Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí:Jirka Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Foltýn Lukáš
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:29654:616TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Martin
Rohlík Jan ml.
 
 
Bradáč Petr
Rose Radek
 
 
-3810-6-92301
2.Charvát Ondřej
Rubeš Michal
 
 
Švácha Ondřej
Šilhán Josef
 
 
8912  3011
3.Rohlík Jan ml.Rose Radek-101092 3121
4.Charvát OndřejBradáč Petr5-5-8-8 1322
5.Rubeš MichalŠvácha Ondřej-678-923232
6.Bezdíček MartinŠilhán Josef7-974 3142
7.Charvát OndřejRose Radek-911117 3152
8.Rubeš MichalBradáč Petr-210-8-1 1353
9.Bezdíček MartinŠvácha Ondřej257  3063
10.Rohlík Jan ml.Šilhán Josef7-66-9-92364
11.Rubeš MichalRose Radek-4-76-7 1365
12.Bezdíček MartinBradáč Petr-9-98-7 1366
13.Rohlík Jan ml.Švácha Ondřej675  3076
14.Charvát OndřejŠilhán Josef8-11810 3186
15.Bezdíček MartinRose Radek-78-7-13 1387
16.Rohlík Jan ml.Bradáč Petr119-8-693297
17.Charvát OndřejŠvácha Ondřej696  30107
18.Rubeš MichalŠilhán Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rohlík Jan ml.31Rose Radek22
Charvát Ondřej31Bradáč Petr31
Rubeš Michal12Švácha Ondřej04
Bezdíček Martin22Šilhán Josef12
kontrola komisařem: Bouček



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Zahálka Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí:Pauliš František
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38623:640Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Libor
Mrázek Jiří
 
 
Smejkal Tomáš
Minář Jiří
 
 
13-9-58-72301
2.Pozník David
Málek Daniel
 
 
Svatoš Roman
Batthyány Tibor
 
 
548  3011
3.Málek DanielSmejkal Tomáš-9-4-7  0312
4.Slavík LiborSvatoš Roman-77-51153222
5.Mrázek JiříBatthyány Tibor-10999 3132
6.Pozník DavidMinář Jiří47-98 3142
7.Slavík LiborSmejkal Tomáš-10816-9-92343
8.Mrázek JiříSvatoš Roman-9-88-7 1344
9.Pozník DavidBatthyány Tibor484  3054
10.Málek DanielMinář Jiří-6-11-8  0355
11.Mrázek JiříSmejkal Tomáš-58-5-6 1356
12.Pozník DavidSvatoš Roman7-68-963266
13.Málek DanielBatthyány Tibor-8-7-6  0367
14.Slavík LiborMinář Jiří44-45 3177
15.Pozník DavidSmejkal Tomáš-35-8-8 1378
16.Málek DanielSvatoš Roman-6-6-3  0379
17.Slavík LiborBatthyány Tibor7-963 3189
18.Mrázek JiříMinář Jiří-8-7-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Málek Daniel04Smejkal Tomáš40
Slavík Libor31Svatoš Roman22
Mrázek Jiří13Batthyány Tibor13
Pozník David31Minář Jiří22
bez pripominek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Sedláček Petr st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceRozhodčí:Kačer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Hrunka Jakub
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí:Klempererová Anna
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:22508:432TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Koubek Vojtěch
Hrunka Jakub
 
 
Ecler Michal
Špaňůr Josef
 
 
-987-963210
2.Brát Karel ml.
Mokrejš Jan
 
 
Hájek Tomáš
Bělohlav Karel
 
 
7-9-12-8 1311
3.Hrunka JakubBělohlav Karel-6-68593221
4.Koubek VojtěchEcler Michal24-9-883231
5.Mokrejš JanHájek Tomáš-9-4-6  0332
6.Brát Karel ml.Špaňůr Josef6-1337 3142
7.Koubek VojtěchBělohlav Karel7-10106 3152
8.Mokrejš JanEcler Michal-7-9-9  0353
9.Brát Karel ml.Hájek Tomáš397  3063
10.Hrunka JakubŠpaňůr Josef587  3073
11.Kačer RadekBělohlav Karel-4-2-4  0374
12.Brát Karel ml.Ecler Michal479  3084
13.Hrunka JakubHájek TomášWO    3094
14.Koubek VojtěchŠpaňůr Josef10-69-6132104
15.Brát Karel ml.Bělohlav Karel6    10  
16.Hrunka JakubEcler Michal         
17.Koubek VojtěchHájek Tomáš         
18.Kačer RadekŠpaňůr Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrunka Jakub20Bělohlav Karel12
Koubek Vojtěch30Ecler Michal12
Mokrejš Jan02Hájek Tomáš11
Brát Karel ml.30Špaňůr Josef03
Kačer Radek01   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Plecháč Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:Krutský Jiří st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 50791 Stará Paka, tělocvična ZŠ Stará PakaRozhodčí:Budina Martin
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:30254:371TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krutský Jiří ml.
Vajgl Pavel
 
 
Lukeš Marek
Kadleček Radomír
 
 
-9-8-4  0301
2.Pánek Tomáš
Herber Jan
 
 
Merta Jakub
Pytlík Jiří
 
 
6-3-3-9 1302
3.Krutský Jiří ml.Merta Jakub-4-3-9  0303
4.Pánek TomášKadleček Radomír-7-8-7  0304
5.Vajgl PavelLukeš Marek864  3014
6.Herber JanPytlík Jiří-2-3-5  0315
7.Pánek TomášMerta Jakub-7-4-7  0316
8.Vajgl PavelKadleček Radomír-117-7-5 1317
9.Herber JanLukeš Marek6-8-8-7 1318
10.Krutský Jiří ml.Pytlík Jiří-2-8-6  0319
11.Vajgl PavelMerta Jakub-9-11-4  03110
12.Herber JanKadleček Radomír         
13.Krutský Jiří ml.Lukeš Marek         
14.Pánek TomášPytlík Jiří         
15.Herber JanMerta Jakub         
16.Krutský Jiří ml.Kadleček Radomír         
17.Pánek TomášLukeš Marek         
18.Vajgl PavelPytlík Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krutský Jiří ml.02Merta Jakub30
Pánek Tomáš02Kadleček Radomír20
Vajgl Pavel12Lukeš Marek11
Herber Jan02Pytlík Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Němec Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:Škopek Pavel st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:Světlík Milan st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:33652:619SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Kuchta Pavel
Mádlo Martin
 
 
-3-95953210
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Jelínek Michal
Koubek René
 
 
-9-7-6  0311
3.Herout FrantišekKuchta Pavel-1211-5983221
4.Loudín PetrJelínek Michal-8-6-11  0322
5.Škopek PavelMádlo Martin-577-7-72323
6.Nevřela DanielKoubek René-95-710-112324
7.Loudín PetrKuchta Pavel-3-10-10  0325
8.Škopek PavelJelínek Michal-9-5-9  0326
9.Nevřela DanielMádlo Martin128-410 3136
10.Herout FrantišekKoubek RenéWO    3046
11.Škopek PavelKuchta Pavel78-117 3156
12.Nevřela DanielJelínek Michal-97106 3166
13.Herout FrantišekMádlo Martin104-55 3176
14.Loudín PetrKoubek René7-696 3186
15.Nevřela DanielKuchta Pavel4116  3096
16.Herout FrantišekJelínek Michal7-5-8-8 1397
17.Loudín PetrMádlo Martin-74-7-7 1398
18.Škopek PavelKoubek René795  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František21Kuchta Pavel13
Loudín Petr13Jelínek Michal31
Škopek Pavel22Mádlo Martin22
Nevřela Daniel31Koubek René12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Jareš Libor
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíRozhodčí:Pilner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Záboj Martin
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:Čamr Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15444:403ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záboj Matěj
Pilner Jaroslav
 
 
Jakubec Martin
Kršiak Tomáš
 
 
697  3010
2.Jindra Josef
Trajhan Miroslav
 
 
Brůna Petr
Kubrt Martin
 
 
9-5-9-3 1311
3.Pilner JaroslavKubrt Martin710-97 3121
4.Jindra JosefBrůna Petr-109-3-4 1322
5.Trajhan MiroslavJakubec Martin864  3032
6.Záboj MatějKršiak Tomáš486  3042
7.Jindra JosefKubrt MartinWO    0343
8.Trajhan MiroslavBrůna Petr5116  3053
9.Záboj MatějJakubec Martin-111066 3163
10.Pilner JaroslavKršiak Tomáš8510  3073
11.Trajhan MiroslavKubrt Martin68-97 3183
12.Záboj MatějBrůna Petr-897-793293
13.Pilner JaroslavJakubec Martin6-988 31103
14.Jindra JosefKršiak Tomáš-59   11  
15.Záboj MatějKubrt Martin         
16.Pilner JaroslavBrůna Petr         
17.Jindra JosefJakubec Martin         
18.Trajhan MiroslavKršiak Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilner Jaroslav30Kubrt Martin02
Jindra Josef01Brůna Petr12
Trajhan Miroslav30Jakubec Martin03
Záboj Matěj30Kršiak Tomáš02
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy