Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Bereza Oldřich
HOSTUJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkRozhodčí:Kovář Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Zlámal Jaromír
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35528:590EXITERIA KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Olejník Jakub
Skopal Dalibor
 
 
Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
-1111-5-11 1301
2.Vlach Martin
Olejník Petr ml.
 
 
Rybár Petr
Matějíček Miloš
 
 
5-8-6-9 1302
3.Vlach MartinTomica Daniel7-912-783212
4.Olejník Petr ml.Matějíček Martin-89813 3122
5.Olejník JakubRybár Petr9-7-48-62323
6.Skopal DaliborMatějíček Miloš-76-6863233
7.Olejník Petr ml.Tomica Daniel645  3043
8.Olejník JakubMatějíček Martin611-3-5-102344
9.Skopal DaliborRybár Petr-3-47-1 1345
10.Vlach MartinMatějíček Miloš626  3055
11.Olejník JakubTomica Daniel-4-10-6  0356
12.Skopal DaliborMatějíček Martin-3-8-2  0357
13.Vlach MartinRybár Petr-9-6-10  0358
14.Olejník Petr ml.Matějíček Miloš636  3068
15.Skopal DaliborTomica Daniel-1910-10-42369
16.Vlach MartinMatějíček Martin-2-7-7  03610
17.Olejník Petr ml.Rybár Petr         
18.Olejník JakubMatějíček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlach Martin22Tomica Daniel22
Olejník Petr ml.30Matějíček Martin31
Olejník Jakub03Rybár Petr30
Skopal Dalibor13Matějíček Miloš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Adam Vladislav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Svoboda Jiří
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:35421:485TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Topič Arnošt
Střelec Marek
 
 
Knybel Kamil
Kratochvíl Michal
 
 
-8-9-5  0301
2.Smýkal Tomáš
Dorňák Zdeněk
 
 
Kowal René
Kratochvíl Tomáš
 
 
-7-106463211
3.Dorňák ZdeněkKowal René9-6-7-7 1312
4.Střelec MarekKratochvíl Tomáš-7-8-10  0313
5.Topič ArnoštKratochvíl Michal6-8-7-17 1314
6.Smýkal TomášKnybel Kamil82-52 3124
7.Střelec MarekKowal René-4-10-5  0325
8.Topič ArnoštKratochvíl Tomáš-7-4-9  0326
9.Smýkal TomášKratochvíl Michal944  3036
10.Dorňák ZdeněkKnybel Kamil-7-6-9  0337
11.Topič ArnoštKowal René-11-9-6  0338
12.Smýkal TomášKratochvíl Tomáš-837-883248
13.Dorňák ZdeněkKratochvíl Michal9-3-6-7 1349
14.Střelec MarekKnybel Kamil-8-6-2  03410
15.Smýkal TomášKowal René         
16.Dorňák ZdeněkKratochvíl Tomáš         
17.Střelec MarekKratochvíl Michal         
18.Topič ArnoštKnybel Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dorňák Zdeněk03Kowal René30
Střelec Marek03Kratochvíl Tomáš21
Topič Arnošt03Kratochvíl Michal21
Smýkal Tomáš30Knybel Kamil21
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Makovický Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Makovický Petr
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:16471:406TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chrást Roman
Souček Martin
 
 
Flíbor Zbyněk
Štofka Filip
 
 
497  3010
2.Kolůch Jaroslav
Musil David
 
 
Šenkapoul Petr
Skála Radek
 
 
-7-12-5  0311
3.Kolůch JaroslavSkála Radek-8710-823221
4.Musil DavidŠenkapoul Petr-6-6-4  0322
5.Souček MartinFlíbor Zbyněk11-1278 3132
6.Chrást RomanŠtofka Filip-9579 3142
7.Musil DavidSkála Radek5-9109 3152
8.Souček MartinŠenkapoul Petr13-999 3162
9.Chrást RomanFlíbor Zbyněk-8972 3172
10.Kolůch JaroslavŠtofka Filip784  3082
11.Souček MartinSkála Radek-1195-933292
12.Chrást RomanŠenkapoul Petr8-9109 31102
13.Kolůch JaroslavFlíbor Zbyněk         
14.Musil DavidŠtofka Filip         
15.Chrást RomanSkála Radek         
16.Kolůch JaroslavŠenkapoul Petr         
17.Musil DavidFlíbor Zbyněk         
18.Souček MartinŠtofka Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolůch Jaroslav20Skála Radek03
Musil David11Šenkapoul Petr12
Souček Martin30Flíbor Zbyněk02
Chrást Roman30Štofka Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Šafařík Roman
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:39Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38684:668KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoferik Petr
Růžička Filip
 
 
Dudík Luboš
Veselý Lukáš
 
 
-68-8-9 1301
2.Mesaroš Jakub
Janoušek Přemek
 
 
Bako Radim
Vybíral Filip
 
 
-95411 3111
3.Hoferik PetrDudík Luboš-89-75-72312
4.Mesaroš JakubVeselý Lukáš-88-3-9 1313
5.Růžička FilipBako Radim5-9-8-9 1314
6.Janoušek PřemekVybíral Filip9-1076 3124
7.Mesaroš JakubDudík Luboš-8-8-8  0325
8.Růžička FilipVeselý Lukáš7-8-7-7 1326
9.Janoušek PřemekBako Radim549  3036
10.Hoferik PetrVybíral Filip107-9-2053246
11.Růžička FilipDudík Luboš-7-4-4  0347
12.Janoušek PřemekVeselý Lukáš656  3057
13.Hoferik PetrBako Radim-6-67-3 1358
14.Mesaroš JakubVybíral Filip-779-1833268
15.Janoušek PřemekDudík Luboš-8-956-82369
16.Hoferik PetrVeselý Lukáš8310  3079
17.Mesaroš JakubBako Radim-98-5773289
18.Růžička FilipVybíral Filip-116-9-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hoferik Petr22Dudík Luboš40
Mesaroš Jakub22Veselý Lukáš22
Růžička Filip04Bako Radim22
Janoušek Přemek31Vybíral Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FrýdlantVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:Tomáš Aleš
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14469:374TTC Frýdlant

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršálek Vladimír
Vévoda Ondřej
 
 
Bajger Jiří
Kupec Rostislav
 
 
66-108 3110
2.Tobola Petr
Kotek Dominik
 
 
Plachta Jakub
Kovačik Jakub
 
 
-10432 3120
3.Maršálek VladimírPlachta Jakub625  3030
4.Vévoda OndřejKovačik Jakub-158115 3140
5.Kotek DominikKupec Rostislav7-8-9693250
6.Tobola PetrBajger Jiří8511  3060
7.Vévoda OndřejPlachta Jakub-108-11-9 1361
8.Kotek DominikKovačik Jakub-7-83683271
9.Tobola PetrKupec Rostislav-87107 3181
10.Maršálek VladimírBajger Jiří585  3091
11.Kotek DominikPlachta Jakub-5-4-5  0392
12.Tobola PetrKovačik Jakub81012  30102
13.Maršálek VladimírKupec Rostislav47   20  
14.Vévoda OndřejBajger Jiří         
15.Tobola PetrPlachta Jakub         
16.Maršálek VladimírKovačik Jakub         
17.Vévoda OndřejKupec Rostislav         
18.Kotek DominikBajger Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršálek Vladimír20Plachta Jakub21
Vévoda Ondřej11Kovačik Jakub03
Kotek Dominik21Kupec Rostislav02
Tobola Petr30Bajger Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:39681:718ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
Boháč Jan
Gorecki Jan
 
 
2-111112 3110
2.Ondryáš Daniel
Schwarz Ota
 
 
Volný Karel
Siwiec Matěj
 
 
4-7-9993220
3.Polášek RadovanVolný Karel-108412 3130
4.Záškodný MarekSiwiec Matěj-7-6-9  0331
5.Ondryáš DanielGorecki Jan-411-9973241
6.Masnica MichalBoháč Jan10-3-4-8 1342
7.Záškodný MarekVolný Karel-9-710-6 1343
8.Ondryáš DanielSiwiec Matěj99-46 3153
9.Masnica MichalGorecki Jan-8-5-9  0354
10.Polášek RadovanBoháč Jan-12687 3164
11.Ondryáš DanielVolný Karel-84-4643274
12.Schwarz OtaSiwiec Matěj-7-8-8  0375
13.Polášek RadovanGorecki Jan10-169-863285
14.Záškodný MarekBoháč Jan6-8104 3195
15.Schwarz OtaVolný Karel79-1-5-52396
16.Polášek RadovanSiwiec Matěj9-4-8-6 1397
17.Záškodný MarekGorecki Jan-11-9-3  0398
18.Ondryáš DanielBoháč Jan-98-691032108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Radovan31Volný Karel22
Záškodný Marek13Siwiec Matěj31
Ondryáš Daniel40Gorecki Jan22
Masnica Michal02Boháč Jan13
Schwarz Ota02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy