Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Knebl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Ublanič Milan
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:27671:614SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Jan
Lukaščuk Josef
 
 
Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
11-16-610-82301
2.Matuška Dominik
Bořík Milan
 
 
Plachý Jiří
Půlpán David
 
 
969  3011
3.Bořík MilanEzr Václav-8-10109-102312
4.Macháček JanPůlpán David-10877 3122
5.Matuška DominikStach Matěj-6-710-8 1323
6.Lukaščuk JosefPlachý Jiří665  3033
7.Macháček JanEzr Václav7-1110-9-62334
8.Matuška DominikPůlpán David8-9-10393244
9.Lukaščuk JosefStach Matěj-11989 3154
10.Bořík MilanPlachý Jiří69-93 3164
11.Matuška DominikEzr Václav-878-7103274
12.Lukaščuk JosefPůlpán David-1012510 3184
13.Bořík MilanStach Matěj-4-7-8  0385
14.Macháček JanPlachý Jiří-55612 3195
15.Lukaščuk JosefEzr Václav48-10-5-102396
16.Bořík MilanPůlpán David549  30106
17.Macháček JanStach Matěj         
18.Matuška DominikPlachý Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bořík Milan22Ezr Václav31
Macháček Jan21Půlpán David04
Matuška Dominik21Stach Matěj21
Lukaščuk Josef31Plachý Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Vítová Drahomíra
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:Šístek Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:37666:675TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Josef
Šmucr Jiří
 
 
Bucifal Aleš
Benák Libor
 
 
-6-9-3  0301
2.Rödling Jan
Bíma Miroslav
 
 
Šimeček Jan
Novotný Petr
 
 
6-97-3-72302
3.Šmucr JiříBucifal Aleš7-1010-9-102303
4.Bíma MiroslavŠimeček Jan57-46 3113
5.Rödling JanBenák Libor5711  3023
6.Čermák JosefNovotný Petr410-73 3133
7.Bíma MiroslavBucifal Aleš5-710-673243
8.Rödling JanŠimeček Jan-3-10-10  0344
9.Čermák JosefBenák Libor-9-998-102345
10.Šmucr JiříNovotný Petr496  3055
11.Rödling JanBucifal Aleš411-9-1-82356
12.Čermák JosefŠimeček Jan-9-39-7 1357
13.Šmucr JiříBenák Libor85-78 3167
14.Bíma MiroslavNovotný Petr96-75 3177
15.Čermák JosefBucifal Aleš-4-45-7 1378
16.Šmucr JiříŠimeček Jan7-8-12-3 1379
17.Bíma MiroslavBenák Libor10-578 3189
18.Rödling JanNovotný Petr-64-48-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šmucr Jiří22Bucifal Aleš31
Bíma Miroslav40Šimeček Jan31
Rödling Jan13Benák Libor13
Čermák Josef13Novotný Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36635:638SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Luděk st.
Kapras Karel
 
 
Protiva Martin
Protiva Luboš
 
 
-6-9-4  0301
2.Lapka Miroslav
Balog Roland
 
 
Fabini Jan
Mečl Jan ml.
 
 
11710  3011
3.Balog RolandProtiva Luboš-79-9-7 1312
4.Lapka MiroslavProtiva Martin69-9-3-72313
5.Kaňka Luděk st.Mečl Jan ml.599  3023
6.Kapras KarelFabini Jan-68-6-6 1324
7.Lapka MiroslavProtiva Luboš985  3034
8.Kaňka Luděk st.Protiva Martin4-9-1-4 1335
9.Kapras KarelMečl Jan ml.9-7-6733245
10.Balog RolandFabini Jan-10-1295123255
11.Kaňka Luděk st.Protiva Luboš-5-8-7  0356
12.Kapras KarelProtiva Martin-9-8-10  0357
13.Balog RolandMečl Jan ml.544  3067
14.Lapka MiroslavFabini Jan15-89 3177
15.Kapras KarelProtiva Luboš-78-7-10 1378
16.Balog RolandProtiva Martin9-11-9-9 1379
17.Lapka MiroslavMečl Jan ml.5-765 3189
18.Kaňka Luděk st.Fabini Jan9-108-3-1023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Balog Roland22Protiva Luboš31
Lapka Miroslav31Protiva Martin40
Kaňka Luděk st.13Mečl Jan ml.04
Kapras Karel13Fabini Jan22
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:KMST Liberec BRozhodčí:Mareš Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:Kučera Josef
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:34592:604KMST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
Brožík Karel
Klimenta Matouš
 
 
-95-9-8 1301
2.Blažek Jan
Antoš Petr
 
 
Kaněra Jan
Kodým Jiří
 
 
9-475 3111
3.Antoš PetrKodým Jiří-13-4-6  0312
4.Stránský MichalKaněra Jan8-127-893222
5.Blažek JanKlimenta Matouš-784-11-82323
6.Bukovský RadekBrožík Karel965  3033
7.Stránský MichalKodým Jiří-9-9-2  0334
8.Blažek JanKaněra Jan-11664 3144
9.Bukovský RadekKlimenta Matouš7610  3054
10.Antoš PetrBrožík Karel-7-89-13 1355
11.Blažek JanKodým Jiří-9-39-3 1356
12.Bukovský RadekKaněra Jan664  3066
13.Antoš PetrKlimenta Matouš-66-713-82367
14.Stránský MichalBrožík Karel13-74-7-92368
15.Bukovský RadekKodým Jiří8-7-5-4 1369
16.Antoš PetrKaněra Jan-48-78-923610
17.Stránský MichalKlimenta Matouš         
18.Blažek JanBrožík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Antoš Petr04Kodým Jiří40
Stránský Michal12Kaněra Jan13
Blažek Jan12Klimenta Matouš21
Bukovský Radek31Brožík Karel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.Rozhodčí:Jonáš Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:632:28561:535TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Jan
Hruška Václav ml.
 
 
Votava Milan
Karásek Vít
 
 
-7-8-8  0301
2.Woznicki Patrik
Pospíšil Václav
 
 
Kroupa Tomáš
Sklenář Michal
 
 
26-97 3111
3.Hruška Václav ml.Sklenář Michal-7-96-7 1312
4.Pospíšil VáclavVotava Milan-6-7-6  0313
5.Woznicki PatrikKarásek Vít848  3023
6.Hrnčíř JanKroupa Tomáš-6810-773233
7.Pospíšil VáclavSklenář Michal-5-4-7  0334
8.Woznicki PatrikVotava Milan68-7-1253244
9.Hrnčíř JanKarásek Vít12-8-11063254
10.Hruška Václav ml.Kroupa Tomáš-46117 3164
11.Woznicki PatrikSklenář Michal977  3074
12.Hrnčíř JanVotava Milan5-10412 3184
13.Hruška Václav ml.Karásek Vít755  3094
14.Pospíšil VáclavKroupa Tomáš-5-7-5  0395
15.Hrnčíř JanSklenář Michal-128-9-7 1396
16.Hruška Václav ml.Votava Milan-9275 31106
17.Pospíšil VáclavKarásek Vít         
18.Woznicki PatrikKroupa Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruška Václav ml.31Sklenář Michal31
Pospíšil Václav03Votava Milan13
Woznicki Patrik30Karásek Vít03
Hrnčíř Jan31Kroupa Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KrupkaVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:Dohnal Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Pelc Marek
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:33Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32615:622nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vaniš Marek
Brožek Michal
 
 
Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
9-1098 3110
2.Pivoňka Jaromír
Brožek Miroslav
 
 
Papírník Pavel
Chalupa Josef ml.
 
 
-9467 3120
3.Pivoňka JaromírPapírník Pavel-8-5-5  0321
4.Brožek MiroslavSysel Pavel195  3031
5.Vaniš MarekChalupa Josef ml.-67115 3141
6.Brožek MichalBlažek Martin127-28 3151
7.Brožek MiroslavPapírník Pavel-5-11-6  0352
8.Vaniš MarekSysel Pavel979  3062
9.Brožek MichalChalupa Josef ml.528  3072
10.Pivoňka JaromírBlažek Martin10108  3082
11.Vaniš MarekPapírník Pavel-8-67-9 1383
12.Brožek MichalSysel Pavel-4-69-6 1384
13.Pivoňka JaromírChalupa Josef ml.-897-9-72385
14.Brožek MiroslavBlažek Martin-6-10-8  0386
15.Brožek MichalPapírník Pavel-98-3-11 1387
16.Pivoňka JaromírSysel Pavel-98-3-8 1388
17.Brožek MiroslavChalupa Josef ml.810-7-4-52389
18.Vaniš MarekBlažek Martin-9679 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pivoňka Jaromír13Papírník Pavel40
Brožek Miroslav13Sysel Pavel22
Vaniš Marek31Chalupa Josef ml.22
Brožek Michal22Blažek Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Knebl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Ublanič Milan
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16482:409SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Jan
Lukaščuk Josef
 
 
Benák Libor
Bucifal Aleš
 
 
76-12-733210
2.Matuška Dominik
Bořík Milan
 
 
Šimeček Jan
Novotný Petr
 
 
-6-78-5 1311
3.Matuška DominikBucifal Aleš-9385 3121
4.Bořík MilanŠimeček Jan1099  3031
5.Macháček JanBenák Libor6-89-973241
6.Lukaščuk JosefNovotný Petr984  3051
7.Bořík MilanBucifal Aleš9-9-8973261
8.Macháček JanŠimeček Jan9-845 3171
9.Lukaščuk JosefBenák Libor-8681 3181
10.Matuška DominikNovotný Petr5-8-7-13 1382
11.Macháček JanBucifal Aleš1089  3092
12.Lukaščuk JosefŠimeček Jan8-498 31102
13.Matuška DominikBenák Libor         
14.Bořík MilanNovotný Petr         
15.Lukaščuk JosefBucifal Aleš         
16.Matuška DominikŠimeček Jan         
17.Bořík MilanBenák Libor         
18.Macháček JanNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matuška Dominik11Bucifal Aleš03
Bořík Milan20Šimeček Jan03
Macháček Jan30Benák Libor02
Lukaščuk Josef30Novotný Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Traspe Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Lacina Miloslav
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:33619:611KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rödling Jan
Šmucr Jiří
 
 
Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
1379  3010
2.Bíma Miroslav
Prchal Jan
 
 
Plachý Ladislav
Půlpán David
 
 
-69-71063220
3.Prchal JanEzr Václav5-7108 3130
4.Rödling JanStach Matěj-9-4-8  0331
5.Šmucr JiříPlachý Ladislav-4-6-8  0332
6.Bíma MiroslavPůlpán David-5-76373242
7.Rödling JanEzr Václav11-96-7-52343
8.Šmucr JiříStach Matěj-9108-9-62344
9.Bíma MiroslavPlachý Ladislav-4987 3154
10.Prchal JanPůlpán David-8-13-6  0355
11.Šmucr JiříEzr Václav76-97 3165
12.Bíma MiroslavStach Matěj-7857 3175
13.Prchal JanPlachý Ladislav5-738 3185
14.Rödling JanPůlpán David-9-7-5  0386
15.Bíma MiroslavEzr Václav5-69-643296
16.Prchal JanStach Matěj-6-9-9  0397
17.Rödling JanPlachý Ladislav-9774 31107
18.Šmucr JiříPůlpán David8    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Prchal Jan22Ezr Václav13
Rödling Jan13Stach Matěj31
Šmucr Jiří12Plachý Ladislav13
Bíma Miroslav40Půlpán David21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:KMST Liberec BRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:31611:587TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaňka Luděk st.
Kapras Karel
 
 
Brožík Karel
Klimenta Matouš
 
 
-6-7-6  0301
2.Balog Roland
Lapka Miroslav
 
 
Kaněra Jan
Kodým Jiří
 
 
-879-16-72302
3.Kapras KarelKodým Jiří-84-3-9 1303
4.Lapka MiroslavKlimenta Matouš85-77 3113
5.Balog RolandKaněra Jan798  3023
6.Kaňka Luděk st.Brožík Karel-81-7763233
7.Lapka MiroslavKodým Jiří-16-6-3  0334
8.Balog RolandKlimenta Matouš-069-863244
9.Kaňka Luděk st.Kaněra Jan6-575 3154
10.Kapras KarelBrožík Karel-3-76-9 1355
11.Balog RolandKodým Jiří368  3065
12.Kaňka Luděk st.Klimenta Matouš-5-106773275
13.Kapras KarelKaněra Jan-9-37-9 1376
14.Lapka MiroslavBrožík Karel4-5-7373286
15.Kaňka Luděk st.Kodým Jiří11-74-10103296
16.Kapras KarelKlimenta Matouš9-7114 31106
17.Lapka MiroslavKaněra Jan         
18.Balog RolandBrožík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kapras Karel13Kodým Jiří22
Lapka Miroslav21Klimenta Matouš04
Balog Roland30Kaněra Jan12
Kaňka Luděk st.40Brožík Karel12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:Kučera Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:Mareš Jan
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:39669:685TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
Zikmund Adam
Fabini Jan
 
 
-10-7-6  0301
2.Blažek Jan
Antoš Petr
 
 
Protiva Martin
Protiva Luboš
 
 
810-88 3111
3.Antoš PetrProtiva Luboš-610-7-5 1312
4.Stránský MichalProtiva Martin-4-6-6  0313
5.Blažek JanFabini Jan-9-7115103223
6.Bukovský RadekZikmund Adam-10593 3133
7.Stránský MichalProtiva Luboš-6-6-7  0334
8.Blažek JanProtiva Martin47-8-673244
9.Bukovský RadekFabini Jan2-38-893254
10.Antoš PetrZikmund Adam8-8-9-9 1355
11.Blažek JanProtiva Luboš-11-7-7  0356
12.Bukovský RadekProtiva Martin-9-69-9 1357
13.Antoš PetrFabini Jan-1013810 3167
14.Stránský MichalZikmund Adam-4116-973277
15.Bukovský RadekProtiva Luboš48-713 3187
16.Antoš PetrProtiva Martin-8-9-6  0388
17.Stránský MichalFabini Jan7-86-973298
18.Blažek JanZikmund Adam-10773 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Antoš Petr13Protiva Luboš31
Stránský Michal22Protiva Martin31
Blažek Jan31Fabini Jan04
Bukovský Radek31Zikmund Adam13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Vošahlík Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.Rozhodčí:Blažek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle pošty, horní tělocvičnaRozhodčí:Šubrt Jaroslav
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Strnad Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:38703:689TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sysel Pavel
Chalupa Josef ml.
 
 
Votava Milan
Karásek Vít
 
 
-987-9-92301
2.Šubrt Jaroslav
Blažek Martin
 
 
Sklenář Michal
Kroupa Tomáš
 
 
-196-6-9 1302
3.Chalupa Josef ml.Sklenář Michal-59510 3112
4.Šubrt JaroslavKarásek Vít-10-77-9 1313
5.Blažek MartinVotava Milan-8-971073223
6.Sysel PavelKroupa Tomáš976  3033
7.Šubrt JaroslavSklenář Michal-10110-9-62334
8.Blažek MartinKarásek Vít10-11-108-62335
9.Sysel PavelVotava Milan99-60 3145
10.Chalupa Josef ml.Kroupa Tomáš77-5-583255
11.Blažek MartinSklenář Michal4-66-7-72356
12.Sysel PavelKarásek Vít-99-5-8 1357
13.Chalupa Josef ml.Votava Milan-8-5-6  0358
14.Šubrt JaroslavKroupa Tomáš775  3068
15.Sysel PavelSklenář Michal5-7-8-4 1369
16.Chalupa Josef ml.Karásek Vít-12987 3179
17.Šubrt JaroslavVotava Milan93-86 3189
18.Blažek MartinKroupa Tomáš-10-7-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chalupa Josef ml.31Sklenář Michal31
Šubrt Jaroslav22Karásek Vít31
Blažek Martin13Votava Milan13
Sysel Pavel22Kroupa Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KrupkaVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:Dohnal Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Pelc Marek
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:33574:596TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Miroslav
Pivoňka Jaromír
 
 
Woznicki Patrik
Mít Michal
 
 
-910-58-92301
2.Brožek Michal
Vaniš Marek
 
 
Hrnčíř Jan
Hruška Václav ml.
 
 
-99-5-9 1302
3.Pivoňka JaromírHrnčíř Jan4-1056 3112
4.Brožek MiroslavHruška Václav ml.-6-108-6 1313
5.Vaniš MarekWoznicki Patrik-46-9-5 1314
6.Brožek MichalMít Michal955  3024
7.Brožek MiroslavHrnčíř Jan877  3034
8.Vaniš MarekHruška Václav ml.-7-5-4  0335
9.Brožek MichalWoznicki Patrik8-10-77-52336
10.Pivoňka JaromírMít Michal559  3046
11.Vaniš MarekHrnčíř Jan878  3056
12.Brožek MichalHruška Václav ml.10-4-4-8 1357
13.Pivoňka JaromírWoznicki Patrik-9-99873267
14.Brožek MiroslavMít Michal-4-6-4  0368
15.Brožek MichalHrnčíř Jan666  3078
16.Pivoňka JaromírHruška Václav ml.-3-59-4 1379
17.Brožek MiroslavWoznicki Patrik3-11-710-723710
18.Vaniš MarekMít Michal-738  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pivoňka Jaromír31Hrnčíř Jan04
Brožek Miroslav13Hruška Václav ml.40
Vaniš Marek12Woznicki Patrik31
Brožek Michal22Mít Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:Jonáš Stanistav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24569:527TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Jan
Hruška Václav ml.
 
 
Macháček Jan
Lukaščuk Josef
 
 
11-5-7963210
2.Woznicki Patrik
Chrvala Radovan
 
 
Bořík Milan
Klouček Luboš ml.
 
 
-35-10363220
3.Hruška Václav ml.Macháček Jan108-108 3130
4.Woznicki PatrikBořík Milan67-8-7-122331
5.Chrvala RadovanLukaščuk Josef-3-795-92332
6.Hrnčíř JanKlouček Luboš ml.872  3042
7.Woznicki PatrikMacháček Jan5106  3052
8.Chrvala RadovanBořík Milan-7-8-6  0353
9.Hrnčíř JanLukaščuk Josef4412  3063
10.Hruška Václav ml.Klouček Luboš ml.5610  3073
11.Chrvala RadovanMacháček Jan-9-7-5  0374
12.Hrnčíř JanBořík Milan9-510-4-32375
13.Hruška Václav ml.Lukaščuk Josef9612  3085
14.Woznicki PatrikKlouček Luboš ml.-56-10563295
15.Hrnčíř JanMacháček Jan4-2-99932105
16.Hruška Václav ml.Bořík Milan         
17.Woznicki PatrikLukaščuk Josef         
18.Chrvala RadovanKlouček Luboš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hruška Václav ml.30Macháček Jan13
Woznicki Patrik21Bořík Milan30
Chrvala Radovan03Lukaščuk Josef12
Hrnčíř Jan31Klouček Luboš ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Blažek Martin
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Šubrt Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:Strnad Richard
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Zatřepálková Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:26572:557TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Jaroslav
Blažek Martin
 
 
Bíma Miroslav
Prchal Jan
 
 
-9-99883210
2.Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
Rödling Jan
Šmucr Jiří
 
 
-2575 3120
3.Chalupa Josef ml.Bíma Miroslav-7-7-5  0321
4.Sysel PavelŠmucr Jiří76-64 3131
5.Šubrt JaroslavRödling Jan-11-108-6 1332
6.Papírník PavelPrchal Jan1195  3042
7.Sysel PavelBíma Miroslav58-29 3152
8.Šubrt JaroslavŠmucr Jiří-6-7-9  0353
9.Papírník PavelRödling Jan9-198 3163
10.Chalupa Josef ml.Prchal Jan-711-89153273
11.Šubrt JaroslavBíma Miroslav-98-73-82374
12.Papírník PavelŠmucr Jiří-796-453284
13.Chalupa Josef ml.Rödling Jan-15-913-3 1385
14.Sysel PavelPrchal Jan584  3095
15.Papírník PavelBíma Miroslav-76128 31105
16.Chalupa Josef ml.Šmucr Jiří-9-6-4  03  
17.Šejvl JakubRödling Jan         
18.Šubrt JaroslavPrchal Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Chalupa Josef ml.12Bíma Miroslav22
Sysel Pavel30Šmucr Jiří12
Šubrt Jaroslav03Rödling Jan21
Papírník Pavel40Prchal Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.Rozhodčí:Protiva Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Huk Martin
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:17486:409SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Luboš
Fabíni Marek
 
 
Votava Milan
Karásek Vít
 
 
-6-61273210
2.Protiva Martin
Fabini Jan
 
 
Kroupa Tomáš
Hybler Martin
 
 
634  3020
3.Protiva MartinKarásek Vít1097  3030
4.Fabini JanVotava Milan-6-4-3  0331
5.Fabíni MarekKroupa Tomáš104-78 3141
6.Protiva LubošHybler Martin693  3051
7.Fabini JanKarásek Vít1016-65 3161
8.Fabíni MarekVotava Milan5-8-105-42362
9.Protiva LubošKroupa Tomáš910-9-9143272
10.Protiva MartinHybler Martin3-8-8693282
11.Fabíni MarekKarásek Vít88-8-913292
12.Protiva LubošVotava Milan7-797 31102
13.Protiva MartinKroupa Tomáš         
14.Fabini JanHybler Martin         
15.Protiva LubošKarásek Vít         
16.Protiva MartinVotava Milan         
17.Fabini JanKroupa Tomáš         
18.Fabíni MarekHybler Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Protiva Martin20Karásek Vít03
Fabini Jan11Votava Milan21
Fabíni Marek21Kroupa Tomáš02
Protiva Luboš30Hybler Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KMST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ KrupkaRozhodčí:Kaněra Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Klimenta Matouš
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:53Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:26597:555KMST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mejsnar František
Klimenta Matouš
 
 
Brožek Michal
Brožek Miroslav
 
 
89-6-823210
2.Kaněra Jan
Kodým Jiří
 
 
Pivoňka Jaromír
Vaniš Marek
 
 
-1011-5-6 1311
3.Klimenta MatoušBrožek Michal-69311 3121
4.Mejsnar FrantišekVaniš Marek4-57-8-62322
5.Kaněra JanPivoňka Jaromír4125  3032
6.Kodým JiříBrožek Miroslav4-1089 3142
7.Mejsnar FrantišekBrožek Michal-57-72-62343
8.Kaněra JanVaniš Marek-4-7-2  0344
9.Kodým JiříPivoňka Jaromír497  3054
10.Klimenta MatoušBrožek Miroslav94-59 3164
11.Kaněra JanBrožek Michal9-8-1110-72365
12.Kodým JiříVaniš Marek67-9-653275
13.Klimenta MatoušPivoňka Jaromír98-58 3185
14.Mejsnar FrantišekBrožek Miroslav68-9-833295
15.Kodým JiříBrožek Michal9-10127 31105
16.Klimenta MatoušVaniš Marek         
17.Mejsnar FrantišekPivoňka Jaromír         
18.Kaněra JanBrožek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimenta Matouš30Brožek Michal22
Mejsnar František12Vaniš Marek21
Kaněra Jan12Pivoňka Jaromír03
Kodým Jiří40Brožek Miroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kaucký Vladimír
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:34520:574TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejcar Vilém
Půlpán David
 
 
Kaňka Luděk st.
Kapras Karel
 
 
587  3010
2.Přída Kryštof
Kaucký Jakub
 
 
Zajíček Pavel
Balog Roland
 
 
-5-4-5  0311
3.Půlpán DavidZajíček Pavel108-610 3121
4.Přída KryštofBalog Roland-7-9-5  0322
5.Kaucký JakubKaňka Luděk st.-811-4693232
6.Krejcar VilémKapras Karel8712  3042
7.Přída KryštofZajíček Pavel-2-6-6  0343
8.Kaucký JakubBalog Roland-9-9-3  0344
9.Krejcar VilémKaňka Luděk st.-9-10-11  0345
10.Půlpán DavidKapras Karel10105  3055
11.Kaucký JakubZajíček Pavel-8-6-10  0356
12.Krejcar VilémBalog Roland-9-8104-92357
13.Půlpán DavidKaňka Luděk st.35-69 3167
14.Přída KryštofKapras Karel9-6-14-6 1368
15.Krejcar VilémZajíček Pavel-8-656-72369
16.Půlpán DavidBalog Roland-67-67-223610
17.Přída KryštofKaňka Luděk st.1189  30  
18.Kaucký JakubKapras Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Půlpán David31Zajíček Pavel31
Přída Kryštof03Balog Roland40
Kaucký Jakub12Kaňka Luděk st.12
Krejcar Vilém13Kapras Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:Kulich Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:Votípka Emanuel
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:05Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:38673:677TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Nejedlý Petr
 
 
Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
9-66-453210
2.Benák Libor
Bucifal Aleš
 
 
Košák Vojtěch
Antoš Petr
 
 
8-812-5-72311
3.Šimeček JanBukovský Radek-66-7-5 1312
4.Benák LiborKošák Vojtěch-8-71011-92313
5.Bucifal AlešAntoš Petr11-514-953223
6.Nejedlý PetrStránský Michal-96-51063233
7.Benák LiborBukovský Radek-2-8-3  0334
8.Bucifal AlešKošák Vojtěch-13510-8-82335
9.Nejedlý PetrAntoš Petr847  3045
10.Šimeček JanStránský Michal-6-11-9  0346
11.Bucifal AlešBukovský Radek-7-913-7 1347
12.Nejedlý PetrKošák Vojtěch-6-9-7  0348
13.Šimeček JanAntoš Petr545  3058
14.Benák LiborStránský Michal-458-6-72359
15.Nejedlý PetrBukovský Radek866  3069
16.Šimeček JanKošák Vojtěch-747-663279
17.Benák LiborAntoš Petr582  3089
18.Bucifal AlešStránský Michal-10-97-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimeček Jan22Bukovský Radek31
Benák Libor13Košák Vojtěch31
Bucifal Aleš13Antoš Petr04
Nejedlý Petr31Stránský Michal31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Jonáš Stanistav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:31663:633TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Jan
Hruška Václav ml.
 
 
Rödling Jan
Šmucr Jiří
 
 
-66107 3110
2.Woznicki Patrik
Pospíšil Václav
 
 
Bíma Miroslav
Prchal Jan
 
 
6-8-78-82311
3.Hruška Václav ml.Bíma Miroslav7-9-99-62312
4.Woznicki PatrikRödling Jan6-8-85103222
5.Pospíšil VáclavŠmucr Jiří-6-1-7  0323
6.Hrnčíř JanPrchal Jan777  3033
7.Woznicki PatrikBíma Miroslav783  3043
8.Pospíšil VáclavRödling Jan9-11-6-4 1344
9.Hrnčíř JanŠmucr Jiří-9-8-7  0345
10.Hruška Václav ml.Prchal Jan1087  3055
11.Pospíšil VáclavBíma Miroslav108-3-4-112356
12.Hrnčíř JanRödling Jan678  3066
13.Hruška Václav ml.Šmucr Jiří8-8106 3176
14.Woznicki PatrikPrchal Jan77-73 3186
15.Hrnčíř JanBíma Miroslav-75-4-7 1387
16.Hruška Václav ml.Rödling Jan985  3097
17.Woznicki PatrikŠmucr Jiří-477-8-92398
18.Pospíšil VáclavPrchal Jan-65-1110332108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hruška Václav ml.31Bíma Miroslav31
Woznicki Patrik31Rödling Jan13
Pospíšil Václav13Šmucr Jiří31
Hrnčíř Jan22Prchal Jan04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:Šubrt Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:Blažek Martin
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:Strnad Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1019:33470:528SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Jaroslav
Blažek Martin
 
 
Bořík Milan
Klouček Luboš ml.
 
 
6-6510 3110
2.Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
Lukaščuk Josef
Macháček Jan
 
 
10-88-9-42311
3.Chalupa Josef ml.Bořík Milan-5-7-14  0312
4.Šejvl JakubLukaščuk Josef-87-9-2 1313
5.Blažek MartinMacháček Jan7-9-7-8 1314
6.Šubrt JaroslavKlouček Luboš ml.8-88-9-62315
7.Šejvl JakubBořík Milan8-7-89-72316
8.Blažek MartinLukaščuk Josef96-9-10-62317
9.Šubrt JaroslavMacháček Jan10-9-12-11 1318
10.Chalupa Josef ml.Klouček Luboš ml.8-6-29103228
11.Blažek MartinBořík Milan6-8-8-8 1329
12.Šubrt JaroslavLukaščuk Josef8-10-10-7 13210
13.Chalupa Josef ml.Macháček Jan         
14.Šejvl JakubKlouček Luboš ml.         
15.Šubrt JaroslavBořík Milan         
16.Chalupa Josef ml.Lukaščuk Josef         
17.Šejvl JakubMacháček Jan         
18.Blažek MartinKlouček Luboš ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chalupa Josef ml.11Bořík Milan30
Šejvl Jakub02Lukaščuk Josef30
Blažek Martin03Macháček Jan20
Šubrt Jaroslav03Klouček Luboš ml.11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ KrupkaRozhodčí:Protiva Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Lieskovský Daniel
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:12Rozhodčí:Perný Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:12470:375SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Martin
Fabini Jan
 
 
Pivoňka Jaromír
Vaniš Marek
 
 
-10837 3110
2.Protiva Luboš
Fabíni Marek
 
 
Brožek Michal
Brožek Miroslav
 
 
252  3020
3.Protiva MartinBrožek Michal636  3030
4.Fabini JanVaniš Marek-9989 3140
5.Fabíni MarekPivoňka Jaromír4-8-11-7 1341
6.Protiva LubošBrožek Miroslav859  3051
7.Fabini JanBrožek Michal813-76 3161
8.Fabíni MarekVaniš Marek-5109-7-72362
9.Protiva LubošPivoňka Jaromír8-14106 3172
10.Protiva MartinBrožek Miroslav968  3082
11.Fabíni MarekBrožek Michal108-9-563292
12.Protiva LubošVaniš Marek6108  30102
13.Protiva MartinPivoňka Jaromír         
14.Fabini JanBrožek Miroslav         
15.Protiva LubošBrožek Michal         
16.Protiva MartinVaniš Marek         
17.Fabini JanPivoňka Jaromír         
18.Fabíni MarekBrožek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Protiva Martin20Brožek Michal03
Fabini Jan20Vaniš Marek12
Fabíni Marek12Pivoňka Jaromír11
Protiva Luboš30Brožek Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KMST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.Rozhodčí:Kaněra Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Klimenta Matouš
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:58Rozhodčí:Mejsnar František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:14447:349KMST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaněra Jan
Kodým Jiří
 
 
Votava Milan
Kroupa Tomáš
 
 
-6-9-2  0301
2.Klimenta Matouš
Mejsnar František
 
 
Karásek Vít
Hybler Martin
 
 
8-876 3111
3.Klimenta MatoušVotava Milan659  3021
4.Mejsnar FrantišekKroupa Tomáš-6-7-7  0322
5.Kaněra JanKarásek Vít6-8-5583232
6.Kodým JiříHybler Martin884  3042
7.Mejsnar FrantišekVotava Milan7-2088 3152
8.Kaněra JanKroupa Tomáš7-8105 3162
9.Kodým JiříKarásek Vít875  3072
10.Klimenta MatoušHybler Martin-14-8-8  0373
11.Kaněra JanVotava MilanWO    3083
12.Kodým JiříKroupa Tomáš646  3093
13.Klimenta MatoušKarásek Vít486  30103
14.Mejsnar FrantišekHybler Martin         
15.Kodým JiříVotava Milan         
16.Klimenta MatoušKroupa Tomáš         
17.Mejsnar FrantišekKarásek Vít         
18.Kaněra JanHybler Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klimenta Matouš21Votava Milan02
Mejsnar František11Kroupa Tomáš12
Kaněra Jan20Karásek Vít03
Kodým Jiří30Hybler Martin11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:Kaucký Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:Kaucký Vladimír
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:30611:599SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejcar Vilém
Půlpán David
 
 
Bukovský Radek
Stránský Michal
 
 
8-697 3110
2.Kubát Petr
Plachý Ladislav
 
 
Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
-4-1089-62311
3.Kubát PetrBukovský Radek-10-6-5  0312
4.Plachý LadislavKošák Vojtěch6110  3022
5.Půlpán DavidBlažek Jan10-997 3132
6.Krejcar VilémStránský Michal1398  3042
7.Plachý LadislavBukovský Radek-12-710-2 1343
8.Půlpán DavidKošák Vojtěch-8-78773253
9.Krejcar VilémBlažek Jan5-8-3653263
10.Kubát PetrStránský Michal-2-4-8  0364
11.Půlpán DavidBukovský Radek-8-56-8 1365
12.Krejcar VilémKošák Vojtěch-9457 3175
13.Kubát PetrBlažek Jan873  3085
14.Plachý LadislavStránský Michal85-6-783295
15.Krejcar VilémBukovský Radek-119-7-12 1396
16.Kubát PetrKošák Vojtěch-8-10-9  0397
17.Plachý LadislavBlažek Jan9116  30107
18.Půlpán DavidStránský Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubát Petr13Bukovský Radek40
Plachý Ladislav31Košák Vojtěch13
Půlpán David21Blažek Jan04
Krejcar Vilém31Stránský Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Slavata Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Votípka Emanuel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:Kulich Vladimír
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34656:649TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Nejedlý Petr
 
 
Kapras Karel
Kaňka Luděk st.
 
 
-1068-793210
2.Benák Libor
Bucifal Aleš
 
 
Zajíček Pavel
Balog Roland
 
 
-97-57-102311
3.Benák LiborBalog Roland-3-6-5  0312
4.Bucifal AlešZajíček Pavel-510-108-62313
5.Šimeček JanKaňka Luděk st.-11-3-6  0314
6.Nejedlý PetrKapras Karel876  3024
7.Bucifal AlešBalog Roland-4-3-5  0325
8.Šimeček JanZajíček Pavel-58-9253235
9.Nejedlý PetrKaňka Luděk st.-6396 3145
10.Benák LiborKapras Karel-865-673255
11.Šimeček JanBalog Roland9-3-12-8 1356
12.Nejedlý PetrZajíček Pavel-11499 3166
13.Benák LiborKaňka Luděk st.-8-293-102367
14.Bucifal AlešKapras Karel3125  3077
15.Nejedlý PetrBalog Roland-12-981093287
16.Benák LiborZajíček Pavel-10-9-6  0388
17.Bucifal AlešKaňka Luděk st.8115  3098
18.Šimeček JanKapras Karel775  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Benák Libor13Balog Roland31
Bucifal Aleš22Zajíček Pavel22
Šimeček Jan22Kaňka Luděk st.22
Nejedlý Petr40Kapras Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.Vrchní
rozhodčí:
Hrádek Antonín
HOSTUJÍCÍ:TJ KrupkaRozhodčí:Fiklík Michael
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:17Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14475:399TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karásek Vít
Votava Milan
 
 
Brožek Michal
Vaniš Marek
 
 
-7-10-10  0301
2.Kváš Pavel
Sklenář Michal
 
 
Brožek Miroslav
Pivoňka Jaromír
 
 
51410  3011
3.Kváš PavelVaniš Marek13-78-8103221
4.Sklenář MichalBrožek Michal922  3031
5.Votava MilanPivoňka Jaromír10-6109 3141
6.Karásek VítBrožek Miroslav3810  3051
7.Sklenář MichalVaniš Marek-56-7683261
8.Votava MilanBrožek Michal-7107-963271
9.Karásek VítPivoňka Jaromír-71281 3181
10.Kváš PavelBrožek Miroslav459  3091
11.Votava MilanVaniš Marek8-85-8-32392
12.Karásek VítBrožek Michal6127  30102
13.Kváš PavelPivoňka Jaromír         
14.Sklenář MichalBrožek Miroslav         
15.Karásek VítVaniš Marek         
16.Kváš PavelBrožek Michal         
17.Sklenář MichalPivoňka Jaromír         
18.Votava MilanBrožek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kváš Pavel20Vaniš Marek12
Sklenář Michal20Brožek Michal03
Votava Milan21Pivoňka Jaromír02
Karásek Vít30Brožek Miroslav02
Hráč Miroslav Brožek nemůže správně při podání nadhodit míček - nedoložil však lékařské potvrzení! Hrádek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Sekyra Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:Nedbal Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Jonáš Stanislav
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33677:631nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hruška Václav ml.
Hrnčíř Jan
 
 
Šubrt Jaroslav
Chalupa Josef ml.
 
 
685  3010
2.Woznicki Patrik
Mít Michal
 
 
Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
-5968 3120
3.Hrnčíř JanPapírník Pavel-910-11-7 1321
4.Woznicki PatrikSysel Pavel-3-9-10  0322
5.Mít MichalChalupa Josef ml.77-9-9-102323
6.Hruška Václav ml.Šubrt Jaroslav-5683 3133
7.Woznicki PatrikPapírník Pavel-11-7513-102334
8.Mít MichalSysel Pavel6148  3044
9.Hruška Václav ml.Chalupa Josef ml.478  3054
10.Hrnčíř JanŠubrt Jaroslav-11-997-112355
11.Mít MichalPapírník Pavel-8-4-11  0356
12.Hruška Václav ml.Sysel Pavel27-67 3166
13.Hrnčíř JanChalupa Josef ml.1096  3076
14.Woznicki PatrikŠubrt Jaroslav7-71-183286
15.Hruška Václav ml.Papírník Pavel5-95-7-112387
16.Hrnčíř JanSysel Pavel-9847 3197
17.Woznicki PatrikChalupa Josef ml.-6-82-10 1398
18.Mít MichalŠubrt Jaroslav-5-3-8  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrnčíř Jan22Papírník Pavel40
Woznicki Patrik13Sysel Pavel13
Mít Michal13Chalupa Josef ml.22
Hruška Václav ml.31Šubrt Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Veselka Jiří
HOSTUJÍCÍ:KMST Liberec BRozhodčí:Donát Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Absolonová Marie
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:35641:599KMST Liberec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Luboš
Fabíni Marek
 
 
Mejsnar František
Klimenta Matouš
 
 
564  3010
2.Protiva Martin
Fabini Jan
 
 
Kaněra Jan
Kodým Jiří
 
 
-9-104-9 1311
3.Protiva LubošKodým Jiří12-9-4-6 1312
4.Fabini JanMejsnar František-9-87-8 1313
5.Protiva MartinKlimenta Matouš934  3023
6.Fabíni MarekKaněra Jan5-8510 3133
7.Fabini JanKodým Jiří-6-11-9  0334
8.Protiva MartinMejsnar František117-91 3144
9.Fabíni MarekKlimenta Matouš-42-104-102345
10.Protiva LubošKaněra Jan8-119-793255
11.Protiva MartinKodým Jiří58-9-7-72356
12.Fabíni MarekMejsnar František5-6-810-92357
13.Protiva LubošKlimenta Matouš7-970 3167
14.Fabini JanKaněra Jan3-4-6-16 1368
15.Fabíni MarekKodým Jiří610-11-8-82369
16.Protiva LubošMejsnar František-6-129-9 13610
17.Fabini JanKlimenta Matouš         
18.Protiva MartinKaněra Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Protiva Luboš22Kodým Jiří40
Fabini Jan03Mejsnar František31
Protiva Martin21Klimenta Matouš12
Fabíni Marek13Kaněra Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Menger Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Vrňák Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod Juliskou 4, Praha 6, 16000, 3 zastavka tramvaje z Dejvické , Nádraží PodbabaRozhodčí:Vyvadilová Jitka
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:34491:557TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Půlpán David
Krejcar Vilém
 
 
Nejedlý Petr
Šimeček Jan
 
 
-5-66-5 1301
2.Ezr Václav
Stach Matěj
 
 
Bucifal Aleš
Novotný Petr
 
 
13910  3011
3.Stach MatějNejedlý Petr-45-4-4 1312
4.Půlpán DavidŠimeček Jan-1072-4-152313
5.Ezr VáclavBucifal Aleš-9-11-8  0314
6.Krejcar VilémNovotný Petr-1197-983224
7.Půlpán DavidNejedlý Petr-3-5-5  0325
8.Ezr VáclavŠimeček Jan11-97-8-82326
9.Krejcar VilémBucifal Aleš4-787 3136
10.Stach MatějNovotný Petr9-869 3146
11.Ezr VáclavNejedlý Petr-89-5-7 1347
12.Krejcar VilémŠimeček Jan8-12-9-9 1348
13.Stach MatějBucifal Aleš-8-812-2 1349
14.Půlpán DavidNovotný Petr-4-8-12  03410
15.Krejcar VilémNejedlý Petr         
16.Stach MatějŠimeček Jan         
17.Půlpán DavidBucifal Aleš         
18.Ezr VáclavNovotný Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stach Matěj12Nejedlý Petr30
Půlpán David03Šimeček Jan30
Ezr Václav03Bucifal Aleš21
Krejcar Vilém21Novotný Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:Balcar Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Kaňka Luděk ml.
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:22554:480TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Pavel
Balog Roland
 
 
Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
-10556 3110
2.Lapka Miroslav
Kaňka Luděk st.
 
 
Antoš Petr
Hoďák Václav
 
 
-5-7-9  0311
3.Zajíček PavelKošák Vojtěch923  3021
4.Kaňka Luděk st.Blažek Jan9-91010 3131
5.Lapka MiroslavHoďák Václav-7-815-9 1332
6.Balog RolandAntoš Petr867  3042
7.Kaňka Luděk st.Košák Vojtěch-58-97113252
8.Lapka MiroslavBlažek Jan-87-78-72353
9.Balog RolandHoďák Václav365  3063
10.Zajíček PavelAntoš Petr8-5-6613273
11.Lapka MiroslavKošák Vojtěch8-5-6-9 1374
12.Balog RolandBlažek Jan-8-8-9  0375
13.Zajíček PavelHoďák Václav847  3085
14.Kaňka Luděk st.Antoš Petr106-107 3195
15.Balog RolandKošák Vojtěch6123  30105
16.Zajíček PavelBlažek Jan         
17.Kaňka Luděk st.Hoďák Václav         
18.Lapka MiroslavAntoš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zajíček Pavel30Košák Vojtěch13
Kaňka Luděk st.30Blažek Jan21
Lapka Miroslav03Hoďák Václav12
Balog Roland31Antoš Petr03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Knebl Milan
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Ublanič Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Šťovíček Zdeněk
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:12443:348SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Jan
Lukaščuk Josef
 
 
Bíma Miroslav
Prchal Jan
 
 
789  3010
2.Bořík Milan
Matuška Dominik
 
 
Rödling Jan
Šmucr Jiří
 
 
982  3020
3.Matuška DominikBíma Miroslav-83-10-8 1321
4.Macháček JanŠmucr Jiří-97-8773231
5.Lukaščuk JosefRödling Jan479  3041
6.Bořík MilanPrchal Jan655  3051
7.Macháček JanBíma Miroslav8-69-8103261
8.Lukaščuk JosefŠmucr Jiří788  3071
9.Bořík MilanRödling Jan-8-108773281
10.Matuška DominikPrchal Jan-86-10593291
11.Lukaščuk JosefBíma Miroslav4-886 31101
12.Bořík MilanŠmucr Jiří9-6   11  
13.Matuška DominikRödling Jan         
14.Macháček JanPrchal Jan         
15.Bořík MilanBíma Miroslav         
16.Matuška DominikŠmucr Jiří         
17.Macháček JanRödling Jan         
18.Lukaščuk JosefPrchal Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Matuška Dominik11Bíma Miroslav12
Macháček Jan20Šmucr Jiří02
Lukaščuk Josef30Rödling Jan02
Bořík Milan20Prchal Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Knebl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Žielinský Tomáš
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:Faltys Zdeněk st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:32610:614nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Jan
Lukaščuk Josef
 
 
Balog Roland
Zajíček Pavel
 
 
-10-86-5 1301
2.Bořík Milan
Matuška Dominik
 
 
Lapka Miroslav
Kapras Karel
 
 
711-89 3111
3.Bencs LadislavZajíček Pavel-3-7-3  0312
4.Matuška DominikBalog Roland-2-5-6  0313
5.Bořík MilanLapka Miroslav10910  3023
6.Lukaščuk JosefKapras Karel25-64 3133
7.Matuška DominikZajíček Pavel-14-10-7  0334
8.Bořík MilanBalog Roland-5-59-3 1335
9.Lukaščuk JosefLapka Miroslav1078  3045
10.Bencs LadislavKapras Karel7-5-6-8 1346
11.Bořík MilanZajíček Pavel-9-84-8 1347
12.Lukaščuk JosefBalog Roland1099  3057
13.Bencs LadislavLapka Miroslav10-869 3167
14.Matuška DominikKapras Karel7-145-6-82368
15.Lukaščuk JosefZajíček Pavel6-8-9563278
16.Bencs LadislavBalog Roland5-5-7-10 1379
17.Matuška DominikLapka Miroslav7512  3089
18.Bořík MilanKapras Karel965  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bencs Ladislav13Zajíček Pavel31
Matuška Dominik13Balog Roland31
Bořík Milan22Lapka Miroslav04
Lukaščuk Josef40Kapras Karel22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Obracaník Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:Lacina Miloslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Šístek Pavel
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:16479:414KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmucr Jiří
Čermák Josef
 
 
Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
1167  3010
2.Rödling Jan
Bíma Miroslav
 
 
Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
36-68 3120
3.Rödling JanBukovský Radek777  3030
4.Šmucr JiříKošák Vojtěch5-9-8793240
5.Bíma MiroslavBlažek Jan88-85 3150
6.Čermák JosefStránský Michal-2-841163260
7.Šmucr JiříBukovský Radek10-62-8103270
8.Bíma MiroslavKošák Vojtěch88-69 3180
9.Čermák JosefBlažek Jan7-778 3190
10.Rödling JanStránský Michal-89-10-2 1391
11.Bíma MiroslavBukovský Radek5-5-69-112392
12.Čermák JosefKošák Vojtěch765  30102
13.Rödling JanBlažek Jan         
14.Šmucr JiříStránský Michal         
15.Čermák JosefBukovský Radek         
16.Rödling JanKošák Vojtěch         
17.Šmucr JiříBlažek Jan         
18.Bíma MiroslavStránský Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rödling Jan11Bukovský Radek12
Šmucr Jiří20Košák Vojtěch03
Bíma Miroslav21Blažek Jan02
Čermák Josef30Stránský Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.Vrchní
rozhodčí:
Hrádek Antonín
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Budinský Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:Nechyba Zdeněk ml.
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:Sklenář Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34704:680TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sklenář Michal
Kroupa Tomáš
 
 
Ezr Václav
Špaček Zbyněk
 
 
9116  3010
2.Votava Milan
Karásek Vít
 
 
Půlpán David
Krejcar Vilém
 
 
6-11-5-9 1311
3.Kroupa TomášKrejcar Vilém-710-9-12 1312
4.Votava MilanEzr Václav388  3022
5.Karásek VítŠpaček Zbyněk-7-79-9 1323
6.Sklenář MichalPůlpán David-10797 3133
7.Votava MilanKrejcar Vilém-95-1-2 1334
8.Karásek VítEzr Václav6-8-3483244
9.Sklenář MichalŠpaček Zbyněk-114-89-82345
10.Kroupa TomášPůlpán David79-86 3155
11.Karásek VítKrejcar Vilém-108-49103265
12.Sklenář MichalEzr Václav-2-10-4  0366
13.Kroupa Tomᚊpaček Zbyněk-75-4843276
14.Votava MilanPůlpán David919  3086
15.Sklenář MichalKrejcar Vilém119-8-883296
16.Kroupa TomášEzr Václav-959-12-112397
17.Votava MilanŠpaček Zbyněk-10-462-92398
18.Karásek VítPůlpán David8711  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kroupa Tomáš22Krejcar Vilém22
Votava Milan22Ezr Václav22
Karásek Vít31Špaček Zbyněk31
Sklenář Michal22Půlpán David04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KrupkaVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Pelc Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Dohnal Jiří
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:33458:503TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pivoňka Jaromír
Vaniš Marek
 
 
Benák Libor
Bucifal Aleš
 
 
46-811 3110
2.Brožek Miroslav
Blažek Jan
 
 
Šimeček Jan
Nejedlý Petr
 
 
66-9-8-82311
3.Blažek JanNejedlý Petr-6-84-4 1312
4.Brožek MiroslavŠimeček Jan935  3022
5.Pivoňka JaromírBucifal Aleš9109  3032
6.Vaniš MarekBenák Libor8-8-51063242
7.Brožek MiroslavNejedlý Petr-9-5-8  0343
8.Pivoňka JaromírŠimeček Jan4-8-94-92344
9.Vaniš MarekBucifal Aleš-6-8-8  0345
10.Blažek JanBenák Libor-3-3-4  0346
11.Pivoňka JaromírNejedlý Petr-2-3-2  0347
12.Vaniš MarekŠimeček Jan-10-6-8  0348
13.Blažek JanBucifal Aleš4-115-8-72349
14.Brožek MiroslavBenák Libor-1076-9-323410
15.Vaniš MarekNejedlý Petr-7-7-9  03  
16.Blažek JanŠimeček Jan         
17.Brožek MiroslavBucifal Aleš         
18.Pivoňka JaromírBenák Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jan03Nejedlý Petr30
Brožek Miroslav12Šimeček Jan21
Pivoňka Jaromír12Bucifal Aleš21
Vaniš Marek12Benák Libor21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:Jonáš Stanistav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:38Rozhodčí:Skokan Viktor
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:34640:658nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Jan
Hruška Václav ml.
 
 
Protiva Martin
Fabini Jan
 
 
-9688 3110
2.Woznicki Patrik
Chrvala Radovan
 
 
Protiva Luboš
Fabíni Marek
 
 
58-77 3120
3.Hrnčíř JanProtiva Luboš5-89-583230
4.Woznicki PatrikProtiva Martin-66-97-102331
5.Chrvala RadovanFabíni Marek-4-310-4 1332
6.Hruška Václav ml.Fabini Jan599  3042
7.Woznicki PatrikProtiva Luboš6-47-9-62343
8.Chrvala RadovanProtiva Martin-2-3-4  0344
9.Hruška Václav ml.Fabíni Marek4613  3054
10.Hrnčíř JanFabini Jan-8-59-9 1355
11.Chrvala RadovanProtiva Luboš-5-1-4  0356
12.Hruška Václav ml.Protiva Martin-13-8106-32357
13.Hrnčíř JanFabíni Marek5-96-823267
14.Woznicki PatrikFabini Jan9107  3077
15.Hruška Václav ml.Protiva Luboš410-68 3187
16.Hrnčíř JanProtiva Martin-94-910-62388
17.Woznicki PatrikFabíni Marek8910  3098
18.Chrvala RadovanFabini Jan-10-35-3 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hrnčíř Jan22Protiva Luboš22
Woznicki Patrik22Protiva Martin40
Chrvala Radovan04Fabíni Marek13
Hruška Václav ml.31Fabini Jan22
ŽK - Jan Hrnčíř - Bouchnutí do stolu



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:KMST Liberec BRozhodčí:Blažek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:Strnad Richard
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Šubrt Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:30588:598TTC Brandýs nad Labem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
Kodým Jiří
Kaněra Jan
 
 
9-5-9-9 1301
2.Šubrt Jaroslav
Blažek Martin
 
 
Klimenta Matouš
Mejsnar František
 
 
-9-999103211
3.Blažek MartinKodým Jiří-7-3-7  0312
4.Sysel PavelKlimenta Matouš118-58 3122
5.Chalupa Josef ml.Kaněra Jan-59-10793232
6.Papírník PavelMejsnar František787  3042
7.Sysel PavelKodým Jiří-9-5-2  0343
8.Chalupa Josef ml.Klimenta Matouš-7-97-9 1344
9.Papírník PavelKaněra Jan675  3054
10.Blažek MartinMejsnar František6911  3064
11.Chalupa Josef ml.Kodým Jiří-3-29-11 1365
12.Papírník PavelKlimenta Matouš8133  3075
13.Blažek MartinKaněra Jan8-11-3-7 1376
14.Sysel PavelMejsnar František78-58 3186
15.Papírník PavelKodým Jiří-9-6-9  0387
16.Šubrt JaroslavKlimenta Matouš89-7-443297
17.Sysel PavelKaněra Jan-9754 31107
18.Chalupa Josef ml.Mejsnar František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Martin12Kodým Jiří40
Sysel Pavel31Klimenta Matouš13
Chalupa Josef ml.12Kaněra Jan13
Papírník Pavel31Mejsnar František03
Šubrt Jaroslav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník MostVrchní
rozhodčí:
Houdková Helena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěRozhodčí:Knebl Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
tř. Budovatelů 112/7, 434 01 Most, Sportovní hala, na křižovatce ulic U stadionu a BudovatelůRozhodčí:Žielinský Tomáš
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:36595:612TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bořík Milan
Bencs Ladislav
 
 
Bukovský Radek
Stránský Michal
 
 
-3-38-7 1301
2.Macháček Jan
Lukaščuk Josef
 
 
Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
-9-8-11  0302
3.Bencs LadislavBukovský Radek-6-87-8 1303
4.Macháček JanStránský Michal-5783 3113
5.Bořík MilanBlažek Jan3108  3023
6.Lukaščuk JosefKošák Vojtěch-118-610-72324
7.Macháček JanBukovský Radek68-97 3134
8.Bořík MilanStránský Michal-9-7-3  0335
9.Lukaščuk JosefBlažek Jan-10273 3145
10.Bencs LadislavKošák Vojtěch-5-7-6  0346
11.Bořík MilanBukovský Radek-9-5-7  0347
12.Lukaščuk JosefStránský Michal987  3057
13.Bencs LadislavBlažek Jan-6-8-6  0358
14.Macháček JanKošák Vojtěch95-95 3168
15.Lukaščuk JosefBukovský Radek-9-481373278
16.Bencs LadislavStránský Michal-7-5-7  0379
17.Macháček JanBlažek Jan7108  3089
18.Bořík MilanKošák Vojtěch-10-936-923810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bencs Ladislav04Bukovský Radek22
Macháček Jan40Stránský Michal22
Bořík Milan13Blažek Jan13
Lukaščuk Josef31Košák Vojtěch31



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINEVrchní
rozhodčí:
Šístek Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemRozhodčí:Obracaník Štefan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kryt CO při 4. ZŠ JirkovRozhodčí:Lacina Miloslav
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:31653:625KST Jirkov TECHNOLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čermák Josef
Šmucr Jiří
 
 
Lapka Miroslav
Kapras Karel
 
 
1018-125 3110
2.Rödling Jan
Bíma Miroslav
 
 
Balog Roland
Zajíček Pavel
 
 
-8-64-5 1311
3.Rödling JanZajíček Pavel-8-6-7  0312
4.Šmucr JiříBalog Roland-3-2-7  0313
5.Bíma MiroslavLapka Miroslav947  3023
6.Čermák JosefKapras Karel8-997 3133
7.Šmucr JiříZajíček Pavel-7-813-9 1334
8.Bíma MiroslavBalog Roland9-9-37-92335
9.Čermák JosefLapka Miroslav7114  3045
10.Rödling JanKapras Karel74-119 3155
11.Bíma MiroslavZajíček Pavel-10-99-8 1356
12.Čermák JosefBalog Roland10-5-9-7 1357
13.Rödling JanLapka Miroslav158-76 3167
14.Šmucr JiříKapras Karel527  3077
15.Čermák JosefZajíček Pavel-109-67123287
16.Rödling JanBalog Roland-9-9-6  0388
17.Šmucr JiříLapka Miroslav4-758 3198
18.Bíma MiroslavKapras Karel387  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rödling Jan22Zajíček Pavel31
Šmucr Jiří22Balog Roland40
Bíma Miroslav22Lapka Miroslav04
Čermák Josef31Kapras Karel04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.Vrchní
rozhodčí:
Vašinová Karina
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaRozhodčí:Vašina Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krčínova 6 , Ústí nad Labem, areál bývalého OC Corso , vchod atriem jak je služebna PolicieRozhodčí:Vysoudil Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39615:683TJ Sokol Michle Praha

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Votava Milan
Karásek Vít
 
 
Šimeček Jan
Nejedlý Petr
 
 
-45-5793210
2.Sklenář Michal
Kroupa Tomáš
 
 
Benák Libor
Bucifal Aleš
 
 
12-76-883220
3.Votava MilanNejedlý Petr-3-6-7  0321
4.Kroupa Tomᚊimeček Jan-9-8-11  0322
5.Karásek VítBucifal Aleš69-45 3132
6.Sklenář MichalBenák Libor107-815 3142
7.Kroupa TomášNejedlý Petr10-7-310-102343
8.Karásek VítŠimeček Jan544  3053
9.Sklenář MichalBucifal Aleš886  3063
10.Votava MilanBenák Libor107-8-1073273
11.Karásek VítNejedlý Petr-3-413-9 1374
12.Sklenář MichalŠimeček Jan-9-5-5  0375
13.Votava MilanBucifal Aleš7-662 3185
14.Kroupa TomášBenák Libor-8-86-3 1386
15.Sklenář MichalNejedlý Petr-2-55-7 1387
16.Votava MilanŠimeček Jan7-4-4-5 1388
17.Kroupa TomášBucifal Aleš-4-846-72389
18.Karásek VítBenák Libor79-0-0-023810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Votava Milan22Nejedlý Petr40
Kroupa Tomáš04Šimeček Jan31
Karásek Vít22Bucifal Aleš13
Sklenář Michal22Benák Libor22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ KrupkaVrchní
rozhodčí:
Freimann Karel
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha ERozhodčí:Pelc Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupka, Husitská 191 417 41 Krupka, herna nad hospodouRozhodčí:Dohnal Jiří
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:35419:540SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brožek Miroslav
Blažek Jan
 
 
Ezr Václav
Špaček Zbyněk
 
 
10-10-411-52301
2.Vaniš Marek
Pivoňka Jaromír
 
 
Půlpán David
Krejcar Vilém
 
 
913-64 3111
3.Blažek JanKrejcar Vilém10-5-2-7 1312
4.Pivoňka JaromírEzr Václav-3-10-9  0313
5.Brožek MiroslavŠpaček Zbyněk911-11-4-82314
6.Vaniš MarekPůlpán David-4-89663224
7.Pivoňka JaromírKrejcar Vilém-510-51033234
8.Brožek MiroslavEzr Václav-7-11-2  0335
9.Vaniš MarekŠpaček Zbyněk-67-78-72336
10.Blažek JanPůlpán David-3-5-5  0337
11.Brožek MiroslavKrejcar Vilém-766-7-102338
12.Vaniš MarekEzr Václav-6-7-5  0339
13.Blažek JanŠpaček Zbyněk-6-1-1  03310
14.Pivoňka JaromírPůlpán David         
15.Vaniš MarekKrejcar Vilém         
16.Blažek JanEzr Václav         
17.Pivoňka JaromírŠpaček Zbyněk         
18.Brožek MiroslavPůlpán David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Blažek Jan03Krejcar Vilém21
Pivoňka Jaromír11Ezr Václav30
Brožek Miroslav03Špaček Zbyněk30
Vaniš Marek12Půlpán David11
Domácí nezajistili ukazatel score o stavu utkání.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litoměřice BVrchní
rozhodčí:
Nedbal Václav
HOSTUJÍCÍ:KMST Liberec BRozhodčí:Jonáš Stanistav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Svojsíkova 1, vchod z ulice OsvobozeníRozhodčí:Valášek Valerián
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:42Rozhodčí:Jindřich Vít
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:21537:482TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrnčíř Jan
Hruška Václav ml.
 
 
Kaněra Jan
Brožík Karel
 
 
-55115 3110
2.Woznicki Patrik
Chrvala Radovan
 
 
Mejsnar František
Klimenta Matouš
 
 
7-6-7-7 1311
3.Hrnčíř JanKaněra Jan942  3021
4.Woznicki PatrikKlimenta Matouš-3689 3131
5.Chrvala RadovanMejsnar František-6-6-9  0332
6.Hruška Václav ml.Brožík Karel788  3042
7.Woznicki PatrikKaněra Jan-7-9-10  0343
8.Chrvala RadovanKlimenta Matouš8-7-77-82344
9.Hruška Václav ml.Mejsnar František66-11-14163254
10.Hrnčíř JanBrožík Karel-5889 3164
11.Chrvala RadovanKaněra Jan-9-213-8 1365
12.Hruška Václav ml.Klimenta Matouš936  3075
13.Hrnčíř JanMejsnar František598  3085
14.Woznicki PatrikBrožík Karel365  3095
15.Hruška Václav ml.Kaněra Jan-4379 31105
16.Hrnčíř JanKlimenta Matouš83-8-8 22  
17.Woznicki PatrikMejsnar František         
18.Chrvala RadovanBrožík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrnčíř Jan30Kaněra Jan22
Woznicki Patrik21Klimenta Matouš12
Chrvala Radovan03Mejsnar František12
Hruška Václav ml.40Brožík Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemVrchní
rozhodčí:
Nekola Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:SKST Liberec CRozhodčí:Blažek Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična 3. ZŠ, Palachova 337, Brandýs n/L, 25001, vedle poštyRozhodčí:Vošahlík Radek
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:Šubrt Jaroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34620:612SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šubrt Jaroslav
Blažek Martin
 
 
Protiva Martin
Protiva Luboš
 
 
-12-87-3 1301
2.Papírník Pavel
Sysel Pavel
 
 
Fabíni Marek
Fabini Jan
 
 
-9-6-6  0302
3.Sysel PavelProtiva Luboš48-99 3112
4.Chalupa Josef ml.Protiva Martin-7-5-6  0313
5.Šubrt JaroslavFabíni Marek-7-911-6 1314
6.Papírník PavelFabini Jan4-811-8-142315
7.Chalupa Josef ml.Protiva Luboš8106  3025
8.Blažek MartinProtiva Martin-5-10-10  0326
9.Papírník PavelFabíni Marek-8396 3136
10.Sysel PavelFabini Jan857  3046
11.Blažek MartinProtiva Luboš96-9-8-102347
12.Papírník PavelProtiva Martin711-89 3157
13.Sysel PavelFabíni Marek-8637 3167
14.Chalupa Josef ml.Fabini Jan-6-95-8 1368
15.Papírník PavelProtiva Luboš766  3078
16.Sysel PavelProtiva Martin-9-7-8  0379
17.Chalupa Josef ml.Fabíni Marek8108  3089
18.Blažek MartinFabini Jan-12-8-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sysel Pavel31Protiva Luboš13
Chalupa Josef ml.22Protiva Martin31
Šubrt Jaroslav01Fabíni Marek13
Papírník Pavel31Fabini Jan31
Blažek Martin03   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:33637:633SKST Liberec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabíni Marek
Fabini Jan
 
 
Lukaščuk Josef
Bencs Ladislav
 
 
-111087 3110
2.Protiva Martin
Protiva Luboš
 
 
Macháček Jan
Bořík Milan
 
 
-685-5-92311
3.Fabini JanMacháček Jan-77-8-9 1312
4.Protiva MartinLukaščuk Josef8-11-8973222
5.Fabíni MarekBořík Milan-8-110-8 1323
6.Protiva LubošBencs Ladislav856  3033
7.Protiva MartinMacháček Jan-9687 3143
8.Fabíni MarekLukaščuk Josef-8-7-11  0344
9.Protiva LubošBořík Milan-10597 3154
10.Fabini JanBencs Ladislav-966-773264
11.Fabíni MarekMacháček Jan-98-4-8 1365
12.Protiva LubošLukaščuk Josef-74-5-5 1366
13.Fabini JanBořík Milan-5-3-9  0367
14.Protiva MartinBencs Ladislav4910  3077
15.Protiva LubošMacháček Jan8-7-6953287
16.Fabini JanLukaščuk Josef79-6-593297
17.Protiva MartinBořík Milan8-759 31107
18.Fabíni MarekBencs Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fabini Jan22Macháček Jan22
Protiva Martin40Lukaščuk Josef22
Fabíni Marek03Bořík Milan22
Protiva Luboš31Bencs Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KMST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37679:668nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mejsnar František
Klimenta Matouš
 
 
Čermák Josef
Šmucr Jiří
 
 
-7-3-10  0301
2.Kaněra Jan
Kodým Jiří
 
 
Rödling Jan
Bíma Miroslav
 
 
-9-885-32302
3.Klimenta MatoušČermák Josef10-9-8-4 1303
4.Mejsnar FrantišekBíma Miroslav-8738 3113
5.Kaněra JanŠmucr Jiří-767-943223
6.Kodým JiříRödling Jan1045  3033
7.Mejsnar FrantišekČermák Josef8-7-5-5 1334
8.Kaněra JanBíma Miroslav-7-10-8  0335
9.Kodým JiříŠmucr Jiří767  3045
10.Klimenta MatoušRödling Jan-5-9-5  0346
11.Kaněra JanČermák Josef-5-129-7 1347
12.Kodým JiříBíma Miroslav-9978 3157
13.Klimenta MatoušŠmucr Jiří-5-1139-102358
14.Mejsnar FrantišekRödling Jan10-11-9933268
15.Kodým JiříČermák Josef-96-9993278
16.Klimenta MatoušBíma Miroslav989  3088
17.Mejsnar FrantišekŠmucr Jiří-114-10553298
18.Kaněra JanRödling Jan-7-393-62399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klimenta Matouš13Čermák Josef31
Mejsnar František31Bíma Miroslav13
Kaněra Jan13Šmucr Jiří13
Kodým Jiří40Rödling Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:27664:631SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šálený David
Krejcar Vilém
 
 
Hrnčíř Jan
Hruška Václav ml.
 
 
11-8109 3110
2.Šablatura Michal
Ezr Václav
 
 
Woznicki Patrik
Schoř Lukáš
 
 
8-79-13-92311
3.Ezr VáclavHruška Václav ml.9109  3021
4.Krejcar VilémHrnčíř Jan-9289 3131
5.Šálený DavidWoznicki Patrik983  3041
6.Šablatura MichalSchoř Lukáš68-6-14113251
7.Krejcar VilémHruška Václav ml.109-8-883261
8.Šálený DavidHrnčíř Jan-89-9-9 1362
9.Šablatura MichalWoznicki Patrik6713  3072
10.Ezr VáclavSchoř Lukáš107-69 3182
11.Šálený DavidHruška Václav ml.-6-7812-142383
12.Šablatura MichalHrnčíř Jan-105-3-8 1384
13.Ezr VáclavWoznicki Patrik8124  3094
14.Krejcar VilémSchoř Lukáš-710-87-72395
15.Šablatura MichalHruška Václav ml.-7-10-6  0396
16.Ezr VáclavHrnčíř Jan8-10-106932106
17.Krejcar VilémWoznicki Patrik89-9  21  
18.Šálený DavidSchoř Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ezr Václav40Hruška Václav ml.22
Krejcar Vilém21Hrnčíř Jan22
Šálený David12Woznicki Patrik03
Šablatura Michal22Schoř Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:Kulich Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:Kulichová Jana
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36689:692nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimeček Jan
Nejedlý Petr
 
 
Blažek Martin
Šubrt Jaroslav
 
 
58-8-10-72301
2.Benák Libor
Bucifal Aleš
 
 
Papírník Pavel
Šejvl Jakub
 
 
-8-829-92302
3.Bucifal AlešPapírník Pavel-5-1697-62303
4.Benák LiborSysel Pavel-3-8-12  0304
5.Šimeček JanChalupa Josef ml.912-8-343214
6.Nejedlý PetrŠubrt Jaroslav394  3024
7.Benák LiborPapírník Pavel-10-39-10 1325
8.Šimeček JanSysel Pavel885  3035
9.Nejedlý PetrChalupa Josef ml.-103-91183245
10.Bucifal AlešŠubrt Jaroslav-3-98-7 1346
11.Šimeček JanPapírník Pavel-7-5-6  0347
12.Nejedlý PetrSysel Pavel-69-610-62348
13.Bucifal AlešChalupa Josef ml.-101066 3158
14.Benák LiborŠubrt Jaroslav969  3068
15.Nejedlý PetrPapírník Pavel-7-7-4  0369
16.Bucifal AlešSysel Pavel34-98 3179
17.Benák LiborChalupa Josef ml.4-4-5893289
18.Šimeček JanŠubrt Jaroslav1314-1011 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bucifal Aleš22Papírník Pavel40
Benák Libor22Sysel Pavel22
Šimeček Jan31Chalupa Josef ml.04
Nejedlý Petr22Šubrt Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L.Rozhodčí:Postelt Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Krucký Milan
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23577:492TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Pavel
Balog Roland
 
 
Sklenář Michal
Hybler Martin
 
 
558  3010
2.Kaňka Luděk st.
Lapka Miroslav
 
 
Votava Milan
Kroupa Tomáš
 
 
-74-6583220
3.Zajíček PavelSklenář Michal7115  3030
4.Kaňka Luděk st.Votava Milan7-1283 3140
5.Lapka MiroslavHybler Martin9-10-8-7 1341
6.Balog RolandKroupa Tomáš988  3051
7.Kaňka Luděk st.Sklenář Michal-9-4-2  0352
8.Lapka MiroslavVotava Milan-7-117-8 1353
9.Balog RolandHybler Martin-65810 3163
10.Zajíček PavelKroupa Tomáš8-116-1053273
11.Lapka MiroslavSklenář Michal-10-105-5 1374
12.Balog RolandVotava Milan29-106 3184
13.Zajíček PavelHybler Martin3-974 3194
14.Kaňka Luděk st.Kroupa Tomáš46-8-9-72395
15.Balog RolandSklenář Michal2128  30105
16.Zajíček PavelVotava Milan         
17.Kaňka Luděk st.Hybler Martin         
18.Lapka MiroslavKroupa Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zajíček Pavel30Sklenář Michal22
Kaňka Luděk st.12Votava Milan12
Lapka Miroslav03Hybler Martin12
Balog Roland40Kroupa Tomáš12
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mnichovo HradištěVrchní
rozhodčí:
Varcl Jan st.
HOSTUJÍCÍ:TJ KrupkaRozhodčí:Kučera Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Víta Nejedlého 596, Mnichovo Hradiště, hlavní sál sokolovny v MH, boční vchod vpravoRozhodčí:Mareš Jan
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:19Konec
utkání
15:52Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6382:259TJ Sokol Mnichovo Hradiště

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stránský Michal
Bukovský Radek
 
 
Vaniš Marek
Pivoňka Jaromír
 
 
865  3010
2.Blažek Jan
Košák Vojtěch
 
 
Brožek Miroslav
Blažek Jan
 
 
-84-8363220
3.Blažek JanVaniš Marek266  3030
4.Stránský MichalPivoňka Jaromír88-66 3140
5.Košák VojtěchBrožek Miroslav3124  3050
6.Bukovský RadekBlažek Jan10114  3060
7.Stránský MichalVaniš Marek-8599 3170
8.Košák VojtěchPivoňka Jaromír359  3080
9.Bukovský RadekBrožek Miroslav-8864 3190
10.Blažek JanBlažek Jan-66611 31100
11.Košák VojtěchVaniš Marek         
12.Bukovský RadekPivoňka Jaromír         
13.Blažek JanBrožek Miroslav         
14.Stránský MichalBlažek Jan         
15.Bukovský RadekVaniš Marek         
16.Blažek JanPivoňka Jaromír         
17.Stránský MichalBrožek Miroslav         
18.Košák VojtěchBlažek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Blažek Jan20Vaniš Marek02
Stránský Michal20Pivoňka Jaromír02
Košák Vojtěch20Brožek Miroslav02
Bukovský Radek20Blažek Jan02
Přítomen komisař.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Liberec CVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:KST Jirkov TECHNOLINERozhodčí:Protiva Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:Protiva Luboš
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:32692:653nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fabini Jan
Fabíni Marek
 
 
Čermák Josef
Šmucr Jiří
 
 
-9-910-8 1301
2.Protiva Luboš
Protiva Martin
 
 
Rödling Jan
Bíma Miroslav
 
 
911-7-5-62302
3.Fabini JanČermák Josef-6-86-4 1303
4.Protiva MartinBíma Miroslav-7666 3113
5.Fabíni MarekŠmucr Jiří9-513-7-92314
6.Protiva LubošRödling Jan6-6-109123224
7.Protiva MartinČermák Josef-1111-59-102325
8.Fabíni MarekBíma Miroslav981  3035
9.Protiva LubošŠmucr Jiří-6-10-9  0336
10.Fabini JanRödling Jan498  3046
11.Fabíni MarekČermák Josef-6711-9-82347
12.Protiva LubošBíma Miroslav956  3057
13.Fabini JanŠmucr Jiří7511  3067
14.Protiva MartinRödling Jan68-46 3177
15.Protiva LubošČermák Josef86WO  3087
16.Fabini JanBíma Miroslav3-13-10-9 1388
17.Protiva MartinŠmucr Jiří1010-66 3198
18.Fabíni MarekRödling Jan-94-4-10 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fabini Jan22Čermák Josef31
Protiva Martin31Bíma Miroslav13
Fabíni Marek13Šmucr Jiří22
Protiva Luboš31Rödling Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KMST Liberec BVrchní
rozhodčí:
Žid Jaromír
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník MostRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borový vrch 21/36, 460 14 Liberec, vchod přes Sport CentrumRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:37547:611SKST Baník Most

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaněra Jan
Kodým Jiří
 
 
Macháček Jan
Lukaščuk Josef
 
 
98-6-563210
2.Mejsnar František
Klimenta Matouš
 
 
Bořík Milan
Bencs Ladislav
 
 
-4-11-4  0311
3.Kaněra JanLukaščuk Josef-3-109-3 1312
4.Mejsnar FrantišekMacháček Jan9-6-310-82313
5.Klimenta MatoušBořík Milan-4-79-10 1314
6.Kodým JiříBencs Ladislav769  3024
7.Mejsnar FrantišekLukaščuk Josef-7-9-4  0325
8.Klimenta MatoušMacháček Jan-9-9-9  0326
9.Kodým JiříBořík Milan95-9-933236
10.Kaněra JanBencs Ladislav310-134 3146
11.Klimenta MatoušLukaščuk Josef8-3-6-6 1347
12.Kodým JiříMacháček Jan5-12-5-13 1348
13.Kaněra JanBořík Milan-59106 3158
14.Mejsnar FrantišekBencs Ladislav-7853 3168
15.Kodým JiříLukaščuk Josef-8-6-5  0369
16.Kaněra JanMacháček Jan910-5-7-723610
17.Mejsnar FrantišekBořík Milan         
18.Klimenta MatoušBencs Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaněra Jan22Lukaščuk Josef40
Mejsnar František12Macháček Jan40
Klimenta Matouš03Bořík Milan12
Kodým Jiří22Bencs Ladislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha EVrchní
rozhodčí:
Haralík Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Brandýs nad LabemRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25582:552SF SKK EL Niňo Praha E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Špaček Zbyněk
Ezr Václav
 
 
Papírník Pavel
Chalupa Josef ml.
 
 
66-710 3110
2.Krejcar Vilém
Stach Matěj
 
 
Sysel Pavel
Šubrt Jaroslav
 
 
9-8-8933220
3.Stach MatějPapírník Pavel-4-711-7 1321
4.Špaček ZbyněkSysel Pavel6-911-3103231
5.Krejcar VilémChalupa Josef ml.8-764 3141
6.Ezr VáclavŠubrt Jaroslav-6-49943251
7.Špaček ZbyněkPapírník Pavel-6-512-5 1352
8.Krejcar VilémSysel Pavel-96-7-6 1353
9.Ezr VáclavChalupa Josef ml.1063  3063
10.Stach MatějŠubrt Jaroslav597  3073
11.Krejcar VilémPapírník Pavel-9-5118-72374
12.Ezr VáclavSysel Pavel-4-144-11 1375
13.Stach MatějChalupa Josef ml.976  3085
14.Špaček ZbyněkŠubrt Jaroslav-937-593295
15.Ezr VáclavPapírník Pavel10107  30105
16.Stach MatějSysel Pavel59   20  
17.Špaček ZbyněkChalupa Josef ml.         
18.Krejcar VilémŠubrt Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stach Matěj21Papírník Pavel31
Špaček Zbyněk21Sysel Pavel21
Krejcar Vilém12Chalupa Josef ml.03
Ezr Václav31Šubrt Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Michle PrahaVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Litoměřice BRozhodčí:Kulich Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Michelská sokolovna Praha 4 Pod Starkou 4Rozhodčí:Kulichová Jana
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:39621:666TTC Litoměřice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nejedlý Petr
Šimeček Jan
 
 
Hruška Václav ml.
Hrnčíř Jan
 
 
-88-5-6 1301
2.Benák Libor
Bucifal Aleš
 
 
Woznicki Patrik
Pospíšil Václav
 
 
9-8-10-4 1302
3.Nejedlý PetrHruška Václav ml.-9-66793212
4.Bucifal AlešHrnčíř Jan-119-118143222
5.Benák LiborWoznicki Patrik-9-69-8 1323
6.Šimeček JanPospíšil Václav105-43 3133
7.Bucifal AlešHruška Václav ml.6-1049 3143
8.Benák LiborHrnčíř Jan-78-119-102344
9.Šimeček JanWoznicki Patrik-6-5-8  0345
10.Nejedlý PetrPospíšil Václav386  3055
11.Benák LiborHruška Václav ml.9-7-6-9 1356
12.Šimeček JanHrnčíř Jan9-12-3-9 1357
13.Nejedlý PetrWoznicki Patrik-6-49543267
14.Bucifal AlešPospíšil Václav-1495 3177
15.Šimeček JanHruška Václav ml.-8-10-7  0378
16.Nejedlý PetrHrnčíř Jan12-2-8-8 1379
17.Bucifal AlešWoznicki Patrik7-10-5-5 13710
18.Benák LiborPospíšil Václav64-6  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Nejedlý Petr31Hruška Václav ml.22
Bucifal Aleš31Hrnčíř Jan31
Benák Libor03Woznicki Patrik31
Šimeček Jan13Pospíšil Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina B Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Bělá pod BezdězemVrchní
rozhodčí:
Dvořák Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ KrupkaRozhodčí:Zvěřina Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Střelnici 219, Bělá pod Bezdězem, 294 21Rozhodčí:Krucký Rudolf
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11460:361TTC Bělá pod Bezdězem

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody