Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí:Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Steklý Tibor
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38697:717nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Ondřej
Šindelář Pavel
 
 
Brát Karel ml.
Mokrejš Jan
 
 
9-5-8-8 1301
2.Rohlík Jan ml.
Bezdíček Martin
 
 
Koubek Vojtěch
Hrunka Jakub
 
 
968  3011
3.Rohlík Jan ml.Brát Karel ml.887  3021
4.Šindelář PavelMokrejš Jan69-8-3-42322
5.Charvát OndřejKoubek Vojtěch67-8-663232
6.Bezdíček MartinHrunka Jakub9136  3042
7.Šindelář PavelBrát Karel ml.10-3-910-92343
8.Charvát OndřejMokrejš Jan-68-94-72344
9.Bezdíček MartinKoubek Vojtěch6-35-7123254
10.Rohlík Jan ml.Hrunka Jakub9-7-9673264
11.Charvát OndřejBrát Karel ml.-37116 3174
12.Bezdíček MartinMokrejš Jan-8-9-5  0375
13.Rohlík Jan ml.Koubek Vojtěch3-14-4-10 1376
14.Šindelář PavelHrunka Jakub-66-512-62377
15.Bezdíček MartinBrát Karel ml.-9-7-4  0378
16.Rohlík Jan ml.Mokrejš Jan-14-10-13  0379
17.Šindelář PavelKoubek Vojtěch-49-9173289
18.Charvát OndřejHrunka Jakub77-4-11113299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rohlík Jan ml.22Brát Karel ml.22
Šindelář Pavel13Mokrejš Jan40
Charvát Ondřej31Koubek Vojtěch13
Bezdíček Martin22Hrunka Jakub13
kontrola komisařem: Jirsa Pavel ŽK - Koubek - nesportovní chování (hlasité výkřiky)



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec Králové CRozhodčí:Budina Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 50791 Stará Paka, tělocvična ZŠ Stará PakaRozhodčí:Krtička Luboš
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:21560:522TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dlabola Petr
Kohout Pavel
 
 
Slavík Libor
Obrdlík Štěpán
 
 
-7847 3110
2.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
Málek Daniel
Pozník David
 
 
-87128 3120
3.Šajner LubomírSlavík Libor9-8-8783230
4.Vajgl PavelPozník David-87-4-10 1331
5.Kohout PavelMálek Daniel8-687 3141
6.Dlabola PetrObrdlík Štěpán8-44-9-7 1342
7.Vajgl PavelSlavík Libor958  3052
8.Kohout PavelPozník David-6-78-7 1353
9.Dlabola PetrMálek Daniel9-289 3163
10.Šajner LubomírObrdlík Štěpán-1210-11493273
11.Kohout PavelSlavík Libor-76-5993283
12.Dlabola PetrPozník David46-108 3193
13.Šajner LubomírMálek Daniel84-78 31103
14.Vajgl PavelObrdlík Štěpán         
15.Dlabola PetrSlavík Libor         
16.Šajner LubomírPozník David         
17.Vajgl PavelMálek Daniel         
18.Kohout PavelObrdlík Štěpán         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šajner Lubomír30Slavík Libor03
Vajgl Pavel11Pozník David21
Kohout Pavel21Málek Daniel03
Dlabola Petr21Obrdlík Štěpán11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Němec Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí:Vrzáček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Světlík Milan
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:13482:396SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Šír Milan
Šilhán Josef
 
 
-7-7113-42301
2.Herout František
Slavík Radek
 
 
Bradáč Petr
Rose Radek
 
 
-109511 3111
3.Herout FrantišekŠír Milan11133  3021
4.Slavík RadekŠvácha Ondřej396  3031
5.Loudín PetrRose Radek8-7-67-92332
6.Nevřela DanielŠilhán Josef9107  3042
7.Slavík RadekŠír Milan-7-8-9  0343
8.Loudín PetrBradáč Petr3109  3053
9.Nevřela DanielRose Radek769  3063
10.Herout FrantišekŠilhán Josef65-64 3173
11.Loudín PetrŠír Milan874  3083
12.Nevřela DanielBradáč Petr9-68-993293
13.Herout FrantišekRose Radek1094  30103
14.Slavík RadekŠilhán Josef         
15.Nevřela DanielŠír Milan         
16.Herout FrantišekBradáč Petr         
17.Slavík RadekRose Radek         
18.Loudín PetrŠilhán Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František30Šír Milan12
Slavík Radek11Švácha Ondřej01
Loudín Petr21Rose Radek12
Nevřela Daniel30Šilhán Josef02
   Bradáč Petr02
Střídání 8. zapas Švácha Ondřej za Bradáč Petr



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Dolejší Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Pilner Jaroslav
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:30Rozhodčí:Čamr Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28584:566ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav
Záboj Matěj
 
 
Pokorný Marcel
Smejkal Tomáš
 
 
-4-56-5 1301
2.Jindra Josef
Dolejší Stanislav
 
 
Minář Jiří
Svatoš Roman
 
 
8-5911 3111
3.Záboj MatějSmejkal Tomáš-310-98-62312
4.Dolejší StanislavSvatoš Roman78-79 3122
5.Jindra JosefPokorný Marcel-76-6-4 1323
6.Trajhan MiroslavMinář Jiří699  3033
7.Dolejší StanislavSmejkal Tomáš-8-75-0 1334
8.Pilner JaroslavSvatoš Roman9-942 3144
9.Trajhan MiroslavPokorný Marcel89-7-743254
10.Záboj MatějMinář Jiří-7-6-10  0355
11.Pilner JaroslavSmejkal Tomáš6-5-6-7 1356
12.Trajhan MiroslavSvatoš Roman-109-92133266
13.Záboj MatějPokorný Marcel885  3076
14.Dolejší StanislavMinář Jiří85-87 3186
15.Trajhan MiroslavSmejkal Tomáš-7527 3196
16.Záboj MatějSvatoš Roman10-695 31106
17.Dolejší StanislavPokorný Marcel7-8   11  
18.Pilner JaroslavMinář Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Záboj Matěj22Smejkal Tomáš31
Dolejší Stanislav21Svatoš Roman04
Jindra Josef01Pokorný Marcel12
Trajhan Miroslav40Minář Jiří12
Pilner Jaroslav11   
Při utkání přítomen komisař Jirsa



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceRozhodčí:Vraštil Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Švec Jan
Datum dle rozpisu14. 02. 2017 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:50Rozhodčí:Koubek René
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12468:390TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádlo Martin
Kuchta Pavel
 
 
Ecler Michal
Hanousek Ondřej
 
 
1266  3010
2.Koubek René
Jelínek Michal
 
 
Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
 
 
5-1199 3120
3.Kuchta PavelBělohlav Karel5-875 3130
4.Koubek RenéHanousek Ondřej6-5511 3140
5.Mádlo MartinEcler Michal8-105-9103250
6.Jelínek MichalHájek Tomáš964  3060
7.Koubek RenéBělohlav Karel5-3109 3170
8.Mádlo MartinHanousek Ondřej109-8-6-112371
9.Jelínek MichalEcler Michal668  3081
10.Kuchta PavelHájek Tomáš10-1178 3191
11.Mádlo MartinBělohlav Karel-16-8910932101
12.Jelínek MichalHanousek Ondřej5    10  
13.Kuchta PavelEcler Michal         
14.Koubek RenéHájek Tomáš         
15.Jelínek MichalBělohlav Karel         
16.Kuchta PavelHanousek Ondřej         
17.Koubek RenéEcler Michal         
18.Mádlo MartinHájek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kuchta Pavel20Bělohlav Karel03
Koubek René20Hanousek Ondřej11
Mádlo Martin21Ecler Michal02
Jelínek Michal20Hájek Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Baše Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:Kotásek Ivo
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:Malík Karel
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:41639:706TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubrt Martin
Brůna Petr
 
 
Lukeš Marek
Kadleček Radomír
 
 
7-3-9973210
2.Bolehovský Martin st.
Dufek Lukáš
 
 
Merta Jakub
Stránský Matěj
 
 
-10-8-7  0311
3.Brůna PetrMerta Jakub-279-9103221
4.Bolehovský Martin st.Kadleček Radomír-2-4-10  0322
5.Dufek LukášStránský Matěj7-6-8893232
6.Kubrt MartinLukeš Marek995  3042
7.Bolehovský Martin st.Merta Jakub16-6-5-7 1343
8.Dufek LukášKadleček Radomír-9-9-7  0344
9.Kubrt MartinStránský Matěj8-9-310133254
10.Brůna PetrLukeš Marek-687-983264
11.Dufek LukášMerta Jakub-9-9-7  0365
12.Kubrt MartinKadleček Radomír785  3075
13.Brůna PetrStránský Matěj6-10118 3185
14.Bolehovský Martin st.Lukeš Marek-7-10-6  0386
15.Kubrt MartinMerta Jakub-79-5-8 1387
16.Brůna PetrKadleček Radomír-86-5-5 1388
17.Bolehovský Martin st.Stránský Matěj5-8-8-5 1389
18.Dufek LukášLukeš Marek6-13-109-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůna Petr31Merta Jakub31
Bolehovský Martin st.04Kadleček Radomír31
Dufek Lukáš13Stránský Matěj13
Kubrt Martin31Lukeš Marek22
Delegovaný rozhodčí se omluvil z důvodu účasti na jiném utkání. Náhradní rozhodčí se rovněž omluvil z důvodu studia tr.licence \\\"B\\\". Jiného rozhodčího s licencí \\\"B\\\" se nepodařilo zajistit. Po domluvě obou vedoucích družstev byl řízením utkání dle čl. 338.03 SŘ poveřen Baše Petr-licence \\\"C\\\"

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy