Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Senohrábek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Cypra Vladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:Veiglová Jarmila
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11442:313EXITERIA KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Martin
Tomica Daniel
 
 
Vlach Martin
Soukup Adam
 
 
-21054 3110
2.Matějíček Miloš
Rybár Petr
 
 
Skalský Ondřej
Skopal Dalibor
 
 
39-8-9-42311
3.Matějíček MartinSoukup Adam3-756 3121
4.Rybár PetrSkopal Dalibor-96101 3131
5.Matějíček MilošSkalský Ondřej536  3041
6.Tomica DanielVlach Martin7310  3051
7.Rybár PetrSoukup Adam-77-10-5 1352
8.Matějíček MilošSkopal Dalibor367  3062
9.Tomica DanielSkalský Ondřej-10-55433272
10.Matějíček MartinVlach Martin986  3082
11.Matějíček MilošSoukup Adam849  3092
12.Tomica DanielSkopal Dalibor384  30102
13.Matějíček MartinSkalský Ondřej         
14.Rybár PetrVlach Martin         
15.Tomica DanielSoukup Adam         
16.Matějíček MartinSkopal Dalibor         
17.Rybár PetrSkalský Ondřej         
18.Matějíček MilošVlach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějíček Martin20Soukup Adam12
Rybár Petr11Skopal Dalibor03
Matějíček Miloš30Skalský Ondřej02
Tomica Daniel30Vlach Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Kopecký Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Toman Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Ščibráni Matěj
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22541:495TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Michal
Mikeska Jakub
 
 
Smýkal Tomáš
Dorňák Zdeněk
 
 
-45-5-11 1301
2.Kratochvíl Tomáš
Kowal René
 
 
Topič Arnošt
Dufek Jakub
 
 
379  3011
3.Kratochvíl MichalSmýkal Tomáš-10-6-10  0312
4.Kratochvíl TomášTopič Arnošt8-2411 3122
5.Mikeska JakubDorňák Zdeněk-1151011 3132
6.Kowal RenéDufek Jakub2-995 3142
7.Kratochvíl TomášSmýkal Tomáš-5-10-6  0343
8.Mikeska JakubTopič Arnošt-6-589-42344
9.Kowal RenéDorňák Zdeněk954  3054
10.Kratochvíl MichalDufek Jakub-148310 3164
11.Mikeska JakubSmýkal Tomáš-78-4-8 1365
12.Kowal RenéTopič Arnošt-7-68563275
13.Kratochvíl MichalDorňák Zdeněk756  3085
14.Kratochvíl TomášDufek Jakub879  3095
15.Kowal RenéSmýkal Tomáš10-9107 31105
16.Kratochvíl MichalTopič Arnošt-4978 31  
17.Kratochvíl TomášDorňák Zdeněk         
18.Mikeska JakubDufek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Michal21Smýkal Tomáš31
Kratochvíl Tomáš21Topič Arnošt12
Mikeska Jakub12Dorňák Zdeněk03
Kowal René40Dufek Jakub03
Zápas č.16 odehrán před zápasem č.15



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský KrumlovRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bízová Lada
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34434:510TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenkapoul Petr
Toufar Jan
 
 
Chrást Roman
Souček Martin
 
 
-89-7-2 1301
2.Flíbor Zbyněk
Štofka Filip
 
 
Musil David
Kolůch Jaroslav
 
 
7-8-6973211
3.Šenkapoul PetrChrást Roman-47-9-5 1312
4.Toufar JanSouček Martin-9-6-6  0313
5.Štofka FilipMusil David-9-887-112314
6.Flíbor ZbyněkKolůch Jaroslav-10-9-4  0315
7.Toufar JanChrást Roman-8-9-7  0316
8.Štofka FilipSouček Martin8-108-6-62317
9.Flíbor ZbyněkMusil David3-8-4-10 1318
10.Šenkapoul PetrKolůch Jaroslav1065  3028
11.Štofka FilipChrást Roman-6-6-2  0329
12.Flíbor ZbyněkSouček Martin9-9-6953239
13.Šenkapoul PetrMusil David-68-86-323310
14.Toufar JanKolůch Jaroslav-7    01  
15.Flíbor ZbyněkChrást Roman         
16.Šenkapoul PetrSouček Martin         
17.Toufar JanMusil David         
18.Štofka FilipKolůch Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šenkapoul Petr12Chrást Roman30
Toufar Jan02Souček Martin21
Štofka Filip03Musil David30
Flíbor Zbyněk12Kolůch Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Konečná Terezie
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36556:584TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudík Luboš
Veselý Lukáš
 
 
Hoferik Petr
Hort Pavel
 
 
99-6-8-72301
2.Bako Radim
Vybíral Filip
 
 
Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
-4-6-11  0302
3.Veselý LukášSchwarzer Antonín-10-102-7 1303
4.Vybíral FilipMesaroš Jakub-9-10-7  0304
5.Bako RadimHoferik Petr6-5-15-9 1305
6.Dudík LubošRůžička Filip373  3015
7.Vybíral FilipSchwarzer Antonín-7-9-2  0316
8.Bako RadimMesaroš Jakub8-89-983226
9.Dudík LubošHoferik Petr-6-99983236
10.Veselý LukášRůžička Filip454  3046
11.Bako RadimSchwarzer Antonín-9-310-8 1347
12.Dudík LubošMesaroš Jakub185  3057
13.Veselý LukášHoferik Petr98-10-8103267
14.Vybíral FilipRůžička Filip-88-4-7 1368
15.Dudík LubošSchwarzer Antonín-4-5-4  0369
16.Veselý LukášMesaroš Jakub8-76-9-823610
17.Vybíral FilipHoferik Petr         
18.Bako RadimRůžička Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Veselý Lukáš22Schwarzer Antonín40
Vybíral Filip03Mesaroš Jakub22
Bako Radim12Hoferik Petr12
Dudík Luboš31Růžička Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:TTC FrýdlantRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:17502:426TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Onderka František
Koldas Tomáš
 
 
Tobola Petr
Vévoda Ondřej
 
 
3-1495 3110
2.Martinko Tomáš
Plachta Jakub
 
 
Maršálek Vladimír
Hrabec Michal
 
 
9-9-6-7 1311
3.Koldas TomášMaršálek Vladimír8-105-3-82312
4.Plachta JakubHrabec Michal65-84 3122
5.Onderka FrantišekTobola Petr-1875 3132
6.Martinko TomášVévoda Ondřej96-57 3142
7.Plachta JakubMaršálek Vladimír-49-10-6 1343
8.Onderka FrantišekHrabec Michal424  3053
9.Martinko TomášTobola Petr9109  3063
10.Koldas TomášVévoda Ondřej997  3073
11.Onderka FrantišekMaršálek Vladimír-12-621173283
12.Martinko TomášHrabec Michal735  3093
13.Koldas TomášTobola Petr-108-69832103
14.Plachta JakubVévoda Ondřej         
15.Martinko TomášMaršálek Vladimír         
16.Koldas TomášHrabec Michal         
17.Plachta JakubTobola Petr         
18.Onderka FrantišekVévoda Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koldas Tomáš21Maršálek Vladimír21
Plachta Jakub11Hrabec Michal03
Onderka František30Tobola Petr03
Martinko Tomáš30Vévoda Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Štrbik Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Siwiec Radomír
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:25580:548SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolašík Michal
Siwiec Matěj
 
 
Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
-7-7-11  0301
2.Volný Karel
Gorecki Jan
 
 
Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
 
 
-9-11-7  0302
3.Gorecki JanOndryáš Daniel108-1011 3112
4.Volný KarelPolášek Radovan-14-109-92313
5.Siwiec MatějMasnica Michal9-4109 3123
6.Mikolašík MichalZáškodný Marek8-949 3133
7.Volný KarelOndryáš Daniel6-89-683243
8.Siwiec MatějPolášek Radovan-585-8-42344
9.Mikolašík MichalMasnica Michal5-108-473254
10.Gorecki JanZáškodný Marek91010  3064
11.Siwiec MatějOndryáš Daniel-9-89-7 1365
12.Mikolašík MichalPolášek Radovan585  3075
13.Gorecki JanMasnica Michal8-128-1073285
14.Volný KarelZáškodný Marek644  3095
15.Mikolašík MichalOndryáš Daniel88-36 31105
16.Gorecki JanPolášek Radovan         
17.Volný KarelMasnica Michal         
18.Siwiec MatějZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gorecki Jan30Ondryáš Daniel13
Volný Karel21Polášek Radovan21
Siwiec Matěj12Masnica Michal03
Mikolašík Michal40Záškodný Marek03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy