Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Senohrábek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC FrýdlantRozhodčí:Seibert Dalibor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí:Cypra Vladislav
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8403:226EXITERIA KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Martin
Tomica Daniel
 
 

 
 
WO    3010
2.Matějíček Miloš
Rybár Petr
 
 
Vévoda Ondřej
Kotek Dominik
 
 
7-76-993220
3.Matějíček MartinSedláček Michael931  3030
4.Rybár PetrVévoda Ondřej-10-116763240
5.Janoštík PetrKotek Dominik-111079 3150
6.Tomica DanielWO    3060
7.Rybár PetrSedláček Michael-8787 3170
8.Janoštík PetrVévoda Ondřej43-4-953280
9.Tomica DanielKotek Dominik3124  3090
10.Matějíček MartinWO    30100
11.Janoštík PetrSedláček Michael13    10  
12.Tomica DanielVévoda Ondřej         
13.Matějíček MartinKotek Dominik         
14.Rybár Petr         
15.Tomica DanielSedláček Michael         
16.Matějíček MartinVévoda Ondřej         
17.Rybár PetrKotek Dominik         
18.Janoštík Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Matějíček Martin10Sedláček Michael02
Rybár Petr20Vévoda Ondřej02
Janoštík Petr20Kotek Dominik02
Tomica Daniel10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Kopecký Stanislav st.
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí:Vincek Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí:Toman Ladislav
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:19540:469TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Michal
Knybel Kamil
 
 
Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
107-610 3110
2.Kratochvíl Tomáš
Mikeska Jakub
 
 
Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
 
 
-7-94-7 1311
3.Kratochvíl MichalOndryáš Daniel-9-85-10 1312
4.Knybel KamilPolášek Radovan1096  3022
5.Mikeska JakubMasnica Michal4911  3032
6.Kratochvíl TomášZáškodný Marek9-956 3142
7.Knybel KamilOndryáš Daniel6-18-7-92343
8.Mikeska JakubPolášek Radovan6-9107 3153
9.Kratochvíl TomášMasnica Michal57-8-343263
10.Kratochvíl MichalZáškodný Marek689  3073
11.Mikeska JakubOndryáš Daniel3-8-611-52374
12.Kratochvíl TomášPolášek Radovan1017  3084
13.Kratochvíl MichalMasnica Michal-799-773294
14.Knybel KamilZáškodný Marek498  30104
15.Kratochvíl TomášOndryáš Daniel         
16.Kratochvíl MichalPolášek Radovan         
17.Knybel KamilMasnica Michal         
18.Mikeska JakubZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Michal21Ondryáš Daniel30
Knybel Kamil21Polášek Radovan03
Mikeska Jakub21Masnica Michal03
Kratochvíl Tomáš30Záškodný Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí:Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Bíla Jindřich
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26611:586TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Souček Martin
Chrást Roman
 
 
Plachta Jakub
Martinko Tomáš
 
 
7-9911 3110
2.Musil David
Kolůch Jaroslav
 
 
Palásek Michal
Koldas Tomáš
 
 
9-8109 3120
3.Kolůch JaroslavMartinko Tomáš-1110-10-7 1321
4.Musil DavidPlachta Jakub99-13-11-82322
5.Souček MartinKoldas Tomáš-7-510-9 1323
6.Chrást RomanPalásek Michal689  3033
7.Musil DavidMartinko Tomáš-8-12-6  0334
8.Souček MartinPlachta Jakub-66107 3144
9.Chrást RomanKoldas Tomáš998  3054
10.Kolůch JaroslavPalásek Michal658  3064
11.Souček MartinMartinko Tomáš-7-6-4  0365
12.Chrást RomanPlachta Jakub616  3075
13.Kolůch JaroslavKoldas Tomáš8-8-91083285
14.Musil DavidPalásek Michal8-6-6673295
15.Chrást RomanMartinko Tomáš9-3-83-142396
16.Kolůch JaroslavPlachta Jakub89-610 31106
17.Musil DavidKoldas Tomáš         
18.Souček MartinPalásek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kolůch Jaroslav31Martinko Tomáš40
Musil David12Plachta Jakub13
Souček Martin12Koldas Tomáš12
Chrást Roman31Palásek Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí:Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí:Šafařík Roman
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:47Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:26630:578TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Schwarzer Antonín
Mesaroš Jakub
 
 
Volný Karel
Gorecki Jan
 
 
-9-89-8 1301
2.Hoferik Petr
Janoušek Přemek
 
 
Mikolašík Michal
Siwiec Matěj
 
 
696  3011
3.Mesaroš JakubMikolašík Michal14-9-9-5 1312
4.Janoušek PřemekGorecki Jan613-10-10-62313
5.Hoferik PetrSiwiec Matěj-8-10-7  0314
6.Schwarzer AntonínVolný Karel556  3024
7.Janoušek PřemekMikolašík Michal-7-57-9 1325
8.Hoferik PetrGorecki Jan104-89 3135
9.Schwarzer AntonínSiwiec Matěj8-7123 3145
10.Mesaroš JakubVolný Karel-5768 3155
11.Hoferik PetrMikolašík Michal9-8-9783265
12.Schwarzer AntonínGorecki Jan1459  3075
13.Mesaroš JakubSiwiec Matěj-58-911-72376
14.Janoušek PřemekVolný Karel12109  3086
15.Schwarzer AntonínMikolašík Michal58-87 3196
16.Mesaroš JakubGorecki Jan-692-7332106
17.Janoušek PřemekSiwiec Matěj         
18.Hoferik PetrVolný Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mesaroš Jakub22Mikolašík Michal22
Janoušek Přemek12Gorecki Jan13
Hoferik Petr21Siwiec Matěj21
Schwarzer Antonín40Volný Karel03
zápas č. 5 - Hoferik neslušné výrazy zápas č.9 - Schwarzer neslušné výrazy Siwiec neslušné výrazy zápas č.13 - Mesaroš neslušné výrazy



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Horák Mojmír
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí:Bereza Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí:Kovář Karel
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:38587:633TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Adam
Vlach Martin
 
 
Flíbor Zbyněk
Štofka Filip
 
 
-8-5910123210
2.Bělík Šimon
Skopal Dalibor
 
 
Šenkapoul Petr
Skála Radek
 
 
-7-6-10  0311
3.Soukup AdamSkála Radek-4-8-9  0312
4.Vlach MartinŠenkapoul Petr9-910-3-82313
5.Skopal DaliborFlíbor Zbyněk-8367 3123
6.Bělík ŠimonŠtofka Filip-9894 3133
7.Vlach MartinSkála Radek6-11-1-7 1334
8.Skopal DaliborŠenkapoul Petr-8-118543244
9.Bělík ŠimonFlíbor Zbyněk396  3054
10.Soukup AdamŠtofka Filip-8710-9-62355
11.Skopal DaliborSkála Radek-7-8-6  0356
12.Bělík ŠimonŠenkapoul Petr-7-7810103266
13.Soukup AdamFlíbor Zbyněk-611-9-9 1367
14.Vlach MartinŠtofka Filip-3-887-92368
15.Bělík ŠimonSkála Radek-410-7-8 1369
16.Soukup AdamŠenkapoul Petr-31-3-9 13610
17.Vlach MartinFlíbor Zbyněk         
18.Skopal DaliborŠtofka Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Adam04Skála Radek40
Vlach Martin03Šenkapoul Petr22
Skopal Dalibor21Flíbor Zbyněk12
Bělík Šimon31Štofka Filip21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Veselý Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí:Adam Vladislav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí:Svoboda Jiří
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:36628:632KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Topič Arnošt
Smoček Libor
 
 
Dudík Luboš
Veselý Lukáš
 
 
7-1129 3110
2.Smýkal Tomáš
Pelnář Václav
 
 
Bako Radim
Vybíral Filip
 
 
614-12-8-72311
3.Topič ArnoštBako Radim-810-8-7 1312
4.Pelnář VáclavDudík Luboš-8-710-8 1313
5.Smoček LiborVeselý Lukáš911-86 3123
6.Smýkal TomášVybíral Filip5510  3033
7.Pelnář VáclavBako Radim-7-9-9  0334
8.Smoček LiborDudík Luboš-99-9-7 1335
9.Smýkal TomášVeselý Lukáš8103  3045
10.Topič ArnoštVybíral Filip63-9-263255
11.Smoček LiborBako Radim9-8-88-92356
12.Smýkal TomášDudík Luboš7-6-93-62357
13.Topič ArnoštVeselý Lukáš-8-8-7  0358
14.Pelnář VáclavVybíral Filip8-888 3168
15.Smýkal TomášBako Radim-7-11-3  0369
16.Topič ArnoštDudík Luboš-6868 3179
17.Pelnář VáclavVeselý Lukáš-67-4-9 13710
18.Smoček LiborVybíral Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Topič Arnošt22Bako Radim40
Pelnář Václav13Dudík Luboš31
Smoček Libor12Veselý Lukáš22
Smýkal Tomáš22Vybíral Filip03
Místo nominovaného vrchního rozhodčího p.Pelnáře, pískal náhradní rozhodčí p.Veselý Jiří

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline