Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 30 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou EVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub ERozhodčí:Mikšátko Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad Vltavou 13.4.2017Rozhodčí:Bečvář Václav
Datum dle rozpisu14. 04. 2017 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Melounek Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:21 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrůza Pavel
Moravec Stanislav
 
 
Bromová Jana
Tetenka Stanislav
 
 
     3110
2.Slepička Jan
Volková Marcela
 
 
Larisch Heinrich
Varyš Milan
 
 
     2311
3.Slepička JanBromová Jana     3021
4.Hrůza JanTetenka Stanislav     3131
5.Hrůza PavelLarisch Heinrich     3041
6.Moravec StanislavVaryš Milan     2342
7.Hrůza JanBromová Jana     3052
8.Hrůza PavelTetenka Stanislav     3062
9.Moravec StanislavLarisch Heinrich     3172
10.Slepička JanVaryš Milan     3182
11.Hrůza PavelBromová Jana     3092
12.Moravec StanislavTetenka Stanislav     32102
13.Volková MarcelaLarisch Heinrich     03103
14.Hrůza JanVaryš Milan     31113
15.Moravec StanislavBromová Jana     31123
16.Volková MarcelaTetenka Stanislav     13124
17.Hrůza JanLarisch Heinrich     30134
18.Hrůza PavelVaryš Milan     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slepička Jan20Bromová Jana04
Hrůza Jan40Tetenka Stanislav13
Hrůza Pavel40Larisch Heinrich13
Moravec Stanislav31Varyš Milan13
Volková Marcela02   
Ne.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 30 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BVrchní
rozhodčí:
Jindra Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Tovární 910, 374 01 Trhové SvinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 04. 2017 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:743:34 TJ Spartak Trhové Sviny B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel František
Plachý Dušan
 
 
Pokorný Jiří
Burian Václav
 
 
     3210
2.Bulant Marek
Lenz Jakub
 
 
Bonuš Karel
Zeman Tomáš
 
 
     1311
3.Pavel FrantišekPokorný Jiří     3021
4.Plachý DušanBurian Václav     3131
5.Bulant MarekBonuš Karel     3241
6.Jindra LubomírZeman Tomáš     1342
7.Plachý DušanPokorný Jiří     3052
8.Bulant MarekBurian Václav     1353
9.Jindra LubomírBonuš Karel     2354
10.Pavel FrantišekZeman Tomáš     3164
11.Bulant MarekPokorný Jiří     3174
12.Lenz JakubBurian Václav     3284
13.Pavel FrantišekBonuš Karel     3194
14.Plachý DušanZeman Tomáš     2395
15.Lenz JakubPokorný Jiří     2396
16.Pavel FrantišekBurian Václav     32106
17.Plachý DušanBonuš Karel     31116
18.Bulant MarekZeman Tomáš     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavel František40Pokorný Jiří13
Plachý Dušan31Burian Václav13
Bulant Marek22Bonuš Karel13
Jindra Lubomír02Zeman Tomáš31
Lenz Jakub11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 30 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Štěpánovice BVrchní
rozhodčí:
Havránek Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:50 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nyiri Filip
Kosař Petr
 
 
Tenglová Jaroslava
Havránek Ladislav
 
 
     2301
2.Mračková Veronika
Papaj Miroslav
 
 
Vazač Miloslav
Truhlář Jiří
 
 
     1302
3.Mračková VeronikaVazač Miloslav     0303
4.Nyiri FilipTenglová Jaroslava     0304
5.Kosař PetrTruhlář Jiří     0305
6.Papaj MiroslavHavránek Ladislav     2306
7.Nyiri FilipVazač Miloslav     0307
8.Kosař PetrŠkoda Miroslav     0308
9.Papaj MiroslavTruhlář Jiří     0309
10.Mračková VeronikaHavránek Ladislav     03010
11.Kosař PetrVazač Miloslav     03011
12.Papaj MiroslavŠkoda Miroslav     32111
13.Mračková VeronikaTruhlář Jiří     03112
14.Nyiri FilipHavránek Ladislav     23113
15.Papaj MiroslavVazač Miloslav     13114
16.Mračková VeronikaŠkoda Miroslav     30214
17.Nyiri FilipTruhlář Jiří     03215
18.Kosař PetrHavránek Ladislav     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mračková Veronika13Vazač Miloslav40
Nyiri Filip04Tenglová Jaroslava10
Kosař Petr04Truhlář Jiří40
Papaj Miroslav13Havránek Ladislav40
   Škoda Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 30 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice BVrchní
rozhodčí:
Marek Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 04. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:41 SK Pedagog ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Josef
Vančura Stanislav
 
 
Adam Jan
Adam Václav
 
 
     1301
2.Suchý Tomáš
Suchý Marcel ml.
 
 
Lojka Ladislav
Nestroj Jan
 
 
     0302
3.Suchý TomášAdam Václav     2303
4.Marek JosefLojka Ladislav     0304
5.Suchý Marcel ml.Adam Jan     0305
6.Vančura StanislavNestroj Jan     3015
7.Marek JosefAdam Václav     1316
8.Suchý Marcel ml.Lojka Ladislav     3226
9.Vančura StanislavAdam Jan     3036
10.Suchý TomášNestroj Jan     3146
11.Suchý Marcel ml.Adam Václav     1347
12.Vančura StanislavLojka Ladislav     2348
13.Suchý TomášAdam Jan     2349
14.Marek JosefNestroj Jan     03410
15.Vančura StanislavAdam Václav     32510
16.Suchý TomášLojka Ladislav     30610
17.Marek JosefAdam Jan     03611
18.Suchý Marcel ml.Nestroj Jan     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Suchý Tomáš22Adam Václav31
Marek Josef04Lojka Ladislav22
Suchý Marcel ml.13Adam Jan31
Vančura Stanislav31Nestroj Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 30 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves EVrchní
rozhodčí:
Vrábek Otto
HOSTUJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 04. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:42 TJ Motor České Budějovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrábek Otto
Hošna Jiří
 
 
Bečvář Václav
Pavlík Zdeněk
 
 
     1301
2.Jirák Jakub
Bartyzal Josef
 
 
Kalinics Michael
Kuliš Karel
 
 
     1302
3.Bartyzal JosefKalinics Michael     1303
4.Vrábek OttoPavlík Zdeněk     3213
5.Hošna JiříKuliš Karel     3123
6.Jirák JakubPešel Jan     1324
7.Vrábek OttoKalinics Michael     0325
8.Hošna JiříPavlík Zdeněk     3135
9.Jirák JakubKuliš Karel     2336
10.Bartyzal JosefPešel Jan     1337
11.Hošna JiříKalinics Michael     0338
12.Jirák JakubPavlík Zdeněk     1339
13.Bartyzal JosefKuliš Karel     3149
14.Vrábek OttoPešel Jan     3259
15.Jirák JakubKalinics Michael     03510
16.Bartyzal JosefBečvář Václav     31610
17.Vrábek OttoKuliš Karel     32710
18.Hošna JiříPešel Jan     32810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bartyzal Josef22Kalinics Michael40
Vrábek Otto31Pavlík Zdeněk12
Hošna Jiří31Kuliš Karel13
Jirák Jakub04Pešel Jan22
   Bečvář Václav01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 30 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DVrchní
rozhodčí:
Kohout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 04. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:09Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:43733:761TJ Sokol Zliv B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Petr st.
Vorbis Jan
 
 
Michálek Jiří
Kučera Ladislav
 
 
89-5-683210
2.Welser Jiří
Honsa Petr
 
 
Hovorka Zdeněk
Vobr Václav
 
 
-3-5-7  0311
3.Kubíček Petr st.Kučera Ladislav-36-9-8 1312
4.Vorbis JanMichálek Jiří-9-9-9  0313
5.Honsa PetrVobr Václav-75-109-122314
6.Welser JiříHovorka Zdeněk-6-79-12 1315
7.Vorbis JanKučera Ladislav-107-9983225
8.Honsa PetrMichálek Jiří811-79 3135
9.Welser JiříVobr Václav8-78-10-92336
10.Kubíček Petr st.Hovorka Zdeněk-4-8-6  0337
11.Honsa PetrKučera Ladislav10-7-85123247
12.Welser JiříMichálek Jiří-899-6-92348
13.Kubíček Petr st.Vobr Václav67-97 3158
14.Vorbis JanHovorka Zdeněk5-5-7763268
15.Welser JiříKučera Ladislav-8667 3178
16.Kubíček Petr st.Michálek Jiří66-8-8-122379
17.Vorbis JanVobr Václav66-8-8-1023710
18.Honsa PetrHovorka Zdeněk12-3-76932810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubíček Petr st.13Kučera Ladislav13
Vorbis Jan22Michálek Jiří31
Honsa Petr31Vobr Václav31
Welser Jiří13Hovorka Zdeněk22

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy