Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB DVrchní
rozhodčí:
Hančl Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Pedagog ČB ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Start ČBRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:39 SK Pedagog ČB E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hančl Pavel
Šulc Vladimír
 
 
Nestroj Jan
Lojka Ladislav
 
 
     3110
2.
 
 

 
 
WO    0311
3.Hančl PavelMajor Marián     3021
4.Stašek RudolfNestroj Jan     3031
5.Šulc VladimírLojka Ladislav     3241
6.Adam JanWO    0342
7.Stašek RudolfMajor Marián     3152
8.Šulc VladimírNestroj Jan     3262
9.Lojka LadislavWO    0363
10.Hančl PavelAdam Jan     1364
11.Šulc VladimírMajor Marián     2365
12.Nestroj JanWO    0366
13.Hančl PavelLojka Ladislav     3176
14.Stašek RudolfAdam Jan     1377
15.Major MariánWO    0378
16.Hančl PavelNestroj Jan     1379
17.Stašek RudolfLojka Ladislav     3289
18.Šulc VladimírAdam Jan     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hančl Pavel22Major Marián12
Stašek Rudolf31Nestroj Jan12
Šulc Vladimír22Lojka Ladislav03
   Adam Jan30
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice AVrchní
rozhodčí:
Kuliš Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BRozhodčí:Pešel Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična RožnovRozhodčí:Bečvář Václav
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Pavlík Zdeněk
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:40 TJ Sokol Kněžské Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečvář Václav
Pavlík Zdeněk
 
 
Vik Daniel
Hlávka Jiří
 
 
     3010
2.Kuliš Karel
Pešel Jan
 
 
Burian Václav
Bonuš Karel
 
 
     0311
3.Pešel JanHlávka Jiří     2312
4.Bečvář VáclavVik Daniel     0313
5.Pavlík ZdeněkBonuš Karel     3123
6.Kuliš KarelBurian Václav     2324
7.Bečvář VáclavHlávka Jiří     2325
8.Pavlík ZdeněkVik Daniel     1326
9.Kuliš KarelBonuš Karel     3036
10.Pešel JanBurian Václav     3146
11.Vondrák Zdeněk st.Hlávka Jiří     0347
12.Kuliš KarelVik Daniel     2348
13.Pešel JanBonuš Karel     3158
14.Bečvář VáclavBurian Václav     0359
15.Kuliš KarelHlávka Jiří     3169
16.Pešel JanVik Daniel     03610
17.Bečvář VáclavBonuš Karel     03611
18.Vondrák Zdeněk st.Burian Václav     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešel Jan22Hlávka Jiří31
Bečvář Václav04Vik Daniel40
Pavlík Zdeněk11Bonuš Karel13
Kuliš Karel22Burian Václav31
Vondrák Zdeněk st.02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BVrchní
rozhodčí:
Hovorka Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZivRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:28 TJ Sokol Zliv B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michálek Jiří
Hovorka Zdeněk
 
 
Bromová Jana
Tetenka Stanislav
 
 
     2301
2.Kučera Ladislav
Vobr Václav
 
 
Varyš Milan
Larisch Heinrich
 
 
     3011
3.Vobr VáclavBromová Jana     3121
4.Hovorka ZdeněkMoudrý Filip     3031
5.Michálek JiříTetenka Stanislav     3041
6.Kučera LadislavVaryš Milan     2342
7.Hovorka ZdeněkBromová Jana     0343
8.Michálek JiříMoudrý Filip     3053
9.Kučera LadislavTetenka Stanislav     1354
10.Vobr VáclavVaryš Milan     3264
11.Michálek JiříBromová Jana     3174
12.Kučera LadislavMoudrý Filip     3084
13.Vobr VáclavTetenka Stanislav     2385
14.Hovorka ZdeněkVaryš Milan     0386
15.Kučera LadislavBromová Jana     3296
16.Vobr VáclavMoudrý Filip     30106
17.Hovorka ZdeněkTetenka Stanislav     31116
18.Michálek JiříVaryš MilanWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vobr Václav31Bromová Jana13
Hovorka Zdeněk22Moudrý Filip04
Michálek Jiří30Tetenka Stanislav22
Kučera Ladislav22Varyš Milan21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DVrchní
rozhodčí:
Kohout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1228:43634:684TJ Start ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Welser Jiří
Kaše Milan
 
 
Ondr Pavel
Luxa Josef
 
 
77-9-12-62301
2.Kubíček Petr st.
Vorbis Jan
 
 
Smrž Josef
Smrž Tomáš
 
 
-6-14153-102302
3.Kaše MilanSmrž Tomáš-4-10-8  0303
4.Kubíček Petr st.Luxa Josef8-12-8-4 1304
5.Vorbis JanSmrž Josef8-5-3-5 1305
6.Welser JiříFousek Pavel-91012-1263215
7.Kubíček Petr st.Smrž Tomáš-88-9-8 1316
8.Vorbis JanLuxa Josef-4-7-10  0317
9.Welser JiříSmrž Josef6-8-6-9 1318
10.Kaše MilanFousek Pavel-3-9-8  0319
11.Vorbis JanSmrž Tomáš-2-49-10 13110
12.Welser JiříLuxa Josef5-9-814532210
13.Kaše MilanSmrž Josef486  30310
14.Kubíček Petr st.Fousek Pavel5-8108 31410
15.Welser JiříSmrž Tomáš-38-6-6 13411
16.Kaše MilanLuxa JosefWO    30511
17.Kubíček Petr st.Smrž Josef-8-6-1  03512
18.Vorbis JanOndr Pavel8-6-77632612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kaše Milan12Smrž Tomáš40
Kubíček Petr st.13Luxa Josef21
Vorbis Jan13Smrž Josef31
Welser Jiří22Fousek Pavel12
   Ondr Pavel01
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves EVrchní
rozhodčí:
Vrábek Otto
HOSTUJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Nová VesRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1614:49 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jirák Radek
Jirák Jakub
 
 
Slepička Jan
Hrůza Jan
 
 
     0301
2.Hošna Jiří
Vrábek Otto
 
 
Moravec Stanislav
Hrůza Pavel
 
 
     1302
3.Hošna JiříSlepička Jan     3112
4.Vrábek OttoMoravec Stanislav     3022
5.Jirák JakubHrůza Pavel     0323
6.Jirák RadekHrůza Jan     2324
7.Vrábek OttoSlepička Jan     0325
8.Jirák JakubMoravec Stanislav     1326
9.Jirák RadekHrůza Pavel     0327
10.Hošna JiříHrůza Jan     1328
11.Jirák JakubSlepička Jan     0329
12.Jirák RadekMoravec Stanislav     03210
13.Hošna JiříHrůza Pavel     03211
14.Vrábek OttoHrůza Jan     23212
15.Jirák RadekSlepička Jan     03213
16.Hošna JiříMoravec Stanislav     13214
17.Vrábek OttoHrůza Pavel     03215
18.Jirák JakubHrůza Jan     03216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hošna Jiří13Slepička Jan31
Vrábek Otto13Moravec Stanislav31
Jirák Jakub04Hrůza Pavel40
Jirák Radek04Hrůza Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice EVrchní
rozhodčí:
Boháček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BRozhodčí:Fišer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:Boháček Lukáš
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:10Rozhodčí:Čapek Petr
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháček Stanislav
Fišer Radek
 
 
Pavel František
Plachý Dušan
 
 
     3110
2.Čapek Petr
Boháček Lukáš
 
 
Čajan Pavel
Bulant Marek
 
 
     3020
3.Čapek PetrPavel František     3030
4.Boháček LukášPlachý Dušan     0331
5.Pechoč ŠimonČajan Pavel     0332
6.Fišer RadekBulant Marek     3042
7.Boháček LukášPavel František     1343
8.Pechoč ŠimonPlachý Dušan     0344
9.Fišer RadekČajan Pavel     3054
10.Čapek PetrBulant Marek     3064
11.Pechoč ŠimonPavel František     0365
12.Supová TáňaPlachý Dušan     0366
13.Čapek PetrČajan Pavel     3176
14.Boháček LukášLenz Jakub     3086
15.Supová TáňaPavel František     0387
16.Čapek PetrPlachý Dušan     2388
17.Boháček LukášČajan Pavel     3298
18.Pechoč ŠimonLenz Jakub     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čapek Petr31Pavel František31
Boháček Lukáš22Plachý Dušan40
Pechoč Šimon04Čajan Pavel13
Fišer Radek20Bulant Marek02
Supová Táňa02Lenz Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Eso Doubravice BVrchní
rozhodčí:
Marek Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Štěpánovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD DoubraviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:739:25 SK Eso Doubravice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suchý Marcel ml.
Marek Josef
 
 
Šícha Martin
Mračková Veronika
 
 
     0301
2.Suchý Tomáš
Vančura Stanislav
 
 
Nyiri Filip
Papaj Miroslav
 
 
     3011
3.Suchý TomášMračková Veronika     3021
4.Marek JosefŠícha Martin     1322
5.Vančura StanislavNyiri Filip     3232
6.Suchý Marcel ml.Papaj Miroslav     3042
7.Marek JosefMračková Veronika     1343
8.Vančura StanislavŠícha Martin     3053
9.Suchý Marcel ml.Nyiri Filip     0354
10.Suchý TomášPapaj Miroslav     3064
11.Vančura StanislavMračková Veronika     3274
12.Suchý Marcel ml.Šícha Martin     1375
13.Suchý TomášNyiri Filip     3085
14.Marek JosefPapaj Miroslav     3095
15.Suchý Marcel ml.Mračková Veronika     2396
16.Suchý Tomᚊícha Martin     30106
17.Marek JosefNyiri Filip     13107
18.Vančura StanislavPapaj Miroslav     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Suchý Tomáš40Mračková Veronika22
Marek Josef13Šícha Martin22
Vančura Stanislav40Nyiri Filip22
Suchý Marcel ml.13Papaj Miroslav04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy