Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Veselý Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Adam Vladislav ml.
Datum dle rozpisu09. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9437:299KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Smoček Libor
Topič Arnošt
 
 
Valašík Lukáš
Skalský Ondřej
 
 
4-7103 3110
2.Smýkal Tomáš
Dorňák Zdeněk
 
 
Vlach Martin
Soukup Adam
 
 
-10-10-8  0311
3.Smoček LiborSkalský Ondřej1186  3021
4.Dorňák ZdeněkSoukup Adam-99-87-62322
5.Smýkal TomášValašík Lukáš754  3032
6.Topič ArnoštVlach Martin638  3042
7.Dorňák ZdeněkSkalský Ondřej55-139 3152
8.Smýkal TomášSoukup Adam4114  3062
9.Topič ArnoštValašík Lukáš437  3072
10.Smoček LiborVlach Martin3410  3082
11.Smýkal TomášSkalský Ondřej-7364 3192
12.Topič ArnoštSoukup Adam4710  30102
13.Smoček LiborValašík Lukáš         
14.Dorňák ZdeněkVlach Martin         
15.Topič ArnoštSkalský Ondřej         
16.Smoček LiborSoukup Adam         
17.Dorňák ZdeněkValašík Lukáš         
18.Smýkal TomášVlach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Smoček Libor20Skalský Ondřej03
Dorňák Zdeněk11Soukup Adam12
Smýkal Tomáš30Valašík Lukáš02
Topič Arnošt30Vlach Martin02
Rozhodčí p.Zelený místo p.Pelnáře



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský KrumlovRozhodčí:Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Šafařík Roman
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:29633:556TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hoferik Petr
Růžička Filip
 
 
Chrást Roman
Souček Martin
 
 
-9-96-8 1301
2.Janoušek Přemek
Schwarzer Antonín
 
 
Kolůch Jaroslav
Musil David
 
 
1156  3011
3.Schwarzer AntonínChrást Roman25-1-963221
4.Hort PavelSouček Martin-9-3-8  0322
5.Hoferik PetrMusil David7106  3032
6.Janoušek PřemekKolůch Jaroslav33-8-9103242
7.Hort PavelChrást Roman-9-7-9  0343
8.Hoferik PetrSouček Martin618  3053
9.Janoušek PřemekMusil David4-84-10-72354
10.Schwarzer AntonínKolůch Jaroslav-9-415-62355
11.Hoferik PetrChrást Roman667  3065
12.Janoušek PřemekSouček Martin9-13-1-9 1366
13.Schwarzer AntonínMusil David586  3076
14.Růžička FilipKolůch Jaroslav-6-6-10  0377
15.Janoušek PřemekChrást Roman76-58 3187
16.Schwarzer AntonínSouček Martin755  3097
17.Růžička FilipMusil David-67-56-82398
18.Hoferik PetrKolůch Jaroslav969  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schwarzer Antonín31Chrást Roman13
Hort Pavel02Souček Martin22
Hoferik Petr40Musil David22
Janoušek Přemek22Kolůch Jaroslav22
Růžička Filip02   
zápas č. 6 - ŽK - Koluch - neslušné výrazy



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TTC FrýdlantRozhodčí:Michálek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:Blažek Alois
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:35634:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
Tobola Petr
Kotek Dominik
 
 
-99116 3110
2.Záškodný Marek
Ondryáš Daniel
 
 
Maršálek Vladimír
Hrabec Michal
 
 
-89-6-5 1311
3.Polášek RadovanMaršálek Vladimír9-7-8-3 1312
4.Masnica MichalTobola Petr-8493 3122
5.Záškodný MarekHrabec Michal8-5119 3132
6.Ondryáš DanielVévoda Ondřej6-9-9-9 1333
7.Masnica MichalMaršálek Vladimír-5-6-10  0334
8.Záškodný MarekTobola Petr6-7-8-6 1335
9.Ondryáš DanielHrabec Michal743  3045
10.Polášek RadovanVévoda Ondřej1010-84 3155
11.Záškodný MarekMaršálek Vladimír-5-4-8  0356
12.Ondryáš DanielKotek Dominik-7-1091113266
13.Polášek RadovanHrabec Michal9-9-2-8 1367
14.Masnica MichalVévoda Ondřej6710  3077
15.Ondryáš DanielMaršálek Vladimír-9-9-5  0378
16.Polášek RadovanKotek Dominik6-649 3188
17.Masnica MichalHrabec Michal5-6108 3198
18.Záškodný MarekVévoda Ondřej-78-108-92399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polášek Radovan22Maršálek Vladimír40
Masnica Michal31Tobola Petr11
Záškodný Marek13Hrabec Michal13
Ondryáš Daniel22Vévoda Ondřej22
   Kotek Dominik02
Zápas č. 12 - místo Tobola Petr nastoupil Kotek Dominik



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:Štrbík Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Siwiec Radomír
Datum dle rozpisu21. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:20Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35683:663SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volný Karel
Gorecki Jan
 
 
Onderka František
Křenek Tomáš
 
 
568  3010
2.Rusnák Aleš
Mikolašík Michal
 
 
Plachta Jakub
Martinko Tomáš
 
 
-48-4-6 1311
3.Volný KarelOnderka František-7-1391-92312
4.Rusnák AlešPlachta Jakub-43-7-6 1313
5.Gorecki JanMartinko Tomáš-612-9-6 1314
6.Mikolašík MichalKřenek Tomáš176  3024
7.Rusnák AlešOnderka František-8-9-6  0325
8.Gorecki JanPlachta Jakub-6698 3135
9.Mikolašík MichalMartinko Tomáš109-158 3145
10.Volný KarelKřenek Tomáš10-8-6373255
11.Gorecki JanOnderka František10-98-693265
12.Mikolašík MichalPlachta Jakub6-98-893275
13.Volný KarelMartinko Tomáš8-2-8-8 1376
14.Rusnák AlešKřenek Tomáš6-8-43-52377
15.Mikolašík MichalOnderka František455  3087
16.Volný KarelPlachta Jakub8-10-8783297
17.Rusnák AlešMartinko Tomáš-7-6-6  0398
18.Gorecki JanKřenek Tomáš-115614 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volný Karel22Onderka František22
Rusnák Aleš04Plachta Jakub13
Gorecki Jan31Martinko Tomáš31
Mikolašík Michal40Křenek Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Ostrý Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Voráč Pavel
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:32601:609KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudík Luboš
Bako Radim
 
 
Šenkapoul Petr
Vaculík Miloslav
 
 
98-10-393210
2.Veselý Lukáš
Zukal Adam
 
 
Flíbor Zbyněk
Štofka Filip
 
 
-6-5-6  0311
3.Zukal AdamŠenkapoul Petr-3-6-7  0312
4.Dudík LubošFlíbor Zbyněk69-102 3122
5.Bako RadimŠtofka Filip-4-94523232
6.Veselý LukášVaculík Miloslav839  3042
7.Dudík LubošŠenkapoul Petr-5-810-8 1343
8.Bako RadimFlíbor Zbyněk668  3053
9.Veselý Lukᚊtofka Filip1196  3063
10.Zukal AdamVaculík Miloslav614-3-9-52364
11.Bako RadimŠenkapoul Petr411-78 3174
12.Veselý LukášFlíbor Zbyněk-765-893284
13.Zukal AdamŠtofka Filip-610-8-6 1385
14.Dudík LubošVaculík Miloslav-9899 3195
15.Veselý Lukᚊenkapoul Petr-11-7-8  0396
16.Zukal AdamFlíbor Zbyněk-9-5-4  0397
17.Dudík LubošŠtofka Filip7-5-99832107
18.Bako RadimVaculík Miloslav-399  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zukal Adam04Šenkapoul Petr31
Dudík Luboš31Flíbor Zbyněk13
Bako Radim30Štofka Filip13
Veselý Lukáš31Vaculík Miloslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Kopecký Stanislav ml.
HOSTUJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkRozhodčí:Tichý Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Kopecký Stanislav st.
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:29660:610TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Knybel Kamil
Mikeska Jakub
 
 
Matějíček Martin
Tomica Daniel
 
 
-9-6-5  0301
2.Kratochvíl Tomáš
Kowal René
 
 
Janoštík Petr
Rybár Petr
 
 
-9-7109123211
3.Knybel KamilTomica Daniel682  3021
4.Kratochvíl MichalMatějíček Martin-38-8-6 1322
5.Kratochvíl TomášRybár Petr74-9-9-82323
6.Kowal RenéJanoštík Petr563  3033
7.Kratochvíl MichalTomica Daniel-9888 3143
8.Kratochvíl TomášMatějíček Martin8-9-5863253
9.Kowal RenéRybár Petr-910-93-72354
10.Knybel KamilJanoštík Petr6106  3064
11.Kratochvíl TomášTomica Daniel-9-386-72365
12.Kowal RenéMatějíček Martin-97-810-92366
13.Knybel KamilRybár Petr-99-711123276
14.Kratochvíl MichalJanoštík Petr8123  3086
15.Kowal RenéTomica Daniel-6-9-6  0387
16.Knybel KamilMatějíček Martin776  3097
17.Kratochvíl MichalRybár Petr79-78 31107
18.Kratochvíl TomášJanoštík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knybel Kamil40Tomica Daniel22
Kratochvíl Michal31Matějíček Martin22
Kratochvíl Tomáš12Rybár Petr22
Kowal René13Janoštík Petr03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline