Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Bereza Oldřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Kovář Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30280:400TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skopal Dalibor
Soukup Adam
 
 
Kratochvíl Michal
Knybel Kamil
 
 
-5-8-7  0301
2.Olejník Petr ml.
Vlach Martin
 
 
Kratochvíl Tomáš
Kowal René
 
 
-8-9-9  0302
3.Vlach MartinKnybel Kamil87-4-4-72303
4.Olejník Petr ml.Kowal René-58-24-82304
5.Skopal DaliborKratochvíl Tomáš-79-8-9 1305
6.Soukup AdamKratochvíl Michal-10-18-6  0306
7.Olejník Petr ml.Knybel Kamil-5-4-6  0307
8.Skopal DaliborKowal René-5-7-5  0308
9.Soukup AdamKratochvíl Tomáš10-3-3-7 1309
10.Vlach MartinKratochvíl Michal-48-15-4 13010
11.Skopal DaliborKnybel Kamil         
12.Soukup AdamKowal René         
13.Vlach MartinKratochvíl Tomáš         
14.Olejník Petr ml.Kratochvíl Michal         
15.Soukup AdamKnybel Kamil         
16.Vlach MartinKowal René         
17.Olejník Petr ml.Kratochvíl Tomáš         
18.Skopal DaliborKratochvíl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlach Martin02Knybel Kamil20
Olejník Petr ml.02Kowal René20
Skopal Dalibor02Kratochvíl Tomáš20
Soukup Adam02Kratochvíl Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkRozhodčí:Adam Vladislav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Svoboda Jiří
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:40707:728EXITERIA KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smýkal Tomáš
Dorňák Zdeněk
 
 
Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
7-10-9983210
2.Topič Arnošt
Nedbálek Michal
 
 
Matějíček Miloš
Rybár Petr
 
 
1015-5-5-72311
3.Dorňák ZdeněkTomica Daniel9-9-9-5 1312
4.Nedbálek MichalMatějíček Martin-6-5-8  0313
5.Topič ArnoštRybár Petr8-9-58-62314
6.Smýkal TomášMatějíček Miloš474  3024
7.Nedbálek MichalTomica Daniel-8-3-7  0325
8.Topič ArnoštMatějíček Martin-812-117-52326
9.Smýkal TomášRybár Petr979  3036
10.Dorňák ZdeněkMatějíček Miloš-678-863246
11.Topič ArnoštTomica Daniel9-9-6-10 1347
12.Smýkal TomášMatějíček Martin106-13-1053257
13.Dorňák ZdeněkRybár Petr-8-875-72358
14.Nedbálek MichalMatějíček Miloš-6514-7-92359
15.Smýkal TomášTomica Daniel2-9-91073269
16.Dorňák ZdeněkMatějíček Martin-46-4983279
17.Nedbálek MichalRybár Petr487  3089
18.Střelec MarekMatějíček Miloš-5-4-12  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dorňák Zdeněk22Tomica Daniel31
Nedbálek Michal13Matějíček Martin22
Topič Arnošt03Rybár Petr22
Smýkal Tomáš40Matějíček Miloš22
Střelec Marek01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bílová Petra
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:742:26684:586TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Souček Martin
Chrást Roman
 
 
Dudík Luboš
Veselý Lukáš
 
 
1094  3010
2.Musil David
Kolůch Jaroslav
 
 
Bako Radim
Vybíral Filip
 
 
143-7-10-102311
3.Kolůch JaroslavDudík Luboš-96-8-5 1312
4.Musil DavidVeselý Lukáš379  3022
5.Souček MartinBako Radim5105  3032
6.Chrást RomanVybíral Filip63-108 3142
7.Musil DavidDudík Luboš19-7-8-22343
8.Souček MartinVeselý Lukáš11610  3053
9.Chrást RomanBako Radim49-9-6103263
10.Kolůch JaroslavVybíral Filip59-9-8-82364
11.Souček MartinDudík Luboš-7-68-9 1365
12.Chrást RomanVeselý Lukáš8-10-910-92366
13.Kolůch JaroslavBako Radim-8-109963276
14.Musil DavidVybíral Filip3-8-65-102377
15.Chrást RomanDudík Luboš561  3087
16.Kolůch JaroslavVeselý Lukáš794  3097
17.Musil DavidBako Radim81010  30107
18.Souček MartinVybíral Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolůch Jaroslav22Dudík Luboš31
Musil David22Veselý Lukáš13
Souček Martin21Bako Radim04
Chrást Roman31Vybíral Filip21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Šafařík Roman
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:36Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31664:613TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoferik Petr
Růžička Filip
 
 
Flíbor Zbyněk
Štofka Filip
 
 
487  3010
2.Janoušek Přemek
Mesaroš Jakub
 
 
Šenkapoul Petr
Skála Radek
 
 
-7-88673220
3.Janoušek PřemekSkála Radek-98-10-5 1321
4.Růžička FilipŠenkapoul Petr616-6-993231
5.Mesaroš JakubFlíbor Zbyněk-986-1073241
6.Hoferik PetrŠtofka Filip-354-9-62342
7.Růžička FilipSkála Radek-5-11-5  0343
8.Mesaroš JakubŠenkapoul Petr-74-66-112344
9.Hoferik PetrFlíbor Zbyněk-71098 3154
10.Janoušek PřemekŠtofka Filip-92126 3164
11.Mesaroš JakubSkála Radek11-297 3174
12.Hoferik PetrŠenkapoul Petr967  3084
13.Janoušek PřemekFlíbor Zbyněk3-7-8-3 1385
14.Růžička FilipŠtofka Filip-9-6-10  0386
15.Hoferik PetrSkála Radek4-933 3196
16.Janoušek PřemekŠenkapoul Petr311-7-6-122397
17.Růžička FilipFlíbor Zbyněk983  30107
18.Mesaroš JakubŠtofka Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janoušek Přemek13Skála Radek22
Růžička Filip22Šenkapoul Petr22
Mesaroš Jakub21Flíbor Zbyněk13
Hoferik Petr31Štofka Filip21
zápas č.4 - ŽK Šenkapour -odpálení míčku, kopání do ohtádky zápas č. 5 - ŽK Fríbor - odpálení míčku zápas č.9 - ŽK Hoferik - neslušné výrazy, zdržování hry zápas č. 10 - ŽK Štofka udeření palkou o zem Ž+ČK odpálení míčku zápas č. 11 - ŽK Skála kopnutí do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FrýdlantVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:Tomáš Aleš
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:34364:468SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vévoda Ondřej
Gřunděl Matěj
 
 
Volný Karel
Gorecki Jan
 
 
-8-8-9  0301
2.Tobola Petr
Kotek Dominik
 
 
Siwiec Matěj
Rusnák Aleš
 
 
-9-310-8 1302
3.Gřunděl MatějVolný Karel-8-8-2  0303
4.Vévoda OndřejSiwiec Matěj5-8-3-9 1304
5.Kotek DominikGorecki Jan-4-11-11  0305
6.Tobola PetrRusnák Aleš77-9-1133215
7.Vévoda OndřejVolný Karel-510-6793225
8.Kotek DominikSiwiec Matěj49-8-5-82326
9.Tobola PetrGorecki Jan-87-7-3 1327
10.Gřunděl MatějRusnák Aleš-3-115-12 1328
11.Kotek DominikVolný Karel-2-3-4  0329
12.Tobola PetrSiwiec Matěj-2-6-8  03210
13.Gřunděl MatějGorecki Jan-58   11  
14.Vévoda OndřejRusnák Aleš         
15.Tobola PetrVolný Karel         
16.Gřunděl MatějSiwiec Matěj         
17.Vévoda OndřejGorecki Jan         
18.Kotek DominikRusnák Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gřunděl Matěj02Volný Karel21
Vévoda Ondřej11Siwiec Matěj30
Kotek Dominik03Gorecki Jan20
Tobola Petr12Rusnák Aleš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18530:430ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
Kovačik Jakub
Koldas Tomáš
 
 
1188  3010
2.Ondryáš Daniel
Schwarz Ota
 
 
Plachta Jakub
Kupec Rostislav
 
 
6-1186 3120
3.Polášek RadovanKoldas Tomáš-642-763230
4.Záškodný MarekPlachta Jakub-7-846-82331
5.Masnica MichalKupec Rostislav55-115 3141
6.Ondryáš DanielKovačik Jakub88-96 3151
7.Záškodný MarekKoldas Tomáš7-7-9-9 1352
8.Masnica MichalPlachta Jakub-211-9753262
9.Ondryáš DanielKupec Rostislav1161  3072
10.Polášek RadovanKovačik Jakub-4-11119143282
11.Masnica MichalKoldas Tomáš-67-12-7 1383
12.Ondryáš DanielPlachta Jakub726  3093
13.Polášek RadovanKupec Rostislav634  30103
14.Záškodný MarekKovačik Jakub         
15.Ondryáš DanielKoldas Tomáš         
16.Polášek RadovanPlachta Jakub         
17.Záškodný MarekKupec Rostislav         
18.Masnica MichalKovačik Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polášek Radovan30Koldas Tomáš21
Záškodný Marek02Plachta Jakub12
Masnica Michal21Kupec Rostislav03
Ondryáš Daniel30Kovačik Jakub02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy