Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Kopecký Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Toman Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Ščibráni Matěj
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:8393:290TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Michal
Mikeska Jakub
 
 
Skopal Dalibor
Skalský Ondřej
 
 
686  3010
2.Kratochvíl Tomáš
Kowal René
 
 
Soukup Adam
Vlach Martin
 
 
64-89 3120
3.Kratochvíl MichalSoukup Adam7-648 3130
4.Kratochvíl TomášSkopal Dalibor488  3040
5.Mikeska JakubSkalský Ondřej5610  3050
6.Kowal RenéVlach Martin79-107 3160
7.Kratochvíl TomášSoukup Adam-5-12-9  0361
8.Mikeska JakubSkopal Dalibor855  3071
9.Kowal RenéSkalský Ondřej378  3081
10.Kratochvíl MichalVlach Martin867  3091
11.Mikeska JakubSoukup Adam7-7-57532101
12.Kowal RenéSkopal Dalibor353  30  
13.Kratochvíl MichalSkalský Ondřej         
14.Kratochvíl TomášVlach Martin         
15.Kowal RenéSoukup Adam         
16.Kratochvíl MichalSkopal Dalibor         
17.Kratochvíl TomášSkalský Ondřej         
18.Mikeska JakubVlach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kratochvíl Michal20Soukup Adam12
Kratochvíl Tomáš11Skopal Dalibor02
Mikeska Jakub30Skalský Ondřej02
Kowal René20Vlach Martin02
Zápas 12 odehrán před zápasem 11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Šimek Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Senohrábek Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:Cypra Vladislav
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12446:342EXITERIA KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Martin
Tomica Daniel
 
 
Topič Arnošt
Smoček Libor
 
 
452  3010
2.Matějíček Miloš
Rybár Petr
 
 
Smýkal Tomáš
Dorňák Zdeněk
 
 
859  3020
3.Tomica DanielSmoček Libor3-1058 3130
4.Rybár PetrTopič Arnošt-9-67983240
5.Matějíček MilošDorňák Zdeněk3712  3050
6.Matějíček MartinSmýkal Tomáš842  3060
7.Rybár PetrSmoček Libor-2646 3170
8.Matějíček MilošTopič Arnošt-9-3-12  0371
9.Matějíček MartinDorňák Zdeněk96-34 3181
10.Tomica DanielSmýkal Tomáš69-5-9-92382
11.Matějíček MilošSmoček Libor849  3092
12.Matějíček MartinTopič Arnošt14-975 31102
13.Tomica DanielDorňák Zdeněk-1191  21  
14.Rybár PetrSmýkal Tomáš         
15.Matějíček MartinSmoček Libor         
16.Tomica DanielTopič Arnošt         
17.Rybár PetrDorňák Zdeněk         
18.Matějíček MilošSmýkal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tomica Daniel11Smoček Libor03
Rybár Petr20Topič Arnošt12
Matějíček Miloš21Dorňák Zdeněk02
Matějíček Martin30Smýkal Tomáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Ostrý Jan
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský KrumlovRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Konečná Terezie
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:36691:701nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudík Luboš
Veselý Lukáš
 
 
Souček Martin
Chrást Roman
 
 
97-5-9-72301
2.Bako Radim
Vybíral Filip
 
 
Musil David
Kolůch Jaroslav
 
 
97-99 3111
3.Veselý LukášChrást Roman-4-6-7  0312
4.Bako RadimSouček Martin106-5-1093222
5.Vybíral FilipMusil David-47-3-11 1323
6.Dudík LubošKolůch Jaroslav6810  3033
7.Bako RadimChrást Roman-58-89113243
8.Vybíral FilipSouček Martin-38-9-12 1344
9.Dudík LubošMusil David-12549 3154
10.Veselý LukášKolůch Jaroslav867  3064
11.Vybíral FilipChrást Roman-511-10693274
12.Dudík LubošSouček Martin459  3084
13.Veselý LukášMusil David-7107-2-82385
14.Bako RadimKolůch Jaroslav-64-10-9 1386
15.Dudík LubošChrást Roman-563-4-82387
16.Veselý LukášSouček Martin-7-8-12  0388
17.Bako RadimMusil David-99-99-102389
18.Vybíral FilipKolůch Jaroslav13-458 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Lukáš13Chrást Roman22
Bako Radim22Souček Martin22
Vybíral Filip22Musil David31
Dudík Luboš31Kolůch Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bízová Lada
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:30278:413TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenkapoul Petr
Štofka Filip
 
 
Hort Pavel
Hoferik Petr
 
 
-8-9-7  0301
2.
 
 
Mesaroš Jakub
Růžička Filip
 
 
WO    0302
3.Šenkapoul PetrMesaroš Jakub9-9-10-14 1303
4.Štofka FilipHort Pavel69-8-7-92304
5.Flíbor ZbyněkRůžička Filip-8-914-8 1305
6.Hoferik PetrWO    0306
7.Štofka FilipMesaroš Jakub-911-4-11 1307
8.Flíbor ZbyněkHort Pavel777  3017
9.Růžička FilipWO    0318
10.Šenkapoul PetrHoferik Petr-9-7-9  0319
11.Flíbor ZbyněkMesaroš Jakub-14-7-7  03110
12.Hort Pavel         
13.Šenkapoul PetrRůžička Filip         
14.Štofka FilipHoferik Petr         
15.Mesaroš Jakub         
16.Šenkapoul PetrHort Pavel         
17.Štofka FilipRůžička Filip         
18.Flíbor ZbyněkHoferik Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Šenkapoul Petr02Mesaroš Jakub30
Štofka Filip02Hort Pavel11
Flíbor Zbyněk12Růžička Filip10
   Hoferik Petr10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC FrýdlantRozhodčí:Costache Nikolaj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:13461:317SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gorecki Jan
Volný Karel
 
 
Tobola Petr
Vévoda Ondřej
 
 
789  3010
2.Rusnák Aleš
Siwiec Matěj
 
 
Maršálek Vladimír
Hrabec Michal
 
 
-8-79-3 1311
3.Gorecki JanMaršálek Vladimír-8-7WO  3221
4.Volný KarelTobola Petr7610  3031
5.Rusnák AlešHrabec Michal7-57-843241
6.Siwiec MatějVévoda Ondřej5102  3051
7.Volný KarelMaršálek VladimírWO    3061
8.Rusnák AlešTobola Petr-10-109-11 1362
9.Siwiec MatějHrabec Michal10122  3072
10.Gorecki JanVévoda Ondřej-8867 3182
11.Rusnák AlešMaršálek VladimírWO    3092
12.Siwiec MatějTobola Petr10-87-9832102
13.Gorecki JanHrabec Michal         
14.Volný KarelVévoda Ondřej         
15.Siwiec MatějMaršálek Vladimír         
16.Gorecki JanTobola Petr         
17.Volný KarelHrabec Michal         
18.Rusnák AlešVévoda Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gorecki Jan20Maršálek Vladimír01
Volný Karel10Tobola Petr12
Rusnák Aleš11Hrabec Michal02
Siwiec Matěj30Vévoda Ondřej02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Janásková Iva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu15. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18536:485TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koldas Tomáš
Kovačik Jakub
 
 
Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
-8-771093210
2.Martinko Tomáš
Plachta Jakub
 
 
Záškodný Marek
Ondryáš Daniel
 
 
51310  3020
3.Martinko TomášOndryáš Daniel1094  3030
4.Plachta JakubPolášek Radovan7-694 3140
5.Kovačik JakubMasnica Michal-9149-463250
6.Koldas TomášZáškodný Marek108-11-9-12351
7.Plachta JakubOndryáš Daniel39-87 3161
8.Kovačik JakubPolášek Radovan-119-9-12 1362
9.Koldas TomášMasnica Michal59-611 3172
10.Martinko TomášZáškodný Marek945  3082
11.Kovačik JakubOndryáš Daniel8-7-10-9 1383
12.Koldas TomášPolášek Radovan139-6-883293
13.Martinko TomášMasnica Michal8711  30103
14.Plachta JakubZáškodný Marek         
15.Koldas TomášOndryáš Daniel         
16.Martinko TomášPolášek Radovan         
17.Plachta JakubMasnica Michal         
18.Kovačik JakubZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Martinko Tomáš30Ondryáš Daniel12
Plachta Jakub20Polášek Radovan12
Kovačik Jakub12Masnica Michal03
Koldas Tomáš21Záškodný Marek11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline