Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíRozhodčí:Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí:Šula Petr
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:16528:356TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rubeš Michal
Bezdíček Martin
 
 
Kubrt Martin
Brůna Petr
 
 
-9364 3110
2.Charvát Ondřej
Rohlík Jan ml.
 
 

 
 
WO    3020
3.Rubeš MichalKubrt Martin118-68 3130
4.Charvát OndřejBrůna Petr-74410 3140
5.Rohlík Jan ml.Malík Tomáš9128  3050
6.Bezdíček MartinWO    3060
7.Charvát OndřejKubrt Martin-8-83643270
8.Rohlík Jan ml.Brůna Petr-10-784-72371
9.Bezdíček MartinMalík Tomáš8-1054 3181
10.Rubeš MichalWO    3091
11.Rohlík Jan ml.Kubrt Martin-659-9-62392
12.Bezdíček MartinBrůna Petr-7-857-92393
13.Rubeš MichalMalík Tomáš99-95 31103
14.Charvát Ondřej         
15.Bezdíček MartinKubrt Martin         
16.Rubeš MichalBrůna Petr         
17.Charvát OndřejMalík Tomáš         
18.Rohlík Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rubeš Michal20Kubrt Martin12
Charvát Ondřej20Brůna Petr21
Rohlík Jan ml.12Malík Tomáš03
Bezdíček Martin11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí:Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí:Foff Lukáš
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:32459:505TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pozník David
Málek Daniel
 
 
Koubek René
Jelínek Michal
 
 
-8-10810-62301
2.Slavík Libor
Šumpík Viktor
 
 
Mádlo Martin
Kuchta Pavel
 
 
-5-86-7 1302
3.Slavík LiborMádlo Martin11-126-7-62303
4.Šumpík ViktorKuchta Pavel-6-3-9  0304
5.Málek DanielKoubek René3-8-8-7 1305
6.Pozník DavidJelínek Michal-3-7-5  0306
7.Šumpík ViktorMádlo Martin-5-6-7  0307
8.Málek DanielKuchta Pavel7129  3017
9.Pozník DavidKoubek René1085  3027
10.Slavík LiborJelínek Michal-9-108-6 1328
11.Málek DanielMádlo Martin-84-10-9 1329
12.Pozník DavidKuchta Pavel-7696 3139
13.Slavík LiborKoubek René56-98 3149
14.Šumpík ViktorJelínek Michal-9-6-6  03410
15.Pozník DavidMádlo Martin5-9   11  
16.Slavík LiborKuchta Pavel         
17.Šumpík ViktorKoubek René         
18.Málek DanielJelínek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slavík Libor12Mádlo Martin30
Šumpík Viktor03Kuchta Pavel12
Málek Daniel12Koubek René12
Pozník David21Jelínek Michal30
Žlutá karta Mádlo Martin - hození pálkou



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Němec Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí:Herout Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí:Světlík Milan st.
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:Kamarýt Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12460:375SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
 
 
Kadleček Radomír
Lukeš Marek
 
 
9-7119 3110
2.Herout František
Škopek Pavel
 
 
Merta Jakub
Stránský Matěj
 
 
-81168 3120
3.Herout FrantišekMerta Jakub-511-4393230
4.Loudín PetrKadleček Radomír347  3040
5.Nevřela DanielStránský Matěj-1187-653250
6.Škopek PavelLukeš Marek6-5104 3160
7.Loudín PetrMerta Jakub-11105-7-42361
8.Nevřela DanielKadleček Radomír949  3071
9.Škopek PavelStránský Matěj12514  3081
10.Herout FrantišekLukeš Marek1286  3091
11.Nevřela DanielMerta Jakub-121-94632101
12.Škopek PavelKadleček Radomír9-6-911 22  
13.Herout FrantišekStránský Matěj         
14.Loudín PetrLukeš Marek         
15.Škopek PavelMerta Jakub         
16.Herout FrantišekKadleček Radomír         
17.Loudín PetrStránský Matěj         
18.Nevřela DanielLukeš Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herout František20Merta Jakub12
Loudín Petr11Kadleček Radomír02
Nevřela Daniel30Stránský Matěj02
Škopek Pavel20Lukeš Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Jareš Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceRozhodčí:Pilner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí:Hořejší Radim
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:Čamr František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:11431:329ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav
Jindra Josef
 
 
Drvota Miroslav
Hanousek Ondřej
 
 
5119  3010
2.Čamr František
Dolejší Stanislav
 
 
Bělohlav Karel
Ecler Michal
 
 
768  3020
3.Záboj MatějBělohlav Karel-9-8-3  0321
4.Dolejší StanislavDrvota Miroslav378  3031
5.Trajhan MiroslavHanousek Ondřej-61278 3141
6.Čamr FrantišekEcler Michal8-1136 3151
7.Dolejší StanislavBělohlav Karel8-764 3161
8.Trajhan MiroslavDrvota Miroslav4-929 3171
9.Čamr FrantišekHanousek Ondřej937  3081
10.Záboj MatějEcler Michal8-12212 3191
11.Trajhan MiroslavBělohlav Karel-10-10-8  0392
12.Čamr FrantišekDrvota Miroslav478  30102
13.Záboj MatějHanousek Ondřej         
14.Dolejší StanislavEcler Michal         
15.Čamr FrantišekBělohlav Karel         
16.Záboj MatějDrvota Miroslav         
17.Dolejší StanislavHanousek Ondřej         
18.Trajhan MiroslavEcler Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Záboj Matěj11Bělohlav Karel21
Dolejší Stanislav20Drvota Miroslav03
Trajhan Miroslav21Hanousek Ondřej02
Čamr František30Ecler Michal02
žlutá karta : Drvota ; Trajhan - hození pálkou



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí:Hrunka Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí:Koubek Vojtěch
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20543:494TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mokrejš Jan
Hrunka Jakub
 
 
Smejkal Tomáš
Pokorný Marcel
 
 
9-1368 3110
2.Brož Petr
Koubek Vojtěch
 
 
Minář Jiří
Batthyány Tibor
 
 
6-87-5-12311
3.Koubek VojtěchSmejkal Tomáš669  3021
4.Brož PetrPokorný Marcel-8-10-17  0322
5.Hrunka JakubBatthyány Tibor-58-8-6 1323
6.Mokrejš JanMinář Jiří577  3033
7.Brož PetrSmejkal Tomáš9-94-13-42334
8.Hrunka JakubPokorný Marcel4104  3044
9.Mokrejš JanBatthyány Tibor-96109 3154
10.Koubek VojtěchMinář Jiří58-47 3164
11.Hrunka JakubSmejkal Tomáš99-6-583274
12.Mokrejš JanPokorný Marcel1167  3084
13.Koubek VojtěchBatthyány Tibor9-8-7773294
14.Brož PetrMinář Jiří9-896 31104
15.Mokrejš JanSmejkal Tomáš         
16.Koubek VojtěchPokorný Marcel         
17.Brož PetrBatthyány Tibor         
18.Hrunka JakubMinář Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koubek Vojtěch30Smejkal Tomáš12
Brož Petr12Pokorný Marcel12
Hrunka Jakub21Batthyány Tibor12
Mokrejš Jan30Minář Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Fejfar Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí:Krtička Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 50791 Stará Paka, tělocvična ZŠ Stará PakaRozhodčí:Herber Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14486:403TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kohout Pavel
Dlabola Petr
 
 
Švácha Ondřej
Šír Milan
 
 
925  3010
2.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
 
 
Bradáč Petr
Rose Radek
 
 
89-58 3120
3.Šajner LubomírBradáč Petr-87-5-12 1321
4.Kohout PavelRose Radek-5-159-8 1322
5.Vajgl PavelŠilhán Josef2-1-10-13 1323
6.Dlabola PetrŠvácha Ondřej104-74 3133
7.Kohout PavelBradáč Petr11114  3043
8.Vajgl PavelRose Radek-7788 3153
9.Dlabola PetrŠilhán Josef866  3063
10.Šajner LubomírŠvácha Ondřej-92107 3173
11.Vajgl PavelBradáč Petr86-89 3183
12.Dlabola PetrRose Radek793  3093
13.Šajner LubomírŠilhán Josef61210  30103
14.Kohout PavelŠvácha Ondřej         
15.Dlabola PetrBradáč Petr         
16.Šajner LubomírRose Radek         
17.Kohout PavelŠilhán Josef         
18.Vajgl PavelŠvácha Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šajner Lubomír21Bradáč Petr12
Kohout Pavel11Rose Radek12
Vajgl Pavel21Šilhán Josef12
Dlabola Petr30Švácha Ondřej02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy