Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Štěpánovice BVrchní
rozhodčí:
Nyiri Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Start ČB DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna stepanoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1125:34 TJ Start ČB D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nyiri Filip
Mračková Veronika
 
 
Stašek Rudolf
Šulc Vladimír
 
 
     1301
2.Kosař Petr
Papaj Miroslav
 
 

 
 
WO    3011
3.Mračková VeronikaHančl Pavel     3021
4.Nyiri FilipStašek Rudolf     0322
5.Kosař PetrŠulc Vladimír     0323
6.Papaj MiroslavWO    3033
7.Nyiri FilipHančl Pavel     3143
8.Kosař PetrStašek Rudolf     0344
9.Papaj MiroslavŠulc Vladimír     0345
10.Mračková VeronikaWO    3055
11.Kosař PetrHančl Pavel     1356
12.Papaj MiroslavStašek Rudolf     0357
13.Mračková VeronikaŠulc Vladimír     1358
14.Nyiri FilipWO    3068
15.Papaj MiroslavHančl Pavel     0369
16.Mračková VeronikaStašek Rudolf     13610
17.Nyiri FilipŠulc Vladimír     03611
18.Kosař PetrWO    30711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Mračková Veronika12Hančl Pavel22
Nyiri Filip12Stašek Rudolf40
Kosař Petr03Šulc Vladimír40
Papaj Miroslav03   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Spartak Trhové Sviny BVrchní
rozhodčí:
Jindra Lubomír
HOSTUJÍCÍ:SK Eso Doubravice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala, Tovární 910, 374 01 Trhové SvinyRozhodčí:
Datum dle rozpisu31. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:26 TJ Spartak Trhové Sviny B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levý Roman
Bulant Marek
 
 
Vančura Stanislav
Hrubý Petr
 
 
     2301
2.Pavel František
Plachý Dušan
 
 
Marek Josef
Suchý Marcel ml.
 
 
     3011
3.Pavel FrantišekHrubý Petr     0312
4.Plachý DušanMarek Josef     3022
5.Bulant MarekVančura Stanislav     0323
6.Levý RomanSuchý Marcel ml.     3033
7.Plachý DušanHrubý Petr     0334
8.Bulant MarekMarek Josef     3144
9.Levý RomanVančura Stanislav     0345
10.Pavel FrantišekSuchý Marcel ml.     3055
11.Čajan PavelHrubý Petr     0356
12.Levý RomanMarek Josef     3066
13.Pavel FrantišekVančura Stanislav     3076
14.Plachý DušanSuchý Marcel ml.     3086
15.Levý RomanHrubý Petr     0387
16.Pavel FrantišekMarek Josef     3097
17.Plachý DušanVančura Stanislav     31107
18.Čajan PavelSuchý Marcel ml.     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavel František31Hrubý Petr40
Plachý Dušan31Marek Josef04
Bulant Marek11Vančura Stanislav22
Levý Roman22Suchý Marcel ml.13
Čajan Pavel02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Týn nad Vltavou EVrchní
rozhodčí:
Skalák Josef st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice ERozhodčí:Hrůza Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Týn nad Vltavou 4.11..2016Rozhodčí:Melounek Pavel
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Bečvář Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:12 SKST Týn nad Vltavou E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slepička Jan
Hrůza Jan
 
 
Boháček Stanislav
Fišer Radek
 
 
     3110
2.Šálený Zdeněk
Moravec Stanislav
 
 
Čapek Petr
Boháček Lukáš
 
 
     3120
3.Slepička JanČapek Petr     3030
4.Šálený ZdeněkBoháček Lukáš     3040
5.Hrůza JanMyler Matěj     3150
6.Moravec StanislavTušl Mikuláš     3060
7.Šálený ZdeněkČapek Petr     3070
8.Hrůza JanBoháček Lukáš     3080
9.Moravec StanislavMyler Matěj     2381
10.Slepička JanTušl Mikuláš     3091
11.Hrůza JanČapek Petr     32101
12.Moravec StanislavŠauerová Adéla     30111
13.Slepička JanMyler Matěj     31121
14.Šálený ZdeněkTušl Mikuláš     30131
15.Moravec StanislavČapek Petr     03132
16.Slepička JanŠauerová Adéla     30142
17.Šálený ZdeněkMyler Matěj     30152
18.Hrůza JanTušl Mikuláš     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slepička Jan40Čapek Petr13
Šálený Zdeněk40Boháček Lukáš02
Hrůza Jan40Myler Matěj13
Moravec Stanislav22Tušl Mikuláš04
   Šauerová Adéla02
Ne.



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start ČB CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nová Ves ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Družstevní 414, 37367 BorekRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2016 18:15 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:14 TJ Start ČB C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondr Pavel
Luxa Josef
 
 
Hošna Jiří
Vrábek Otto
 
 
     3210
2.Fousek Pavel
Smrž Josef
 
 
Jirák Radek
Jirák Jakub
 
 
     3120
3.Fousek PavelHošna Jiří     3030
4.Smrž JosefVrábek Otto     2331
5.Luxa JosefJirák Radek     3041
6.Ondr PavelJirák Jakub     3051
7.Smrž JosefHošna Jiří     3061
8.Luxa JosefVrábek Otto     3071
9.Ondr PavelJirák Radek     3081
10.Fousek PavelJirák Jakub     3091
11.Luxa JosefHošna Jiří     2392
12.Ondr PavelVrábek Otto     31102
13.Fousek PavelJirák Radek     30112
14.Smrž JosefJirák Jakub     30122
15.Ondr PavelHošna Jiří     31132
16.Fousek PavelVrábek Otto     03133
17.Smrž JosefJirák RadekWO    30143
18.Luxa JosefJirák Jakub     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Fousek Pavel31Hošna Jiří13
Smrž Josef21Vrábek Otto22
Luxa Josef31Jirák Radek03
Ondr Pavel40Jirák Jakub04
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub EVrchní
rozhodčí:
Kohout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Černý Dub DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna TJ Slovan Černý DubRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36662:650nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bromová Jana
Tetenka Stanislav
 
 
Blahovec Milan
Welser Jiří
 
 
-8-5-10  0301
2.Larisch Heinrich
Babouček František
 
 
Vorbis Jan
Kubíček Petr st.
 
 
-8176 3111
3.Babouček FrantišekBlahovec Milan648  3021
4.Bromová JanaVorbis Jan757  3031
5.Larisch HeinrichKaše Milan-8-99-9 1332
6.Tetenka StanislavWelser Jiří-6-2-5  0333
7.Bromová JanaBlahovec Milan-6-4-5  0334
8.Larisch HeinrichVorbis Jan-6-855-62335
9.Tetenka StanislavKaše Milan7-119-9-62336
10.Babouček FrantišekWelser Jiří-88-5-6 1337
11.Larisch HeinrichBlahovec Milan-88-9-8 1338
12.Tetenka StanislavVorbis Jan117-8-973248
13.Babouček FrantišekKaše Milan936  3058
14.Bromová JanaWelser Jiří-89-96-62359
15.Tetenka StanislavBlahovec Milan10-9-61093269
16.Babouček FrantišekVorbis Jan-7657 3179
17.Bromová JanaKaše Milan2-10108 3189
18.Larisch HeinrichKubíček Petr st.-896-683299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Babouček František31Blahovec Milan22
Bromová Jana22Vorbis Jan13
Larisch Heinrich13Kaše Milan22
Tetenka Stanislav22Welser Jiří30
   Kubíček Petr st.01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kněžské Dvory BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Zliv BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
A.Trägera 267/115, Č.BudějoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:348:19 TJ Sokol Kněžské Dvory B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hlávka Jiří
Burian Václav
 
 
Michálek Jiří
Hovorka Zdeněk
 
 
     3210
2.Vik Daniel
Hrdina Karel
 
 
Kučera Ladislav
Vobr Václav
 
 
     3120
3.Hlávka JiříVobr Václav     3130
4.Vik DanielMichálek Jiří     3140
5.Hrdina KarelHovorka Zdeněk     3050
6.Burian VáclavKučera Ladislav     0351
7.Vik DanielVobr Václav     3061
8.Hrdina KarelMichálek Jiří     1362
9.Burian VáclavHovorka Zdeněk     2363
10.Hlávka JiříKučera Ladislav     3073
11.Hrdina KarelVobr Václav     3183
12.Burian VáclavMichálek Jiří     3293
13.Hlávka JiříHovorka Zdeněk     30103
14.Vik DanielKučera Ladislav     30113
15.Burian VáclavVobr Václav     32123
16.Hlávka JiříMichálek JiříWO    30133
17.Vik DanielHovorka Zdeněk     30143
18.Hrdina KarelKučera Ladislav     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hlávka Jiří30Vobr Václav04
Vik Daniel40Michálek Jiří12
Hrdina Karel31Hovorka Zdeněk13
Burian Václav22Kučera Ladislav13
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor III muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol České Budějovice FVrchní
rozhodčí:
Havránek Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Motor České Budějovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovodská 69, 37006 České Budějovice, Suché VrbnéRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:8 TJ Sokol České Budějovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vazač Miloslav
Truhlář Jiří
 
 
Pavlík Zdeněk
Vondrák Zdeněk st.
 
 
     3010
2.Havránek Ladislav
Tenglová Jaroslava
 
 
Kuliš Karel
Pešel Jan
 
 
     3120
3.Vazač MiloslavPešel Jan     3230
4.Havránek LadislavPavlík Zdeněk     3040
5.Suda StanislavKuliš Karel     3050
6.Tenglová JaroslavaVondrák Zdeněk st.     3060
7.Havránek LadislavPešel Jan     3070
8.Suda StanislavPavlík Zdeněk     3080
9.Tenglová JaroslavaKuliš Karel     3090
10.Vazač MiloslavVondrák Zdeněk st.     30100
11.Truhlář JiříPešel Jan     30110
12.Tenglová JaroslavaPavlík Zdeněk     30120
13.Vazač MiloslavKuliš Karel     13121
14.Havránek LadislavVondrák Zdeněk st.     30131
15.Tenglová JaroslavaPešel Jan     31141
16.Vazač MiloslavPavlík Zdeněk     31151
17.Havránek LadislavKuliš Karel     30161
18.Truhlář JiříVondrák Zdeněk st.     30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vazač Miloslav31Pešel Jan04
Havránek Ladislav40Pavlík Zdeněk04
Suda Stanislav20Kuliš Karel13
Tenglová Jaroslava40Vondrák Zdeněk st.04
Truhlář Jiří20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy