Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice BVrchní
rozhodčí:
Marek Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:33 SK Eso Doubravice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Josef
Suchý Marcel ml.
 
 
Šulc Vladimír
Hančl Pavel
 
 
     0301
2.Vančura Stanislav
Hrubý Petr
 
 
Stašek Rudolf
Havel Milan
 
 
     3111
3.Hrubý PetrŠulc Vladimír     3121
4.Vančura StanislavHančl Pavel     3031
5.Marek JosefStašek Rudolf     0332
6.Suchý Marcel ml.Havel Milan     0333
7.Vančura StanislavŠulc Vladimír     3043
8.Marek JosefHančl Pavel     0344
9.Suchý Marcel ml.Stašek Rudolf     1345
10.Hrubý PetrHavel Milan     3155
11.Marek JosefŠulc Vladimír     3265
12.Suchý Marcel ml.Hančl Pavel     3275
13.Hrubý PetrStašek Rudolf     3085
14.Vančura StanislavHavel Milan     1386
15.Suchý Marcel ml.Šulc Vladimír     3196
16.Hrubý PetrHančl Pavel     31106
17.Vančura StanislavStašek Rudolf     13107
18.Marek JosefHavel Milan     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Petr40Šulc Vladimír04
Vančura Stanislav22Hančl Pavel13
Marek Josef13Stašek Rudolf31
Suchý Marcel ml.22Havel Milan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Štěpánovice BVrchní
rozhodčí:
Nyiri Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna stepanoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:43 TJ Sokol České Budějovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosař Petr
Papaj Miroslav
 
 
Fišer Radek
Boháček Stanislav
 
 
     1301
2.Mračková Veronika
Nyiri Filip
 
 
Čapek Petr
Myler Matěj
 
 
     2302
3.Mračková VeronikaFišer Radek     2303
4.Kosař PetrČapek Petr     0304
5.Nyiri FilipMyler Matěj     2305
6.Papaj MiroslavTušl Mikuláš     0306
7.Kosař PetrFišer Radek     0307
8.Nyiri FilipČapek Petr     0308
9.Papaj MiroslavMyler Matěj     0309
10.Mračková VeronikaTušl Mikuláš     3019
11.Nyiri FilipFišer Radek     3029
12.Papaj MiroslavČapek Petr     03210
13.Mračková VeronikaMyler Matěj     31310
14.Kosař PetrTušl Mikuláš     23311
15.Papaj MiroslavFišer Radek     03312
16.Mračková VeronikaČapek Petr     13313
17.Kosař PetrMyler Matěj     13314
18.Nyiri FilipTušl Mikuláš     30414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mračková Veronika22Fišer Radek31
Kosař Petr04Čapek Petr40
Nyiri Filip22Myler Matěj31
Papaj Miroslav04Tušl Mikuláš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BVrchní
rozhodčí:
Jindra Lubomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Tovární 910, 374 01 Trhové SvinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:32 TJ Spartak Trhové Sviny B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel František
Plachý Dušan
 
 
Hošna Jiří
Vrábek Otto
 
 
     3110
2.Levý Roman
Bulant Marek
 
 
Jirák Radek
Jirák Jakub
 
 
     3120
3.Pavel FrantišekHošna Jiří     3230
4.Levý RomanVrábek Otto     1331
5.Plachý DušanJirák Radek     3041
6.Čajan PavelJirák Jakub     1342
7.Bulant MarekHošna Jiří     2343
8.Plachý DušanVrábek Otto     3153
9.Čajan PavelJirák Radek     2354
10.Pavel FrantišekJirák Jakub     3264
11.Plachý DušanHošna Jiří     3174
12.Čajan PavelVrábek Otto     0375
13.Pavel FrantišekJirák Radek     3085
14.Bulant MarekJirák Jakub     1386
15.Čajan PavelHošna Jiří     0387
16.Pavel FrantišekVrábek Otto     3197
17.Bulant MarekJirák Radek     32107
18.Plachý DušanJirák Jakub     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavel František40Hošna Jiří22
Levý Roman01Vrábek Otto22
Plachý Dušan40Jirák Radek13
Čajan Pavel04Jirák Jakub22
Bulant Marek12   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou EVrchní
rozhodčí:
Moravec Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DRozhodčí:Melounek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad Vltavou 21.10.2016Rozhodčí:Hrůza Pavel
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Mlsek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:23 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepička Jan
Hrůza Jan
 
 
Kubíček Petr st.
Vorbis Jan
 
 
     3010
2.Moravec Stanislav
Šálený Zdeněk
 
 
Blahovec Milan
Welser Jiří
 
 
     3120
3.Šálený ZdeněkWelser Jiří     3030
4.Hrůza JanVorbis Jan     3040
5.Moravec StanislavKubíček Petr st.     2341
6.Slepička JanBlahovec Milan     2342
7.Hrůza JanWelser Jiří     0343
8.Moravec StanislavVorbis Jan     3053
9.Slepička JanKubíček Petr st.     3163
10.Šálený ZdeněkBlahovec Milan     1364
11.Moravec StanislavWelser Jiří     0365
12.Slepička JanVorbis Jan     3275
13.Šálený ZdeněkKubíček Petr st.     3085
14.Hrůza JanBlahovec Milan     3095
15.Slepička JanWelser Jiří     30105
16.Šálený ZdeněkVorbis Jan     31115
17.Hrůza JanKubíček Petr st.     30125
18.Moravec StanislavBlahovec Milan     13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šálený Zdeněk31Welser Jiří22
Hrůza Jan31Vorbis Jan04
Moravec Stanislav13Kubíček Petr st.13
Slepička Jan31Blahovec Milan31
Ne.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZlivRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2016 18:15 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:24 TJ Start ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondr Pavel
Luxa Josef
 
 
Michálek Jiří
Hovorka Zdeněk
 
 
     3010
2.Smrž Josef
Fousek Pavel
 
 
Čipera Jiří
Kučera Ladislav
 
 
     3220
3.Luxa JosefKučera Ladislav     3030
4.Smrž JosefHovorka Zdeněk     3240
5.Fousek PavelMichálek Jiří     0341
6.Ondr PavelČipera Jiří     0342
7.Smrž JosefKučera Ladislav     3052
8.Fousek PavelHovorka Zdeněk     3062
9.Ondr PavelMichálek Jiří     2363
10.Luxa JosefČipera Jiří     3173
11.Fousek PavelKučera Ladislav     3083
12.Ondr PavelHovorka Zdeněk     3293
13.Luxa JosefMichálek Jiří     2394
14.Smrž JosefČipera Jiří     32104
15.Ondr PavelKučera Ladislav     30114
16.Luxa JosefHovorka ZdeněkWO    03115
17.Smrž JosefMichálek JiříWO    30125
18.Fousek PavelČipera JiříWO    30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Luxa Josef21Kučera Ladislav04
Smrž Josef30Hovorka Zdeněk03
Fousek Pavel21Michálek Jiří30
Ondr Pavel22Čipera Jiří12
WO21WO12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub EVrchní
rozhodčí:
Kohout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:15 TJ Slovan Černý Dub E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bromová Jana
Tetenka Stanislav
 
 
Pešel Jan
Kuliš Karel
 
 
WO    3010
2.Larisch Heinrich
Varyš Milan
 
 
Bečvář Václav
Kuliš Karel
 
 
     3120
3.Bromová JanaBečvář Václav     3130
4.Tetenka StanislavPavlík Zdeněk     3040
5.Varyš MilanKuliš Karel     3050
6.Larisch HeinrichPešel Jan     3260
7.Tetenka StanislavBečvář Václav     3070
8.Varyš MilanPavlík Zdeněk     3080
9.Larisch HeinrichKuliš Karel     3290
10.Bromová JanaPešel Jan     31100
11.Varyš MilanBečvář Václav     30110
12.Larisch HeinrichPavlík Zdeněk     30120
13.Bromová JanaKuliš Karel     32130
14.Tetenka StanislavPešel Jan     32140
15.Larisch HeinrichBečvář Václav     31150
16.Bromová JanaPavlík Zdeněk     30160
17.Tetenka StanislavKuliš Karel     30170
18.Varyš MilanPešel Jan     13171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bromová Jana40Bečvář Václav04
Tetenka Stanislav40Pavlík Zdeněk04
Varyš Milan31Kuliš Karel04
Larisch Heinrich40Pešel Jan13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FVrchní
rozhodčí:
Tenglová Jaroslava
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:153:12 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suda Stanislav
Truhlář Jiří
 
 
Adam Václav
Major Marián
 
 
     3010
2.Vazač Miloslav
Tenglová Jaroslava
 
 
Nestroj Jan
Lojka Ladislav
 
 
     3220
3.Vazač MiloslavLojka Ladislav     3130
4.Truhlář JiříNestroj Jan     3040
5.Suda StanislavAdam Václav     3150
6.Tenglová JaroslavaMajor Marián     3060
7.Truhlář JiříLojka Ladislav     3070
8.Suda StanislavNestroj Jan     3180
9.Tenglová JaroslavaAdam Václav     3090
10.Vazač MiloslavMajor Marián     31100
11.Suda StanislavLojka Ladislav     31110
12.Tenglová JaroslavaNestroj Jan     30120
13.Vazač MiloslavAdam Václav     30130
14.Truhlář JiříMajor Marián     30140
15.Tenglová JaroslavaLojka Ladislav     23141
16.Vazač MiloslavNestroj Jan     31151
17.Truhlář JiříAdam Václav     31161
18.Suda StanislavMajor Marián     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vazač Miloslav40Lojka Ladislav13
Truhlář Jiří40Nestroj Jan04
Suda Stanislav40Adam Václav04
Tenglová Jaroslava31Major Marián04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy