Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:Sourada Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Stehlík Milan
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35588:600TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Ondřej
Rohlík Jan ml.
 
 
Merta Jakub
Bělohlávek Dominik
 
 
-34-4-10 1301
2.Bezdíček Martin
Rubeš Michal
 
 
Pytlík Jiří
Kadleček Radomír
 
 
1097  3011
3.Rohlík Jan ml.Bělohlávek Dominik-8-2-13  0312
4.Charvát OndřejMerta Jakub-11-8-5  0313
5.Rubeš MichalPytlík Jiří10-76-513223
6.Bezdíček MartinKadleček Radomír869  3033
7.Charvát OndřejBělohlávek Dominik-6-6-8  0334
8.Rubeš MichalMerta Jakub9-11-9-7 1335
9.Bezdíček MartinPytlík Jiří87-87 3145
10.Rohlík Jan ml.Kadleček Radomír1185  3055
11.Rubeš MichalBělohlávek Dominik-12-4-5  0356
12.Bezdíček MartinMerta Jakub-14-94-9 1357
13.Rohlík Jan ml.Pytlík Jiří568  3067
14.Charvát OndřejKadleček Radomír385  3077
15.Bezdíček MartinBělohlávek Dominik-9-9-6  0378
16.Rohlík Jan ml.Merta Jakub7-5-66-52379
17.Charvát OndřejPytlík Jiří-98-7483289
18.Rubeš MichalKadleček Radomír-10-9-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rohlík Jan ml.22Bělohlávek Dominik40
Charvát Ondřej22Merta Jakub40
Rubeš Michal13Pytlík Jiří04
Bezdíček Martin22Kadleček Radomír13
Žlutá karta - hráč Rubeš (18.zápas) - nesportovní chování (hození raketou)



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceRozhodčí:Tomanec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:34425:508TJ Lokomotiva Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Libor
Mrázek Jiří
 
 
Drvota Miroslav
Ecler Michal
 
 
884  3010
2.Pozník David
Obrdlík Štěpán
 
 
Hájek Tomáš
Bělohlav Karel
 
 
-7-3-4  0311
3.Obrdlík ŠtěpánDrvota Miroslav-6799 3121
4.Pozník DavidBělohlav Karel-8-5-2  0322
5.Mrázek JiříHájek Tomáš-5-88-8 1323
6.Slavík LiborEcler Michal-75-71053233
7.Pozník DavidDrvota Miroslav-69-5-6 1334
8.Mrázek JiříBělohlav Karel9-59-7-92335
9.Slavík LiborHájek Tomáš-4-8-6  0336
10.Obrdlík ŠtěpánEcler Michal49-99 3146
11.Mrázek JiříDrvota Miroslav-9-9-12  0347
12.Slavík LiborBělohlav Karel-6-9-11  0348
13.Obrdlík ŠtěpánHájek Tomáš-9-4-6  0349
14.Pozník DavidEcler Michal-86-9-10 13410
15.Slavík LiborDrvota Miroslav-6-8-18  03  
16.Obrdlík ŠtěpánBělohlav Karel         
17.Pozník DavidHájek Tomáš         
18.Mrázek JiříEcler Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obrdlík Štěpán21Drvota Miroslav21
Pozník David03Bělohlav Karel30
Mrázek Jiří03Hájek Tomáš30
Slavík Libor12Ecler Michal12
v utkání č.10 a č.11 nastoupili hostující hrácči z důvodu propocení stávajících v odlišných dresech než na začátku ŽK-Pozník-vzteklý úder pálkou o zem utkání č.15 zkončilo dříve než utkání č.14



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Švec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Vraštil Lukáš
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Koubek René
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18501:426TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Koubek René
 
 
Minář Jiří
Batthyány Tibor
 
 
9-1048 3110
2.Mádlo Martin
Vraštil Lukáš
 
 
Pokorný Marcel
Smejkal Tomáš
 
 
6-5-9-5 1311
3.Koubek RenéPokorný Marcel-10-587103221
4.Jelínek MichalSmejkal Tomáš7410  3031
5.Zajíček MiroslavMinář Jiří67-10-773241
6.Mádlo MartinBatthyány Tibor8-5-9643251
7.Jelínek MichalPokorný Marcel6310  3061
8.Zajíček MiroslavSmejkal Tomáš-6-5-11  0362
9.Mádlo MartinMinář Jiří26-83 3172
10.Koubek RenéBatthyány Tibor546  3082
11.Zajíček MiroslavPokorný Marcel6-776 3192
12.Mádlo MartinSmejkal Tomáš88-3-10-62393
13.Koubek RenéMinář Jiří9139  30103
14.Jelínek MichalBatthyány Tibor         
15.Mádlo MartinPokorný Marcel         
16.Koubek RenéSmejkal Tomáš         
17.Jelínek MichalMinář Jiří         
18.Zajíček MiroslavBatthyány Tibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koubek René30Pokorný Marcel03
Jelínek Michal20Smejkal Tomáš21
Zajíček Miroslav21Minář Jiří03
Mádlo Martin21Batthyány Tibor02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Malík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí:Baše Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:Dušek Josef
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:Provazník Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:32572:574TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubrt Martin
Malík Lukáš
 
 
Rose Radek
Bradáč Petr
 
 
-4-75-6 1301
2.Dufek Lukáš
Ježek Robert
 
 
Švácha Ondřej
Šír Milan
 
 
-97-6-8 1302
3.Dufek LukášBradáč Petr-79-5-10 1303
4.Ježek RobertŠír Milan5-10-9-6 1304
5.Malík LukášRose Radek128-6-6-52305
6.Kubrt MartinŠvácha Ondřej528  3015
7.Ježek RobertBradáč Petr575  3025
8.Malík Lukᚊír Milan-749-10-102326
9.Kubrt MartinRose Radek847  3036
10.Dufek Lukᚊvácha Ondřej-68-4693246
11.Malík LukášBradáč Petr7910  3056
12.Kubrt MartinŠír Milan899  3066
13.Dufek LukášRose Radek4-49-3-52367
14.Ježek RobertŠvácha Ondřej-6-84-8 1368
15.Kubrt MartinBradáč Petr-1056-13-82369
16.Dufek Lukᚊír Milan-7-6-8  03610
17.Ježek RobertRose Radek         
18.Malík Lukᚊvácha Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dufek Lukáš13Bradáč Petr22
Ježek Robert12Šír Milan31
Malík Lukáš12Rose Radek21
Kubrt Martin31Švácha Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Herout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:Světlík Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:18537:458SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
-610911 3110
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Kohout Pavel
Dlabola Petr
 
 
278  3020
3.Herout FrantišekKohout Pavel-7748 3130
4.Loudín PetrVajgl Pavel-5-7810-102331
5.Nevřela DanielDlabola Petr778  3041
6.Škopek PavelŠajner Lubomír-10657 3151
7.Loudín PetrKohout Pavel36-77 3161
8.Nevřela DanielVajgl Pavel59-18 3171
9.Škopek PavelDlabola Petr-1267-9-82372
10.Herout FrantišekŠajner Lubomír-1078-1073282
11.Nevřela DanielKohout Pavel-3-786-82383
12.Škopek PavelVajgl Pavel-79104 3193
13.Herout FrantišekDlabola Petr5-959 31103
14.Loudín PetrŠajner Lubomír55   20  
15.Škopek PavelKohout Pavel         
16.Herout FrantišekVajgl Pavel         
17.Loudín PetrDlabola Petr         
18.Nevřela DanielŠajner Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herout František30Kohout Pavel12
Loudín Petr11Vajgl Pavel12
Nevřela Daniel21Dlabola Petr12
Škopek Pavel21Šajner Lubomír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Jareš Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí:Pilner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Čamr František
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí:Hořejší Radim
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:36595:648TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav
Jindra Josef
 
 
Hrunka Jakub
Mokrejš Jan
 
 
-3-810-3 1301
2.Čamr František
Dolejší Stanislav
 
 
Koubek Vojtěch
Jakubský Filip
 
 
-68-7763211
3.Trajhan MiroslavMokrejš Jan8-5118 3121
4.Dolejší StanislavKoubek Vojtěch-813117 3131
5.Záboj MatějHrunka Jakub-48-6-7 1332
6.Čamr FrantišekJakubský Filip9116  3042
7.Dolejší StanislavMokrejš Jan-7-7-5  0343
8.Záboj MatějKoubek Vojtěch9-5-85-72344
9.Čamr FrantišekHrunka Jakub66-510 3154
10.Trajhan MiroslavJakubský Filip11-9-103-62355
11.Pilner JaroslavMokrejš Jan3-3-8-8 1356
12.Čamr FrantišekKoubek Vojtěch9-3-10-8 1357
13.Trajhan MiroslavHrunka Jakub-58-1-8 1358
14.Dolejší StanislavJakubský Filip5-1075 3168
15.Čamr FrantišekMokrejš Jan8-25-8-102369
16.Trajhan MiroslavKoubek Vojtěch10-7-711-1323610
17.Dolejší StanislavHrunka Jakub2910  30  
18.Pilner JaroslavJakubský Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trajhan Miroslav13Mokrejš Jan31
Dolejší Stanislav21Koubek Vojtěch31
Záboj Matěj02Hrunka Jakub21
Čamr František22Jakubský Filip12
Pilner Jaroslav01   
ŽK - Trajhan - kopnutí do ohrádky

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy