Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Senohrábek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí
u stolu:
Veigl Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí
u stolu:
Matějíček Miloš st.
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:25561:531EXITERIA KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janoštík Petr
Matějíček Martin
Palásek Michal
Koldas Tomáš
848  30/-
2.Rybár Petr
Tomica Daniel
Onderka František
Plachta Jakub
-68-7-10 13-/
3.Matějíček MartinKoldas Tomáš-7498 31/-
4.Rybár PetrOnderka František-8-9911-1123-/
5.Janoštík PetrPlachta Jakub-77-9-4 13-/
6.Tomica DanielPalásek Michal474  30/-
7.Rybár PetrKoldas Tomáš-7812-8332/-
8.Janoštík PetrOnderka František-2-7-8  03-/
9.Tomica DanielPlachta Jakub-5-66-5 13-/
10.Matějíček MartinPalásek Michal1098  30/-
11.Janoštík PetrKoldas Tomáš-10-5-9  03-/
12.Tomica DanielOnderka František1069  30/-
13.Matějíček MartinPlachta Jakub-79-18932/-
14.Rybár PetrPalásek Michal454  30/-
15.Tomica DanielKoldas Tomáš-4-6261032/-
16.Matějíček MartinOnderka František887  30/-
17.Rybár PetrPlachta Jakub         
18.Janoštík PetrPalásek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějíček Martin40Koldas Tomáš13
Rybár Petr21Onderka František22
Janoštík Petr03Plachta Jakub21
Tomica Daniel31Palásek Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Tichý Ondřej
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí
u stolu:
Kopecký Stanislav st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí
u stolu:
Buček Jan
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:12447:355TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Michal
Knybel Kamil
Volný Karel
Boháč Jan
9134  30/-
2.Kratochvíl Tomáš
Kowal René
Gorecki Jan
Siwiec Matěj
84-613 31/-
3.Kowal RenéVolný Karel79-83 31/-
4.Knybel KamilSiwiec Matěj9-1251 31/-
5.Kratochvíl TomášGorecki Jan-73-94832/-
6.Kratochvíl MichalBoháč Jan4-683 31/-
7.Knybel KamilVolný Karel8-85-12632/-
8.Kratochvíl TomášSiwiec Matěj11-8910 31/-
9.Kratochvíl MichalGorecki Jan8-9-981032/-
10.Kowal RenéBoháč Jan-11979 31/-
11.Kratochvíl TomášVolný Karel         
12.Kratochvíl MichalSiwiec Matěj         
13.Kowal RenéGorecki Jan         
14.Knybel KamilBoháč Jan         
15.Kratochvíl MichalVolný Karel         
16.Kowal RenéSiwiec Matěj         
17.Knybel KamilGorecki Jan         
18.Kratochvíl TomášBoháč Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kowal René20Volný Karel02
Knybel Kamil20Siwiec Matěj02
Kratochvíl Tomáš20Gorecki Jan02
Kratochvíl Michal20Boháč Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC FrýdlantRozhodčí
u stolu:
Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí
u stolu:
Fischerová Pavla
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí
u stolu:
Lučko Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:19519:466TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Štofka Filip
Flíbor Zbyněk
Maršálek Vladimír
Kotek Dominik
489  30/-
2.Šenkapoul Petr
Skála Radek
Vévoda Ondřej
Gřunděl Matěj
755  30/-
3.Šenkapoul PetrMaršálek Vladimír-9-9-12  03-/
4.Štofka FilipKotek Dominik9212  30/-
5.Flíbor ZbyněkGřunděl Matěj8-39-2-923-/
6.Skála RadekVévoda Ondřej-85511 31/-
7.Štofka FilipMaršálek Vladimír99-2-4-523-/
8.Flíbor ZbyněkKotek Dominik5-11-7-2 13-/
9.Skála RadekGřunděl Matěj5123  30/-
10.Šenkapoul PetrVévoda Ondřej2-9108 31/-
11.Flíbor ZbyněkMaršálek Vladimír-2-5-7  03-/
12.Skála RadekKotek Dominik3117  30/-
13.Šenkapoul PetrGřunděl Matěj101012  30/-
14.Štofka FilipVévoda Ondřej969  30/-
15.Skála RadekMaršálek Vladimír-68-61432/-
16.Šenkapoul PetrKotek Dominik-88   11  
17.Štofka FilipGřunděl Matěj         
18.Flíbor ZbyněkVévoda Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šenkapoul Petr21Maršálek Vladimír31
Štofka Filip21Kotek Dominik12
Flíbor Zbyněk03Gřunděl Matěj12
Skála Radek40Vévoda Ondřej03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Konečná Tereza
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí
u stolu:
Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí
u stolu:
Ostrý Jan
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:30610:583KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Lukáš
Bako Radim
Polášek Radovan
Masnica Michal
-9-88-10 13-/
2.Dudík Luboš
Vybíral Filip
Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
11-8-99932/-
3.Veselý LukášOndryáš Daniel-356-4932/-
4.Bako RadimPolášek Radovan6-11-8-10 13-/
5.Vybíral FilipMasnica Michal-7-549832/-
6.Svoboda LukášZáškodný Marek79-54 31/-
7.Bako RadimOndryáš Daniel-13-4-7  03-/
8.Vybíral FilipPolášek Radovan-96-715232/-
9.Svoboda LukášMasnica Michal-666-6532/-
10.Veselý LukášZáškodný Marek7-776 31/-
11.Vybíral FilipOndryáš Daniel11-11-9-3 13-/
12.Svoboda LukášPolášek Radovan64-810 31/-
13.Veselý LukášMasnica Michal-9-810-9 13-/
14.Bako RadimZáškodný Marek-4879 31/-
15.Svoboda LukášOndryáš Daniel72-75 31/-
16.Veselý LukášPolášek Radovan-7-9109-1123  
17.Bako RadimMasnica Michal         
18.Vybíral FilipZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Lukáš21Ondryáš Daniel22
Bako Radim12Polášek Radovan12
Vybíral Filip21Masnica Michal12
Svoboda Lukáš40Záškodný Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský KrumlovRozhodčí
u stolu:
Kovář Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí
u stolu:
Bereza Oldřich
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:35497:568TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník Jakub
Skopal Dalibor
Musil David
Kolůch Jaroslav
-6-8-10  03-/
2.Vlach Martin
Olejník Petr ml.
Souček Martin
Chrást Roman
-64-77632/-
3.Skopal DaliborChrást Roman-12-4-5  03-/
4.Olejník JakubSouček Martin-27116 31/-
5.Olejník Petr ml.Kolůch Jaroslav-58-7-9 13-/
6.Vlach MartinMusil David-7-8-9  03-/
7.Olejník JakubChrást Roman-857-9-423-/
8.Olejník Petr ml.Souček Martin1311-7-6-1023-/
9.Vlach MartinKolůch Jaroslav89-69 31/-
10.Skopal DaliborMusil David11-9-74-723-/
11.Olejník Petr ml.Chrást Roman-6-511-4 13-/
12.Vlach MartinSouček Martin-9-76-7 13-/
13.Skopal DaliborKolůch Jaroslav8-339 31/-
14.Olejník JakubMusil David78-5-3-523-/
15.Vlach MartinChrást Roman-8-5-7  03  
16.Skopal DaliborSouček Martin         
17.Olejník JakubKolůch Jaroslav         
18.Olejník Petr ml.Musil David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skopal Dalibor12Chrást Roman30
Olejník Jakub12Souček Martin21
Olejník Petr ml.03Kolůch Jaroslav12
Vlach Martin12Musil David30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí
u stolu:
Adam Vladislav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí
u stolu:
Svoboda Jiří
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37574:611TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Smoček Libor
Smýkal Tomáš
Mesaroš Jakub
Janoušek Přemek
-6-7-8  03-/
2.Dorňák Zdeněk
Nedbálek Michal
Hoferik Petr
Růžička Filip
-9810-5-1023-/
3.Dorňák ZdeněkMesaroš Jakub-6-7-6  03-/
4.Nedbálek MichalJanoušek Přemek-87-38-923-/
5.Smoček LiborRůžička Filip-6829 31/-
6.Smýkal TomášHoferik Petr-5764 31/-
7.Nedbálek MichalMesaroš Jakub-7-8-2  03-/
8.Smoček LiborJanoušek Přemek-5978 31/-
9.Smýkal TomášRůžička Filip3810  30/-
10.Dorňák ZdeněkHoferik Petr-7-811-5 13-/
11.Smoček LiborMesaroš Jakub10-4-1013432/-
12.Smýkal TomášJanoušek Přemek7-113-10-1223-/
13.Dorňák ZdeněkRůžička Filip-7-54-8 13-/
14.Nedbálek MichalHoferik Petr-44-9-8 13-/
15.Smýkal TomášMesaroš Jakub-78-751032/-
16.Dorňák ZdeněkJanoušek Přemek-12-8-8  03-/
17.Nedbálek MichalRůžička Filip         
18.Smoček LiborHoferik Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dorňák Zdeněk04Mesaroš Jakub22
Nedbálek Michal03Janoušek Přemek31
Smoček Libor30Růžička Filip12
Smýkal Tomáš31Hoferik Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Senohrábek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí
u stolu:
Šimek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí
u stolu:
Veigl Jiří
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:37529:600SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Janoštík Petr
Matějíček Martin
Gorecki Jan
Mikolašík Michal
1-899 31/-
2.Rybár Petr
Matějíček Miloš
Siwiec Matěj
Volný Karel
9-79-4932/-
3.Matějíček MartinMikolašík Michal-99-107-323-/
4.Rybár PetrVolný Karel-89-64-423-/
5.Matějíček MilošSiwiec Matěj107-9-8-823-/
6.Tomica DanielGorecki Jan-7-7-11  03-/
7.Rybár PetrMikolašík Michal-5-67-4 13-/
8.Matějíček MilošVolný Karel-8-6-7  03-/
9.Tomica DanielSiwiec Matěj-4-978-723-/
10.Matějíček MartinGorecki Jan87-8-5932/-
11.Matějíček MilošMikolašík Michal-4-7-8  03-/
12.Tomica DanielVolný Karel-86-4-9 13-/
13.Matějíček MartinSiwiec Matěj575  30/-
14.Rybár PetrGorecki Jan8-6-5101132/-
15.Tomica DanielMikolašík Michal-6-8-7  03-/
16.Matějíček MartinVolný Karel         
17.Rybár PetrSiwiec Matěj         
18.Matějíček MilošGorecki Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matějíček Martin21Mikolašík Michal40
Rybár Petr12Volný Karel30
Matějíček Miloš03Siwiec Matěj21
Tomica Daniel04Gorecki Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Tichý Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí
u stolu:
Kopecký Stanislav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí
u stolu:
Buček Jan
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27625:581TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Michal
Knybel Kamil
Onderka František
Plachta Jakub
-996-11-923-/
2.Kratochvíl Tomáš
Kowal René
Koldas Tomáš
Palásek Michal
837  30/-
3.Kowal RenéPlachta Jakub9-685 31/-
4.Knybel KamilOnderka František-7-627932/-
5.Kratochvíl TomášKoldas Tomáš10-6-10-8 13-/
6.Kratochvíl MichalPalásek Michal6310  30/-
7.Knybel KamilPlachta Jakub88-56 31/-
8.Kratochvíl TomášOnderka František-71096 31/-
9.Kratochvíl MichalKoldas Tomáš6-45-7932/-
10.Kowal RenéPalásek Michal545  30/-
11.Kratochvíl TomášPlachta Jakub-812-13-6 13-/
12.Kratochvíl MichalOnderka František14-12-4-6 13-/
13.Kowal RenéKoldas Tomáš9-9-813-423-/
14.Knybel KamilPalásek Michal-8479 31/-
15.Kratochvíl MichalPlachta Jakub-7-6-7  03-/
16.Kowal RenéOnderka František7-9610 31/-
17.Knybel KamilKoldas Tomáš77   20  
18.Kratochvíl TomášPalásek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kowal René31Plachta Jakub22
Knybel Kamil30Onderka František13
Kratochvíl Tomáš12Koldas Tomáš21
Kratochvíl Michal22Palásek Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Kačer Jindřich
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí
u stolu:
Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí
u stolu:
Fischerová Pavla
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí
u stolu:
Lučko Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:26557:542TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Štofka Filip
Flíbor Zbyněk
Polášek Radovan
Masnica Michal
-6-8-3  03-/
2.Šenkapoul Petr
Skála Radek
Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
-6-88101032/-
3.Šenkapoul PetrOndryáš Daniel89-713 31/-
4.Štofka FilipPolášek Radovan-78610 31/-
5.Flíbor ZbyněkMasnica Michal7-99-8532/-
6.Skála RadekZáškodný Marek-7-10-14  03-/
7.Štofka FilipOndryáš Daniel11-8-8-5 13-/
8.Flíbor ZbyněkPolášek Radovan31010  30/-
9.Skála RadekMasnica Michal9410  30/-
10.Šenkapoul PetrZáškodný Marek-6-4128632/-
11.Flíbor ZbyněkOndryáš Daniel-69-4-3 13-/
12.Skála RadekPolášek Radovan186  30/-
13.Šenkapoul PetrMasnica Michal246  30/-
14.Štofka FilipZáškodný Marek-8-6-7  03-/
15.Skála RadekOndryáš Daniel-67-7-8 13-/
16.Šenkapoul PetrPolášek Radovan696  30/-
17.Štofka FilipMasnica Michal         
18.Flíbor ZbyněkZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šenkapoul Petr40Ondryáš Daniel31
Štofka Filip12Polášek Radovan04
Flíbor Zbyněk21Masnica Michal03
Skála Radek22Záškodný Marek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
KonečnáTereza
HOSTUJÍCÍ:TTC FrýdlantRozhodčí
u stolu:
Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí
u stolu:
Ostrý Jan
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:28593:562KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Dudík Luboš
Vybíral Filip
Maršálek Vladimír
Vévoda Ondřej
-4-7-8  03-/
2.Svoboda Lukáš
Bako Radim
Gřunděl Matěj
Kotek Dominik
-10-774-1123-/
3.Dudík LubošMaršálek Vladimír-68-8-7 13-/
4.Svoboda LukášGřunděl Matěj6-775 31/-
5.Bako RadimKotek Dominik7-292 31/-
6.Vybíral FilipVévoda Ondřej798  30/-
7.Svoboda LukášMaršálek Vladimír58-39 31/-
8.Bako RadimGřunděl Matěj695  30/-
9.Vybíral FilipKotek Dominik94-10-9732/-
10.Veselý LukášVévoda Ondřej9-8-9-8 13-/
11.Bako RadimMaršálek Vladimír-118-481032/-
12.Vybíral FilipGřunděl Matěj776  30/-
13.Veselý LukášKotek Dominik-58-5-9 13-/
14.Svoboda LukášVévoda Ondřej98-84 31/-
15.Vybíral FilipMaršálek Vladimír-8-3-10  03-/
16.Veselý LukášGřunděl Matěj8-1210-7132/-
17.Svoboda LukášKotek Dominik         
18.Bako RadimVévoda Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dudík Luboš01Maršálek Vladimír22
Svoboda Lukáš30Gřunděl Matěj04
Bako Radim30Kotek Dominik12
Vybíral Filip31Vévoda Ondřej12
Veselý Lukáš12   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí
u stolu:
Kovář Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí
u stolu:
Bereza Oldřich
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1020:33480:522TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník Petr ml.
Skalský Ondřej
Mesaroš Jakub
Janoušek Přemek
-7-85-7 13-/
2.Olejník Jakub
Soukup Adam
Hoferik Petr
Růžička Filip
11-87-11-823-/
3.Soukup AdamMesaroš Jakub6-8-9-2 13-/
4.Olejník Petr ml.Růžička Filip-6-884-323-/
5.Skalský OndřejJanoušek Přemek-10-612-11 13-/
6.Olejník JakubHoferik Petr-9-6-8  03-/
7.Olejník Petr ml.Mesaroš Jakub10-98-9932/-
8.Skalský OndřejRůžička Filip8-12-95-723-/
9.Olejník JakubJanoušek Přemek7-1144 31/-
10.Soukup AdamHoferik Petr7-5-7-8 13-/
11.Skalský OndřejMesaroš Jakub-689-7-423-/
12.Olejník JakubRůžička Filip-910-67-923-/
13.Soukup AdamJanoušek Přemek         
14.Olejník Petr ml.Hoferik Petr         
15.Olejník JakubMesaroš Jakub         
16.Soukup AdamRůžička Filip         
17.Olejník Petr ml.Janoušek Přemek         
18.Skalský OndřejHoferik Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukup Adam02Mesaroš Jakub21
Olejník Petr ml.11Růžička Filip30
Skalský Ondřej03Janoušek Přemek11
Olejník Jakub12Hoferik Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský KrumlovRozhodčí
u stolu:
Adam Vladislav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí
u stolu:
Svoboda Jiří
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:32490:524TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Smýkal Tomáš
Smoček Libor
Musil David
Kolůch Jaroslav
-79-68-823-/
2.Dorňák Zdeněk
Nedbálek Michal
Souček Martin
Chrást Roman
-7-7-7  03-/
3.Smoček LiborChrást Roman6-5-8-6 13-/
4.Dorňák ZdeněkSouček Martin7-10-6-4 13-/
5.Nedbálek MichalKolůch Jaroslav-10-783-623-/
6.Smýkal TomášMusil David-86710 31/-
7.Dorňák ZdeněkChrást Roman-9-976-623-/
8.Nedbálek MichalSouček Martin-8-8-7  03-/
9.Smýkal TomášKolůch Jaroslav959  30/-
10.Smoček LiborMusil David-5-886-1123-/
11.Nedbálek MichalChrást Roman-5-6-4  03-/
12.Smýkal TomášSouček Martin3810  30/-
13.Smoček LiborKolůch Jaroslav4-579 31/-
14.Dorňák ZdeněkMusil David-776-9-523-/
15.Smýkal TomášChrást Roman657  30  
16.Smoček LiborSouček Martin         
17.Dorňák ZdeněkKolůch Jaroslav         
18.Nedbálek MichalMusil David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smoček Libor12Chrást Roman30
Dorňák Zdeněk03Souček Martin21
Nedbálek Michal03Kolůch Jaroslav12
Smýkal Tomáš30Musil David21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Makovický Michal
HOSTUJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkRozhodčí
u stolu:
Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí
u stolu:
Bílová Petra
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:23558:488TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Souček Martin
Chrást Roman
Rybár Petr
Matějíček Miloš
-101084 31/-
2.Kolůch Jaroslav
Musil David
Tomica Daniel
Matějíček Martin
-9-8-8  03-/
3.Souček MartinTomica Daniel1098  30/-
4.Musil DavidMatějíček Martin-9-6-3  03-/
5.Kolůch JaroslavRybár Petr6-9-69-823-/
6.Chrást RomanMatějíček Miloš314  30/-
7.Musil DavidTomica Daniel-9-61910-823-/
8.Kolůch JaroslavMatějíček Martin-5-6-9  03-/
9.Chrást RomanRybár Petr663  30/-
10.Souček MartinMatějíček Miloš-84-117832/-
11.Kolůch JaroslavTomica Daniel4-979 31/-
12.Chrást RomanMatějíček Martin7211  30/-
13.Souček MartinRybár Petr88-10-1632/-
14.Musil DavidMatějíček Miloš9-67-5532/-
15.Chrást RomanTomica Daniel841  30/-
16.Souček MartinMatějíček Martin6    10  
17.Musil DavidRybár Petr         
18.Kolůch JaroslavMatějíček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Souček Martin30Tomica Daniel13
Musil David12Matějíček Martin21
Kolůch Jaroslav12Rybár Petr12
Chrást Roman40Matějíček Miloš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí
u stolu:
Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí
u stolu:
Šafařík Jan
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:56Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34431:529TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Mesaroš Jakub
Janoušek Přemek
Knybel Kamil
Kratochvíl Michal
-97-8-1 13-/
2.Růžička Filip
Dvořáček Petr
Kowal René
Kratochvíl Tomáš
-712-4-8 13-/
3.Mesaroš JakubKnybel Kamil-10-4-2  03-/
4.Dvořáček PetrKowal René-39116 31/-
5.Růžička FilipKratochvíl Michal-8-3-4  03-/
6.Janoušek PřemekKratochvíl Tomáš-89-87932/-
7.Dvořáček PetrKnybel Kamil-8-778-823-/
8.Růžička FilipKowal René6104  30/-
9.Janoušek PřemekKratochvíl Michal-6668 31/-
10.Mesaroš JakubKratochvíl Tomáš-4-53-2 13-/
11.Růžička FilipKnybel Kamil-4-7-6  03-/
12.Janoušek PřemekKowal René7-11-6WO 13-/
13.Mesaroš JakubKratochvíl Michal-7-8-8  03-/
14.Dvořáček PetrKratochvíl Tomáš9-8-78-623-/
15.Janoušek PřemekKnybel KamilWO    03  
16.Mesaroš JakubKowal René         
17.Dvořáček PetrKratochvíl Michal         
18.Růžička FilipKratochvíl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mesaroš Jakub03Knybel Kamil30
Dvořáček Petr12Kowal René12
Růžička Filip12Kratochvíl Michal21
Janoušek Přemek21Kratochvíl Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FrýdlantVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí
u stolu:
Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí
u stolu:
Tomáš Aleš
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:24592:521TTC Frýdlant

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Pěnkava Pavel
Olejník Jakub
Skalský Ondřej
7-1226 31/-
2.Maršálek Vladimír
Vévoda Ondřej
Vlach Martin
Olejník Petr ml.
-74-11-5 13-/
3.Maršálek VladimírSkalský Ondřej21211  30/-
4.Kotek DominikVlach Martin-8-103-8 13-/
5.Vévoda OndřejOlejník Petr ml.127-39 31/-
6.Tobola PetrOlejník Jakub96-9-7532/-
7.Kotek DominikSkalský Ondřej-97311 31/-
8.Vévoda OndřejVlach Martin5-865 31/-
9.Tobola PetrOlejník Petr ml.-8-885832/-
10.Maršálek VladimírOlejník Jakub-9895 31/-
11.Vévoda OndřejSkalský Ondřej10-5-10-8 13-/
12.Tobola PetrVlach Martin-1097-51032/-
13.Maršálek VladimírOlejník Petr ml.2-59-8-1223-/
14.Kotek DominikOlejník Jakub86-910 31/-
15.Tobola PetrSkalský Ondřej         
16.Maršálek VladimírVlach Martin         
17.Kotek DominikOlejník Petr ml.         
18.Vévoda OndřejOlejník Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maršálek Vladimír21Skalský Ondřej12
Kotek Dominik21Vlach Martin12
Vévoda Ondřej21Olejník Petr ml.12
Tobola Petr30Olejník Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí
u stolu:
Michálek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:33531:564KST Zlín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
Smýkal Tomáš
Dorňák Zdeněk
10-99-6-423-/
2.Ondryáš Daniel
Schwarz Ota
Smoček Libor
Dufek Jakub
-10-12-9  03-/
3.Polášek RadovanSmýkal Tomáš8-7-86-423-/
4.Masnica MichalSmoček Libor5-1056 31/-
5.Záškodný MarekDorňák Zdeněk-5-4-8  03-/
6.Ondryáš DanielDufek Jakub12107  30/-
7.Masnica MichalSmýkal Tomáš-7-10-4  03-/
8.Záškodný MarekSmoček Libor-9-3-8  03-/
9.Ondryáš DanielDorňák Zdeněk1-49-10732/-
10.Polášek RadovanDufek Jakub534  30/-
11.Záškodný MarekSmýkal Tomáš-5-898-923-/
12.Ondryáš DanielSmoček Libor5-109-9-423-/
13.Polášek RadovanDorňák Zdeněk7119  30/-
14.Masnica MichalDufek Jakub-109-3-8 13-/
15.Ondryáš DanielSmýkal Tomáš9-5-11-16 13-/
16.Polášek RadovanSmoček Libor         
17.Masnica MichalDorňák Zdeněk         
18.Záškodný MarekDufek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polášek Radovan21Smýkal Tomáš40
Masnica Michal12Smoček Libor21
Záškodný Marek03Dorňák Zdeněk12
Ondryáš Daniel22Dufek Jakub12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí
u stolu:
Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Mazur Jan
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:23606:539TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Onderka František
Koldas Tomáš
Flíbor Zbyněk
Štofka Filip
-8-910-10 13-/
2.Martinko Tomáš
Plachta Jakub
Šenkapoul Petr
Vybíral Marek
9-1011-8-723-/
3.Koldas Tomᚊenkapoul Petr-5-8-4  03-/
4.Plachta JakubŠtofka Filip5718  30/-
5.Onderka FrantišekVybíral Marek579  30/-
6.Martinko TomášFlíbor Zbyněk4137  30/-
7.Plachta JakubŠenkapoul Petr-7967 31/-
8.Onderka FrantišekŠtofka Filip-117-104-923-/
9.Martinko TomášVybíral Marek54-6-6-923-/
10.Koldas TomášFlíbor Zbyněk10109  30/-
11.Onderka FrantišekŠenkapoul Petr-6-768932/-
12.Martinko Tomᚊtofka Filip873  30/-
13.Koldas TomášVybíral Marek5-8-1081032/-
14.Plachta JakubFlíbor Zbyněk9-95-5432/-
15.Martinko Tomᚊenkapoul Petr-71039 31/-
16.Koldas Tomᚊtofka Filip         
17.Plachta JakubVybíral Marek         
18.Onderka FrantišekFlíbor Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koldas Tomáš21Šenkapoul Petr13
Plachta Jakub30Štofka Filip12
Onderka František21Vybíral Marek12
Martinko Tomáš31Flíbor Zbyněk03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí
u stolu:
Mikolašík Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Harenčák Jakub
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:28648:599SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Gorecki Jan
Mikolašík Michal
Vybíral Filip
Veselý Lukáš
-93-99-423-/
2.Siwiec Matěj
Volný Karel
Bako Radim
Svoboda Lukáš
-9914-9832/-
3.Siwiec MatějSvoboda Lukáš10-86-4-823-/
4.Gorecki JanVybíral Filip1347  30/-
5.Volný KarelBako Radim89-98 31/-
6.Mikolašík MichalVeselý Lukáš11-10-82332/-
7.Gorecki JanSvoboda Lukáš-9-6-9  03-/
8.Volný KarelVybíral Filip-27134 31/-
9.Mikolašík MichalBako Radim385  30/-
10.Siwiec MatějVeselý Lukáš9-5109 31/-
11.Volný KarelSvoboda Lukáš-87-5-6 13-/
12.Mikolašík MichalVybíral Filip-7487 31/-
13.Siwiec MatějBako Radim14-59-8-323-/
14.Gorecki JanVeselý Lukáš66-7-10-1023-/
15.Mikolašík MichalSvoboda Lukáš8-389 31/-
16.Siwiec MatějVybíral Filip-7172 31/-
17.Gorecki JanBako Radim         
18.Volný KarelVeselý Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Siwiec Matěj22Svoboda Lukáš31
Gorecki Jan12Vybíral Filip04
Volný Karel21Bako Radim12
Mikolašík Michal40Veselý Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí
u stolu:
Makovický Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí
u stolu:
Makovický Michal
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39644:665TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Souček Martin
Chrást Roman
Knybel Kamil
Kratochvíl Michal
106-100 31/-
2.Musil David
Kolůch Jaroslav
Kratochvíl Tomáš
Kowal René
9-3108 31/-
3.Souček MartinKnybel Kamil-7-6-9  03-/
4.Musil DavidKowal René1010-9-9-523-/
5.Kolůch JaroslavKratochvíl Michal-7-7-1  03-/
6.Chrást RomanKratochvíl Tomáš4123  30/-
7.Musil DavidKnybel Kamil-5-6-7  03-/
8.Kolůch JaroslavKowal René65-9-9-923-/
9.Chrást RomanKratochvíl Michal-10-61010132/-
10.Souček MartinKratochvíl Tomáš87-7-7-523-/
11.Kolůch JaroslavKnybel Kamil-6-7-7  03-/
12.Chrást RomanKowal René526  30/-
13.Souček MartinKratochvíl Michal7-3-8-8 13-/
14.Musil DavidKratochvíl Tomáš1014-5-3932/-
15.Chrást RomanKnybel Kamil-5-776832/-
16.Souček MartinKowal René-9794 31/-
17.Musil DavidKratochvíl Michal3-68-8-623-/
18.Kolůch JaroslavKratochvíl Tomáš-8-8-9  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Souček Martin13Knybel Kamil31
Musil David13Kowal René22
Kolůch Jaroslav04Kratochvíl Michal31
Chrást Roman40Kratochvíl Tomáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel
HOSTUJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkRozhodčí
u stolu:
Šafařík Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí
u stolu:
Matlach Jan
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:06Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34665:677nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hoferik Petr
Růžička Filip
Rybár Petr
Matějíček Miloš
-612610 31/-
2.Mesaroš Jakub
Dvořáček Petr
Matějíček Martin
Tomica Daniel
9-10-610-723-/
3.Růžička FilipMatějíček Martin-9-8-7  03-/
4.Mesaroš JakubRybár Petr7-9-78-923-/
5.Dvořáček PetrTomica Daniel-7-511-8 13-/
6.Hoferik PetrMatějíček Miloš611-510 31/-
7.Mesaroš JakubMatějíček Martin61111  30/-
8.Dvořáček PetrRybár Petr455  30/-
9.Hoferik PetrTomica Daniel-11-1214-4 13-/
10.Růžička FilipMatějíček Miloš-7469 31/-
11.Dvořáček PetrMatějíček Martin-7-1088-423-/
12.Hoferik PetrRybár Petr10-28-6632/-
13.Růžička FilipTomica Daniel-19-6-13 13-/
14.Mesaroš JakubMatějíček Miloš107-47 31/-
15.Hoferik PetrMatějíček Martin775  30/-
16.Růžička FilipRybár Petr-9-7-10  03-/
17.Mesaroš JakubTomica Daniel-10-6-4  03-/
18.Dvořáček PetrMatějíček Miloš6-10115 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžička Filip13Matějíček Martin22
Mesaroš Jakub22Rybár Petr22
Dvořáček Petr22Tomica Daniel40
Hoferik Petr31Matějíček Miloš04



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FrýdlantVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí
u stolu:
Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí
u stolu:
Daňa Daniel
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23544:462TTC Frýdlant

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Pěnkava Pavel
Dorňák Zdeněk
Smýkal Tomáš
7-7-9-7 13-/
2.Maršálek Vladimír
Vévoda Ondřej
Dufek Jakub
Smoček Libor
678  30/-
3.Tobola PetrSmoček Libor-7-7-6  03-/
4.Vévoda OndřejSmýkal Tomáš-129127 31/-
5.Kotek DominikDorňák Zdeněk61-8-9932/-
6.Maršálek VladimírDufek Jakub136  30/-
7.Vévoda OndřejSmoček Libor-8-9-4  03-/
8.Kotek DominikSmýkal Tomáš5-4-9-9 13-/
9.Maršálek VladimírDorňák Zdeněk357  30/-
10.Tobola PetrDufek Jakub64-810 31/-
11.Kotek DominikSmoček Libor-7-57-8 13-/
12.Maršálek VladimírSmýkal Tomáš-7-877232/-
13.Tobola PetrDorňák Zdeněk8-1146 31/-
14.Vévoda OndřejDufek Jakub-8866 31/-
15.Maršálek VladimírSmoček Libor696  30/-
16.Tobola PetrSmýkal Tomáš         
17.Vévoda OndřejDorňák Zdeněk         
18.Kotek DominikDufek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tobola Petr21Smoček Libor31
Vévoda Ondřej21Smýkal Tomáš12
Kotek Dominik12Dorňák Zdeněk03
Maršálek Vladimír40Dufek Jakub03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí
u stolu:
Michálek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:19563:483ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
Olejník Petr ml.
Vlach Martin
75-9-9-523-/
2.Ondryáš Daniel
Schwarz Ota
Soukup Adam
Bělík Šimon
-88119 31/-
3.Polášek RadovanSkalský Ondřej925  30/-
4.Masnica MichalBělík Šimon1698  30/-
5.Záškodný MarekVlach Martin5-674 31/-
6.Ondryáš DanielOlejník Petr ml.-10-97-11 13-/
7.Masnica MichalSkalský Ondřej4-95-101332/-
8.Záškodný MarekBělík Šimon-610-103432/-
9.Ondryáš DanielVlach Martin12-8-791032/-
10.Polášek RadovanOlejník Petr ml.10-884 31/-
11.Záškodný MarekSoukup Adam10-537 31/-
12.Ondryáš DanielBělík Šimon6-78-7-1123-/
13.Polášek RadovanVlach Martin81110  30/-
14.Masnica MichalOlejník Petr ml.         
15.Ondryáš DanielSoukup Adam         
16.Polášek RadovanBělík Šimon         
17.Masnica MichalVlach Martin         
18.Záškodný MarekOlejník Petr ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polášek Radovan30Skalský Ondřej02
Masnica Michal20Bělík Šimon12
Záškodný Marek30Vlach Martin03
Ondryáš Daniel12Olejník Petr ml.11
   Soukup Adam01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí
u stolu:
Janásková Iva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Skulina Bohumil
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:18575:514TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Koldas Tomáš
Onderka František
Veselý Lukáš
Vybíral Filip
7109  30/-
2.Martinko Tomáš
Plachta Jakub
Svoboda Lukáš
Bako Radim
66-28 31/-
3.Onderka FrantišekSvoboda Lukáš-1013-89-823-/
4.Plachta JakubBako Radim-8877 31/-
5.Martinko TomášVybíral Filip875  30/-
6.Koldas TomášVeselý Lukáš-118108 31/-
7.Plachta JakubSvoboda Lukáš7410  30/-
8.Martinko TomášBako Radim11-13-9-10 13-/
9.Koldas TomášVybíral Filip8712  30/-
10.Onderka FrantišekVeselý Lukáš10-8-8-8 13-/
11.Martinko TomášSvoboda Lukáš12107  30/-
12.Koldas TomášBako Radim9-8-910-823-/
13.Onderka FrantišekVybíral Filip-9-11-7  03-/
14.Plachta JakubVeselý Lukáš8136  30/-
15.Koldas TomášSvoboda Lukáš7118  30/-
16.Onderka FrantišekBako Radim         
17.Plachta JakubVybíral Filip         
18.Martinko TomášVeselý Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Onderka František03Svoboda Lukáš13
Plachta Jakub30Bako Radim21
Martinko Tomáš21Vybíral Filip12
Koldas Tomáš31Veselý Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí
u stolu:
Mikolašík Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Harenčák Jakub
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:22591:507SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Volný Karel
Siwiec Matěj
Flíbor Zbyněk
Štofka Filip
35-8-9-923-/
2.Gorecki Jan
Mikolašík Michal
Šenkapoul Petr
Vybíral Marek
-7-958632/-
3.Volný KarelVybíral Marek916  30/-
4.Siwiec MatějŠenkapoul Petr-84-710-923-/
5.Gorecki JanŠtofka Filip-879-10832/-
6.Mikolašík MichalFlíbor Zbyněk3115  30/-
7.Siwiec MatějVybíral Marek8-10-91832/-
8.Gorecki JanŠenkapoul Petr-7-8109932/-
9.Mikolašík MichalŠtofka Filip-913-44532/-
10.Volný KarelFlíbor Zbyněk1169  30/-
11.Gorecki JanVybíral Marek-8121-9-523-/
12.Mikolašík MichalŠenkapoul Petr610-37 31/-
13.Volný KarelŠtofka Filip10-11-11101032/-
14.Siwiec MatějFlíbor Zbyněk8-6611 31  
15.Mikolašík MichalVybíral Marek         
16.Volný KarelŠenkapoul Petr         
17.Siwiec MatějŠtofka Filip         
18.Gorecki JanFlíbor Zbyněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volný Karel30Vybíral Marek12
Siwiec Matěj11Šenkapoul Petr12
Gorecki Jan21Štofka Filip03
Mikolašík Michal30Flíbor Zbyněk02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Kovář Karel
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí
u stolu:
Bereza Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí
u stolu:
Zlámal Jaromír
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37688:683nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vlach Martin
Olejník Petr ml.
Smýkal Tomáš
Dorňák Zdeněk
-6-6-6  03-/
2.Soukup Adam
Skalský Ondřej
Smoček Libor
Oharek David
-75-55632/-
3.Soukup AdamSmýkal Tomáš12-9-3-1 13-/
4.Olejník Petr ml.Smoček Libor-67-413-923-/
5.Skalský OndřejDorňák Zdeněk-9-765832/-
6.Vlach MartinOharek David8-15-87832/-
7.Olejník Petr ml.Smýkal Tomáš-11-7-6  03-/
8.Skalský OndřejSmoček Libor7-96-8832/-
9.Vlach MartinDorňák Zdeněk2-1089 31/-
10.Soukup AdamOharek David8-9-107-1423-/
11.Skalský OndřejSmýkal Tomáš-76-10-3 13-/
12.Vlach MartinSmoček Libor-9-46-14 13-/
13.Soukup AdamDorňák Zdeněk6910  30/-
14.Olejník Petr ml.Oharek David-103610 31/-
15.Vlach MartinSmýkal Tomáš-7-10-9  03-/
16.Soukup AdamSmoček Libor-9-910-7 13-/
17.Olejník Petr ml.Dorňák Zdeněk983  30/-
18.Skalský OndřejOharek David868  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Adam13Smýkal Tomáš40
Olejník Petr ml.22Smoček Libor31
Skalský Ondřej31Dorňák Zdeněk04
Vlach Martin22Oharek David13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí
u stolu:
Polák Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí
u stolu:
Makovický Petr
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33513:531TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Souček Martin
Chrást Roman
Mesaroš Jakub
Janoušek Přemek
1055  30/-
2.Musil David
Štěpán Libor
Hoferik Petr
Hort Pavel
-910-12-6 13-/
3.Souček MartinMesaroš Jakub8-5-6-6 13-/
4.Štěpán LiborHoferik Petr-9-7-9  03-/
5.Musil DavidHort Pavel3106  30/-
6.Chrást RomanJanoušek Přemek-9-146-4 13-/
7.Štěpán LiborMesaroš Jakub-11-11-4  03-/
8.Musil DavidHoferik Petr-65-7-8 13-/
9.Chrást RomanHort Pavel3-374 31/-
10.Souček MartinJanoušek Přemek-7512-2-923-/
11.Musil DavidMesaroš Jakub8-7-68832/-
12.Chrást RomanHoferik Petr6-8-98-1023-/
13.Souček MartinHort Pavel-9-95-11 13-/
14.Štěpán LiborJanoušek Přemek-847-8-523-/
15.Chrást RomanMesaroš Jakub4115  30  
16.Souček MartinHoferik Petr         
17.Štěpán LiborHort Pavel         
18.Musil DavidJanoušek Přemek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Souček Martin03Mesaroš Jakub21
Štěpán Libor03Hoferik Petr30
Musil David21Hort Pavel12
Chrást Roman12Janoušek Přemek30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FrýdlantVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí
u stolu:
Maršálek Patrik
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí
u stolu:
Kahánek Petr
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí
u stolu:
Tomáš Aleš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:35391:507ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kotek Dominik
Vaňous Jiří
Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
-513-3-6 13-/
2.Tobola Petr
Vévoda Ondřej
Polášek Radovan
Masnica Michal
-2-8-11  03-/
3.Vévoda OndřejOndryáš Daniel-9-5-13  03-/
4.Vaňous JiříPolášek Radovan-3-7-4  03-/
5.Kotek DominikMasnica Michal-7-5-6  03-/
6.Tobola PetrZáškodný Marek-9-8-9  03-/
7.Vaňous JiříOndryáš Daniel-7-67-7 13-/
8.Kotek DominikPolášek Radovan7-8-79732/-
9.Tobola PetrMasnica Michal-7-136-14 13-/
10.Vévoda OndřejZáškodný Marek-9-5-7  03-/
11.Kotek DominikOndryáš Daniel-798-51132/-
12.Tobola PetrPolášek Radovan7-101012 31/-
13.Vévoda OndřejMasnica Michal-4-7-6  03-/
14.Vaňous JiříZáškodný Marek-6-7-6  03  
15.Tobola PetrOndryáš Daniel         
16.Vévoda OndřejPolášek Radovan         
17.Vaňous JiříMasnica Michal         
18.Kotek DominikZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vévoda Ondřej03Ondryáš Daniel21
Vaňous Jiří02Polášek Radovan12
Kotek Dominik21Masnica Michal30
Tobola Petr12Záškodný Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí
u stolu:
Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Mazur Jan
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
14:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:34585:613SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Onderka František
Koldas Tomáš
Volný Karel
Gorecki Jan
-6-6910-1023-/
2.Martinko Tomáš
Plachta Jakub
Siwiec Matěj
Mikolašík Michal
597  30/-
3.Koldas TomášMikolašík Michal7-10710 31/-
4.Martinko TomášVolný Karel118-77 31/-
5.Plachta JakubSiwiec Matěj6-6-10-8 13-/
6.Onderka FrantišekGorecki Jan4210  30/-
7.Martinko TomášMikolašík Michal-69-810-1023-/
8.Plachta JakubVolný Karel6-65-8732/-
9.Onderka FrantišekSiwiec Matěj-7-69-7 13-/
10.Koldas TomášGorecki Jan-7-99-4 13-/
11.Plachta JakubMikolašík Michal-5-7-8  03-/
12.Onderka FrantišekVolný Karel7-7-9-8 13-/
13.Koldas TomášSiwiec Matěj66-2-9-523-/
14.Martinko TomášGorecki Jan7410  30/-
15.Onderka FrantišekMikolašík Michal-4116-6-723-/
16.Koldas TomášVolný Karel11-8-5-2 13-/
17.Martinko TomášSiwiec Matěj         
18.Plachta JakubGorecki Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koldas Tomáš13Mikolašík Michal31
Martinko Tomáš21Volný Karel22
Plachta Jakub12Siwiec Matěj30
Onderka František13Gorecki Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí
u stolu:
Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí
u stolu:
Bízová Lada
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19527:457TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Marek
Vaculík Miloslav
Dudík Luboš
Veselý Lukáš
-5-8107-723-/
2.Štofka Filip
Flíbor Zbyněk
Svoboda Lukáš
Bako Radim
9613  30/-
3.Vybíral MarekDudík Luboš-5-14-6 13-/
4.Vaculík MiloslavSvoboda Lukáš9-87-10832/-
5.Flíbor ZbyněkBako Radim996  30/-
6.Štofka FilipVeselý Lukáš10-79-9632/-
7.Vaculík MiloslavDudík Luboš-8-134-7 13-/
8.Flíbor ZbyněkSvoboda Lukáš5WO   30/-
9.Štofka FilipBako Radim10-98-4932/-
10.Vybíral MarekVeselý Lukáš-1111812 31/-
11.Flíbor ZbyněkDudík Luboš9-79-6832/-
12.Štofka FilipSvoboda LukášWO    30/-
13.Vybíral MarekBako Radim8-1089 31/-
14.Vaculík MiloslavVeselý Lukáš         
15.Štofka FilipDudík Luboš         
16.Vybíral MarekSvoboda Lukáš         
17.Vaculík MiloslavBako Radim         
18.Flíbor ZbyněkVeselý Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vybíral Marek21Dudík Luboš21
Vaculík Miloslav11Svoboda Lukáš02
Flíbor Zbyněk30Bako Radim03
Štofka Filip20Veselý Lukáš02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Senohrábek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí
u stolu:
Šimek Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí
u stolu:
Cypra Vladislav
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:30347:424TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Martin
Tomica Daniel
Knybel Kamil
Kratochvíl Michal
895  30/-
2.Rybár Petr
Matějíček Miloš
Kowal René
Kratochvíl Tomáš
-9-979-823-/
3.Matějíček MartinKnybel Kamil-59-12-10 13-/
4.Rybár PetrKratochvíl Michal-68-10-9 13-/
5.Matějíček MilošKratochvíl Tomáš-7-9-5  03-/
6.Tomica DanielKowal René-6-69-7 13-/
7.Rybár PetrKnybel Kamil-6-5-6  03-/
8.Matějíček MilošKratochvíl Michal8-7-10-9 13-/
9.Tomica DanielKratochvíl Tomáš4-3-94-823-/
10.Matějíček MartinKowal René8-5-8-5 13-/
11.Matějíček MilošKnybel Kamil-3-6-7  03-/
12.Tomica DanielKratochvíl Michal         
13.Matějíček MartinKratochvíl Tomáš         
14.Rybár PetrKowal René         
15.Tomica DanielKnybel Kamil         
16.Matějíček MartinKratochvíl Michal         
17.Rybár PetrKratochvíl Tomáš         
18.Matějíček MilošKowal René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějíček Martin02Knybel Kamil30
Rybár Petr02Kratochvíl Michal20
Matějíček Miloš03Kratochvíl Tomáš20
Tomica Daniel02Kowal René20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Veigl Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí
u stolu:
Veiglová Jarmila
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí
u stolu:
Cypra Vladislav
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:32678:605EXITERIA KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Martin
Tomica Daniel
Skála Radek
Vybíral Marek
-976-12732/-
2.Rybár Petr
Matějíček Miloš
Štofka Filip
Flíbor Zbyněk
-9987 31/-
3.Matějíček MartinŠtofka Filip8-766 31/-
4.Rybár PetrSkála Radek7-5-8-9 13-/
5.Matějíček MilošVybíral Marek-1074-7732/-
6.Tomica DanielFlíbor Zbyněk8-9-9-6 13-/
7.Rybár PetrŠtofka Filip7-1337 31/-
8.Matějíček MilošSkála Radek-4-10-8  03-/
9.Tomica DanielVybíral Marek255  30/-
10.Matějíček MartinFlíbor Zbyněk-77-9-8 13-/
11.Matějíček MilošŠtofka Filip10-86-9-823-/
12.Tomica DanielSkála Radek56-106 31/-
13.Matějíček MartinVybíral Marek774  30/-
14.Rybár PetrFlíbor Zbyněk-7-7-5  03-/
15.Tomica DanielŠtofka Filip-121247 31/-
16.Matějíček MartinSkála Radek-766-11-823-/
17.Rybár PetrVybíral Marek-1084-6632/-
18.Matějíček MilošFlíbor Zbyněk3-78  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matějíček Martin22Štofka Filip13
Rybár Petr22Skála Radek31
Matějíček Miloš12Vybíral Marek04
Tomica Daniel31Flíbor Zbyněk30



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Kopecký Stanislav ml.
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí
u stolu:
Toman Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí
u stolu:
Ščibráni Matěj
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:26576:527TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Knybel Kamil
Mikeska Jakub
Dudík Luboš
Vybíral Filip
-10-7-8  03-/
2.Kowal René
Kratochvíl Tomáš
Veselý Lukáš
Bako Radim
49-65 31/-
3.Knybel KamilVeselý Lukáš-8778 31/-
4.Kowal RenéBako Radim-95-76532/-
5.Kratochvíl TomášVybíral Filip-5-7-9  03-/
6.Kratochvíl MichalDudík Luboš-2-5-4  03-/
7.Kowal RenéVeselý Lukáš349  30/-
8.Kratochvíl TomášBako Radim-48-89-723-/
9.Kratochvíl MichalVybíral Filip936  30/-
10.Knybel KamilDudík Luboš-894-10-423-/
11.Kratochvíl TomášVeselý Lukáš667  30/-
12.Kratochvíl MichalBako Radim-7-97-11 13-/
13.Knybel KamilVybíral Filip94-10-5332/-
14.Kowal RenéDudík Luboš11-587 31/-
15.Kratochvíl MichalVeselý Lukáš697  30/-
16.Knybel KamilBako Radim84-1013 31/-
17.Kowal RenéVybíral Filip8104  30  
18.Kratochvíl TomášDudík Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knybel Kamil31Veselý Lukáš04
Kowal René30Bako Radim22
Kratochvíl Tomáš12Vybíral Filip12
Kratochvíl Michal22Dudík Luboš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan St.
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí
u stolu:
Bereza Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí
u stolu:
Kovář Karel
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:34455:534TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Skalský Ondřej
Olejník Jakub
Onderka František
Koldas Tomáš
-791-7-223-/
2.Vlach Martin
Olejník Petr ml.
Martinko Tomáš
Plachta Jakub
911-78 31/-
3.Olejník JakubMartinko Tomáš-68-8-9 13-/
4.Olejník Petr ml.Koldas Tomáš-9-47121432/-
5.Vlach MartinPlachta Jakub10-10-6-9 13-/
6.Skalský OndřejOnderka František-9-13-14  03-/
7.Olejník Petr ml.Martinko Tomáš-10-4-6  03-/
8.Vlach MartinKoldas Tomáš-4-14-7  03-/
9.Skalský OndřejPlachta Jakub-99-34-823-/
10.Olejník JakubOnderka František-7-810-5 13-/
11.Vlach MartinMartinko Tomáš7-2-6-3 13-/
12.Skalský OndřejKoldas Tomáš4-7710 31/-
13.Olejník JakubPlachta Jakub-103-9-2 13-/
14.Olejník Petr ml.Onderka František         
15.Skalský OndřejMartinko Tomáš         
16.Olejník JakubKoldas Tomáš         
17.Olejník Petr ml.Plachta Jakub         
18.Vlach MartinOnderka František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Olejník Jakub03Martinko Tomáš30
Olejník Petr ml.11Koldas Tomáš12
Vlach Martin03Plachta Jakub30
Skalský Ondřej12Onderka František20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí
u stolu:
Adam Vladislav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí
u stolu:
Svoboda Jiří
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:32359:454SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Smýkal Tomáš
Dorňák Zdeněk
Mikolašík Michal
Gorecki Jan
-59-11-5 13-/
2.Dufek Jakub
Smoček Libor
Siwiec Matěj
Volný Karel
-3-4-7  03-/
3.Smoček LiborVolný Karel-410-9-10 13-/
4.Dorňák ZdeněkMikolašík Michal-3-6-4  03-/
5.Dufek JakubSiwiec Matěj9-7-8-9 13-/
6.Smýkal TomášGorecki Jan-8-1062-1023-/
7.Dorňák ZdeněkVolný Karel-6-134-7 13-/
8.Dufek JakubMikolašík Michal-8-19-6 13-/
9.Smýkal TomášSiwiec Matěj38-7-4932/-
10.Smoček LiborGorecki Jan-3-511-8 13-/
11.Dufek JakubVolný Karel5-7-88-723-/
12.Smýkal TomášMikolašík Michal         
13.Smoček LiborSiwiec Matěj         
14.Dorňák ZdeněkGorecki Jan         
15.Smýkal TomášVolný Karel         
16.Smoček LiborMikolašík Michal         
17.Dorňák ZdeněkSiwiec Matěj         
18.Dufek JakubGorecki Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Smoček Libor02Volný Karel30
Dorňák Zdeněk02Mikolašík Michal20
Dufek Jakub03Siwiec Matěj11
Smýkal Tomáš11Gorecki Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC FrýdlantRozhodčí
u stolu:
Makovický Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí
u stolu:
Polák Jaromír
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28635:590TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Souček Martin
Chrást Roman
Tobola Petr
Gřunděl Matěj
976  30/-
2.Kolůch Jaroslav
Musil David
Maršálek Vladimír
Vévoda Ondřej
879  30/-
3.Musil DavidMaršálek Vladimír-5-10-12  03-/
4.Horák AlešTobola Petr-8-4-8  03-/
5.Souček MartinVévoda Ondřej883  30/-
6.Chrást RomanGřunděl Matěj13310  30/-
7.Horák AlešMaršálek Vladimír8-2-10-6 13-/
8.Souček MartinTobola Petr10123  30/-
9.Chrást RomanVévoda Ondřej744  30/-
10.Musil DavidGřunděl Matěj-1110-109632/-
11.Souček MartinMaršálek Vladimír-35-97-623-/
12.Chrást RomanTobola Petr1057  30/-
13.Musil DavidVévoda Ondřej911-9-10-823-/
14.Horák AlešGřunděl Matěj-8-5-5  03-/
15.Chrást RomanMaršálek Vladimír9-7-8-7 13-/
16.Musil DavidTobola Petr87-75 31/-
17.Horák AlešVévoda Ondřej8-6-11-10 13-/
18.Souček MartinGřunděl Matěj43-107 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Musil David22Maršálek Vladimír40
Horák Aleš04Tobola Petr13
Souček Martin31Vévoda Ondřej22
Chrást Roman31Gřunděl Matěj13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí
u stolu:
Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí
u stolu:
Šafařik Jan
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39681:716ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hoferik Petr
Růžička Filip
Polášek Radovan
Masnica Michal
810-119 31/-
2.Hort Pavel
Mesaroš Jakub
Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
5-486 31/-
3.Mesaroš JakubOndryáš Daniel-9-8-7  03-/
4.Hoferik PetrMasnica Michal968  30/-
5.Hort PavelPolášek Radovan87-7-8-823-/
6.Růžička FilipZáškodný Marek-6-7-9  03-/
7.Hoferik PetrOndryáš Daniel79-44 31/-
8.Hort PavelMasnica Michal9-157-111132/-
9.Růžička FilipPolášek Radovan-7-4-7  03-/
10.Mesaroš JakubZáškodný Marek10-9-1112832/-
11.Hort PavelOndryáš Daniel7-9-111-723-/
12.Růžička FilipMasnica Michal-7-59-9 13-/
13.Mesaroš JakubPolášek Radovan98-85 31/-
14.Hoferik PetrZáškodný Marek-1010-102-923-/
15.Růžička FilipOndryáš Daniel-6-8-7  03-/
16.Mesaroš JakubMasnica Michal9-412-6-823-/
17.Hoferik PetrPolášek Radovan87-99 31/-
18.Hort PavelZáškodný Marek-8-15-7  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mesaroš Jakub22Ondryáš Daniel31
Hoferik Petr31Masnica Michal22
Hort Pavel13Polášek Radovan22
Růžička Filip04Záškodný Marek31



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkVrchní
rozhodčí:
Senohrábek Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí
u stolu:
Cypra Vladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dukelská 203/11, 790 01 Jeseník, Vedle poliklinikyRozhodčí
u stolu:
Seibert Dalibor
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18504:444EXITERIA KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Matějíček Martin
Tomica Daniel
Dudík Luboš
Vybíral Filip
598  30/-
2.Matějíček Miloš
Rybár Petr
Veselý Lukáš
Bako Radim
91011  30/-
3.Matějíček MartinDudík Luboš-104-7-9 13-/
4.Rybár PetrBako Radim56-510 31/-
5.Matějíček MilošVybíral Filip-105-55632/-
6.Tomica DanielVeselý Lukáš-9-7-4  03-/
7.Rybár PetrDudík Luboš-512-3-5 13-/
8.Matějíček MilošBako Radim684  30/-
9.Tomica DanielVybíral Filip646  30/-
10.Matějíček MartinVeselý Lukáš5-41111 31/-
11.Matějíček MilošDudík Luboš76-8-7-423-/
12.Tomica DanielBako Radim828  30/-
13.Matějíček MartinVybíral Filip746  30/-
14.Rybár PetrVeselý Lukáš1110-6-8932/-
15.Tomica DanielDudík Luboš-8-4-10  03  
16.Matějíček MartinBako Radim         
17.Rybár PetrVybíral Filip         
18.Matějíček MilošVeselý Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matějíček Martin21Dudík Luboš30
Rybár Petr21Bako Radim03
Matějíček Miloš21Vybíral Filip03
Tomica Daniel21Veselý Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Nový JičínVrchní
rozhodčí:
Kopecký Stanislav ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí
u stolu:
Tichý Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Korunoun 302, Nový Jičín 741 01, LoučkaRozhodčí
u stolu:
Toman Ladislav
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:14501:391TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Michal
Knybel Kamil
Skála Radek
Vybíral Marek
84-10-5-523-/
2.Kratochvíl Tomáš
Kowal René
Flíbor Zbyněk
Štofka Filip
1078  30/-
3.Knybel KamilSkála Radek3-10108 31/-
4.Kowal RenéFlíbor Zbyněk825  30/-
5.Kratochvíl Tomᚊtofka Filip-6468 31/-
6.Kratochvíl MichalVybíral Marek975  30/-
7.Kowal RenéSkála Radek-57-56-923-/
8.Kratochvíl TomášFlíbor Zbyněk6-765 31/-
9.Kratochvíl MichalŠtofka Filip1181  30/-
10.Knybel KamilVybíral Marek7-77-9-823-/
11.Kratochvíl TomášSkála Radek-67-861032/-
12.Kratochvíl MichalFlíbor Zbyněk695  30/-
13.Knybel KamilŠtofka Filip475  30/-
14.Kowal RenéVybíral Marek         
15.Kratochvíl MichalSkála Radek         
16.Knybel KamilFlíbor Zbyněk         
17.Kowal RenéŠtofka Filip         
18.Kratochvíl TomášVybíral Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Knybel Kamil21Skála Radek12
Kowal René11Flíbor Zbyněk03
Kratochvíl Tomáš30Štofka Filip03
Kratochvíl Michal30Vybíral Marek11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Beneš Jan
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí
u stolu:
Kovář Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí
u stolu:
Maděrka Svatopluk
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:31416:492SKST Baník Havířov C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Adam
Skalský Ondřej
Gorecki Jan
Medvecký Ján
587  30/-
2.Olejník Petr ml.
Vlach Martin
Volný Karel
Siwiec Matěj
-8-8-8  03-/
3.Soukup AdamVolný Karel-4-949-823-/
4.Olejník Petr ml.Gorecki Jan-7-133-2 13-/
5.Vlach MartinSiwiec Matěj9-4-8-17 13-/
6.Skalský OndřejMedvecký Ján9-495 31/-
7.Olejník Petr ml.Volný Karel-8713-5-1123-/
8.Vlach MartinGorecki Jan-5-10-4  03-/
9.Skalský OndřejSiwiec Matěj-2-10-11  03-/
10.Soukup AdamMedvecký Ján-12-5146-423-/
11.Vlach MartinVolný Karel10-8-912-123-/
12.Skalský OndřejGorecki Jan-7-9-6  03-/
13.Soukup AdamSiwiec Matěj9-5-4-4 13  
14.Olejník Petr ml.Medvecký Ján         
15.Skalský OndřejVolný Karel         
16.Soukup AdamGorecki Jan         
17.Olejník Petr ml.Siwiec Matěj         
18.Vlach MartinMedvecký Ján         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Soukup Adam02Volný Karel30
Olejník Petr ml.02Gorecki Jan30
Vlach Martin03Siwiec Matěj20
Skalský Ondřej12Medvecký Ján11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí
u stolu:
Adam Vladislav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí
u stolu:
Svoboda Jiří
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32363:455TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Smoček Libor
Dufek Jakub
Koldas Tomáš
Onderka František
6-13-7-4 13-/
2.Smýkal Tomáš
Dorňák Zdeněk
Martinko Tomáš
Plachta Jakub
-8-8-8  03-/
3.Dorňák ZdeněkMartinko Tomáš-6-4-6  03-/
4.Smýkal TomášKoldas Tomáš-10999 31/-
5.Dufek JakubPlachta Jakub-4-5-8  03-/
6.Smoček LiborOnderka František-7-7-4  03-/
7.Smýkal TomášMartinko Tomáš6-985 31/-
8.Dufek JakubKoldas Tomáš-88-68-823-/
9.Smoček LiborPlachta Jakub-6-5-7  03-/
10.Dorňák ZdeněkOnderka František-8-7-10  03-/
11.Dufek JakubMartinko Tomáš8-9-6-5 13-/
12.Smoček LiborKoldas Tomáš119-8-8-1023-/
13.Dorňák ZdeněkPlachta Jakub         
14.Smýkal TomášOnderka František         
15.Smoček LiborMartinko Tomáš         
16.Dorňák ZdeněkKoldas Tomáš         
17.Smýkal TomášPlachta Jakub         
18.Dufek JakubOnderka František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dorňák Zdeněk02Martinko Tomáš21
Smýkal Tomáš20Koldas Tomáš21
Dufek Jakub03Plachta Jakub20
Smoček Libor03Onderka František20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceRozhodčí
u stolu:
Makovický Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí
u stolu:
Polák Jaromír
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:21559:514TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Souček Martin
Chrást Roman
Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
-11-1210-9 13-/
2.Musil David
Kolůch Jaroslav
Polášek Radovan
Masnica Michal
-10-12125-623-/
3.Musil DavidOndryáš Daniel8-3-99832/-
4.Kolůch JaroslavMasnica Michal9119  30/-
5.Souček MartinPolášek Radovan6135  30/-
6.Chrást RomanZáškodný Marek10-58-9632/-
7.Kolůch JaroslavOndryáš Daniel977  30/-
8.Souček MartinMasnica Michal-12-11-10  03-/
9.Chrást RomanPolášek Radovan8-11-56632/-
10.Musil DavidZáškodný Marek-8678 31/-
11.Souček MartinOndryáš Daniel7-912-5932/-
12.Chrást RomanMasnica Michal65-67 31/-
13.Musil DavidPolášek Radovan-99-981032/-
14.Kolůch JaroslavZáškodný Marek-97-612-1023  
15.Chrást RomanOndryáš Daniel         
16.Musil DavidMasnica Michal         
17.Kolůch JaroslavPolášek Radovan         
18.Souček MartinZáškodný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Musil David30Ondryáš Daniel03
Kolůch Jaroslav20Masnica Michal12
Souček Martin21Polášek Radovan03
Chrást Roman30Záškodný Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC FrýdlantRozhodčí
u stolu:
Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí
u stolu:
Šafařík Roman
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:12Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:15473:396TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hoferik Petr
Růžička Filip
Tobola Petr
Gřunděl Matěj
575  30/-
2.Hort Pavel
Mesaroš Jakub
Maršálek Vladimír
Vévoda Ondřej
-5-56-7 13-/
3.Mesaroš JakubMaršálek Vladimír989  30/-
4.Růžička FilipGřunděl Matěj7-844 31/-
5.Hort PavelVévoda Ondřej7-84-9-623-/
6.Hoferik PetrTobola Petr4811  30/-
7.Růžička FilipMaršálek Vladimír-8-6-2  03-/
8.Hort PavelGřunděl Matěj31111  30/-
9.Hoferik PetrVévoda Ondřej1188  30/-
10.Mesaroš JakubTobola Petr945  30/-
11.Hort PavelMaršálek Vladimír-7-6-4  03-/
12.Hoferik PetrGřunděl Matěj89-12-9832/-
13.Mesaroš JakubVévoda Ondřej834  30/-
14.Růžička FilipTobola Petr983  30/-
15.Hoferik PetrMaršálek Vladimír         
16.Mesaroš JakubGřunděl Matěj         
17.Růžička FilipVévoda Ondřej         
18.Hort PavelTobola Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mesaroš Jakub30Maršálek Vladimír21
Růžička Filip21Gřunděl Matěj03
Hort Pavel12Vévoda Ondřej12
Hoferik Petr30Tobola Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FrýdlantVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkRozhodčí
u stolu:
Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí
u stolu:
Tomáš Aleš
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:34610:618EXITERIA KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Tobola Petr
Hrabec Michal
Tomica Daniel
Matějíček Martin
-8-6-3  03-/
2.Maršálek Vladimír
Vévoda Ondřej
Rybár Petr
Matějíček Miloš
-7-9-6  03-/
3.Maršálek VladimírTomica Daniel2413  30/-
4.Vévoda OndřejMatějíček Martin913-5-11-923-/
5.Hrabec MichalRybár Petr10-9-7-1 13-/
6.Tobola PetrMatějíček Miloš676  30/-
7.Vévoda OndřejTomica Daniel-99-9-7 13-/
8.Hrabec MichalMatějíček Martin99-4-7-1323-/
9.Tobola PetrRybár Petr-4-9981132/-
10.Maršálek VladimírMatějíček Miloš7410  30/-
11.Hrabec MichalTomica Daniel7-5-107-423-/
12.Tobola PetrMatějíček Martin89-98 31/-
13.Maršálek VladimírRybár Petr-8335 31/-
14.Vévoda OndřejMatějíček Miloš-118-210-823-/
15.Tobola PetrTomica Daniel-91-4-8 13-/
16.Maršálek VladimírMatějíček Martin1154  30/-
17.Vévoda OndřejRybár Petr-7-8-7  03-/
18.Hrabec MichalMatějíček Miloš5    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Maršálek Vladimír40Tomica Daniel31
Vévoda Ondřej04Matějíček Martin22
Hrabec Michal03Rybár Petr22
Tobola Petr31Matějíček Miloš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:34488:543TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
Kratochvíl Michal
Knybel Kamil
9-396 31/-
2.Ondryáš Daniel
Schwarz Ota
Kratochvíl Tomáš
Kowal René
-8-10-7  03-/
3.Masnica MichalKnybel Kamil-6-1-7  03-/
4.Ondryáš DanielKowal René-6667 31/-
5.Polášek RadovanKratochvíl Tomáš-14-8611832/-
6.Záškodný MarekKratochvíl Michal-6-7-8  03-/
7.Ondryáš DanielKnybel Kamil-6-97-9 13-/
8.Polášek RadovanKowal René-9710-4-523-/
9.Záškodný MarekKratochvíl Tomáš9-9-113-1323-/
10.Masnica MichalKratochvíl Michal-9-12-8  03-/
11.Polášek RadovanKnybel Kamil-8-866-923-/
12.Záškodný MarekKowal René-899-8-1123-/
13.Masnica MichalKratochvíl Tomáš8-7-610-423-/
14.Ondryáš DanielKratochvíl Michal11    10  
15.Záškodný MarekKnybel Kamil         
16.Masnica MichalKowal René         
17.Ondryáš DanielKratochvíl Tomáš         
18.Polášek RadovanKratochvíl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Masnica Michal03Knybel Kamil30
Ondryáš Daniel11Kowal René21
Polášek Radovan12Kratochvíl Tomáš21
Záškodný Marek03Kratochvíl Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský KrumlovRozhodčí
u stolu:
Janásková Iva
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Skulina Bohumil
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:23553:522TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Onderka František
Koldas Tomáš
Chrást Roman
Souček Martin
-4-9-9  03-/
2.Plachta Jakub
Martinko Tomáš
Kolůch Jaroslav
Musil David
-31035 31/-
3.Koldas TomášChrást Roman7-7-9-12 13-/
4.Plachta JakubSouček Martin5-8-7-3 13-/
5.Martinko TomášKolůch Jaroslav1079  30/-
6.Onderka FrantišekMusil David-9-97-7 13-/
7.Plachta JakubChrást Roman-71058 31/-
8.Martinko TomášSouček Martin-6104-7632/-
9.Onderka FrantišekKolůch Jaroslav-6459 31/-
10.Koldas TomášMusil David-71099 31/-
11.Martinko TomášChrást Roman-6-84111132/-
12.Onderka FrantišekSouček Martin-13868 31/-
13.Koldas TomášKolůch Jaroslav-5713-9932/-
14.Plachta JakubMusil David14811  30/-
15.Onderka FrantišekChrást Roman         
16.Koldas TomášSouček Martin         
17.Plachta JakubKolůch Jaroslav         
18.Martinko TomášMusil David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koldas Tomáš21Chrást Roman12
Plachta Jakub21Souček Martin12
Martinko Tomáš30Kolůch Jaroslav03
Onderka František21Musil David12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí
u stolu:
Endal Nikolas
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Toman Aleš
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí
u stolu:
Siwiec Radomír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38679:698TJ Agrotec Hustopeče

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Jan
Rusnák Aleš
Hort Pavel
Hoferik Petr
-6-6-9  03-/
2.Gorecki Jan
Siwiec Matěj
Janoušek Přemek
Mesaroš Jakub
-11-11-12  03-/
3.Gorecki JanJanoušek Přemek11710  30/-
4.Boháč JanHoferik Petr-157-3-723-/
5.Rusnák AlešMesaroš Jakub-85-98-423-/
6.Siwiec MatějHort Pavel263  30/-
7.Boháč JanJanoušek Přemek7-610-12932/-
8.Rusnák AlešHoferik Petr-10-79-2 13-/
9.Siwiec MatějMesaroš Jakub-838-14632/-
10.Gorecki JanHort Pavel1099  30/-
11.Rusnák AlešJanoušek Přemek-5-8-9  03-/
12.Siwiec MatějHoferik Petr-961010 31/-
13.Gorecki JanMesaroš Jakub-9-778932/-
14.Boháč JanHort Pavel76-75 31/-
15.Siwiec MatějJanoušek Přemek-799-8-823-/
16.Gorecki JanHoferik Petr-99-9-7 13-/
17.Boháč JanMesaroš Jakub12-11-9-7 13-/
18.Rusnák AlešHort Pavel11-4-9-5 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gorecki Jan31Janoušek Přemek22
Boháč Jan22Hoferik Petr31
Rusnák Aleš04Mesaroš Jakub22
Siwiec Matěj31Hort Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí
u stolu:
Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí
u stolu:
Bízová Lada
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:33683:642TTC Moravská Slavia Brno B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Flíbor Zbyněk
Vaculík Miloslav
Olejník Jakub
Zlámal Jaromír
810-8-9832/-
2.Šenkapoul Petr
Juroška Ivan
Olejník Petr ml.
Vlach Martin
-9-7-6  03-/
3.Juroška IvanOlejník Petr ml.76-4-81032/-
4.Vaculík MiloslavVlach Martin-109-117-823-/
5.Flíbor ZbyněkOlejník Jakub-1046-5532/-
6.Šenkapoul PetrZlámal Jaromír518  30/-
7.Vaculík MiloslavOlejník Petr ml.-37-3-9 13-/
8.Flíbor ZbyněkVlach Martin4610  30/-
9.Šenkapoul PetrOlejník Jakub36-1012 31/-
10.Juroška IvanZlámal Jaromír8-115-81032/-
11.Flíbor ZbyněkOlejník Petr ml.45-9-7-823-/
12.Šenkapoul PetrVlach Martin10-93-8832/-
13.Juroška IvanOlejník Jakub9-75-8-823-/
14.Vaculík MiloslavZlámal Jaromír85-8-91032/-
15.Šenkapoul PetrOlejník Petr ml.-8-38-7 13-/
16.Juroška IvanVlach Martin-57-6151032/-
17.Vaculík MiloslavOlejník Jakub-2-8   02  
18.Flíbor ZbyněkZlámal Jaromír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juroška Ivan31Olejník Petr ml.31
Vaculík Miloslav12Vlach Martin13
Flíbor Zbyněk21Olejník Jakub12
Šenkapoul Petr31Zlámal Jaromír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí
u stolu:
Ostrý Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí
u stolu:
Konečná Tereza
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:30635:594KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Filip
Bako Radim
Smýkal Tomáš
Smoček Libor
-5-99-6 13-/
2.Dudík Luboš
Veselý Lukáš
Dorňák Zdeněk
Nedbálek Michal
3-96-10732/-
3.Veselý LukášSmýkal Tomáš-10-3-3  03-/
4.Dudík LubošSmoček Libor466  30/-
5.Bako RadimNedbálek Michal-11109-10-1123-/
6.Vybíral FilipDorňák Zdeněk134-9-6-623-/
7.Dudík LubošSmýkal Tomáš-7-5-8  03-/
8.Bako RadimSmoček Libor10-47-81032/-
9.Vybíral FilipNedbálek Michal-11036 31/-
10.Veselý LukášDorňák Zdeněk285  30/-
11.Bako RadimSmýkal Tomáš-95810 31/-
12.Vybíral FilipSmoček Libor-68-1211-323-/
13.Veselý LukášNedbálek Michal6-10109 31/-
14.Dudík LubošDorňák Zdeněk547  30/-
15.Vybíral FilipSmýkal Tomáš-5-6-5  03-/
16.Veselý LukášSmoček Libor44-9-91032/-
17.Dudík LubošNedbálek Michal563  30/-
18.Bako RadimDorňák Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Veselý Lukáš31Smýkal Tomáš31
Dudík Luboš31Smoček Libor13
Bako Radim21Nedbálek Michal13
Vybíral Filip13Dorňák Zdeněk12



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FrýdlantVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí
u stolu:
Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí
u stolu:
Tomáš Aleš
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30284:381TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Gřunděl Matěj
Vaňous Jiří
Knybel Kamil
Kratochvíl Michal
-2-5-11  03-/
2.Kotek Dominik
Vévoda Ondřej
Kowal René
Kratochvíl Tomáš
4-4-85-923-/
3.Vaňous JiříKnybel Kamil-6-5-10  03-/
4.Vévoda OndřejKowal René-9-1048-823-/
5.Kotek DominikKratochvíl Tomáš-2-11-9  03-/
6.Gřunděl MatějKratochvíl Michal-4-58-8 13-/
7.Vévoda OndřejKnybel Kamil-83-2-3 13-/
8.Kotek DominikKowal René-6-8-9  03-/
9.Gřunděl MatějKratochvíl Tomáš-1-466-723-/
10.Vaňous JiříKratochvíl Michal-9-3-10  03-/
11.Kotek DominikKnybel Kamil         
12.Gřunděl MatějKowal René         
13.Vaňous JiříKratochvíl Tomáš         
14.Vévoda OndřejKratochvíl Michal         
15.Gřunděl MatějKnybel Kamil         
16.Vaňous JiříKowal René         
17.Vévoda OndřejKratochvíl Tomáš         
18.Kotek DominikKratochvíl Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vaňous Jiří02Knybel Kamil20
Vévoda Ondřej02Kowal René20
Kotek Dominik02Kratochvíl Tomáš20
Gřunděl Matěj02Kratochvíl Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:31396:452EXITERIA KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Polášek Radovan
Masnica Michal
Tomica Daniel
Matějíček Martin
9-5-88-623-/
2.Ondryáš Daniel
Záškodný Marek
Rybár Petr
Matějíček Miloš
6-63-6-523-/
3.Polášek RadovanTomica Daniel-76-510-723-/
4.Schwarz OtaMatějíček Martin-6-6-7  03-/
5.Záškodný MarekRybár Petr41-711 31/-
6.Ondryáš DanielMatějíček Miloš-10-8-8  03-/
7.Schwarz OtaTomica Daniel5-9-5-7 13-/
8.Záškodný MarekMatějíček Martin6-5-7-5 13-/
9.Ondryáš DanielRybár Petr47-7-6-723-/
10.Polášek RadovanMatějíček Miloš4109  30/-
11.Záškodný MarekTomica Daniel-6-7-7  03-/
12.Ondryáš DanielMatějíček Martin7-9-3-8 13-/
13.Polášek RadovanRybár Petr-11    01  
14.Schwarz OtaMatějíček Miloš         
15.Ondryáš DanielTomica Daniel         
16.Polášek RadovanMatějíček Martin         
17.Schwarz OtaRybár Petr         
18.Záškodný MarekMatějíček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Polášek Radovan11Tomica Daniel30
Schwarz Ota02Matějíček Martin30
Záškodný Marek12Rybár Petr11
Ondryáš Daniel03Matějíček Miloš11



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST CVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeRozhodčí
u stolu:
Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Mazur Jan
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:30646:614TJ Ostrava KST C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Onderka František
Koldas Tomáš
Hoferik Petr
Hort Pavel
7-5-12-3 13-/
2.Plachta Jakub
Martinko Tomáš
Mesaroš Jakub
Janoušek Přemek
6-474 31/-
3.Martinko TomášJanoušek Přemek712-15-9-323-/
4.Plachta JakubHoferik Petr749  30/-
5.Onderka FrantišekMesaroš Jakub9-11-7-9 13-/
6.Koldas TomášHort Pavel8-967 31/-
7.Plachta JakubJanoušek Přemek7-99-6532/-
8.Onderka FrantišekHoferik Petr-10-12-8  03-/
9.Koldas TomášMesaroš Jakub710-9-7332/-
10.Martinko TomášHort Pavel-7788 31/-
11.Onderka FrantišekJanoušek Přemek8-2-10-8 13-/
12.Koldas TomášHoferik Petr632  30/-
13.Martinko TomášMesaroš Jakub8-85-6732/-
14.Plachta JakubHort Pavel874  30/-
15.Koldas TomášJanoušek Přemek10-2-8-3 13-/
16.Martinko TomášHoferik Petr-710-69-723-/
17.Plachta JakubMesaroš Jakub987  30/-
18.Onderka FrantišekHort Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Martinko Tomáš22Janoušek Přemek31
Plachta Jakub40Hoferik Petr22
Onderka František03Mesaroš Jakub13
Koldas Tomáš31Hort Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Havířov CVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TT Moravský KrumlovRozhodčí
u stolu:
Siwiec Radomír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí
u stolu:
Toman Aleš
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:42566:659TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Gorecki Jan
Siwiec Matěj
Souček Martin
Chrást Roman
8-9-411632/-
2.Boháč Jan
Rusnák Aleš
Musil David
Kolůch Jaroslav
-12-6-10  03-/
3.Gorecki JanChrást Roman-68-49832/-
4.Boháč JanSouček Martin-9-4-9  03-/
5.Rusnák AlešMusil David-4-3-1  03-/
6.Siwiec MatějKolůch Jaroslav9-5-25-823-/
7.Boháč JanChrást Roman-6-24-8 13-/
8.Rusnák AlešSouček Martin-6-8-8  03-/
9.Siwiec MatějMusil David8-98-9432/-
10.Gorecki JanKolůch Jaroslav-867-8732/-
11.Rusnák AlešChrást Roman-876-15-423-/
12.Siwiec MatějSouček Martin-3-7-7  03-/
13.Gorecki JanMusil David-11711-6632/-
14.Boháč JanKolůch Jaroslav-5-8-3  03-/
15.Siwiec MatějChrást Roman-8-1089932/-
16.Gorecki JanSouček Martin-89-74-923-/
17.Boháč JanMusil David11-10-8-7 13  
18.Rusnák AlešKolůch Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Gorecki Jan31Chrást Roman22
Boháč Jan03Souček Martin40
Rusnák Aleš03Musil David12
Siwiec Matěj22Kolůch Jaroslav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BVrchní
rozhodčí:
Laicmanová Věra
HOSTUJÍCÍ:KST ZlínRozhodčí
u stolu:
Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí
u stolu:
Bízová Lada
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36628:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Skála Radek
Šenkapoul Petr
Dorňák Zdeněk
Nedbálek Michal
995  30/-
2.Flíbor Zbyněk
Štofka Filip
Smýkal Tomáš
Smoček Libor
-6-5-8  03-/
3.Juroška IvanSmýkal Tomáš-6-10-9  03-/
4.Štofka FilipSmoček Libor-5-99-8 13-/
5.Flíbor ZbyněkDorňák Zdeněk-947-6732/-
6.Skála RadekNedbálek Michal95-37 31/-
7.Šenkapoul PetrSmýkal Tomáš-9-8-13  03-/
8.Flíbor ZbyněkSmoček Libor7-98-5-223-/
9.Skála RadekDorňák Zdeněk99-88 31/-
10.Juroška IvanNedbálek Michal6-975 31/-
11.Flíbor ZbyněkSmýkal Tomáš-5-6-6  03-/
12.Skála RadekSmoček Libor888  30/-
13.Juroška IvanDorňák Zdeněk8-811-7-823-/
14.Šenkapoul PetrNedbálek Michal-11-7-6  03-/
15.Skála RadekSmýkal Tomáš39-8-7932/-
16.Juroška IvanSmoček Libor-9-10-8  03-/
17.Šenkapoul PetrDorňák Zdeněk44-9-101032/-
18.Flíbor ZbyněkNedbálek Michal7310  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Juroška Ivan13Smýkal Tomáš31
Štofka Filip01Smoček Libor31
Flíbor Zbyněk22Dorňák Zdeněk13
Skála Radek40Nedbálek Michal13
Šenkapoul Petr12   



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST BlanskoVrchní
rozhodčí:
Harna Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK PřerovRozhodčí
u stolu:
Ostrý Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí
u stolu:
Konečná Tereza
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:31677:637KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Filip
Bako Radim
Olejník Jakub
Bělík Šimon
-15-131010-623-/
2.Veselý Lukáš
Dudík Luboš
Olejník Petr ml.
Vlach Martin
-96126 31/-
3.Vybíral FilipBělík Šimon-99-13-10 13-/
4.Bako RadimOlejník Petr ml.5-64-8-423-/
5.Veselý LukášOlejník Jakub866  30/-
6.Dudík LubošVlach Martin667  30/-
7.Bako RadimBělík Šimon-78-9-2 13-/
8.Veselý LukášOlejník Petr ml.96-99 31/-
9.Dudík LubošOlejník Jakub5-11-79-823-/
10.Vybíral FilipVlach Martin-7-995832/-
11.Veselý LukášBělík Šimon-10-5-7  03-/
12.Dudík LubošOlejník Petr ml.78-83 31/-
13.Vybíral FilipOlejník Jakub-14689 31/-
14.Bako RadimVlach Martin6-5-86732/-
15.Dudík LubošBělík Šimon-966-81032/-
16.Vybíral FilipOlejník Petr ml.-7-4-5  03-/
17.Bako RadimOlejník Jakub1057  30/-
18.Veselý LukášVlach Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vybíral Filip22Bělík Šimon31
Bako Radim22Olejník Petr ml.22
Veselý Lukáš21Olejník Jakub13
Dudík Luboš31Vlach Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK PřerovVrchní
rozhodčí:
Bereza Oldřich
HOSTUJÍCÍ:EXITERIA KST JeseníkRozhodčí
u stolu:
Kovář Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Petřivalského 1, 750 02 PřerovRozhodčí
u stolu:
Zlámal Jaromír
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35528:590EXITERIA KST Jeseník

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Olejník Jakub
Skopal Dalibor
Tomica Daniel
Matějíček Martin
-1111-5-11 13-/
2.Vlach Martin
Olejník Petr ml.
Rybár Petr
Matějíček Miloš
5-8-6-9 13-/
3.Vlach MartinTomica Daniel7-912-7832/-
4.Olejník Petr ml.Matějíček Martin-89813 31/-
5.Olejník JakubRybár Petr9-7-48-623-/
6.Skopal DaliborMatějíček Miloš-76-68632/-
7.Olejník Petr ml.Tomica Daniel645  30/-
8.Olejník JakubMatějíček Martin611-3-5-1023-/
9.Skopal DaliborRybár Petr-3-47-1 13-/
10.Vlach MartinMatějíček Miloš626  30/-
11.Olejník JakubTomica Daniel-4-10-6  03-/
12.Skopal DaliborMatějíček Martin-3-8-2  03-/
13.Vlach MartinRybár Petr-9-6-10  03-/
14.Olejník Petr ml.Matějíček Miloš636  30/-
15.Skopal DaliborTomica Daniel-1910-10-423-/
16.Vlach MartinMatějíček Martin-2-7-7  03-/
17.Olejník Petr ml.Rybár Petr         
18.Olejník JakubMatějíček Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vlach Martin22Tomica Daniel22
Olejník Petr ml.30Matějíček Martin31
Olejník Jakub03Rybár Petr30
Skopal Dalibor13Matějíček Miloš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST ZlínVrchní
rozhodčí:
Pelnář Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Nový JičínRozhodčí
u stolu:
Adam Vladislav ml.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Podvesná XVRozhodčí
u stolu:
Svoboda Jiří
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1015:35421:485TJ Nový Jičín

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Topič Arnošt
Střelec Marek
Knybel Kamil
Kratochvíl Michal
-8-9-5  03-/
2.Smýkal Tomáš
Dorňák Zdeněk
Kowal René
Kratochvíl Tomáš
-7-1064632/-
3.Dorňák ZdeněkKowal René9-6-7-7 13-/
4.Střelec MarekKratochvíl Tomáš-7-8-10  03-/
5.Topič ArnoštKratochvíl Michal6-8-7-17 13-/
6.Smýkal TomášKnybel Kamil82-52 31/-
7.Střelec MarekKowal René-4-10-5  03-/
8.Topič ArnoštKratochvíl Tomáš-7-4-9  03-/
9.Smýkal TomášKratochvíl Michal944  30/-
10.Dorňák ZdeněkKnybel Kamil-7-6-9  03-/
11.Topič ArnoštKowal René-11-9-6  03-/
12.Smýkal TomášKratochvíl Tomáš-837-8832/-
13.Dorňák ZdeněkKratochvíl Michal9-3-6-7 13-/
14.Střelec MarekKnybel Kamil-8-6-2  03-/
15.Smýkal TomášKowal René         
16.Dorňák ZdeněkKratochvíl Tomáš         
17.Střelec MarekKratochvíl Michal         
18.Topič ArnoštKnybel Kamil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dorňák Zdeněk03Kowal René30
Střelec Marek03Kratochvíl Tomáš21
Topič Arnošt03Kratochvíl Michal21
Smýkal Tomáš30Knybel Kamil21



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TT Moravský KrumlovVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno BRozhodčí
u stolu:
Makovický Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí
u stolu:
Makovický Petr
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 11:30 Začátek
utkání
11:30Konec
utkání
14:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:16471:406TT Moravský Krumlov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Chrást Roman
Souček Martin
Flíbor Zbyněk
Štofka Filip
497  30/-
2.Kolůch Jaroslav
Musil David
Šenkapoul Petr
Skála Radek
-7-12-5  03-/
3.Kolůch JaroslavSkála Radek-8710-8232/-
4.Musil DavidŠenkapoul Petr-6-6-4  03-/
5.Souček MartinFlíbor Zbyněk11-1278 31/-
6.Chrást RomanŠtofka Filip-9579 31/-
7.Musil DavidSkála Radek5-9109 31/-
8.Souček MartinŠenkapoul Petr13-999 31/-
9.Chrást RomanFlíbor Zbyněk-8972 31/-
10.Kolůch JaroslavŠtofka Filip784  30/-
11.Souček MartinSkála Radek-1195-9332/-
12.Chrást RomanŠenkapoul Petr8-9109 31/-
13.Kolůch JaroslavFlíbor Zbyněk         
14.Musil DavidŠtofka Filip         
15.Chrást RomanSkála Radek         
16.Kolůch JaroslavŠenkapoul Petr         
17.Musil DavidFlíbor Zbyněk         
18.Souček MartinŠtofka Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolůch Jaroslav20Skála Radek03
Musil David11Šenkapoul Petr12
Souček Martin30Flíbor Zbyněk02
Chrást Roman30Štofka Filip02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Agrotec HustopečeVrchní
rozhodčí:
Halas Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST BlanskoRozhodčí
u stolu:
Matlach Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šafaříkova 22, 693 01 HustopečeRozhodčí
u stolu:
Šafařík Roman
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:39Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:38684:668KST Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hoferik Petr
Růžička Filip
Dudík Luboš
Veselý Lukáš
-68-8-9 13-/
2.Mesaroš Jakub
Janoušek Přemek
Bako Radim
Vybíral Filip
-95411 31/-
3.Hoferik PetrDudík Luboš-89-75-723-/
4.Mesaroš JakubVeselý Lukáš-88-3-9 13-/
5.Růžička FilipBako Radim5-9-8-9 13-/
6.Janoušek PřemekVybíral Filip9-1076 31/-
7.Mesaroš JakubDudík Luboš-8-8-8  03-/
8.Růžička FilipVeselý Lukáš7-8-7-7 13-/
9.Janoušek PřemekBako Radim549  30/-
10.Hoferik PetrVybíral Filip107-9-20532/-
11.Růžička FilipDudík Luboš-7-4-4  03-/
12.Janoušek PřemekVeselý Lukáš656  30/-
13.Hoferik PetrBako Radim-6-67-3 13-/
14.Mesaroš JakubVybíral Filip-779-18332/-
15.Janoušek PřemekDudík Luboš-8-956-823-/
16.Hoferik PetrVeselý Lukáš8310  30/-
17.Mesaroš JakubBako Radim-98-57732/-
18.Růžička FilipVybíral Filip-116-9-7 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hoferik Petr22Dudík Luboš40
Mesaroš Jakub22Veselý Lukáš22
Růžička Filip04Bako Radim22
Janoušek Přemek31Vybíral Filip13



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC FrýdlantVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST CRozhodčí
u stolu:
Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U hřiště 1424, Frýdlant nad Ostravicí, PSČ 739 11, Ve sportovní hale vedle fotbalového hřiště BFK Frýdlant n/Ostr.Rozhodčí
u stolu:
Tomáš Aleš
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14469:374TTC Frýdlant

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Maršálek Vladimír
Vévoda Ondřej
Bajger Jiří
Kupec Rostislav
66-108 31/-
2.Tobola Petr
Kotek Dominik
Plachta Jakub
Kovačik Jakub
-10432 31/-
3.Maršálek VladimírPlachta Jakub625  30/-
4.Vévoda OndřejKovačik Jakub-158115 31/-
5.Kotek DominikKupec Rostislav7-8-96932/-
6.Tobola PetrBajger Jiří8511  30/-
7.Vévoda OndřejPlachta Jakub-108-11-9 13-/
8.Kotek DominikKovačik Jakub-7-836832/-
9.Tobola PetrKupec Rostislav-87107 31/-
10.Maršálek VladimírBajger Jiří585  30/-
11.Kotek DominikPlachta Jakub-5-4-5  03-/
12.Tobola PetrKovačik Jakub81012  30/-
13.Maršálek VladimírKupec Rostislav47   20  
14.Vévoda OndřejBajger Jiří         
15.Tobola PetrPlachta Jakub         
16.Maršálek VladimírKovačik Jakub         
17.Vévoda OndřejKupec Rostislav         
18.Kotek DominikBajger Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maršálek Vladimír20Plachta Jakub21
Vévoda Ondřej11Kovačik Jakub03
Kotek Dominik21Kupec Rostislav02
Tobola Petr30Bajger Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 2. liga mužů skupina B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ASK Tatra KopřivniceVrchní
rozhodčí:
Merenda Ladislav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Havířov CRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ sv. Zdislavy na ulici Štefánikova, naproti LídluRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:39681:718ASK Tatra Kopřivnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody