Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Němec Marek
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí:Vrzáček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Škopek Pavel st.
Datum dle rozpisu25. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí:Fiala Leoš st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:34628:630ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Trajhan Miroslav
Jindra Josef
 
 
369  3010
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Čamr František
Dolejší Stanislav
 
 
-115-89-72311
3.Herout FrantišekČamr František-57-9-5 1312
4.Loudín PetrDolejší Stanislav459  3022
5.Nevřela DanielTrajhan Miroslav13-1211-5-52323
6.Škopek PavelPilner Jaroslav767  3033
7.Loudín PetrČamr František-4-95-11 1334
8.Nevřela DanielDolejší Stanislav116-6-663244
9.Škopek PavelTrajhan Miroslav439  3054
10.Herout FrantišekPilner Jaroslav75-7-15103264
11.Nevřela DanielČamr František-2-1110-8 1365
12.Škopek PavelDolejší Stanislav-8-8-4  0366
13.Herout FrantišekTrajhan Miroslav-7-7-9  0367
14.Loudín PetrPilner Jaroslav-7-810-5 1368
15.Škopek PavelČamr František-9-999-32369
16.Herout FrantišekDolejší Stanislav965  3079
17.Loudín PetrTrajhan Miroslav-7-988-823710
18.Nevřela DanielPilner Jaroslav-892  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František22Čamr František40
Loudín Petr13Dolejší Stanislav13
Nevřela Daniel12Trajhan Miroslav31
Škopek Pavel22Pilner Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí:Hrunka Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Kačer Pavel
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34678:675nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.
Mokrejš Jan
 
 
Kohout Pavel
Dlabola Petr
 
 
-8-1068-32301
2.Koubek Vojtěch
Hrunka Jakub
 
 
Vajgl Pavel
Šajner Lubomír
 
 
-7497 3111
3.Hrunka JakubVajgl Pavel9-2-9-5 1312
4.Koubek VojtěchŠajner Lubomír51010  3022
5.Mokrejš JanKohout Pavel7-999 3132
6.Brát Karel ml.Dlabola Petr11-8-68-92333
7.Koubek VojtěchVajgl Pavel-7-8-6  0334
8.Mokrejš JanŠajner Lubomír584  3044
9.Brát Karel ml.Kohout Pavel-976-3-52345
10.Hrunka JakubDlabola Petr9-9-59113255
11.Mokrejš JanVajgl Pavel-9-58-9 1356
12.Brát Karel ml.Šajner Lubomír694  3066
13.Hrunka JakubKohout Pavel410-65 3176
14.Koubek VojtěchDlabola Petr98-64 3186
15.Brát Karel ml.Vajgl Pavel-6-3-5  0387
16.Hrunka JakubŠajner Lubomír8-779 3197
17.Koubek VojtěchKohout Pavel-7714-10-82398
18.Mokrejš JanDlabola Petr412-9-8-82399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrunka Jakub31Vajgl Pavel40
Koubek Vojtěch22Šajner Lubomír04
Mokrejš Jan22Kohout Pavel22
Brát Karel ml.13Dlabola Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Bradáč Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí:Švácha Ondřej
Datum dle rozpisu25. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:30667:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Švácha Ondřej
Šilhán Josef
 
 
Svatoš Roman
Minář Jiří
 
 
-86-8-4 1301
2.Bradáč Petr
Rose Radek
 
 
Frýba Jiří
Dušátko Jiří
 
 
735  3011
3.Švácha OndřejFrýba Jiří81010  3021
4.Rose RadekSvatoš Roman7-56-8-92322
5.Šilhán JosefMinář Jiří6-869 3132
6.Bradáč PetrDušátko Jiří-69-4-10 1333
7.Rose RadekFrýba Jiří689  3043
8.Šilhán JosefSvatoš Roman7-8-6993253
9.Bradáč PetrMinář Jiří-689-7-92354
10.Švácha OndřejDušátko Jiří688  3064
11.Šilhán JosefFrýba Jiří797  3074
12.Bradáč PetrSvatoš Roman-6-7-9  0375
13.Švácha OndřejMinář Jiří-678-9-102376
14.Rose RadekDušátko Jiří878  3086
15.Bradáč PetrFrýba Jiří9910  3096
16.Švácha OndřejSvatoš Roman7-9-9-11 1397
17.Rose RadekMinář Jiří-689-9-72398
18.Šilhán JosefDušátko Jiří79-6-7-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švácha Ondřej22Frýba Jiří04
Rose Radek22Svatoš Roman31
Šilhán Josef31Minář Jiří31
Bradáč Petr13Dušátko Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:Rázek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:Suchánek Zdeněk
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36520:569TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drvota Miroslav
Ecler Michal
 
 
Merta Jakub
Bělohlávek Dominik
 
 
-311-9-8 1301
2.Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
 
 
Kadleček Radomír
Lukeš Marek
 
 
9-4-6-10 1302
3.Hájek TomášBělohlávek Dominik861  3012
4.Ecler MichalMerta Jakub-10-6-9  0313
5.Bělohlav KarelLukeš Marek1194  3023
6.Drvota MiroslavKadleček Radomír17-76-9-52324
7.Ecler MichalBělohlávek Dominik9-5-6-7 1325
8.Bělohlav KarelMerta Jakub-7-7-10  0326
9.Drvota MiroslavLukeš Marek9-8-7963236
10.Hájek TomášKadleček Radomír-983-4-92337
11.Bělohlav KarelBělohlávek Dominik-8-67-4 1338
12.Drvota MiroslavMerta Jakub-49-4-8 1339
13.Hájek TomášLukeš Marek5-8-6463249
14.Ecler MichalKadleček Radomír-106-7333259
15.Drvota MiroslavBělohlávek Dominik-3-4-7  03510
16.Hájek TomášMerta Jakub         
17.Ecler MichalLukeš Marek         
18.Bělohlav KarelKadleček Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Tomáš21Bělohlávek Dominik31
Ecler Michal12Merta Jakub30
Bělohlav Karel12Lukeš Marek03
Drvota Miroslav13Kadleček Radomír21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Švec Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíRozhodčí:Vraštil Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Kyncl František
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6379:204TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádlo Martin
Kuchta Pavel
 
 

 
 
WO    3010
2.Jelínek Michal
Koubek René
 
 
Malík Tomáš
Jakubec Martin
 
 
493  3020
3.Jelínek MichalMalík Tomáš734  3030
4.Kuchta PavelJakubec Martin-5679 3140
5.Mádlo MartinŠilar Petr-116-9873250
6.Koubek RenéWO    3060
7.Kuchta PavelMalík Tomáš6-78-883270
8.Mádlo MartinJakubec Martin5511  3080
9.Koubek RenéŠilar Petr83-79 3190
10.Jelínek MichalWO    30100
11.Mádlo MartinMalík Tomáš48-73 31  
12.Koubek RenéJakubec Martin         
13.Jelínek MichalŠilar Petr         
14.Kuchta Pavel         
15.Koubek RenéMalík Tomáš         
16.Jelínek MichalJakubec Martin         
17.Kuchta PavelŠilar Petr         
18.Mádlo Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jelínek Michal10Malík Tomáš02
Kuchta Pavel20Jakubec Martin02
Mádlo Martin20Šilar Petr02
Koubek René10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec Králové CRozhodčí:Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Jirka Lukáš
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:30692:630TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Ondřej
Rohlík Jan ml.
 
 
Šumpík Viktor
Obrdlík Štěpán
 
 
-9-1199-92301
2.Bezdíček Martin
Rubeš Michal
 
 
Foff Miroslav st.
Pozník David
 
 
54-8-11-52302
3.Bezdíček MartinPozník David8-956 3112
4.Rohlík Jan ml.Foff Miroslav st.1226  3022
5.Rubeš MichalŠumpík Viktor10-1089 3132
6.Charvát OndřejObrdlík Štěpán-8-7-6  0333
7.Rohlík Jan ml.Pozník David656  3043
8.Rubeš MichalFoff Miroslav st.6-8-7-10 1344
9.Charvát OndřejŠumpík Viktor101-6-10-102345
10.Bezdíček MartinObrdlík Štěpán-45-4-12 1346
11.Rubeš MichalPozník David85-6-9-42347
12.Charvát OndřejFoff Miroslav st.-2-78-7 1348
13.Bezdíček MartinŠumpík Viktor82-66 3158
14.Rohlík Jan ml.Obrdlík Štěpán968  3068
15.Charvát OndřejPozník David11-4115 3178
16.Bezdíček MartinFoff Miroslav st.963  3088
17.Rohlík Jan ml.Slavík Libor-13-415863298
18.Rubeš MichalObrdlík Štěpán577  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bezdíček Martin31Pozník David13
Rohlík Jan ml.40Foff Miroslav st.22
Rubeš Michal22Šumpík Viktor12
Charvát Ondřej13Obrdlík Štěpán22
   Slavík Libor01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy