousek PavelHavránek LadislavWO    30314
18.Luxa JosefTenglová JaroslavaWO    03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smrž Josef13Truhlář Jiří21
Fousek Pavel03Vazač Miloslav40
Luxa Josef12Havránek Ladislav21
Ondr Pavel03Tenglová Jaroslava30
WO12WO21



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub EVrchní
rozhodčí:
Kohout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Černý BubRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37 TJ Sokol Kněžské Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tetenka Stanislav
Babouček František
 
 
Hlávka Jiří
Bonuš Karel
 
 
     1301
2.Varyš Milan
Larisch Heinrich
 
 
Vik Daniel
Burian Václav
 
 
     2302
3.Tetenka StanislavHlávka Jiří     1303
4.Babouček FrantišekVik Daniel     0304
5.Varyš MilanBonuš Karel     3014
6.Larisch HeinrichBurian Václav     2315
7.Babouček FrantišekHlávka Jiří     1316
8.Varyš MilanVik Daniel     1317
9.Larisch HeinrichBonuš Karel     3027
10.Tetenka StanislavBurian Václav     3037
11.Varyš MilanHlávka Jiří     1338
12.Larisch HeinrichVik Daniel     3148
13.Tetenka StanislavBonuš Karel     3258
14.Babouček FrantišekBurian Václav     3268
15.Larisch HeinrichHlávka Jiří     1369
16.Tetenka StanislavVik Daniel     3179
17.Babouček FrantišekBonuš Karel     03710
18.Varyš MilanBurian Václav     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Tetenka Stanislav31Hlávka Jiří40
Babouček František13Vik Daniel22
Varyš Milan22Bonuš Karel13
Larisch Heinrich22Burian Václav13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy