Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB DVrchní
rozhodčí:
Hančl Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Start ČBRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:21 TJ Start ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Vladimír
Hančl Pavel
 
 
Pokorný Jiří
Hlávka Jiří
 
 
     1301
2.
 
 

 
 
WO    3011
3.Hančl PavelHlávka Jiří     1312
4.Havel MilanPokorný Jiří     3022
5.Stašek RudolfBurian Václav     2323
6.Šulc VladimírWO    3033
7.Havel MilanHlávka Jiří     0334
8.Stašek RudolfPokorný Jiří     3044
9.Šulc VladimírBurian Václav     0345
10.Hančl PavelWO    3055
11.Stašek RudolfHlávka Jiří     3265
12.Šulc VladimírPokorný Jiří     3075
13.Hančl PavelBurian Václav     3085
14.Havel MilanWO    3095
15.Šulc VladimírHlávka Jiří     1396
16.Hančl PavelPokorný Jiří     31106
17.Havel MilanBurian Václav     30116
18.Stašek RudolfWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hančl Pavel21Hlávka Jiří31
Havel Milan21Pokorný Jiří04
Stašek Rudolf21Burian Václav22
Šulc Vladimír12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
18:054:10 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Truhlář Jiří
Suda Stanislav
 
 
Larisch Heinrich
Varyš Milan
 
 
     3110
2.Havránek Ladislav
Tenglová Jaroslava
 
 
Bromová Jana
Tetenka Stanislav
 
 
     3020
3.Havránek LadislavTetenka Stanislav     3030
4.Truhlář JiříBromová Jana     3140
5.Suda StanislavVaryš Milan     3050
6.Tenglová JaroslavaLarisch Heinrich     3060
7.Truhlář JiříTetenka Stanislav     3170
8.Suda StanislavBromová Jana     3180
9.Tenglová JaroslavaVaryš Milan     3090
10.Havránek LadislavLarisch Heinrich     30100
11.Suda StanislavTetenka Stanislav     31110
12.Tenglová JaroslavaBromová Jana     30120
13.Havránek LadislavVaryš Milan     31130
14.Truhlář JiříLarisch HeinrichWO    30140
15.Tenglová JaroslavaTetenka Stanislav     32150
16.Havránek LadislavBromová Jana     30160
17.Truhlář JiříVaryš Milan     32170
18.Suda StanislavLarisch HeinrichWO    30180

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Havránek Ladislav40Tetenka Stanislav04
Truhlář Jiří30Bromová Jana04
Suda Stanislav30Varyš Milan04
Tenglová Jaroslava40Larisch Heinrich02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:41 TJ Start ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Jan
Adam Václav
 
 
Ondr Pavel
Luxa Josef
 
 
     3110
2.Lojka Ladislav
Nestroj Jan
 
 
Fousek Pavel
Smrž Josef
 
 
     3220
3.Adam VáclavLuxa Josef     0321
4.Lojka LadislavSmrž Josef     2322
5.Adam JanFousek Pavel     3032
6.Nestroj JanOndr Pavel     3242
7.Lojka LadislavLuxa Josef     1343
8.Adam JanSmrž Josef     1344
9.Nestroj JanFousek Pavel     1345
10.Adam VáclavOndr Pavel     3155
11.Adam JanLuxa Josef     0356
12.Nestroj JanSmrž Josef     3266
13.Adam VáclavFousek Pavel     2367
14.Lojka LadislavOndr Pavel     2368
15.Nestroj JanLuxa Josef     0369
16.Adam VáclavSmrž Josef     3279
17.Lojka LadislavFousek Pavel     13710
18.Adam JanOndr Pavel     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Adam Václav22Luxa Josef40
Lojka Ladislav04Smrž Josef22
Adam Jan22Fousek Pavel31
Nestroj Jan22Ondr Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice AVrchní
rozhodčí:
Kuliš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BRozhodčí:Pešel Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična RožnovRozhodčí:Bečvář Václav
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Klobušník Lubomír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:28 TJ Motor České Budějovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvář Václav
Klobušník Lubomír
 
 
Čajan Pavel
Ježek Radek
 
 
     3210
2.Kuliš Karel
Pešel Jan
 
 
Pavel František
Levý Roman
 
 
     2311
3.Bečvář VáclavPavel František     1312
4.Klobušník LubomírLevý Roman     0313
5.Pešel JanJežek Radek     3123
6.Kuliš KarelČajan Pavel     3133
7.Klobušník LubomírPavel František     0334
8.Pešel JanLevý Roman     3144
9.Kuliš KarelJežek Radek     3054
10.Bečvář VáclavČajan Pavel     0355
11.Pešel JanPavel František     3065
12.Kuliš KarelLevý Roman     3075
13.Bečvář VáclavJežek Radek     3185
14.Klobušník LubomírČajan Pavel     3195
15.Kuliš KarelPavel František     0396
16.Bečvář VáclavLevý Roman     2397
17.Klobušník LubomírJežek Radek     30107
18.Pešel JanČajan Pavel     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bečvář Václav13Pavel František31
Klobušník Lubomír22Levý Roman22
Pešel Jan40Ježek Radek04
Kuliš Karel31Čajan Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BVrchní
rozhodčí:
Hovorka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST Štěpánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZlivRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:17 TJ Sokol Zliv B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Ladislav
Vobr Václav
 
 
Šícha Martin
Kosař Petr
 
 
     3110
2.Michálek Jiří
Hovorka Zdeněk
 
 
Mračková Veronika
Nyiri Filip
 
 
     3220
3.Vobr VáclavMračková Veronika     3030
4.Michálek JiříŠícha Martin     3040
5.Hovorka ZdeněkKosař Petr     3050
6.Kučera LadislavNyiri Filip     3260
7.Michálek JiříMračková Veronika     3270
8.Hovorka ZdeněkŠícha Martin     1371
9.Kučera LadislavKosař Petr     3081
10.Vobr VáclavNyiri Filip     3091
11.Hovorka ZdeněkMračková Veronika     30101
12.Kučera LadislavŠícha Martin     03102
13.Vobr VáclavKosař Petr     30112
14.Michálek JiříNyiri Filip     30122
15.Kučera LadislavMračková Veronika     30132
16.Vobr VáclavŠícha Martin     31142
17.Michálek JiříKosař Petr     30152
18.Hovorka ZdeněkNyiri Filip     23153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vobr Václav40Mračková Veronika04
Michálek Jiří40Šícha Martin22
Hovorka Zdeněk22Kosař Petr04
Kučera Ladislav31Nyiri Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DVrchní
rozhodčí:
Kubíček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:SK Eso Doubravice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na kopečku-hasičárna Č.DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:351:14666:407TJ Slovan Černý Dub D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Welser Jiří
Blahovec Milan
 
 
Vančura Stanislav
Marek Josef
 
 
486  3010
2.Kubíček Petr st.
Vorbis Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Kubíček Petr st.Suchý Marcel ml.-1010-64-92321
4.Blahovec MilanMarek Josef334  3031
5.Vorbis JanVančura Stanislav-29-714-52332
6.Welser JiříWO    3042
7.Blahovec MilanSuchý Marcel ml.341  3052
8.Vorbis JanMarek Josef473  3062
9.Welser JiříVančura Stanislav-8117-583272
10.Kubíček Petr st.WO    3082
11.Vorbis JanSuchý Marcel ml.878  3092
12.Welser JiříMarek Josef536  30102
13.Kubíček Petr st.Vančura Stanislav910-9-8-223103
14.Blahovec MilanWO    30113
15.Welser JiříSuchý Marcel ml.-8898 31123
16.Kubíček Petr st.Marek Josef889  30133
17.Blahovec MilanVančura Stanislav-2914-91032143
18.Vorbis JanWO    30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kubíček Petr st.12Suchý Marcel ml.13
Blahovec Milan30Marek Josef04
Vorbis Jan21Vančura Stanislav22
Welser Jiří30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves EVrchní
rozhodčí:
Návara Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:47 TJ Sokol České Budějovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirák Radek
Jirák Jakub
 
 
Boháček Stanislav
Fišer Radek
 
 
     1301
2.Vrábek Otto
Hošna Jiří
 
 
Čapek Petr
Myler Matěj
 
 
     0302
3.Hošna JiříČapek Petr     0303
4.Jirák RadekMyler Matěj     0304
5.Vrábek OttoTušl Mikuláš     3114
6.Jirák JakubBoháček Lukáš     1315
7.Jirák RadekČapek Petr     0316
8.Vrábek OttoMyler Matěj     3226
9.Jirák JakubTušl Mikuláš     1327
10.Hošna JiříBoháček Lukáš     1328
11.Vrábek OttoČapek Petr     0329
12.Jirák JakubMyler Matěj     03210
13.Hošna JiříTušl Mikuláš     31310
14.Jirák RadekBoháček Lukáš     03311
15.Jirák JakubČapek Petr     03312
16.Hošna JiříMyler Matěj     13313
17.Jirák RadekTušl Mikuláš     31413
18.Vrábek OttoBoháček Lukáš     23414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hošna Jiří13Čapek Petr40
Jirák Radek13Myler Matěj31
Vrábek Otto22Tušl Mikuláš13
Jirák Jakub04Boháček Lukáš40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy