Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí:Kačer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Brát Karel ml.
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí:Hrunka Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10430:321TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.
Koubek Vojtěch
 
 
Charvát Ondřej
Rohlík Jan ml.
 
 
9-6-5983210
2.Hrunka Jakub
Mokrejš Jan
 
 
Bezdíček Martin
Rulík Jiří
 
 
6-767 3120
3.Mokrejš JanCharvát Ondřej-87911 3130
4.Koubek VojtěchRulík Jiří-12732 3140
5.Hrunka JakubRohlík Jan ml.10-376 3150
6.Brát Karel ml.Bezdíček Martin698  3060
7.Koubek VojtěchCharvát Ondřej-8-6119-92361
8.Hrunka JakubRulík Jiří754  3071
9.Brát Karel ml.Rohlík Jan ml.6-968 3181
10.Mokrejš JanBezdíček MartinWO    3091
11.Jakubský FilipCharvát Ondřej895  30101
12.Brát Karel ml.Rulík Jiří6    10  
13.Mokrejš JanRohlík Jan ml.         
14.Koubek VojtěchBezdíček Martin         
15.Brát Karel ml.Charvát Ondřej         
16.Mokrejš JanRulík Jiří         
17.Koubek VojtěchRohlík Jan ml.         
18.Jakubský FilipBezdíček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mokrejš Jan10Charvát Ondřej12
Koubek Vojtěch11Rulík Jiří02
Hrunka Jakub20Rohlík Jan ml.02
Brát Karel ml.20Bezdíček Martin01
Jakubský Filip10   
WO10WO01
Přítomen komisař ČAST Kovář Aleš



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí:Hampl Michal
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33466:547TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Libor
Obrdlík Štěpán
 
 
Kohout Pavel
Dlabola Petr
 
 
-398-6-62301
2.Pozník David
Chládek Martin
 
 
Vajgl Pavel
Šajner Lubomír
 
 
-211-8-6 1302
3.Obrdlík ŠtěpánDlabola Petr-5-12-7  0303
4.Pozník DavidKohout Pavel-86815 3113
5.Chládek MartinVajgl Pavel-6-4-9  0314
6.Slavík LiborŠajner Lubomír-98-8583224
7.Pozník DavidDlabola Petr-6-8-6  0325
8.Chládek MartinKohout Pavel13-57-2-62326
9.Slavík LiborVajgl Pavel-9-6-3  0327
10.Obrdlík ŠtěpánŠajner Lubomír565  3037
11.Chládek MartinDlabola Petr-1-5119-92338
12.Slavík LiborKohout Pavel1266  3048
13.Obrdlík ŠtěpánVajgl Pavel-7-7-6  0349
14.Pozník DavidŠajner Lubomír8104  3059
15.Slavík LiborDlabola Petr-5-10-6  03510
16.Obrdlík ŠtěpánKohout Pavel8    10  
17.Pozník DavidVajgl Pavel         
18.Chládek MartinŠajner Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Obrdlík Štěpán12Dlabola Petr40
Pozník David21Kohout Pavel12
Chládek Martin03Vajgl Pavel30
Slavík Libor22Šajner Lubomír03
vrchní rozhodčí se nedostavil utkání řízeno podle čl.338.01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vchod naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:35584:625SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švácha Ondřej
Šír Milan
 
 
Herout František
Škopek Pavel
 
 
-8-89-9 1301
2.Rose Radek
Bradáč Petr
 
 
Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
878  3011
3.Rose RadekŠkopek Pavel-910114 3121
4.Šír MilanHerout František-910-5-9 1322
5.Švácha OndřejNevřela Daniel89-810 3132
6.Bradáč PetrLoudín Petr-7535 3142
7.Šír MilanŠkopek Pavel-17-4-8  0343
8.Švácha OndřejHerout František-9-3-9  0344
9.Bradáč PetrNevřela Daniel-8-97-7 1345
10.Rose RadekLoudín Petr-5671 3155
11.Švácha OndřejŠkopek Pavel-18-2-9 1356
12.Bradáč PetrHerout František-3-398-92357
13.Rose RadekNevřela Daniel-16910-4-92358
14.Šír MilanLoudín Petr109-116 3168
15.Bradáč PetrŠkopek Pavel108-7-9-62369
16.Rose RadekHerout František-8-48-5 13610
17.Šír MilanNevřela Daniel         
18.Švácha OndřejLoudín Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rose Radek22Škopek Pavel31
Šír Milan12Herout František40
Švácha Ondřej12Nevřela Daniel21
Bradáč Petr13Loudín Petr03
žlutá karta Škopek - hození pálky na stůl



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:Minář Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vcho naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí:Svatoš Roman
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:34607:611ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Roman
Minář Jiří
 
 
Jindra Josef
Trajhan Miroslav
 
 
-659-9-52301
2.Smejkal Tomáš
Pokorný Marcel
 
 
Čamr František
Dolejší Stanislav
 
 
66-7-8-92302
3.Minář JiříDolejší Stanislav9-798 3112
4.Svatoš RomanČamr František2-8-3-5 1313
5.Pokorný MarcelTrajhan Miroslav-5-9-14  0314
6.Smejkal TomášJindra Josef1537  3024
7.Svatoš RomanDolejší Stanislav88-9-3-52325
8.Pokorný MarcelČamr František9-910-11-92326
9.Smejkal TomášTrajhan Miroslav-67109 3136
10.Minář JiříJindra Josef1379  3046
11.Pokorný MarcelDolejší Stanislav-4-9-11  0347
12.Smejkal TomášČamr František-96-86-82348
13.Minář JiříTrajhan Miroslav-54-7-9 1349
14.Svatoš RomanJindra Josef411-97 3159
15.Smejkal TomášDolejší Stanislav8-1056 3169
16.Minář JiříČamr František-8-9-10  03610
17.Svatoš RomanTrajhan Miroslav         
18.Pokorný MarcelJindra Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Minář Jiří22Dolejší Stanislav22
Svatoš Roman12Čamr František40
Pokorný Marcel03Trajhan Miroslav21
Smejkal Tomáš31Jindra Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
Rázek František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:Suchánek Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:32438:502TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drvota Miroslav
Kortus Petr
 
 
Mádlo Martin
Kuchta Pavel
 
 
-59-4-8 1301
2.Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
 
 
Koubek René
Jelínek Michal
 
 
-93-410-82302
3.Kortus PetrMádlo Martin-3-8-6  0303
4.Hájek TomášKuchta Pavel-9108-1083213
5.Drvota MiroslavZajíček Miroslav745  3023
6.Bělohlav KarelKoubek René5-98-10-82324
7.Hájek TomášMádlo Martin7-8-11-8 1325
8.Drvota MiroslavJelínek Michal10-7-9-9 1326
9.Bělohlav KarelZajíček Miroslav1276  3036
10.Kortus PetrKoubek René-3-4-0  0337
11.Drvota MiroslavMádlo Martin-105-410-52338
12.Bělohlav KarelJelínek Michal-128-8-7 1339
13.Kortus PetrZajíček Miroslav-3-8-5  03310
14.Hájek TomášKoubek René         
15.Bělohlav KarelMádlo Martin         
16.Kortus PetrJelínek Michal         
17.Hájek TomášZajíček Miroslav         
18.Drvota MiroslavKoubek René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kortus Petr03Mádlo Martin30
Hájek Tomáš11Kuchta Pavel01
Drvota Miroslav12Zajíček Miroslav12
Bělohlav Karel12Koubek René20
   Jelínek Michal20
V zápase č. 8 střídal hráče P. Kuchtu hráč M. Jelínek. Hlavní delegovaný rozhodčí pan Šlechta se omluvil. Přes velkou snahu se nepodařilo sehnat jiného rozhodčího s licencí \\\\\\\"B\\\\\\\". Utkání rozhodoval pan F. Rázek (licence \\\\\\\"C\\\\\\\") a vedoucí družstev.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíRozhodčí:Zajíček Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:Voženílková Alena
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:21503:457TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Stránský Matěj
 
 
Malík Karel
Brůna Petr
 
 
-12517 3110
2.Kudýn Vladimír
Kadleček Radomír
 
 
Kubrt Martin
Malík Lukáš
 
 
-8-9-5  0311
3.Stránský MatějKubrt Martin-27-9-6 1312
4.Kadleček RadomírMalík Lukáš956  3022
5.Kudýn VladimírBrůna Petr7-6-3293232
6.Merta JakubMalík Karel795  3042
7.Kadleček RadomírKubrt Martin-8-8-9  0343
8.Kudýn VladimírMalík Lukáš-95-8-5 1344
9.Merta JakubBrůna Petr895  3054
10.Stránský MatějMalík Karel4-865 3164
11.Kudýn VladimírKubrt Martin-6-4-6  0365
12.Merta JakubMalík Lukáš869  3075
13.Stránský MatějBrůna Petr109-89 3185
14.Kadleček RadomírMalík Karel-11998 3195
15.Merta JakubKubrt Martin689  30105
16.Stránský MatějMalík Lukáš         
17.Kadleček RadomírBrůna Petr         
18.Kudýn VladimírMalík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stránský Matěj21Kubrt Martin31
Kadleček Radomír21Malík Lukáš12
Kudýn Vladimír12Brůna Petr03
Merta Jakub40Malík Karel03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy