Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FrýdlantVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí:Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí:Tomáš Aleš
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30284:381TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gřunděl Matěj
Vaňous Jiří
 
 
Knybel Kamil
Kratochvíl Michal
 
 
-2-5-11  0301
2.Kotek Dominik
Vévoda Ondřej
 
 
Kowal René
Kratochvíl Tomáš
 
 
4-4-85-92302
3.Vaňous JiříKnybel Kamil-6-5-10  0303
4.Vévoda OndřejKowal René-9-1048-82304
5.Kotek DominikKratochvíl Tomáš-2-11-9  0305
6.Gřunděl MatějKratochvíl Michal-4-58-8 1306
7.Vévoda OndřejKnybel Kamil-83-2-3 1307
8.Kotek DominikKowal René-6-8-9  0308
9.Gřunděl MatějKratochvíl Tomáš-1-466-72309
10.Vaňous JiříKratochvíl Michal-9-3-10  03010
11.Kotek DominikKnybel Kamil         
12.Gřunděl MatějKowal René         
13.Vaňous JiříKratochvíl Tomáš         
14.Vévoda OndřejKratochvíl Michal         
15.Gřunděl MatějKnybel Kamil         
16.Vaňous JiříKowal René         
17.Vévoda OndřejKratochvíl Tomáš         
18.Kotek DominikKratochvíl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaňous Jiří02Knybel Kamil20
Vévoda Ondřej02Kowal René20
Kotek Dominik02Kratochvíl Tomáš20
Gřunděl Matěj02Kratochvíl Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:31396:452EXITERIA KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
 
 
Tomica Daniel
Matějíček Martin
 
 
9-5-88-62301
2.Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
 
 
Rybár Petr
Matějíček Miloš
 
 
6-63-6-52302
3.Polášek RadovanTomica Daniel-76-510-72303
4.Schwarz OtaMatějíček Martin-6-6-7  0304
5.Záškodný MarekRybár Petr41-711 3114
6.Ondryáš DanielMatějíček Miloš-10-8-8  0315
7.Schwarz OtaTomica Daniel5-9-5-7 1316
8.Záškodný MarekMatějíček Martin6-5-7-5 1317
9.Ondryáš DanielRybár Petr47-7-6-72318
10.Polášek RadovanMatějíček Miloš4109  3028
11.Záškodný MarekTomica Daniel-6-7-7  0329
12.Ondryáš DanielMatějíček Martin7-9-3-8 13210
13.Polášek RadovanRybár Petr-11    01  
14.Schwarz OtaMatějíček Miloš         
15.Ondryáš DanielTomica Daniel         
16.Polášek RadovanMatějíček Martin         
17.Schwarz OtaRybár Petr         
18.Záškodný MarekMatějíček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polášek Radovan11Tomica Daniel30
Schwarz Ota02Matějíček Martin30
Záškodný Marek12Rybár Petr11
Ondryáš Daniel03Matějíček Miloš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30646:614TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Onderka František
Koldas Tomáš
 
 
Hoferik Petr
Hort Pavel
 
 
7-5-12-3 1301
2.Plachta Jakub
Martinko Tomáš
 
 
Mesaroš Jakub
Janoušek Přemek
 
 
6-474 3111
3.Martinko TomášJanoušek Přemek712-15-9-32312
4.Plachta JakubHoferik Petr749  3022
5.Onderka FrantišekMesaroš Jakub9-11-7-9 1323
6.Koldas TomášHort Pavel8-967 3133
7.Plachta JakubJanoušek Přemek7-99-653243
8.Onderka FrantišekHoferik Petr-10-12-8  0344
9.Koldas TomášMesaroš Jakub710-9-733254
10.Martinko TomášHort Pavel-7788 3164
11.Onderka FrantišekJanoušek Přemek8-2-10-8 1365
12.Koldas TomášHoferik Petr632  3075
13.Martinko TomášMesaroš Jakub8-85-673285
14.Plachta JakubHort Pavel874  3095
15.Koldas TomášJanoušek Přemek10-2-8-3 1396
16.Martinko TomášHoferik Petr-710-69-72397
17.Plachta JakubMesaroš Jakub987  30107
18.Onderka FrantišekHort Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinko Tomáš22Janoušek Přemek31
Plachta Jakub40Hoferik Petr22
Onderka František03Mesaroš Jakub13
Koldas Tomáš31Hort Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský KrumlovRozhodčí:Siwiec Radomír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Toman Aleš
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:42566:659TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gorecki Jan
Siwiec Matěj
 
 
Souček Martin
Chrást Roman
 
 
8-9-41163210
2.Boháč Jan
Rusnák Aleš
 
 
Musil David
Kolůch Jaroslav
 
 
-12-6-10  0311
3.Gorecki JanChrást Roman-68-4983221
4.Boháč JanSouček Martin-9-4-9  0322
5.Rusnák AlešMusil David-4-3-1  0323
6.Siwiec MatějKolůch Jaroslav9-5-25-82324
7.Boháč JanChrást Roman-6-24-8 1325
8.Rusnák AlešSouček Martin-6-8-8  0326
9.Siwiec MatějMusil David8-98-943236
10.Gorecki JanKolůch Jaroslav-867-873246
11.Rusnák AlešChrást Roman-876-15-42347
12.Siwiec MatějSouček Martin-3-7-7  0348
13.Gorecki JanMusil David-11711-663258
14.Boháč JanKolůch Jaroslav-5-8-3  0359
15.Siwiec MatějChrást Roman-8-108993269
16.Gorecki JanSouček Martin-89-74-923610
17.Boháč JanMusil David11-10-8-7 13  
18.Rusnák AlešKolůch Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gorecki Jan31Chrást Roman22
Boháč Jan03Souček Martin40
Rusnák Aleš03Musil David12
Siwiec Matěj22Kolůch Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Bízová Lada
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36628:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Radek
Šenkapoul Petr
 
 
Dorňák Zdeněk
Nedbálek Michal
 
 
995  3010
2.Flíbor Zbyněk
Štofka Filip
 
 
Smýkal Tomáš
Smoček Libor
 
 
-6-5-8  0311
3.Juroška IvanSmýkal Tomáš-6-10-9  0312
4.Štofka FilipSmoček Libor-5-99-8 1313
5.Flíbor ZbyněkDorňák Zdeněk-947-673223
6.Skála RadekNedbálek Michal95-37 3133
7.Šenkapoul PetrSmýkal Tomáš-9-8-13  0334
8.Flíbor ZbyněkSmoček Libor7-98-5-22335
9.Skála RadekDorňák Zdeněk99-88 3145
10.Juroška IvanNedbálek Michal6-975 3155
11.Flíbor ZbyněkSmýkal Tomáš-5-6-6  0356
12.Skála RadekSmoček Libor888  3066
13.Juroška IvanDorňák Zdeněk8-811-7-82367
14.Šenkapoul PetrNedbálek Michal-11-7-6  0368
15.Skála RadekSmýkal Tomáš39-8-793278
16.Juroška IvanSmoček Libor-9-10-8  0379
17.Šenkapoul PetrDorňák Zdeněk44-9-10103289
18.Flíbor ZbyněkNedbálek Michal7310  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juroška Ivan13Smýkal Tomáš31
Štofka Filip01Smoček Libor31
Flíbor Zbyněk22Dorňák Zdeněk13
Skála Radek40Nedbálek Michal13
Šenkapoul Petr12   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí:Ostrý Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Konečná Tereza
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31677:637KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Filip
Bako Radim
 
 
Olejník Jakub
Bělík Šimon
 
 
-15-131010-62301
2.Veselý Lukáš
Dudík Luboš
 
 
Olejník Petr ml.
Vlach Martin
 
 
-96126 3111
3.Vybíral FilipBělík Šimon-99-13-10 1312
4.Bako RadimOlejník Petr ml.5-64-8-42313
5.Veselý LukášOlejník Jakub866  3023
6.Dudík LubošVlach Martin667  3033
7.Bako RadimBělík Šimon-78-9-2 1334
8.Veselý LukášOlejník Petr ml.96-99 3144
9.Dudík LubošOlejník Jakub5-11-79-82345
10.Vybíral FilipVlach Martin-7-99583255
11.Veselý LukášBělík Šimon-10-5-7  0356
12.Dudík LubošOlejník Petr ml.78-83 3166
13.Vybíral FilipOlejník Jakub-14689 3176
14.Bako RadimVlach Martin6-5-8673286
15.Dudík LubošBělík Šimon-966-8103296
16.Vybíral FilipOlejník Petr ml.-7-4-5  0397
17.Bako RadimOlejník Jakub1057  30107
18.Veselý LukášVlach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vybíral Filip22Bělík Šimon31
Bako Radim22Olejník Petr ml.22
Veselý Lukáš21Olejník Jakub13
Dudík Luboš31Vlach Martin03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy