Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Baur Zdeněk
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:28640:573TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šenkapoul Petr
Skála Radek
 
 
Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
666  3010
2.Flíbor Zbyněk
Štofka Filip
 
 
Rybár Petr
Janoštík Petr
 
 
-7-32-9 1311
3.Šenkapoul PetrTomica Daniel-64-96-32312
4.Štofka FilipMatějíček Martin-49-9-7 1313
5.Flíbor ZbyněkRybár Petr-5-53763223
6.Skála RadekJanoštík Petr-1374-7-72324
7.Štofka FilipTomica Daniel-10-8-9  0325
8.Flíbor ZbyněkMatějíček Martin96-810 3135
9.Skála RadekRybár Petr653  3045
10.Šenkapoul PetrJanoštík Petr-6-612-7 1346
11.Flíbor ZbyněkTomica Daniel49-89 3156
12.Skála RadekMatějíček Martin107-116 3166
13.Šenkapoul PetrRybár Petr749  3076
14.Štofka FilipJanoštík Petr254  3086
15.Skála RadekTomica Daniel-89-76-52387
16.Šenkapoul PetrMatějíček Martin99-119 3197
17.Štofka FilipRybár Petr6-6114 31107
18.Flíbor ZbyněkJanoštík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šenkapoul Petr22Tomica Daniel31
Štofka Filip22Matějíček Martin13
Flíbor Zbyněk30Rybár Petr04
Skála Radek22Janoštík Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Ostrý Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Bako Radim
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:38641:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bako Radim
Dudík Luboš
 
 
Kowal René
Kratochvíl Tomáš
 
 
6-1066 3110
2.Voráč Pavel
Veselý Lukáš
 
 
Knybel Kamil
Mikeska Jakub
 
 
-11-9-4  0311
3.Dudík LubošKnybel Kamil-8-69-7 1312
4.Voráč PavelKowal René-9-6-4  0313
5.Veselý LukášKratochvíl Michal-95-81193223
6.Bako RadimKratochvíl Tomáš-99-6863233
7.Voráč PavelKnybel Kamil-411-6-9 1334
8.Veselý LukášKowal René-88-8-8 1335
9.Bako RadimKratochvíl Michal12-77-8113245
10.Dudík LubošKratochvíl Tomáš-61158 3155
11.Veselý LukášKnybel Kamil-10-68073265
12.Bako RadimKowal René811-710 3175
13.Dudík LubošKratochvíl Michal684  3085
14.Voráč PavelKratochvíl Tomáš-3-9-4  0386
15.Bako RadimKnybel Kamil-59-10-9 1387
16.Dudík LubošKowal René-4-9-0  0388
17.Voráč PavelKratochvíl Michal8-11-8-9 1389
18.Veselý LukášKratochvíl Tomáš5610  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dudík Luboš22Knybel Kamil31
Voráč Pavel04Kowal René31
Veselý Lukáš31Kratochvíl Michal13
Bako Radim31Kratochvíl Tomáš13
ZK : Dudik Lubos v 16 zapase hodil palkou do zdi



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu02. 03. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16497:390TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martinko Tomáš
Plachta Jakub
 
 
Vlach Martin
Soukup Adam
 
 
816  3010
2.Onderka František
Kovačik Jakub
 
 
Skopal Dalibor
Bělík Šimon
 
 
13-10-7-9 1311
3.Kovačik JakubBělík Šimon-4-7-9  0312
4.Martinko TomášVlach Martin369  3022
5.Onderka FrantišekSkopal Dalibor2-988 3132
6.Plachta JakubSoukup Adam86-75 3142
7.Martinko TomášBělík Šimon69-129 3152
8.Onderka FrantišekVlach Martin997  3062
9.Plachta JakubSkopal Dalibor9-625 3172
10.Kovačik JakubSoukup Adam-97-115163282
11.Onderka FrantišekBělík Šimon-94-9-6 1383
12.Plachta JakubVlach Martin35WO  3093
13.Kovačik JakubSkopal Dalibor4-9106 31103
14.Martinko TomášSoukup Adam         
15.Plachta JakubBělík Šimon         
16.Kovačik JakubVlach Martin         
17.Martinko TomášSkopal Dalibor         
18.Onderka FrantišekSoukup Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovačik Jakub21Bělík Šimon21
Martinko Tomáš20Vlach Martin03
Onderka František21Skopal Dalibor03
Plachta Jakub30Soukup Adam02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Endal Nikolas
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:20Rozhodčí:Siwiec Radomír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23544:488SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikolašík Michal
Siwiec Matěj
 
 
Pelnář Václav
Smoček Libor
 
 
-9-2-9  0301
2.Gorecki Jan
Volný Karel
 
 
Dorňák Zdeněk
Smýkal Tomáš
 
 
989  3011
3.Gorecki JanSmýkal Tomáš-7-3-5  0312
4.Volný KarelSmoček Libor-942-9-42313
5.Siwiec MatějPelnář Václav4-889 3123
6.Mikolašík MichalDorňák Zdeněk9-686 3133
7.Volný KarelSmýkal Tomáš-9-5-5  0334
8.Siwiec MatějSmoček Libor89-127 3144
9.Mikolašík MichalPelnář Václav896  3054
10.Gorecki JanDorňák Zdeněk-87-9873264
11.Siwiec MatějSmýkal Tomáš561  3074
12.Mikolašík MichalSmoček Libor11-65-9-72375
13.Gorecki JanPelnář Václav-588-1043285
14.Volný KarelDorňák Zdeněk195  3095
15.Mikolašík MichalSmýkal Tomáš77-126 31105
16.Gorecki JanSmoček Libor         
17.Volný KarelPelnář Václav         
18.Siwiec MatějDorňák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gorecki Jan21Smýkal Tomáš22
Volný Karel12Smoček Libor21
Siwiec Matěj30Pelnář Václav03
Mikolašík Michal31Dorňák Zdeněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FrýdlantVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský KrumlovRozhodčí:Maršálek Patrik
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:Kahánek Petr
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37544:624TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gřunděl Matěj
Kotek Dominik
 
 
Musil David
Kolůch Jaroslav
 
 
-794-663210
2.Maršálek Vladimír
Vévoda Ondřej
 
 
Souček Martin
Chrást Roman
 
 
-6-4-8  0311
3.Gřunděl MatějChrást Roman-6-6-6  0312
4.Kotek DominikSouček Martin-6810-5-132313
5.Vévoda OndřejMusil David101012  3023
6.Maršálek VladimírKolůch Jaroslav42-99 3133
7.Kotek DominikChrást Roman9-97-593243
8.Vévoda OndřejSouček Martin-4-36-8 1344
9.Maršálek VladimírMusil David3-998 3154
10.Gřunděl MatějKolůch Jaroslav-615-10-7 1355
11.Vévoda OndřejChrást Roman9-11-4-5 1356
12.Maršálek VladimírSouček Martin9-689 3166
13.Gřunděl MatějMusil David-4-79-4 1367
14.Kotek DominikKolůch Jaroslav-4-3-8  0368
15.Maršálek VladimírChrást Roman6-8-81-82369
16.Gřunděl MatějSouček Martin-69-3-3 13610
17.Kotek DominikMusil David         
18.Vévoda OndřejKolůch Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gřunděl Matěj04Chrást Roman31
Kotek Dominik12Souček Martin31
Vévoda Ondřej12Musil David12
Maršálek Vladimír31Kolůch Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Michálek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:Blažek Alois
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:37564:639TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
Hoferik Petr
Hort Pavel
 
 
-98-8493210
2.Ondryáš Daniel
Schwarz Ota
 
 
Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
-16-5-6  0311
3.Záškodný MarekSchwarzer Antonín-8-6-5  0312
4.Masnica MichalHoferik Petr-87-8-8 1313
5.Ondryáš DanielHort Pavel1154  3023
6.Polášek RadovanMesaroš Jakub-3910-3-72324
7.Masnica MichalSchwarzer Antonín-3-3-6  0325
8.Ondryáš DanielHoferik Petr97-1013 3135
9.Polášek RadovanHort Pavel7101  3045
10.Záškodný MarekMesaroš Jakub-7-8-5  0346
11.Ondryáš DanielSchwarzer Antonín-4-6-7  0347
12.Polášek RadovanHoferik Petr10-87-993257
13.Záškodný MarekRůžička Filip7-510-993267
14.Masnica MichalMesaroš Jakub101113  3077
15.Polášek RadovanSchwarzer Antonín7-2-79-42378
16.Záškodný MarekHoferik Petr-7-6-9  0379
17.Masnica MichalRůžička Filip-78-9-9 13710
18.Ondryáš DanielMesaroš Jakub99   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záškodný Marek13Schwarzer Antonín40
Masnica Michal13Hoferik Petr22
Ondryáš Daniel21Hort Pavel02
Polášek Radovan22Mesaroš Jakub21
   Růžička Filip11
zápas č.13-místo Hort Pavel nastoupil Filip Růžička

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy