Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB DVrchní
rozhodčí:
Hančl Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Start ČBRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1622:49 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šulc Vladimír
Hančl Pavel
 
 
Tenglová Jaroslava
Vazač Miloslav
 
 
     2301
2.Havel Milan
Stašek Rudolf
 
 
Truhlář Jiří
Havránek Ladislav
 
 
     1302
3.Hančl PavelHavránek Ladislav     1303
4.Havel MilanTenglová Jaroslava     3013
5.Stašek RudolfVazač Miloslav     1314
6.Šulc VladimírTruhlář Jiří     1315
7.Havel MilanHavránek Ladislav     2316
8.Stašek RudolfTenglová Jaroslava     3126
9.Šulc VladimírVazač Miloslav     2327
10.Hančl PavelTruhlář Jiří     1328
11.Stašek RudolfHavránek Ladislav     2329
12.Šulc VladimírTenglová Jaroslava     03210
13.Hančl PavelVazač Miloslav     03211
14.Havel MilanTruhlář Jiří     03212
15.Šulc VladimírHavránek Ladislav     03213
16.Hančl PavelTenglová Jaroslava     23214
17.Havel MilanVazač MiloslavWO    03215
18.Stašek RudolfTruhlář Jiří     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hančl Pavel04Havránek Ladislav40
Havel Milan12Tenglová Jaroslava22
Stašek Rudolf13Vazač Miloslav30
Šulc Vladimír04Truhlář Jiří40
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Pedagog ČB EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Branišovská 581/36, 370 05 Č. BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:22 SK Pedagog ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adam Jan
Adam Václav
 
 

 
 
WO    3010
2.Lojka Ladislav
Major Marián
 
 
Bonuš Karel
Burian Václav
 
 
     3120
3.Adam VáclavBonuš Karel     1321
4.Lojka LadislavBurian Václav     1322
5.Adam JanPokorný Jiří     3032
6.Major MariánWO    3042
7.Lojka LadislavBonuš Karel     2343
8.Adam JanBurian Václav     3053
9.Major MariánPokorný Jiří     3263
10.Adam VáclavWO    3073
11.Adam JanBonuš Karel     3283
12.Major MariánBurian Václav     1384
13.Adam VáclavPokorný Jiří     3294
14.Lojka LadislavWO    30104
15.Major MariánBonuš Karel     30114
16.Adam VáclavBurian Václav     32124
17.Lojka LadislavPokorný Jiří     31134
18.Adam JanWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Adam Václav21Bonuš Karel22
Lojka Ladislav12Burian Václav22
Adam Jan30Pokorný Jiří04
Major Marián21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice AVrchní
rozhodčí:
Kuliš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB CRozhodčí:Pešel Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična RožnovRozhodčí:Bečvář Václav
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Pavlík Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:39 TJ Start ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvář Václav
Pavlík Zdeněk
 
 
Luxa Josef
Ondr Pavel
 
 
     0301
2.Kuliš Karel
Pešel Jan
 
 
Smrž Tomáš
Fousek Pavel
 
 
     2302
3.Bečvář VáclavLuxa Josef     0303
4.Pavlík ZdeněkSmrž Josef     2304
5.Pešel JanFousek Pavel     3014
6.Kuliš KarelOndr Pavel     0315
7.Pavlík ZdeněkLuxa Josef     0316
8.Pešel JanSmrž Josef     0317
9.Kuliš KarelFousek Pavel     0318
10.Bečvář VáclavOndr Pavel     0319
11.Pešel JanLuxa JosefWO    3029
12.Kuliš KarelSmrž Josef     13210
13.Bečvář VáclavFousek Pavel     13211
14.Pavlík ZdeněkOndr Pavel     03212
15.Kuliš KarelLuxa JosefWO    30312
16.Bečvář VáclavSmrž JosefWO    30412
17.Pavlík ZdeněkFousek Pavel     03413
18.Pešel JanOndr PavelWO    30513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bečvář Václav03Luxa Josef20
Pavlík Zdeněk04Smrž Josef30
Pešel Jan11Fousek Pavel31
Kuliš Karel03Ondr Pavel30
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BVrchní
rozhodčí:
Hovorka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZlivRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:43 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kučera Ladislav
Vobr Václav
 
 
Slepička Jan
Šálený Zdeněk
 
 
     2301
2.Michálek Jiří
Hovorka Zdeněk
 
 
Hrůza Pavel
Moravec Stanislav
 
 
     3011
3.Hovorka ZdeněkHrůza Pavel     0312
4.Vobr VáclavMoravec Stanislav     1313
5.Michálek JiříŠálený Zdeněk     0314
6.Kučera LadislavSlepička Jan     2315
7.Vobr VáclavHrůza Pavel     1316
8.Michálek JiříMoravec Stanislav     3026
9.Kučera LadislavŠálený Zdeněk     1327
10.Hovorka ZdeněkSlepička Jan     1328
11.Michálek JiříHrůza Pavel     1329
12.Kučera LadislavMoravec Stanislav     3139
13.Hovorka ZdeněkŠálený Zdeněk     3249
14.Vobr VáclavSlepička Jan     23410
15.Kučera LadislavHrůza Pavel     13411
16.Hovorka ZdeněkMoravec Stanislav     31511
17.Vobr VáclavŠálený Zdeněk     03512
18.Michálek JiříSlepička JanWO    03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hovorka Zdeněk22Hrůza Pavel40
Vobr Václav04Moravec Stanislav13
Michálek Jiří12Šálený Zdeněk31
Kučera Ladislav13Slepička Jan30
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DVrchní
rozhodčí:
Kubíček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:01Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:23637:534TJ Slovan Černý Dub D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Welser Jiří
Kaše Milan
 
 
Pavel František
Plachý Dušan
 
 
-14-4-10  0301
2.Kubíček Petr st.
Vorbis Jan
 
 
Čajan Pavel
Bulant Marek
 
 
7107  3011
3.Welser JiříPavel František-1578-8-62312
4.Kubíček Petr st.Plachý Dušan108-76 3122
5.Vorbis JanČajan Pavel8-986 3132
6.Kaše MilanBulant Marek1077  3042
7.Kubíček Petr st.Pavel František-1-8-5  0343
8.Vorbis JanPlachý Dušan-9-9-9  0344
9.Kaše MilanČajan Pavel89-910 3154
10.Welser JiříBulant Marek-9441 3164
11.Vorbis JanPavel František-69-9-7 1365
12.Kaše MilanPlachý Dušan698  3075
13.Welser JiříČajan Pavel458  3085
14.Kubíček Petr st.Bulant Marek334  3095
15.Kaše MilanPavel František6-9-8-10 1396
16.Welser JiříPlachý Dušan958  30106
17.Kubíček Petr st.Čajan Pavel48-124 31116
18.Vorbis JanBulant Marek665  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Welser Jiří31Pavel František40
Kubíček Petr st.31Plachý Dušan13
Vorbis Jan22Čajan Pavel04
Kaše Milan31Bulant Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves EVrchní
rozhodčí:
Vrábek Otto
HOSTUJÍCÍ:KST Štěpánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:45Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:26 TJ Sokol Nová Ves E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hošna Jiří
Vrábek Otto
 
 
Kosař Petr
Papaj Miroslav
 
 
     3010
2.Jirák Radek
Jirák Jakub
 
 
Nyiri Filip
Mračková Veronika
 
 
     0311
3.Hošna JiříMračková Veronika     3221
4.Vrábek OttoNyiri Filip     3131
5.Jirák RadekKosař Petr     2332
6.Jirák JakubPapaj Miroslav     3042
7.Vrábek OttoMračková Veronika     1343
8.Jirák RadekNyiri Filip     2344
9.Jirák JakubKosař Petr     1345
10.Hošna JiříPapaj Miroslav     3055
11.Jirák RadekMračková Veronika     0356
12.Jirák JakubNyiri Filip     3266
13.Hošna JiříKosař Petr     3076
14.Vrábek OttoPapaj Miroslav     3086
15.Jirák JakubMračková Veronika     0387
16.Hošna JiříNyiri Filip     3097
17.Vrábek OttoKosař Petr     30107
18.Jirák RadekPapaj Miroslav     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hošna Jiří40Mračková Veronika31
Vrábek Otto31Nyiri Filip13
Jirák Radek13Kosař Petr22
Jirák Jakub22Papaj Miroslav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice EVrchní
rozhodčí:
Boháček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:SK Eso Doubravice BRozhodčí:Fišer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Čapek Petr
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:Myler Matěj
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:26 TJ Sokol České Budějovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čapek Petr
Myler Matěj
 
 
Marek Josef
Erhart Zdeněk ml.
 
 
     3110
2.Fišer Radek
Boháček Stanislav
 
 
Suchý Tomáš
Suchý Marcel ml.
 
 
     3020
3.Čapek PetrSuchý Tomáš     3230
4.Myler MatějSuchý Marcel ml.     3040
5.Tušl MikulášErhart Zdeněk ml.     0341
6.Boháček LukášMarek Josef     3151
7.Myler MatějSuchý Tomáš     2352
8.Tušl MikulášSuchý Marcel ml.     2353
9.Boháček LukášErhart Zdeněk ml.     3063
10.Čapek PetrMarek Josef     3073
11.Pechoč ŠimonSuchý Tomáš     0374
12.Boháček LukášSuchý Marcel ml.     3084
13.Čapek PetrErhart Zdeněk ml.     3094
14.Myler MatějMarek Josef     31104
15.Boháček LukášSuchý Tomáš     03105
16.Čapek PetrSuchý Marcel ml.     30115
17.Myler MatějErhart Zdeněk ml.     23116
18.Pechoč ŠimonMarek Josef     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čapek Petr40Suchý Tomáš31
Myler Matěj22Suchý Marcel ml.13
Tušl Mikuláš02Erhart Zdeněk ml.22
Boháček Lukáš31Marek Josef13
Pechoč Šimon02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy