Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceRozhodčí
u stolu:
Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí
u stolu:
Stehlík Milan
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 16:30 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
18:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:18510:426TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Ondřej
Rohlík Jan ml.
Drvota Miroslav
Špaňůr Josef
387  30/-
2.Bezdíček Martin
Rubeš Michal
Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
978  30/-
3.Rohlík Jan ml.Bělohlav Karel-7-611-9 13-/
4.Charvát OndřejDrvota Miroslav5108  30/-
5.Rubeš MichalHájek Tomáš-9-2-8  03-/
6.Bezdíček MartinŠpaňůr Josef105-12-8332/-
7.Charvát OndřejBělohlav Karel-936-13732/-
8.Rubeš MichalDrvota Miroslav3-101011 31/-
9.Bezdíček MartinHájek Tomáš6-8-6-10 13-/
10.Rohlík Jan ml.Špaňůr Josef155  30/-
11.Rubeš MichalBělohlav Karel-25-781132/-
12.Bezdíček MartinDrvota Miroslav-9-71041132/-
13.Rohlík Jan ml.Hájek Tomáš1351  30/-
14.Charvát OndřejŠpaňůr Josef486  30  
15.Bezdíček MartinBělohlav Karel         
16.Rohlík Jan ml.Drvota Miroslav         
17.Charvát OndřejHájek Tomáš         
18.Rubeš MichalŠpaňůr Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rohlík Jan ml.21Bělohlav Karel12
Charvát Ondřej20Drvota Miroslav03
Rubeš Michal21Hájek Tomáš21
Bezdíček Martin21Špaňůr Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí
u stolu:
Tomanec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Pauliš František
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1013:32380:453TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Málek Daniel
Chládek Martin
Pytlík Jiří
Kadleček Radomír
3-6-89-923-/
2.Slavík Libor
Obrdlík Štěpán
Merta Jakub
Bělohlávek Dominik
-7-9-6  03-/
3.Obrdlík ŠtěpánMerta Jakub-6-7-10  03-/
4.Slavík LiborBělohlávek Dominik8-7-6-8 13-/
5.Chládek MartinPytlík Jiří5-34-7-923-/
6.Málek DanielKadleček Radomír7-8512 31/-
7.Slavík LiborMerta Jakub-5-4-9  03-/
8.Chládek MartinBělohlávek Dominik-11-9-4  03-/
9.Málek DanielPytlík Jiří-3-37-12 13-/
10.Obrdlík ŠtěpánKadleček Radomír-14489 31/-
11.Chládek MartinMerta Jakub-9-5-13  03-/
12.Málek DanielBělohlávek Dominik5-6-6-5 13-/
13.Obrdlík ŠtěpánPytlík Jiří         
14.Slavík LiborKadleček Radomír         
15.Málek DanielMerta Jakub         
16.Obrdlík ŠtěpánBělohlávek Dominik         
17.Slavík LiborPytlík Jiří         
18.Chládek MartinKadleček Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Obrdlík Štěpán11Merta Jakub30
Slavík Libor02Bělohlávek Dominik30
Chládek Martin03Pytlík Jiří20
Málek Daniel12Kadleček Radomír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí
u stolu:
Švec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí
u stolu:
Frolík Tomáš
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí
u stolu:
Koubek René
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:12443:370TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Koubek René
Bradáč Petr
Šilhán Josef
9-379 31/-
2.Mádlo Martin
Vraštil Lukáš
Rose Radek
Švácha Ondřej
687  30/-
3.Koubek RenéBradáč Petr133-74 31/-
4.Mádlo MartinŠilhán Josef19-99 31/-
5.Zajíček MiroslavRose Radek2-4-6-14 13-/
6.Jelínek MichalŠvácha Ondřej928  30/-
7.Mádlo MartinBradáč Petr10912  30/-
8.Zajíček MiroslavŠilhán Josef9-8-851432/-
9.Jelínek MichalRose Radek7-99-6632/-
10.Vraštil Lukᚊvácha Ondřej-7489 31/-
11.Zajíček MiroslavBradáč Petr9-7106 31/-
12.Jelínek MichalŠilhán Josef         
13.Vraštil LukášRose Radek         
14.Mádlo MartinŠvácha Ondřej         
15.Jelínek MichalBradáč Petr         
16.Vraštil Lukᚊilhán Josef         
17.Mádlo MartinRose Radek         
18.Zajíček MiroslavŠvácha Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Koubek René10Bradáč Petr03
Mádlo Martin20Šilhán Josef02
Zajíček Miroslav21Rose Radek11
Jelínek Michal20Švácha Ondřej02
Vraštil Lukáš10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Malík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí
u stolu:
Baše Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí
u stolu:
Kršiak Tomáš
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:33599:607TTC Kostelec nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Malík Lukáš
Kubrt Martin
Batthyány Tibor
Minář Jiří
-7568 31/-
2.Brůna Petr
Ježek Robert
Pokorný Marcel
Smejkal Tomáš
-5-95-9 13-/
3.Dufek LukášPokorný Marcel-7-9-3  03-/
4.Ježek RobertSmejkal Tomáš-6944 31/-
5.Malík LukášMinář Jiří-10-4109832/-
6.Kubrt MartinBatthyány Tibor11-877 31/-
7.Ježek RobertPokorný Marcel-12-1-5  03-/
8.Malík LukášSmejkal Tomáš-6-49-3 13-/
9.Kubrt MartinMinář Jiří74-99 31/-
10.Dufek LukášBatthyány Tibor62-77 31/-
11.Malík LukášPokorný Marcel4-7-7-9 13-/
12.Kubrt MartinSmejkal Tomáš869  30/-
13.Dufek LukášMinář Jiří-9-7-8  03-/
14.Brůna PetrBatthyány Tibor-7868 31/-
15.Kubrt MartinPokorný Marcel-787-3332/-
16.Dufek LukášSmejkal Tomáš-6-4-9  03-/
17.Brůna PetrMinář Jiří138-8-81532/-
18.Malík LukášBatthyány Tibor11-978 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek Lukáš13Pokorný Marcel31
Ježek Robert11Smejkal Tomáš22
Malík Lukáš12Minář Jiří13
Kubrt Martin40Batthyány Tibor03
Brůna Petr20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Herout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí
u stolu:
Světlík Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí
u stolu:
Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1026:36565:608TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
Hrunka Jakub
Mokrejš Jan
10-8-7-9 13-/
2.Herout František
Škopek Pavel
Brož Petr
Koubek Vojtěch
-846-8832/-
3.Herout FrantišekHrunka Jakub78-4-3832/-
4.Loudín PetrMokrejš Jan-7-6-17  03-/
5.Škopek PavelKoubek Vojtěch-1-11-8  03-/
6.Nevřela DanielBrož Petr-8-9713-623-/
7.Loudín PetrHrunka Jakub48-7-15-823-/
8.Škopek PavelMokrejš Jan8-93-5-623-/
9.Nevřela DanielKoubek Vojtěch-8-711-4 13-/
10.Herout FrantišekBrož Petr2-810-3-823-/
11.Škopek PavelHrunka Jakub75-9-8932/-
12.Nevřela DanielMokrejš Jan-6124-8-823-/
13.Herout FrantišekKoubek Vojtěch7117  30/-
14.Loudín PetrBrož Petr9-7-48-823-/
15.Nevřela DanielHrunka Jakub7-5-10-5 13  
16.Herout FrantišekMokrejš Jan         
17.Loudín PetrKoubek Vojtěch         
18.Škopek PavelBrož Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František21Hrunka Jakub12
Loudín Petr03Mokrejš Jan30
Škopek Pavel12Koubek Vojtěch21
Nevřela Daniel03Brož Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Jareš Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí
u stolu:
Čamr František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí
u stolu:
Pilner Jaroslav
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí
u stolu:
Hořejší Radim
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:25536:491ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav
Jindra Josef
Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
37-65 31/-
2.Dolejší Stanislav
Čamr František
Kohout Pavel
Dlabola Petr
-4675 31/-
3.Pilner JaroslavKohout Pavel-7-4-6  03-/
4.Dolejší StanislavVajgl Pavel6-8-9-9 13-/
5.Trajhan MiroslavDlabola Petr54-5-11532/-
6.Čamr FrantišekŠajner Lubomír765  30/-
7.Dolejší StanislavKohout Pavel-8779 31/-
8.Trajhan MiroslavVajgl Pavel7109  30/-
9.Čamr FrantišekDlabola Petr7-1475 31/-
10.Pilner JaroslavŠajner Lubomír-988-10832/-
11.Trajhan MiroslavKohout Pavel-88-8-1 13-/
12.Čamr FrantišekVajgl Pavel-7-7-5  03-/
13.Záboj MatějDlabola Petr-6-6-9  03-/
14.Dolejší StanislavŠajner Lubomír56-86 31/-
15.Čamr FrantišekKohout Pavel-8668 31/-
16.Záboj MatějVajgl Pavel         
17.Dolejší StanislavDlabola Petr         
18.Trajhan MiroslavŠajner Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pilner Jaroslav11Kohout Pavel22
Dolejší Stanislav21Vajgl Pavel21
Trajhan Miroslav21Dlabola Petr12
Čamr František31Šajner Lubomír03
Záboj Matěj01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí
u stolu:
Sourada Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí
u stolu:
Stehlík Milan
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35588:600TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Ondřej
Rohlík Jan ml.
Merta Jakub
Bělohlávek Dominik
-34-4-10 13-/
2.Bezdíček Martin
Rubeš Michal
Pytlík Jiří
Kadleček Radomír
1097  30/-
3.Rohlík Jan ml.Bělohlávek Dominik-8-2-13  03-/
4.Charvát OndřejMerta Jakub-11-8-5  03-/
5.Rubeš MichalPytlík Jiří10-76-5132/-
6.Bezdíček MartinKadleček Radomír869  30/-
7.Charvát OndřejBělohlávek Dominik-6-6-8  03-/
8.Rubeš MichalMerta Jakub9-11-9-7 13-/
9.Bezdíček MartinPytlík Jiří87-87 31/-
10.Rohlík Jan ml.Kadleček Radomír1185  30/-
11.Rubeš MichalBělohlávek Dominik-12-4-5  03-/
12.Bezdíček MartinMerta Jakub-14-94-9 13-/
13.Rohlík Jan ml.Pytlík Jiří568  30/-
14.Charvát OndřejKadleček Radomír385  30/-
15.Bezdíček MartinBělohlávek Dominik-9-9-6  03-/
16.Rohlík Jan ml.Merta Jakub7-5-66-523-/
17.Charvát OndřejPytlík Jiří-98-74832/-
18.Rubeš MichalKadleček Radomír-10-9-6  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rohlík Jan ml.22Bělohlávek Dominik40
Charvát Ondřej22Merta Jakub40
Rubeš Michal13Pytlík Jiří04
Bezdíček Martin22Kadleček Radomír13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceRozhodčí
u stolu:
Tomanec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 500 02 Hradec Králové, Areál DTJ-Teniscentrum, Rašínova třída směr od Pardubic vpravoRozhodčí
u stolu:
Pauliš František
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:34425:508TJ Lokomotiva Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Libor
Mrázek Jiří
Drvota Miroslav
Ecler Michal
884  30/-
2.Pozník David
Obrdlík Štěpán
Hájek Tomáš
Bělohlav Karel
-7-3-4  03-/
3.Obrdlík ŠtěpánDrvota Miroslav-6799 31/-
4.Pozník DavidBělohlav Karel-8-5-2  03-/
5.Mrázek JiříHájek Tomáš-5-88-8 13-/
6.Slavík LiborEcler Michal-75-710532/-
7.Pozník DavidDrvota Miroslav-69-5-6 13-/
8.Mrázek JiříBělohlav Karel9-59-7-923-/
9.Slavík LiborHájek Tomáš-4-8-6  03-/
10.Obrdlík ŠtěpánEcler Michal49-99 31/-
11.Mrázek JiříDrvota Miroslav-9-9-12  03-/
12.Slavík LiborBělohlav Karel-6-9-11  03-/
13.Obrdlík ŠtěpánHájek Tomáš-9-4-6  03-/
14.Pozník DavidEcler Michal-86-9-10 13-/
15.Slavík LiborDrvota Miroslav-6-8-18  03  
16.Obrdlík ŠtěpánBělohlav Karel         
17.Pozník DavidHájek Tomáš         
18.Mrázek JiříEcler Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Obrdlík Štěpán21Drvota Miroslav21
Pozník David03Bělohlav Karel30
Mrázek Jiří03Hájek Tomáš30
Slavík Libor12Ecler Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí
u stolu:
Švec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí
u stolu:
Vraštil Lukáš
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí
u stolu:
Koubek René
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18501:426TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Koubek René
Minář Jiří
Batthyány Tibor
9-1048 31/-
2.Mádlo Martin
Vraštil Lukáš
Pokorný Marcel
Smejkal Tomáš
6-5-9-5 13-/
3.Koubek RenéPokorný Marcel-10-5871032/-
4.Jelínek MichalSmejkal Tomáš7410  30/-
5.Zajíček MiroslavMinář Jiří67-10-7732/-
6.Mádlo MartinBatthyány Tibor8-5-96432/-
7.Jelínek MichalPokorný Marcel6310  30/-
8.Zajíček MiroslavSmejkal Tomáš-6-5-11  03-/
9.Mádlo MartinMinář Jiří26-83 31/-
10.Koubek RenéBatthyány Tibor546  30/-
11.Zajíček MiroslavPokorný Marcel6-776 31/-
12.Mádlo MartinSmejkal Tomáš88-3-10-623-/
13.Koubek RenéMinář Jiří9139  30/-
14.Jelínek MichalBatthyány Tibor         
15.Mádlo MartinPokorný Marcel         
16.Koubek RenéSmejkal Tomáš         
17.Jelínek MichalMinář Jiří         
18.Zajíček MiroslavBatthyány Tibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koubek René30Pokorný Marcel03
Jelínek Michal20Smejkal Tomáš21
Zajíček Miroslav21Minář Jiří03
Mádlo Martin21Batthyány Tibor02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Malík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí
u stolu:
Baše Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí
u stolu:
Dušek Josef
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí
u stolu:
Provazník Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:32572:574TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kubrt Martin
Malík Lukáš
Rose Radek
Bradáč Petr
-4-75-6 13-/
2.Dufek Lukáš
Ježek Robert
Švácha Ondřej
Šír Milan
-97-6-8 13-/
3.Dufek LukášBradáč Petr-79-5-10 13-/
4.Ježek RobertŠír Milan5-10-9-6 13-/
5.Malík LukášRose Radek128-6-6-523-/
6.Kubrt MartinŠvácha Ondřej528  30/-
7.Ježek RobertBradáč Petr575  30/-
8.Malík Lukᚊír Milan-749-10-1023-/
9.Kubrt MartinRose Radek847  30/-
10.Dufek Lukᚊvácha Ondřej-68-46932/-
11.Malík LukášBradáč Petr7910  30/-
12.Kubrt MartinŠír Milan899  30/-
13.Dufek LukášRose Radek4-49-3-523-/
14.Ježek RobertŠvácha Ondřej-6-84-8 13-/
15.Kubrt MartinBradáč Petr-1056-13-823-/
16.Dufek Lukᚊír Milan-7-6-8  03-/
17.Ježek RobertRose Radek         
18.Malík Lukᚊvácha Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dufek Lukáš13Bradáč Petr22
Ježek Robert12Šír Milan31
Malík Lukáš12Rose Radek21
Kubrt Martin31Švácha Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Herout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí
u stolu:
Světlík Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí
u stolu:
Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:18537:458SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
-610911 31/-
2.Herout František
Škopek Pavel
Kohout Pavel
Dlabola Petr
278  30/-
3.Herout FrantišekKohout Pavel-7748 31/-
4.Loudín PetrVajgl Pavel-5-7810-1023-/
5.Nevřela DanielDlabola Petr778  30/-
6.Škopek PavelŠajner Lubomír-10657 31/-
7.Loudín PetrKohout Pavel36-77 31/-
8.Nevřela DanielVajgl Pavel59-18 31/-
9.Škopek PavelDlabola Petr-1267-9-823-/
10.Herout FrantišekŠajner Lubomír-1078-10732/-
11.Nevřela DanielKohout Pavel-3-786-823-/
12.Škopek PavelVajgl Pavel-79104 31/-
13.Herout FrantišekDlabola Petr5-959 31/-
14.Loudín PetrŠajner Lubomír55   20  
15.Škopek PavelKohout Pavel         
16.Herout FrantišekVajgl Pavel         
17.Loudín PetrDlabola Petr         
18.Nevřela DanielŠajner Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herout František30Kohout Pavel12
Loudín Petr11Vajgl Pavel12
Nevřela Daniel21Dlabola Petr12
Škopek Pavel21Šajner Lubomír02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Jareš Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí
u stolu:
Pilner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí
u stolu:
Čamr František
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:05Rozhodčí
u stolu:
Hořejší Radim
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:36595:648TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav
Jindra Josef
Hrunka Jakub
Mokrejš Jan
-3-810-3 13-/
2.Čamr František
Dolejší Stanislav
Koubek Vojtěch
Jakubský Filip
-68-77632/-
3.Trajhan MiroslavMokrejš Jan8-5118 31/-
4.Dolejší StanislavKoubek Vojtěch-813117 31/-
5.Záboj MatějHrunka Jakub-48-6-7 13-/
6.Čamr FrantišekJakubský Filip9116  30/-
7.Dolejší StanislavMokrejš Jan-7-7-5  03-/
8.Záboj MatějKoubek Vojtěch9-5-85-723-/
9.Čamr FrantišekHrunka Jakub66-510 31/-
10.Trajhan MiroslavJakubský Filip11-9-103-623-/
11.Pilner JaroslavMokrejš Jan3-3-8-8 13-/
12.Čamr FrantišekKoubek Vojtěch9-3-10-8 13-/
13.Trajhan MiroslavHrunka Jakub-58-1-8 13-/
14.Dolejší StanislavJakubský Filip5-1075 31/-
15.Čamr FrantišekMokrejš Jan8-25-8-1023-/
16.Trajhan MiroslavKoubek Vojtěch10-7-711-1323-/
17.Dolejší StanislavHrunka Jakub2910  30  
18.Pilner JaroslavJakubský Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trajhan Miroslav13Mokrejš Jan31
Dolejší Stanislav21Koubek Vojtěch31
Záboj Matěj02Hrunka Jakub21
Čamr František22Jakubský Filip12
Pilner Jaroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí
u stolu:
Kačer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí
u stolu:
Brát Karel ml.
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:20Rozhodčí
u stolu:
Hrunka Jakub
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10430:321TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.
Koubek Vojtěch
Charvát Ondřej
Rohlík Jan ml.
9-6-59832/-
2.Hrunka Jakub
Mokrejš Jan
Bezdíček Martin
Rulík Jiří
6-767 31/-
3.Mokrejš JanCharvát Ondřej-87911 31/-
4.Koubek VojtěchRulík Jiří-12732 31/-
5.Hrunka JakubRohlík Jan ml.10-376 31/-
6.Brát Karel ml.Bezdíček Martin698  30/-
7.Koubek VojtěchCharvát Ondřej-8-6119-923-/
8.Hrunka JakubRulík Jiří754  30/-
9.Brát Karel ml.Rohlík Jan ml.6-968 31/-
10.Mokrejš JanBezdíček MartinWO    30/-
11.Jakubský FilipCharvát Ondřej895  30/-
12.Brát Karel ml.Rulík Jiří6    10  
13.Mokrejš JanRohlík Jan ml.         
14.Koubek VojtěchBezdíček Martin         
15.Brát Karel ml.Charvát Ondřej         
16.Mokrejš JanRulík Jiří         
17.Koubek VojtěchRohlík Jan ml.         
18.Jakubský FilipBezdíček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mokrejš Jan10Charvát Ondřej12
Koubek Vojtěch11Rulík Jiří02
Hrunka Jakub20Rohlík Jan ml.02
Brát Karel ml.20Bezdíček Martin01
Jakubský Filip10   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí
u stolu:
Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí
u stolu:
Hampl Michal
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:33466:547TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Libor
Obrdlík Štěpán
Kohout Pavel
Dlabola Petr
-398-6-623-/
2.Pozník David
Chládek Martin
Vajgl Pavel
Šajner Lubomír
-211-8-6 13-/
3.Obrdlík ŠtěpánDlabola Petr-5-12-7  03-/
4.Pozník DavidKohout Pavel-86815 31/-
5.Chládek MartinVajgl Pavel-6-4-9  03-/
6.Slavík LiborŠajner Lubomír-98-85832/-
7.Pozník DavidDlabola Petr-6-8-6  03-/
8.Chládek MartinKohout Pavel13-57-2-623-/
9.Slavík LiborVajgl Pavel-9-6-3  03-/
10.Obrdlík ŠtěpánŠajner Lubomír565  30/-
11.Chládek MartinDlabola Petr-1-5119-923-/
12.Slavík LiborKohout Pavel1266  30/-
13.Obrdlík ŠtěpánVajgl Pavel-7-7-6  03-/
14.Pozník DavidŠajner Lubomír8104  30/-
15.Slavík LiborDlabola Petr-5-10-6  03-/
16.Obrdlík ŠtěpánKohout Pavel8    10  
17.Pozník DavidVajgl Pavel         
18.Chládek MartinŠajner Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Obrdlík Štěpán12Dlabola Petr40
Pozník David21Kohout Pavel12
Chládek Martin03Vajgl Pavel30
Slavík Libor22Šajner Lubomír03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vchod naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:35584:625SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Švácha Ondřej
Šír Milan
Herout František
Škopek Pavel
-8-89-9 13-/
2.Rose Radek
Bradáč Petr
Nevřela Daniel
Loudín Petr
878  30/-
3.Rose RadekŠkopek Pavel-910114 31/-
4.Šír MilanHerout František-910-5-9 13-/
5.Švácha OndřejNevřela Daniel89-810 31/-
6.Bradáč PetrLoudín Petr-7535 31/-
7.Šír MilanŠkopek Pavel-17-4-8  03-/
8.Švácha OndřejHerout František-9-3-9  03-/
9.Bradáč PetrNevřela Daniel-8-97-7 13-/
10.Rose RadekLoudín Petr-5671 31/-
11.Švácha OndřejŠkopek Pavel-18-2-9 13-/
12.Bradáč PetrHerout František-3-398-923-/
13.Rose RadekNevřela Daniel-16910-4-923-/
14.Šír MilanLoudín Petr109-116 31/-
15.Bradáč PetrŠkopek Pavel108-7-9-623-/
16.Rose RadekHerout František-8-48-5 13-/
17.Šír MilanNevřela Daniel         
18.Švácha OndřejLoudín Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rose Radek22Škopek Pavel31
Šír Milan12Herout František40
Švácha Ondřej12Nevřela Daniel21
Bradáč Petr13Loudín Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí
u stolu:
Minář Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vcho naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí
u stolu:
Svatoš Roman
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:34607:611ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Roman
Minář Jiří
Jindra Josef
Trajhan Miroslav
-659-9-523-/
2.Smejkal Tomáš
Pokorný Marcel
Čamr František
Dolejší Stanislav
66-7-8-923-/
3.Minář JiříDolejší Stanislav9-798 31/-
4.Svatoš RomanČamr František2-8-3-5 13-/
5.Pokorný MarcelTrajhan Miroslav-5-9-14  03-/
6.Smejkal TomášJindra Josef1537  30/-
7.Svatoš RomanDolejší Stanislav88-9-3-523-/
8.Pokorný MarcelČamr František9-910-11-923-/
9.Smejkal TomášTrajhan Miroslav-67109 31/-
10.Minář JiříJindra Josef1379  30/-
11.Pokorný MarcelDolejší Stanislav-4-9-11  03-/
12.Smejkal TomášČamr František-96-86-823-/
13.Minář JiříTrajhan Miroslav-54-7-9 13-/
14.Svatoš RomanJindra Josef411-97 31/-
15.Smejkal TomášDolejší Stanislav8-1056 31/-
16.Minář JiříČamr František-8-9-10  03-/
17.Svatoš RomanTrajhan Miroslav         
18.Pokorný MarcelJindra Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Minář Jiří22Dolejší Stanislav22
Svatoš Roman12Čamr František40
Pokorný Marcel03Trajhan Miroslav21
Smejkal Tomáš31Jindra Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
Rázek František
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí
u stolu:
Suchánek Zdeněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:32438:502TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Drvota Miroslav
Kortus Petr
Mádlo Martin
Kuchta Pavel
-59-4-8 13-/
2.Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
Koubek René
Jelínek Michal
-93-410-823-/
3.Kortus PetrMádlo Martin-3-8-6  03-/
4.Hájek TomášKuchta Pavel-9108-10832/-
5.Drvota MiroslavZajíček Miroslav745  30/-
6.Bělohlav KarelKoubek René5-98-10-823-/
7.Hájek TomášMádlo Martin7-8-11-8 13-/
8.Drvota MiroslavJelínek Michal10-7-9-9 13-/
9.Bělohlav KarelZajíček Miroslav1276  30/-
10.Kortus PetrKoubek René-3-4-0  03-/
11.Drvota MiroslavMádlo Martin-105-410-523-/
12.Bělohlav KarelJelínek Michal-128-8-7 13-/
13.Kortus PetrZajíček Miroslav-3-8-5  03-/
14.Hájek TomášKoubek René         
15.Bělohlav KarelMádlo Martin         
16.Kortus PetrJelínek Michal         
17.Hájek TomášZajíček Miroslav         
18.Drvota MiroslavKoubek René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kortus Petr03Mádlo Martin30
Hájek Tomáš11Kuchta Pavel01
Drvota Miroslav12Zajíček Miroslav12
Bělohlav Karel12Koubek René20
   Jelínek Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíRozhodčí
u stolu:
Zajíček Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí
u stolu:
Voženílková Alena
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:21503:457TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Stránský Matěj
Malík Karel
Brůna Petr
-12517 31/-
2.Kudýn Vladimír
Kadleček Radomír
Kubrt Martin
Malík Lukáš
-8-9-5  03-/
3.Stránský MatějKubrt Martin-27-9-6 13-/
4.Kadleček RadomírMalík Lukáš956  30/-
5.Kudýn VladimírBrůna Petr7-6-32932/-
6.Merta JakubMalík Karel795  30/-
7.Kadleček RadomírKubrt Martin-8-8-9  03-/
8.Kudýn VladimírMalík Lukáš-95-8-5 13-/
9.Merta JakubBrůna Petr895  30/-
10.Stránský MatějMalík Karel4-865 31/-
11.Kudýn VladimírKubrt Martin-6-4-6  03-/
12.Merta JakubMalík Lukáš869  30/-
13.Stránský MatějBrůna Petr109-89 31/-
14.Kadleček RadomírMalík Karel-11998 31/-
15.Merta JakubKubrt Martin689  30/-
16.Stránský MatějMalík Lukáš         
17.Kadleček RadomírBrůna Petr         
18.Kudýn VladimírMalík Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stránský Matěj21Kubrt Martin31
Kadleček Radomír21Malík Lukáš12
Kudýn Vladimír12Brůna Petr03
Merta Jakub40Malík Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec Králové CRozhodčí
u stolu:
Kačer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí
u stolu:
Hrunka Jakub
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí
u stolu:
Kačer Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:11424:349TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.
Hrunka Jakub
Pozník David
Chládek Martin
68-98 31/-
2.Koubek Vojtěch
Mokrejš Jan
Slavík Libor
Šumpík Viktor
9-810-3732/-
3.Mokrejš JanŠumpík Viktor5810  30/-
4.Koubek VojtěchSlavík Libor119-76 31/-
5.Hrunka JakubPozník David-7-18-6  03-/
6.Brát Karel ml.Chládek Martin-10447 31/-
7.Koubek VojtěchŠumpík Viktor338  30/-
8.Hrunka JakubSlavík Libor9-7-64632/-
9.Brát Karel ml.Pozník David697  30/-
10.Mokrejš JanChládek Martin1473  30/-
11.Kačer RadekŠumpík Viktor108-39 31/-
12.Brát Karel ml.Slavík Libor-5-7   02  
13.Mokrejš JanPozník David         
14.Koubek VojtěchChládek Martin         
15.Brát Karel ml.Šumpík Viktor         
16.Mokrejš JanSlavík Libor         
17.Koubek VojtěchPozník David         
18.Kačer RadekChládek Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mokrejš Jan20Šumpík Viktor03
Koubek Vojtěch20Slavík Libor02
Hrunka Jakub11Pozník David11
Brát Karel ml.20Chládek Martin02
Kačer Radek10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí
u stolu:
Sourada Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí
u stolu:
Steklý Tibor
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:28646:591TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Ondřej
Rohlík Jan ml.
Kohout Pavel
Dlabola Petr
1210-13-7-723-/
2.Bezdíček Martin
Rubeš Michal
Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
386  30/-
3.Bezdíček MartinDlabola Petr-79-812-723-/
4.Rohlík Jan ml.Kohout Pavel-78-710832/-
5.Rubeš MichalVajgl Pavel98-6-7932/-
6.Charvát OndřejŠajner Lubomír-45-11-4 13-/
7.Rohlík Jan ml.Dlabola Petr976  30/-
8.Rubeš MichalKohout Pavel7-6-93-923-/
9.Charvát OndřejVajgl Pavel667  30/-
10.Bezdíček MartinŠajner Lubomír-13643 31/-
11.Rubeš MichalDlabola Petr-5-8-7  03-/
12.Charvát OndřejKohout Pavel-8-8-10  03-/
13.Bezdíček MartinVajgl Pavel46-8-9632/-
14.Rohlík Jan ml.Šajner Lubomír3510  30/-
15.Charvát OndřejDlabola Petr10-810-14832/-
16.Bezdíček MartinKohout Pavel7-1187 31/-
17.Rohlík Jan ml.Vajgl Pavel         
18.Rubeš MichalŠajner Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bezdíček Martin31Dlabola Petr22
Rohlík Jan ml.30Kohout Pavel22
Rubeš Michal12Vajgl Pavel03
Charvát Ondřej22Šajner Lubomír12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vchod naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:41736:773ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Švácha Ondřej
Šír Milan
Jindra Josef
Trajhan Miroslav
9-838 31/-
2.Bradáč Petr
Rose Radek
Čamr František
Dolejší Stanislav
10-7-69832/-
3.Šír MilanDolejší Stanislav5-81110 31/-
4.Šilhán JosefČamr František-6-8-5  03-/
5.Rose RadekTrajhan Miroslav86-8-91132/-
6.Bradáč PetrPilner Jaroslav9-49-3-423-/
7.Šilhán JosefDolejší Stanislav-10710-9632/-
8.Rose RadekČamr František8106  30/-
9.Bradáč PetrTrajhan Miroslav-66-10-12 13-/
10.Šír MilanPilner Jaroslav9-1-99-523-/
11.Rose RadekDolejší Stanislav-6-7361132/-
12.Bradáč PetrČamr František-9-10-11  03-/
13.Šír MilanTrajhan Miroslav9-8108 31/-
14.Šilhán JosefPilner Jaroslav-11-41010-723-/
15.Bradáč PetrDolejší Stanislav7-7-96-1123-/
16.Šír MilanČamr František7-9-810-323-/
17.Šilhán JosefTrajhan Miroslav-87-8-7 13-/
18.Švácha OndřejPilner Jaroslav-8-4118-923-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šír Milan22Dolejší Stanislav13
Šilhán Josef13Čamr František31
Rose Radek30Trajhan Miroslav22
Bradáč Petr04Pilner Jaroslav40
Švácha Ondřej01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Louda Václav
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí
u stolu:
Minář Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vcho naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí
u stolu:
Svatoš Roman
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:33604:609SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Smejkal Tomáš
Batthyány Tibor
Herout František
Škopek Pavel
-6-4-8  03-/
2.Svatoš Roman
Minář Jiří
Nevřela Daniel
Loudín Petr
6-7-6-9 13-/
3.Batthyány TiborŠkopek Pavel-95-78632/-
4.Svatoš RomanHerout František-139-155-723-/
5.Minář JiříNevřela Daniel-9-589-923-/
6.Smejkal TomášLoudín Petr35-104 31/-
7.Svatoš RomanŠkopek Pavel51110  30/-
8.Minář JiříHerout František-6-9-9  03-/
9.Smejkal TomášNevřela Daniel1087  30/-
10.Batthyány TiborLoudín Petr-510-10-9 13-/
11.Minář JiříŠkopek Pavel895  30/-
12.Smejkal TomášHerout František1079  30/-
13.Batthyány TiborNevřela Daniel13-5-49-923-/
14.Svatoš RomanLoudín Petr7-129-8-1823-/
15.Smejkal Tomᚊkopek Pavel-11-10-5  03-/
16.Batthyány TiborHerout František-64-8-7 13-/
17.Svatoš RomanNevřela Daniel         
18.Minář JiříLoudín Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Batthyány Tibor13Škopek Pavel13
Svatoš Roman12Herout František31
Minář Jiří12Nevřela Daniel21
Smejkal Tomáš31Loudín Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
Tomáš Malík
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíRozhodčí
u stolu:
Rázek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí
u stolu:
Suchánek Zdeněk
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:33578:605TTC Kostelec nad Orlicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Drvota Miroslav
Hanousek Ondřej
Brůna Petr
Dufek Lukáš
1065  30/-
2.Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
Kubrt Martin
Malík Lukáš
-7-11-7  03-/
3.Hájek TomášKubrt Martin-3-5-4  03-/
4.Hanousek OndřejMalík Lukáš6-3-83-1123-/
5.Bělohlav KarelBrůna Petr868  30/-
6.Drvota MiroslavDufek Lukáš8123  30/-
7.Hanousek OndřejKubrt Martin-810-97-523-/
8.Bělohlav KarelMalík Lukáš-910-6-8 13-/
9.Drvota MiroslavBrůna Petr-6-3-8  03-/
10.Hájek TomášDufek Lukáš-7686 31/-
11.Bělohlav KarelKubrt Martin-4-375-323-/
12.Drvota MiroslavMalík Lukáš-9788 31/-
13.Ecler MichalBrůna Petr-8-997-523-/
14.Hanousek OndřejDufek Lukáš6-10209 31/-
15.Drvota MiroslavKubrt Martin-4-320-9 13-/
16.Ecler MichalMalík Lukáš-617-9-1023-/
17.Hanousek OndřejBrůna Petr8    10  
18.Bělohlav KarelDufek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hájek Tomáš11Kubrt Martin40
Hanousek Ondřej12Malík Lukáš31
Bělohlav Karel12Brůna Petr21
Drvota Miroslav22Dufek Lukáš03
Ecler Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí
u stolu:
Zajíček Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí
u stolu:
Voženílková Alena
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:20481:448TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Stránský Matěj
Mádlo Martin
Jelínek Michal
78-8-6832/-
2.Kadleček Radomír
Kudýn Vladimír
Zajíček Miroslav
Kuchta Pavel
1010-99 31/-
3.Novotný LubošMádlo Martin-34-7-7 13-/
4.Kadleček RadomírJelínek Michal-9-8-4  03-/
5.Stránský MatějZajíček Miroslav47-89 31/-
6.Merta JakubKuchta Pavel635  30/-
7.Kadleček RadomírMádlo Martin-77-69832/-
8.Stránský MatějJelínek Michal-10-5-6  03-/
9.Merta JakubZajíček Miroslav756  30/-
10.Novotný LubošKuchta Pavel109-9-6832/-
11.Stránský MatějMádlo Martin89-68 31/-
12.Merta JakubJelínek Michal97-5-7732/-
13.Novotný LubošZajíček Miroslav8102  30/-
14.Kadleček RadomírKuchta PavelWO    30  
15.Merta JakubMádlo Martin         
16.Novotný LubošJelínek Michal         
17.Kadleček RadomírZajíček Miroslav         
18.Stránský MatějKuchta Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Luboš21Mádlo Martin12
Kadleček Radomír11Jelínek Michal21
Stránský Matěj21Zajíček Miroslav03
Merta Jakub30Kuchta Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Němec Marek
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí
u stolu:
Vrzáček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí
u stolu:
Škopek Pavel st.
Datum dle rozpisu25. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
22:00Rozhodčí
u stolu:
Fiala Leoš st.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:34628:630ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
Trajhan Miroslav
Jindra Josef
369  30/-
2.Herout František
Škopek Pavel
Čamr František
Dolejší Stanislav
-115-89-723-/
3.Herout FrantišekČamr František-57-9-5 13-/
4.Loudín PetrDolejší Stanislav459  30/-
5.Nevřela DanielTrajhan Miroslav13-1211-5-523-/
6.Škopek PavelPilner Jaroslav767  30/-
7.Loudín PetrČamr František-4-95-11 13-/
8.Nevřela DanielDolejší Stanislav116-6-6632/-
9.Škopek PavelTrajhan Miroslav439  30/-
10.Herout FrantišekPilner Jaroslav75-7-151032/-
11.Nevřela DanielČamr František-2-1110-8 13-/
12.Škopek PavelDolejší Stanislav-8-8-4  03-/
13.Herout FrantišekTrajhan Miroslav-7-7-9  03-/
14.Loudín PetrPilner Jaroslav-7-810-5 13-/
15.Škopek PavelČamr František-9-999-323-/
16.Herout FrantišekDolejší Stanislav965  30/-
17.Loudín PetrTrajhan Miroslav-7-988-823-/
18.Nevřela DanielPilner Jaroslav-892  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Herout František22Čamr František40
Loudín Petr13Dolejší Stanislav13
Nevřela Daniel12Trajhan Miroslav31
Škopek Pavel22Pilner Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí
u stolu:
Hrunka Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí
u stolu:
Kačer Pavel
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:34678:675nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.
Mokrejš Jan
Kohout Pavel
Dlabola Petr
-8-1068-323-/
2.Koubek Vojtěch
Hrunka Jakub
Vajgl Pavel
Šajner Lubomír
-7497 31/-
3.Hrunka JakubVajgl Pavel9-2-9-5 13-/
4.Koubek VojtěchŠajner Lubomír51010  30/-
5.Mokrejš JanKohout Pavel7-999 31/-
6.Brát Karel ml.Dlabola Petr11-8-68-923-/
7.Koubek VojtěchVajgl Pavel-7-8-6  03-/
8.Mokrejš JanŠajner Lubomír584  30/-
9.Brát Karel ml.Kohout Pavel-976-3-523-/
10.Hrunka JakubDlabola Petr9-9-591132/-
11.Mokrejš JanVajgl Pavel-9-58-9 13-/
12.Brát Karel ml.Šajner Lubomír694  30/-
13.Hrunka JakubKohout Pavel410-65 31/-
14.Koubek VojtěchDlabola Petr98-64 31/-
15.Brát Karel ml.Vajgl Pavel-6-3-5  03-/
16.Hrunka JakubŠajner Lubomír8-779 31/-
17.Koubek VojtěchKohout Pavel-7714-10-823-/
18.Mokrejš JanDlabola Petr412-9-8-823-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrunka Jakub31Vajgl Pavel40
Koubek Vojtěch22Šajner Lubomír04
Mokrejš Jan22Kohout Pavel22
Brát Karel ml.13Dlabola Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí
u stolu:
Bradáč Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí
u stolu:
Švácha Ondřej
Datum dle rozpisu25. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:30667:642nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Švácha Ondřej
Šilhán Josef
Svatoš Roman
Minář Jiří
-86-8-4 13-/
2.Bradáč Petr
Rose Radek
Frýba Jiří
Dušátko Jiří
735  30/-
3.Švácha OndřejFrýba Jiří81010  30/-
4.Rose RadekSvatoš Roman7-56-8-923-/
5.Šilhán JosefMinář Jiří6-869 31/-
6.Bradáč PetrDušátko Jiří-69-4-10 13-/
7.Rose RadekFrýba Jiří689  30/-
8.Šilhán JosefSvatoš Roman7-8-69932/-
9.Bradáč PetrMinář Jiří-689-7-923-/
10.Švácha OndřejDušátko Jiří688  30/-
11.Šilhán JosefFrýba Jiří797  30/-
12.Bradáč PetrSvatoš Roman-6-7-9  03-/
13.Švácha OndřejMinář Jiří-678-9-1023-/
14.Rose RadekDušátko Jiří878  30/-
15.Bradáč PetrFrýba Jiří9910  30/-
16.Švácha OndřejSvatoš Roman7-9-9-11 13-/
17.Rose RadekMinář Jiří-689-9-723-/
18.Šilhán JosefDušátko Jiří79-6-7-723-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Švácha Ondřej22Frýba Jiří04
Rose Radek22Svatoš Roman31
Šilhán Josef31Minář Jiří31
Bradáč Petr13Dušátko Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí
u stolu:
Rázek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí
u stolu:
Suchánek Zdeněk
Datum dle rozpisu23. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36520:569TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Drvota Miroslav
Ecler Michal
Merta Jakub
Bělohlávek Dominik
-311-9-8 13-/
2.Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
Kadleček Radomír
Lukeš Marek
9-4-6-10 13-/
3.Hájek TomášBělohlávek Dominik861  30/-
4.Ecler MichalMerta Jakub-10-6-9  03-/
5.Bělohlav KarelLukeš Marek1194  30/-
6.Drvota MiroslavKadleček Radomír17-76-9-523-/
7.Ecler MichalBělohlávek Dominik9-5-6-7 13-/
8.Bělohlav KarelMerta Jakub-7-7-10  03-/
9.Drvota MiroslavLukeš Marek9-8-79632/-
10.Hájek TomášKadleček Radomír-983-4-923-/
11.Bělohlav KarelBělohlávek Dominik-8-67-4 13-/
12.Drvota MiroslavMerta Jakub-49-4-8 13-/
13.Hájek TomášLukeš Marek5-8-64632/-
14.Ecler MichalKadleček Radomír-106-73332/-
15.Drvota MiroslavBělohlávek Dominik-3-4-7  03-/
16.Hájek TomášMerta Jakub         
17.Ecler MichalLukeš Marek         
18.Bělohlav KarelKadleček Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hájek Tomáš21Bělohlávek Dominik31
Ecler Michal12Merta Jakub30
Bělohlav Karel12Lukeš Marek03
Drvota Miroslav13Kadleček Radomír21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Švec Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíRozhodčí
u stolu:
Vraštil Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí
u stolu:
Kyncl František
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6379:204TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Mádlo Martin
Kuchta Pavel

WO    30/-
2.Jelínek Michal
Koubek René
Malík Tomáš
Jakubec Martin
493  30/-
3.Jelínek MichalMalík Tomáš734  30/-
4.Kuchta PavelJakubec Martin-5679 31/-
5.Mádlo MartinŠilar Petr-116-98732/-
6.Koubek RenéWO    30/-
7.Kuchta PavelMalík Tomáš6-78-8832/-
8.Mádlo MartinJakubec Martin5511  30/-
9.Koubek RenéŠilar Petr83-79 31/-
10.Jelínek MichalWO    30/-
11.Mádlo MartinMalík Tomáš48-73 31  
12.Koubek RenéJakubec Martin         
13.Jelínek MichalŠilar Petr         
14.Kuchta Pavel         
15.Koubek RenéMalík Tomáš         
16.Jelínek MichalJakubec Martin         
17.Kuchta PavelŠilar Petr         
18.Mádlo Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jelínek Michal10Malík Tomáš02
Kuchta Pavel20Jakubec Martin02
Mádlo Martin20Šilar Petr02
Koubek René10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec Králové CRozhodčí
u stolu:
Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí
u stolu:
Jirka Lukáš
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
19:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:30692:630TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Charvát Ondřej
Rohlík Jan ml.
Šumpík Viktor
Obrdlík Štěpán
-9-1199-923-/
2.Bezdíček Martin
Rubeš Michal
Foff Miroslav st.
Pozník David
54-8-11-523-/
3.Bezdíček MartinPozník David8-956 31/-
4.Rohlík Jan ml.Foff Miroslav st.1226  30/-
5.Rubeš MichalŠumpík Viktor10-1089 31/-
6.Charvát OndřejObrdlík Štěpán-8-7-6  03-/
7.Rohlík Jan ml.Pozník David656  30/-
8.Rubeš MichalFoff Miroslav st.6-8-7-10 13-/
9.Charvát OndřejŠumpík Viktor101-6-10-1023-/
10.Bezdíček MartinObrdlík Štěpán-45-4-12 13-/
11.Rubeš MichalPozník David85-6-9-423-/
12.Charvát OndřejFoff Miroslav st.-2-78-7 13-/
13.Bezdíček MartinŠumpík Viktor82-66 31/-
14.Rohlík Jan ml.Obrdlík Štěpán968  30/-
15.Charvát OndřejPozník David11-4115 31/-
16.Bezdíček MartinFoff Miroslav st.963  30/-
17.Rohlík Jan ml.Slavík Libor-13-4158632/-
18.Rubeš MichalObrdlík Štěpán577  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bezdíček Martin31Pozník David13
Rohlík Jan ml.40Foff Miroslav st.22
Rubeš Michal22Šumpík Viktor12
Charvát Ondřej13Obrdlík Štěpán22
   Slavík Libor01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí
u stolu:
Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí
u stolu:
Jirka Lukáš
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 16:30 Začátek
utkání
17:10Konec
utkání
20:20Rozhodčí
u stolu:
Stehlík Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36624:629TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Martin
Rubeš Michal
Jelínek Michal
Koubek René
9115  30/-
2.Charvát Ondřej
Rohlík Jan ml.
Kuchta Pavel
Mádlo Martin
1098  30/-
3.Charvát OndřejMádlo Martin6-9-710-723-/
4.Rohlík Jan ml.Koubek René-9-7-11  03-/
5.Rubeš MichalJelínek Michal-16-9-4  03-/
6.Bezdíček MartinKuchta Pavel5-6-91-923-/
7.Rohlík Jan ml.Mádlo Martin7-611-9-723-/
8.Rubeš MichalKoubek René-10-118-9 13-/
9.Bezdíček MartinJelínek Michal9-9-78432/-
10.Charvát OndřejKuchta Pavel29-913 31/-
11.Rubeš MichalMádlo Martin-10-76-9 13-/
12.Bezdíček MartinKoubek René-91186 31/-
13.Charvát OndřejJelínek Michal10-10-29-1023-/
14.Rohlík Jan ml.Kuchta Pavel9-9-98432/-
15.Bezdíček MartinMádlo Martin-11-9-5  03-/
16.Charvát OndřejKoubek René-7-7-9  03-/
17.Rohlík Jan ml.Jelínek Michal         
18.Rubeš MichalKuchta Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Charvát Ondřej13Mádlo Martin40
Rohlík Jan ml.12Koubek René31
Rubeš Michal03Jelínek Michal21
Bezdíček Martin22Kuchta Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíRozhodčí
u stolu:
Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí
u stolu:
Zahálka Pavel
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
13:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:18492:422DTJ - Slavia Hradec Králové C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pozník David
Málek Daniel
Brůna Petr
Malík Tomáš
9118  30/-
2.Slavík Libor
Foff Miroslav st.
Dufek Lukáš
Kubrt Martin
2-58-9832/-
3.Foff Miroslav st.Kubrt Martin-9-6-10  03-/
4.Pozník DavidBrůna Petr5-10-2-10 13-/
5.Málek DanielDufek Lukáš-98511 31/-
6.Obrdlík ŠtěpánMalík Tomáš48-113 31/-
7.Pozník DavidKubrt Martin-87-8101132/-
8.Málek DanielBrůna Petr5710  30/-
9.Obrdlík ŠtěpánDufek Lukáš598  30/-
10.Foff Miroslav st.Malík Tomáš1445  30/-
11.Málek DanielKubrt Martin-5-6-7  03-/
12.Obrdlík ŠtěpánBrůna Petr-6-9-8  03-/
13.Foff Miroslav st.Dufek Lukáš749  30/-
14.Pozník DavidMalík Tomáš428  30/-
15.Obrdlík ŠtěpánKubrt Martin-5    01  
16.Foff Miroslav st.Brůna Petr         
17.Pozník DavidDufek Lukáš         
18.Málek DanielMalík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Foff Miroslav st.21Kubrt Martin21
Pozník David21Brůna Petr21
Málek Daniel21Dufek Lukáš03
Obrdlík Štěpán21Malík Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Herout Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceRozhodčí
u stolu:
Světlík Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí
u stolu:
Vrzáček Josef
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15501:370SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
Drvota Miroslav
Bělohlav Karel
79-2-11732/-
2.Herout František
Škopek Pavel

WO    30/-
3.Herout FrantišekBělohlav Karel107-79 31/-
4.Loudín PetrDrvota Miroslav11-176-9-823-/
5.Škopek PavelEcler Michal11-9118 31/-
6.Nevřela DanielWO    30/-
7.Loudín PetrBělohlav Karel-5-5-11  03-/
8.Škopek PavelDrvota Miroslav-75107 31/-
9.Nevřela DanielEcler Michal10-6910 31/-
10.Herout FrantišekWO    30/-
11.Škopek PavelBělohlav Karel5-6-512-623-/
12.Nevřela DanielDrvota Miroslav741  30/-
13.Herout FrantišekEcler Michal485  30/-
14.Loudín Petr         
15.Nevřela DanielBělohlav Karel         
16.Herout FrantišekDrvota Miroslav         
17.Loudín PetrEcler Michal         
18.Škopek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Herout František20Bělohlav Karel21
Loudín Petr02Drvota Miroslav12
Škopek Pavel21Ecler Michal03
Nevřela Daniel20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Jareš Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí
u stolu:
Čamr František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí
u stolu:
Pilner Jaroslav
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:08Rozhodčí
u stolu:
Hořejší Radim
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33685:666ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav
Jindra Josef
Lukeš Marek
Kadleček Radomír
-116-86-1023-/
2.Čamr František
Dolejší Stanislav
Merta Jakub
Bělohlávek Dominik
10-13-75-323-/
3.Pilner JaroslavMerta Jakub-5-811-5 13-/
4.Dolejší StanislavBělohlávek Dominik-7-5-3  03-/
5.Trajhan MiroslavKadleček Radomír6-8-65832/-
6.Čamr FrantišekLukeš Marek849  30/-
7.Dolejší StanislavMerta Jakub-8-8-6  03-/
8.Trajhan MiroslavBělohlávek Dominik6-99-8-823-/
9.Čamr FrantišekKadleček Radomír757  30/-
10.Pilner JaroslavLukeš Marek59-106 31/-
11.Trajhan MiroslavMerta Jakub-6-5-6  03-/
12.Čamr FrantišekBělohlávek Dominik-5128-12-823-/
13.Pilner JaroslavKadleček Radomír-8-7771032/-
14.Dolejší StanislavLukeš Marek954  30/-
15.Čamr FrantišekMerta Jakub-91069 31/-
16.Pilner JaroslavBělohlávek Dominik4-488 31/-
17.Dolejší StanislavKadleček Radomír-10145-7932/-
18.Trajhan MiroslavLukeš Marek969  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pilner Jaroslav31Merta Jakub31
Dolejší Stanislav22Bělohlávek Dominik31
Trajhan Miroslav22Kadleček Radomír04
Čamr František31Lukeš Marek04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Bouček Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí
u stolu:
Kačer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí
u stolu:
Hrunka Jakub
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:21576:511TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Brát Karel ml.
Koubek Vojtěch
Švácha Ondřej
Šír Milan
57-11-4832/-
2.Brož Petr
Mokrejš Jan
Rose Radek
Šilhán Josef
9-10-11-7 13-/
3.Koubek VojtěchŠvácha Ondřej6-496 31/-
4.Brož PetrŠilhán Josef-867-6-1023-/
5.Mokrejš JanŠír Milan729  30/-
6.Brát Karel ml.Rose Radek99-5-5-1123-/
7.Brož PetrŠvácha Ondřej7-9-7-8 13-/
8.Mokrejš JanŠilhán Josef5105  30/-
9.Brát Karel ml.Šír Milan896  30/-
10.Koubek VojtěchRose Radek7-1068 31/-
11.Mokrejš JanŠvácha Ondřej-61038 31/-
12.Brát Karel ml.Šilhán Josef776  30/-
13.Koubek VojtěchŠír Milan788  30/-
14.Brož PetrRose Radek-8-129-9 13-/
15.Brát Karel ml.Švácha Ondřej8-689 31/-
16.Jakubský FilipŠilhán Josef         
17.Brož PetrŠír Milan         
18.Mokrejš JanRose Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koubek Vojtěch30Švácha Ondřej13
Brož Petr03Šilhán Josef12
Mokrejš Jan30Šír Milan03
Brát Karel ml.31Rose Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Fejfar Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí
u stolu:
Herber Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 50791 Stará Paka, tělocvična ZŠ Stará PakaRozhodčí
u stolu:
Krtička Luboš
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:36668:666TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kohout Pavel
Dlabola Petr
Svatoš Roman
Minář Jiří
-56-8-8 13-/
2.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
Pokorný Marcel
Smejkal Tomáš
5-11-98432/-
3.Šajner LubomírSmejkal Tomáš-4-310-7 13-/
4.Kohout PavelPokorný Marcel-5-53-9 13-/
5.Vajgl PavelSvatoš Roman99-4-10732/-
6.Dlabola PetrMinář Jiří8-68-10932/-
7.Kohout PavelSmejkal Tomáš-69-5-14 13-/
8.Vajgl PavelPokorný Marcel643  30/-
9.Dlabola PetrSvatoš Roman-11-6-8  03-/
10.Šajner LubomírMinář Jiří4-7810 31/-
11.Vajgl PavelSmejkal Tomáš5-88-5732/-
12.Dlabola PetrPokorný Marcel11-867 31/-
13.Šajner LubomírSvatoš Roman-8-8-8  03-/
14.Kohout PavelMinář Jiří6911  30/-
15.Dlabola PetrSmejkal Tomáš-8-8-4  03-/
16.Šajner LubomírPokorný Marcel-9107-7-923-/
17.Kohout PavelSvatoš Roman479  30/-
18.Vajgl PavelMinář Jiří-894-6932/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šajner Lubomír13Smejkal Tomáš31
Kohout Pavel22Pokorný Marcel22
Vajgl Pavel40Svatoš Roman22
Dlabola Petr22Minář Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíRozhodčí
u stolu:
Foltýn Lukáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy 504, Chrudim, u hokejbalového hřištěRozhodčí
u stolu:
Šula Petr
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:16528:356TJ Sokol Chrudim

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Rubeš Michal
Bezdíček Martin
Kubrt Martin
Brůna Petr
-9364 31/-
2.Charvát Ondřej
Rohlík Jan ml.

WO    30/-
3.Rubeš MichalKubrt Martin118-68 31/-
4.Charvát OndřejBrůna Petr-74410 31/-
5.Rohlík Jan ml.Malík Tomáš9128  30/-
6.Bezdíček MartinWO    30/-
7.Charvát OndřejKubrt Martin-8-836432/-
8.Rohlík Jan ml.Brůna Petr-10-784-723-/
9.Bezdíček MartinMalík Tomáš8-1054 31/-
10.Rubeš MichalWO    30/-
11.Rohlík Jan ml.Kubrt Martin-659-9-623-/
12.Bezdíček MartinBrůna Petr-7-857-923-/
13.Rubeš MichalMalík Tomáš99-95 31/-
14.Charvát Ondřej         
15.Bezdíček MartinKubrt Martin         
16.Rubeš MichalBrůna Petr         
17.Charvát OndřejMalík Tomáš         
18.Rohlík Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rubeš Michal20Kubrt Martin12
Charvát Ondřej20Brůna Petr21
Rohlík Jan ml.12Malík Tomáš03
Bezdíček Martin11   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec Králové CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí
u stolu:
Pauliš František
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Labe 427/1, 50002 Hradec Králové, příjezd od Pardubic po Rašínově třídě - tělocvična vpravo v areálu DTJ a Tenis centra HKRozhodčí
u stolu:
Foff Lukáš
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:32459:505TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pozník David
Málek Daniel
Koubek René
Jelínek Michal
-8-10810-623-/
2.Slavík Libor
Šumpík Viktor
Mádlo Martin
Kuchta Pavel
-5-86-7 13-/
3.Slavík LiborMádlo Martin11-126-7-623-/
4.Šumpík ViktorKuchta Pavel-6-3-9  03-/
5.Málek DanielKoubek René3-8-8-7 13-/
6.Pozník DavidJelínek Michal-3-7-5  03-/
7.Šumpík ViktorMádlo Martin-5-6-7  03-/
8.Málek DanielKuchta Pavel7129  30/-
9.Pozník DavidKoubek René1085  30/-
10.Slavík LiborJelínek Michal-9-108-6 13-/
11.Málek DanielMádlo Martin-84-10-9 13-/
12.Pozník DavidKuchta Pavel-7696 31/-
13.Slavík LiborKoubek René56-98 31/-
14.Šumpík ViktorJelínek Michal-9-6-6  03-/
15.Pozník DavidMádlo Martin5-9   11  
16.Slavík LiborKuchta Pavel         
17.Šumpík ViktorKoubek René         
18.Málek DanielJelínek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slavík Libor12Mádlo Martin30
Šumpík Viktor03Kuchta Pavel12
Málek Daniel12Koubek René12
Pozník David21Jelínek Michal30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Němec Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí
u stolu:
Herout Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí
u stolu:
Světlík Milan st.
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí
u stolu:
Kamarýt Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12460:375SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
Kadleček Radomír
Lukeš Marek
9-7119 31/-
2.Herout František
Škopek Pavel
Merta Jakub
Stránský Matěj
-81168 31/-
3.Herout FrantišekMerta Jakub-511-43932/-
4.Loudín PetrKadleček Radomír347  30/-
5.Nevřela DanielStránský Matěj-1187-6532/-
6.Škopek PavelLukeš Marek6-5104 31/-
7.Loudín PetrMerta Jakub-11105-7-423-/
8.Nevřela DanielKadleček Radomír949  30/-
9.Škopek PavelStránský Matěj12514  30/-
10.Herout FrantišekLukeš Marek1286  30/-
11.Nevřela DanielMerta Jakub-121-94632/-
12.Škopek PavelKadleček Radomír9-6-911 22  
13.Herout FrantišekStránský Matěj         
14.Loudín PetrLukeš Marek         
15.Škopek PavelMerta Jakub         
16.Herout FrantišekKadleček Radomír         
17.Loudín PetrStránský Matěj         
18.Nevřela DanielLukeš Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herout František20Merta Jakub12
Loudín Petr11Kadleček Radomír02
Nevřela Daniel30Stránský Matěj02
Škopek Pavel20Lukeš Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Jareš Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceRozhodčí
u stolu:
Pilner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí
u stolu:
Hořejší Radim
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí
u stolu:
Čamr František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:11431:329ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Trajhan Miroslav
Jindra Josef
Drvota Miroslav
Hanousek Ondřej
5119  30/-
2.Čamr František
Dolejší Stanislav
Bělohlav Karel
Ecler Michal
768  30/-
3.Záboj MatějBělohlav Karel-9-8-3  03-/
4.Dolejší StanislavDrvota Miroslav378  30/-
5.Trajhan MiroslavHanousek Ondřej-61278 31/-
6.Čamr FrantišekEcler Michal8-1136 31/-
7.Dolejší StanislavBělohlav Karel8-764 31/-
8.Trajhan MiroslavDrvota Miroslav4-929 31/-
9.Čamr FrantišekHanousek Ondřej937  30/-
10.Záboj MatějEcler Michal8-12212 31/-
11.Trajhan MiroslavBělohlav Karel-10-10-8  03-/
12.Čamr FrantišekDrvota Miroslav478  30/-
13.Záboj MatějHanousek Ondřej         
14.Dolejší StanislavEcler Michal         
15.Čamr FrantišekBělohlav Karel         
16.Záboj MatějDrvota Miroslav         
17.Dolejší StanislavHanousek Ondřej         
18.Trajhan MiroslavEcler Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Záboj Matěj11Bělohlav Karel21
Dolejší Stanislav20Drvota Miroslav03
Trajhan Miroslav21Hanousek Ondřej02
Čamr František30Ecler Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Šlechta Roman
HOSTUJÍCÍ:Loko Depo LiberecRozhodčí
u stolu:
Hrunka Jakub
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí
u stolu:
Koubek Vojtěch
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20543:494TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Mokrejš Jan
Hrunka Jakub
Smejkal Tomáš
Pokorný Marcel
9-1368 31/-
2.Brož Petr
Koubek Vojtěch
Minář Jiří
Batthyány Tibor
6-87-5-123-/
3.Koubek VojtěchSmejkal Tomáš669  30/-
4.Brož PetrPokorný Marcel-8-10-17  03-/
5.Hrunka JakubBatthyány Tibor-58-8-6 13-/
6.Mokrejš JanMinář Jiří577  30/-
7.Brož PetrSmejkal Tomáš9-94-13-423-/
8.Hrunka JakubPokorný Marcel4104  30/-
9.Mokrejš JanBatthyány Tibor-96109 31/-
10.Koubek VojtěchMinář Jiří58-47 31/-
11.Hrunka JakubSmejkal Tomáš99-6-5832/-
12.Mokrejš JanPokorný Marcel1167  30/-
13.Koubek VojtěchBatthyány Tibor9-8-77732/-
14.Brož PetrMinář Jiří9-896 31/-
15.Mokrejš JanSmejkal Tomáš         
16.Koubek VojtěchPokorný Marcel         
17.Brož PetrBatthyány Tibor         
18.Hrunka JakubMinář Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koubek Vojtěch30Smejkal Tomáš12
Brož Petr12Pokorný Marcel12
Hrunka Jakub21Batthyány Tibor12
Mokrejš Jan30Minář Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Fejfar Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouRozhodčí
u stolu:
Krtička Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 50791 Stará Paka, tělocvična ZŠ Stará PakaRozhodčí
u stolu:
Herber Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14486:403TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kohout Pavel
Dlabola Petr
Švácha Ondřej
Šír Milan
925  30/-
2.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
Bradáč Petr
Rose Radek
89-58 31/-
3.Šajner LubomírBradáč Petr-87-5-12 13-/
4.Kohout PavelRose Radek-5-159-8 13-/
5.Vajgl PavelŠilhán Josef2-1-10-13 13-/
6.Dlabola PetrŠvácha Ondřej104-74 31/-
7.Kohout PavelBradáč Petr11114  30/-
8.Vajgl PavelRose Radek-7788 31/-
9.Dlabola PetrŠilhán Josef866  30/-
10.Šajner LubomírŠvácha Ondřej-92107 31/-
11.Vajgl PavelBradáč Petr86-89 31/-
12.Dlabola PetrRose Radek793  30/-
13.Šajner LubomírŠilhán Josef61210  30/-
14.Kohout PavelŠvácha Ondřej         
15.Dlabola PetrBradáč Petr         
16.Šajner LubomírRose Radek         
17.Kohout PavelŠilhán Josef         
18.Vajgl PavelŠvácha Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šajner Lubomír21Bradáč Petr12
Kohout Pavel11Rose Radek12
Vajgl Pavel21Šilhán Josef12
Dlabola Petr30Švácha Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí
u stolu:
Bradáč Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí
u stolu:
Švácha Ondřej
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:07Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:23569:539TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šilhán Josef
Rose Radek
Bezdíček Martin
Rubeš Michal
910-8-3-823-/
2.Bradáč Petr
Šír Milan
Rohlík Jan ml.
Charvát Ondřej
-6999 31/-
3.Šilhán JosefBezdíček Martin5-7-28632/-
4.Rose RadekRohlík Jan ml.-78-96732/-
5.Šír MilanRubeš Michal-7992 31/-
6.Bradáč PetrCharvát Ondřej7-88-9-323-/
7.Rose RadekBezdíček Martin-11-7-6  03-/
8.Šír MilanRohlík Jan ml.-51163 31/-
9.Bradáč PetrRubeš Michal-810129 31/-
10.Šilhán JosefCharvát Ondřej1177  30/-
11.Šír MilanBezdíček Martin99-7-9-523-/
12.Bradáč PetrRohlík Jan ml.588  30/-
13.Šilhán JosefRubeš Michal7-847 31/-
14.Rose RadekCharvát Ondřej11-44-111332/-
15.Bradáč PetrBezdíček Martin-6-8-9  03  
16.Šilhán JosefRohlík Jan ml.         
17.Rose RadekRubeš Michal         
18.Šír MilanCharvát Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šilhán Josef30Bezdíček Martin21
Rose Radek21Rohlík Jan ml.03
Šír Milan21Rubeš Michal03
Bradáč Petr21Charvát Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec Králové CRozhodčí
u stolu:
Minář Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vcho naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí
u stolu:
Anton Petr
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:54Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:20554:492Loko Depo Liberec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pokorný Marcel
Smejkal Tomáš
Málek Daniel
Pozník David
699  30/-
2.Minář Jiří
Svatoš Roman
Slavík Libor
Obrdlík Štěpán
7-7-9-2 13-/
3.Pokorný MarcelObrdlík Štěpán779  30/-
4.Svatoš RomanPozník David4-8-104-223-/
5.Minář JiříMálek Daniel-69118 31/-
6.Smejkal TomášSlavík Libor-10-898832/-
7.Svatoš RomanObrdlík Štěpán648  30/-
8.Minář JiříPozník David8107  30/-
9.Smejkal TomášMálek Daniel24-108 31/-
10.Pokorný MarcelSlavík Libor-778-7-623-/
11.Minář JiříObrdlík Štěpán779  30/-
12.Smejkal TomášPozník David11310  30/-
13.Pokorný MarcelMálek Daniel83-7-5-323-/
14.Svatoš RomanSlavík Libor-8-6-8  03-/
15.Smejkal TomášObrdlík Štěpán7-10511 31/-
16.Pokorný MarcelPozník David         
17.Svatoš RomanMálek Daniel         
18.Minář JiříSlavík Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pokorný Marcel12Obrdlík Štěpán04
Svatoš Roman12Pozník David12
Minář Jiří30Málek Daniel12
Smejkal Tomáš40Slavík Libor21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CRozhodčí
u stolu:
Rázek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí
u stolu:
Košťál Jiří
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32375:488TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Drvota Miroslav
Bělohlav Karel
Koubek Vojtěch
Hušek Adam
8109  30/-
2.Ecler Michal
Kolář Michal
Mokrejš Jan
Hrunka Jakub
-2-4-7  03-/
3.Kolář MichalKoubek Vojtěch-7-75-4 13-/
4.Bělohlav KarelMokrejš Jan8-2-6-5 13-/
5.Ecler MichalHrunka Jakub10-78-6-923-/
6.Drvota MiroslavHušek Adam-118-711-423-/
7.Bělohlav KarelKoubek Vojtěch98-8-7-623-/
8.Ecler MichalMokrejš Jan-10-6-8  03-/
9.Drvota MiroslavHrunka Jakub911-7-8932/-
10.Kolář MichalHušek Adam-7-4-7  03-/
11.Ecler MichalKoubek Vojtěch-79-7-3 13-/
12.Drvota MiroslavMokrejš Jan-7-10-4  03-/
13.Kolář MichalHrunka Jakub         
14.Bělohlav KarelHušek Adam         
15.Drvota MiroslavKoubek Vojtěch         
16.Kolář MichalMokrejš Jan         
17.Bělohlav KarelHrunka Jakub         
18.Ecler MichalHušek Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kolář Michal02Koubek Vojtěch30
Bělohlav Karel02Mokrejš Jan30
Ecler Michal03Hrunka Jakub11
Drvota Miroslav12Hušek Adam20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceVrchní
rozhodčí:
Švec Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí
u stolu:
Zajíček Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí
u stolu:
Voženílková Alena
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1023:37497:581TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Merta Jakub
Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
83-5-7732/-
2.Kadleček Radomír
Kudýn Vladimír
Kohout Pavel
Dlabola Petr
-8-69-9 13-/
3.Pytlík JiříDlabola Petr4-3-8-7 13-/
4.Kadleček RadomírVajgl Pavel-9-8-12  03-/
5.Kudýn VladimírKohout Pavel-4-5-7  03-/
6.Merta JakubŠajner Lubomír556  30/-
7.Kadleček RadomírDlabola Petr-10-5-9  03-/
8.Kudýn VladimírVajgl Pavel-10-58-4 13-/
9.Merta JakubKohout Pavel7-7116 31/-
10.Pytlík JiříŠajner Lubomír-9-11-7  03-/
11.Kudýn VladimírDlabola Petr-6-6771032/-
12.Merta JakubVajgl Pavel-9916-1532/-
13.Pytlík JiříKohout Pavel-855-9-123-/
14.Kadleček RadomírŠajner Lubomír-2-9-8  03-/
15.Merta JakubDlabola Petr699  30/-
16.Pytlík JiříVajgl PavelWO    03-/
17.Kadleček RadomírKohout Pavel         
18.Kudýn VladimírŠajner Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pytlík Jiří03Dlabola Petr22
Kadleček Radomír03Vajgl Pavel21
Kudýn Vladimír12Kohout Pavel21
Merta Jakub40Šajner Lubomír21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí
u stolu:
Švec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí
u stolu:
Vraštil Lukáš
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:30 Začátek
utkání
15:30Konec
utkání
18:00Rozhodčí
u stolu:
Koubek René
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:930:30558:552nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Koubek René
Vraštil Lukáš
Herout František
Škopek Pavel
-8-11-6  03-/
2.Kuchta Pavel
Mádlo Martin
Nevřela Daniel
Slavík Radek
810-98 31/-
3.Koubek RenéNevřela Daniel-10-12-7  03-/
4.Vraštil LukášHerout František-69-7-8 13-/
5.Kuchta PavelŠkopek Pavel6-7911 31/-
6.Mádlo MartinSlavík Radek-1151010 31/-
7.Vraštil LukášNevřela Daniel-9-2-9  03-/
8.Kuchta PavelHerout František-9-5-10  03-/
9.Mádlo MartinŠkopek Pavel598  30/-
10.Koubek RenéSlavík Radek384  30/-
11.Kuchta PavelNevřela Daniel875  30/-
12.Mádlo MartinHerout František5710  30/-
13.Koubek RenéŠkopek Pavel-10-5-5  03-/
14.Vraštil LukášSlavík Radek5-4-6-4 13-/
15.Mádlo MartinNevřela Daniel438  30/-
16.Koubek RenéHerout František5-6-4-7 13-/
17.Vraštil Lukᚊkopek Pavel-14-4-7  03-/
18.Kuchta PavelSlavík Radek665  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koubek René13Nevřela Daniel22
Vraštil Lukáš04Herout František31
Kuchta Pavel31Škopek Pavel22
Mádlo Martin40Slavík Radek13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Malík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí
u stolu:
Baše Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí
u stolu:
Provazník Josef
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:52Rozhodčí
u stolu:
Malík Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:36503:566ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jakubec Martin
Balous Milan
Záboj Matěj
Pilner Jaroslav
5-69-10-1023-/
2.Kubrt Martin
Brůna Petr
Trajhan Miroslav
Jindra Josef
-56-781432/-
3.Brůna PetrTrajhan Miroslav-10-48-9 13-/
4.Balous MilanPilner Jaroslav9-3-3-9 13-/
5.Jakubec MartinJindra Josef-6889 31/-
6.Kubrt MartinZáboj Matěj69-96 31/-
7.Balous MilanTrajhan Miroslav11-7-6-7 13-/
8.Jakubec MartinPilner Jaroslav-7-7-6  03-/
9.Kubrt MartinJindra Josef-12863 31/-
10.Brůna PetrZáboj Matěj-9-6-8  03-/
11.Jakubec MartinTrajhan Miroslav-8-6-6  03-/
12.Kubrt MartinPilner Jaroslav75-96 31/-
13.Brůna PetrJindra Josef-10-12-6  03-/
14.Balous MilanZáboj Matěj-10-9-4  03-/
15.Kubrt MartinTrajhan Miroslav-78-3-9 13-/
16.Brůna PetrPilner Jaroslav-49   11  
17.Balous MilanJindra Josef         
18.Jakubec MartinZáboj Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůna Petr03Trajhan Miroslav40
Balous Milan03Pilner Jaroslav21
Jakubec Martin12Jindra Josef12
Kubrt Martin31Záboj Matěj21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Sudek Petr
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec Králové CRozhodčí
u stolu:
Švácha Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí
u stolu:
Bradáč Petr
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35696:665TJ Bižuterie Jablonec nad Nisou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Švácha Ondřej
Šír Milan
Pozník David
Málek Daniel
8-1187 31/-
2.Rose Radek
Bradáč Petr
Slavík Libor
Obrdlík Štěpán
64-134 31/-
3.Šír MilanSlavík Libor-4-79-6 13-/
4.Šilhán JosefPozník David-8-6118-623-/
5.Rose RadekMálek Daniel487  30/-
6.Švácha OndřejObrdlík Štěpán5-795 31/-
7.Šilhán JosefSlavík Libor-57-66-923-/
8.Rose RadekPozník David-6-5-9  03-/
9.Švácha OndřejMálek Daniel-8-12-5  03-/
10.Šír MilanObrdlík Štěpán-5-6-11  03-/
11.Rose RadekSlavík Libor62-12-10832/-
12.Švácha OndřejPozník David910-7-41032/-
13.Bradáč PetrMálek Daniel395  30/-
14.Šilhán JosefObrdlík Štěpán6-738 31/-
15.Švácha OndřejSlavík Libor-79-6-9 13-/
16.Bradáč PetrPozník David10-785 31/-
17.Šilhán JosefMálek Daniel37-5-7-823-/
18.Rose RadekObrdlík Štěpán-14-1528732/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šír Milan02Slavík Libor31
Šilhán Josef13Pozník David22
Rose Radek31Málek Daniel22
Švácha Ondřej22Obrdlík Štěpán13
Bradáč Petr20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Loko Depo LiberecVrchní
rozhodčí:
Zahradník Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí
u stolu:
Minář Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Máchova159/56, Home Credit Arena Liberec, vcho naproti hlavnímu vchodu do hokejové haly, 1. podzemní podlažíRozhodčí
u stolu:
Anton Petr
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:49Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38713:679nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Minář Jiří
Svatoš Roman
Bezdíček Martin
Rubeš Michal
-9855 31/-
2.Pokorný Marcel
Smejkal Tomáš
Charvát Ondřej
Rohlík Jan ml.
847  30/-
3.Pokorný MarcelBezdíček Martin-9-8-9  03-/
4.Minář JiříRubeš Michal7-9-109-723-/
5.Svatoš RomanRohlík Jan ml.-6-566732/-
6.Smejkal TomášCharvát Ondřej-887-6-1323-/
7.Minář JiříBezdíček Martin-48-6-7 13-/
8.Svatoš RomanRubeš Michal9-910-61032/-
9.Smejkal TomášRohlík Jan ml.857  30/-
10.Pokorný MarcelCharvát Ondřej7-10-98-823-/
11.Svatoš RomanBezdíček Martin-9-5-13  03-/
12.Smejkal TomášRubeš Michal-99-52732/-
13.Pokorný MarcelRohlík Jan ml.-9-6-11  03-/
14.Minář JiříCharvát Ondřej-8348 31/-
15.Smejkal TomášBezdíček Martin-45-811032/-
16.Pokorný MarcelRubeš Michal-7-74-8 13-/
17.Minář JiříRohlík Jan ml.-12-5811-723-/
18.Svatoš RomanCharvát Ondřej9-1014 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pokorný Marcel04Bezdíček Martin31
Minář Jiří13Rubeš Michal22
Svatoš Roman31Rohlík Jan ml.22
Smejkal Tomáš31Charvát Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaRozhodčí
u stolu:
Rázek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí
u stolu:
Košťál Jiří
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:33448:531TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Drvota Miroslav
Hanousek Ondřej
Šajner Lubomír
Vajgl Pavel
6-6-7-8 13-/
2.Hájek Tomáš
Bělohlav Karel
Kohout Pavel
Dlabola Petr
7-9-38-523-/
3.Hanousek OndřejDlabola Petr9-10-8-5 13-/
4.Hájek TomášVajgl Pavel-5-46-4 13-/
5.Bělohlav KarelKohout Pavel-83-13-11 13-/
6.Drvota MiroslavŠajner Lubomír12-7-94-323-/
7.Hájek TomášDlabola Petr-5-8-11  03-/
8.Bělohlav KarelVajgl Pavel93-910 31/-
9.Drvota MiroslavKohout Pavel-3999 31/-
10.Hanousek OndřejŠajner Lubomír-8668 31/-
11.Bělohlav KarelDlabola Petr-168-3-5 13-/
12.Drvota MiroslavVajgl Pavel10-6-59-323-/
13.Hanousek OndřejKohout Pavel-3-10-3  03-/
14.Hájek Tomᚊajner Lubomír         
15.Drvota MiroslavDlabola Petr         
16.Hanousek OndřejVajgl Pavel         
17.Hájek TomášKohout Pavel         
18.Bělohlav KarelŠajner Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hanousek Ondřej12Dlabola Petr30
Hájek Tomáš02Vajgl Pavel21
Bělohlav Karel12Kohout Pavel21
Drvota Miroslav12Šajner Lubomír11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Tomanec Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla PardubiceRozhodčí
u stolu:
Brát Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí
u stolu:
Zajíček Martin
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:34503:560TJ Tesla Pardubice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hrunka Jakub
Mokrejš Jan
Merta Jakub
Bělohlávek Dominik
-8113-4-823-/
2.Koubek Vojtěch
Kačer Radek
Lukeš Marek
Kadleček Radomír
-7-10-6  03-/
3.Koubek VojtěchMerta Jakub-8-9-17  03-/
4.Hrunka JakubBělohlávek Dominik-4-45-8 13-/
5.Hušek AdamKadleček Radomír654  30/-
6.Mokrejš JanLukeš Marek7107  30/-
7.Hrunka JakubMerta Jakub9-2-9-6 13-/
8.Hušek AdamBělohlávek Dominik-813-5-6 13-/
9.Mokrejš JanKadleček Radomír-6767 31/-
10.Koubek VojtěchLukeš Marek-78-68732/-
11.Hušek AdamMerta Jakub-7-3-5  03-/
12.Mokrejš JanBělohlávek Dominik118-12-6-623-/
13.Koubek VojtěchKadleček Radomír-8-6-9  03-/
14.Hrunka JakubLukeš Marek4-978 31/-
15.Mokrejš JanMerta Jakub7-56-4-223-/
16.Koubek VojtěchBělohlávek Dominik         
17.Hrunka JakubKadleček Radomír         
18.Hušek AdamLukeš Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Koubek Vojtěch12Merta Jakub40
Hrunka Jakub12Bělohlávek Dominik30
Hušek Adam12Kadleček Radomír12
Mokrejš Jan22Lukeš Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceVrchní
rozhodčí:
Košťál Jiří
HOSTUJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BRozhodčí
u stolu:
Švec Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí
u stolu:
Koubek René
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:30Rozhodčí
u stolu:
Vraštil Lukáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:31625:591TJ Jiskra Holice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jelínek Michal
Koubek René
Záboj Matěj
Pilner Jaroslav
-45-95-223-/
2.Mádlo Martin
Kuchta Pavel
Trajhan Miroslav
Jindra Josef
5411  30/-
3.Koubek RenéZáboj Matěj-88-7-7 13-/
4.Jelínek MichalTrajhan Miroslav8812  30/-
5.Kuchta PavelJindra Josef-9-9311632/-
6.Mádlo MartinPilner Jaroslav55-129 31/-
7.Jelínek MichalZáboj Matěj94-914 31/-
8.Kuchta PavelTrajhan Miroslav-3-7-10  03-/
9.Mádlo MartinJindra Josef59-104 31/-
10.Koubek RenéPilner Jaroslav-8-6-12  03-/
11.Kuchta PavelZáboj Matěj10-864 31/-
12.Mádlo MartinTrajhan Miroslav-12-6-7  03-/
13.Koubek RenéJindra Josef-7-9-8  03-/
14.Jelínek MichalPilner Jaroslav-54611 31/-
15.Mádlo MartinZáboj Matěj-146-95632/-
16.Koubek RenéTrajhan Miroslav-8-5-10  03-/
17.Jelínek MichalJindra Josef810-67 31/-
18.Kuchta PavelPilner Jaroslav108-02 31  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koubek René04Záboj Matěj13
Jelínek Michal40Trajhan Miroslav31
Kuchta Pavel21Jindra Josef13
Mádlo Martin31Pilner Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Malík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINERozhodčí
u stolu:
Baše Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí
u stolu:
Provazník Josef
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:13Rozhodčí
u stolu:
Malík Karel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38617:667SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Ježek Robert
Brůna Petr
Herout František
Škopek Pavel
95-6-7-623-/
2.Kubrt Martin
Malík Lukáš
Nevřela Daniel
Slavík Radek
810-85 31/-
3.Brůna PetrNevřela Daniel9-39-9-923-/
4.Ježek RobertHerout František-4-3-5  03-/
5.Malík Lukᚊkopek Pavel-88-8101032/-
6.Kubrt MartinSlavík Radek1055  30/-
7.Ježek RobertNevřela Daniel-5-6-3  03-/
8.Malík LukášHerout František-5-7-9  03-/
9.Kubrt MartinŠkopek Pavel4612  30/-
10.Brůna PetrSlavík Radek99-76 31/-
11.Malík LukášNevřela Daniel98-118 31/-
12.Kubrt MartinHerout František-8-8-8  03-/
13.Brůna PetrŠkopek Pavel-10-9-3  03-/
14.Ježek RobertSlavík Radek-5-8-7  03-/
15.Kubrt MartinNevřela Daniel7-2-105932/-
16.Brůna PetrHerout František-8766 31/-
17.Ježek RobertŠkopek Pavel20-6-73-723-/
18.Malík LukášSlavík Radek-9-78-7 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brůna Petr22Nevřela Daniel22
Ježek Robert04Herout František31
Malík Lukáš22Škopek Pavel22
Kubrt Martin31Slavík Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINEVrchní
rozhodčí:
Němec Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ChrudimRozhodčí
u stolu:
Vrzáček Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
5. května 510, Zruč nad Sázavou, Víceúčelový sál Spolkového domuRozhodčí
u stolu:
Světlík Milan
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:22542:496SKC Zruč nad Sázavou TENNISLINE

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nevřela Daniel
Loudín Petr
Rubeš Michal
Bezdíček Martin
12-5102 31/-
2.Herout František
Škopek Pavel
Charvát Ondřej
Rohlík Jan ml.
1195  30/-
3.Herout FrantišekCharvát Ondřej866  30/-
4.Loudín PetrRohlík Jan ml.-88-9-9 13-/
5.Nevřela DanielBezdíček Martin-76510 31/-
6.Škopek PavelRubeš Michal8-38-41032/-
7.Loudín PetrCharvát Ondřej9-54-9332/-
8.Nevřela DanielRohlík Jan ml.-89-44932/-
9.Škopek PavelBezdíček Martin-7-4-10  03-/
10.Herout FrantišekRubeš Michal1059  30/-
11.Nevřela DanielCharvát Ondřej-1077-6632/-
12.Škopek PavelRohlík Jan ml.4-6-88-123-/
13.Herout FrantišekBezdíček Martin-86-87-923-/
14.Loudín PetrRubeš Michal858  30/-
15.Škopek PavelCharvát Ondřej         
16.Herout FrantišekRohlík Jan ml.         
17.Loudín PetrBezdíček Martin         
18.Nevřela DanielRubeš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herout František21Charvát Ondřej03
Loudín Petr21Rohlík Jan ml.21
Nevřela Daniel30Bezdíček Martin21
Škopek Pavel12Rubeš Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST EUROMASTER Kolín BVrchní
rozhodčí:
Nutilová Vendula
HOSTUJÍCÍ:DTJ - Slavia Hradec Králové CRozhodčí
u stolu:
Pilner Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heverova 191, u kina, tělocvična SPŠ strojní v KolíněRozhodčí
u stolu:
Hořejší Radim
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:25Rozhodčí
u stolu:
Čamr František
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27608:571ST EUROMASTER Kolín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Záboj Matěj
Pilner Jaroslav
Slavík Libor
Šumpík Viktor
119-86 31/-
2.Trajhan Miroslav
Jindra Josef
Málek Daniel
Mrázek Jiří
-7-98-4 13-/
3.Pilner JaroslavSlavík Libor14-12-77732/-
4.Záboj MatějMálek Daniel-7-45-7 13-/
5.Jindra JosefŠumpík Viktor10-6-14-10 13-/
6.Trajhan MiroslavMrázek Jiří7711  30/-
7.Záboj MatějSlavík Libor-4-88-3 13-/
8.Jindra JosefMálek Daniel-9-7-8  03-/
9.Trajhan MiroslavŠumpík Viktor-547-9332/-
10.Pilner JaroslavMrázek Jiří8123  30/-
11.Jindra JosefSlavík Libor1010-101 31/-
12.Trajhan MiroslavMálek Daniel8119  30/-
13.Pilner JaroslavŠumpík Viktor-1013-97432/-
14.Čamr FrantišekMrázek Jiří-11-52-4 13-/
15.Trajhan MiroslavSlavík Libor585  30/-
16.Pilner JaroslavMálek Daniel58-58 31/-
17.Čamr FrantišekŠumpík Viktor6    10  
18.Jindra JosefMrázek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pilner Jaroslav40Slavík Libor13
Záboj Matěj02Málek Daniel22
Jindra Josef12Šumpík Viktor12
Trajhan Miroslav40Mrázek Jiří12
Čamr František01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol PP Hradec Králové 2 CVrchní
rozhodčí:
Šlapák Miloš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra HoliceRozhodčí
u stolu:
Kačer Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chelčického 201, 500 02 Hradec Králové, velký sál sokolovnyRozhodčí
u stolu:
Lebeda Michal
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:12469:401TJ Sokol PP Hradec Králové 2 C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Mokrejš Jan
Hrunka Jakub
Koubek René
Socha Zdeněk
699  30/-
2.Brát Karel ml.
Koubek Vojtěch
Mádlo Martin
Kuchta Pavel
-611-79-623-/
3.Koubek VojtěchKuchta Pavel9-35-8-623-/
4.Mokrejš JanMádlo Martin66-77 31/-
5.Hrunka JakubSocha Zdeněk10107  30/-
6.Brát Karel ml.Koubek René9106  30/-
7.Mokrejš JanKuchta Pavel7104  30/-
8.Hrunka JakubMádlo Martin-7-2-10  03-/
9.Brát Karel ml.Socha Zdeněk847  30/-
10.Koubek VojtěchKoubek René8-9813 31/-
11.Hrunka JakubKuchta Pavel4-978 31/-
12.Brát Karel ml.Mádlo Martin9128  30/-
13.Koubek VojtěchSocha Zdeněk2119  30/-
14.Mokrejš JanKoubek René         
15.Brát Karel ml.Kuchta Pavel         
16.Koubek VojtěchMádlo Martin         
17.Mokrejš JanSocha Zdeněk         
18.Hrunka JakubKoubek René         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Koubek Vojtěch21Kuchta Pavel12
Mokrejš Jan20Mádlo Martin12
Hrunka Jakub21Socha Zdeněk03
Brát Karel ml.30Koubek René02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Stará PakaVrchní
rozhodčí:
Pilař Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec nad OrlicíRozhodčí
u stolu:
Budina Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Revoluční 355, 507 91 Stará Paka, tělocvična ZŠRozhodčí
u stolu:
Lhota František
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3357:175TJ Sokol Stará Paka

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Šajner Lubomír
Vajgl Pavel

WO    30/-
2.Dlabola Petr
Kohout Pavel
Malík Tomáš
Jakubec Martin
684  30/-
3.Vajgl PavelDivíšek Dušan-9676 31/-
4.Kohout PavelJakubec Martin349  30/-
5.Šajner LubomírMalík Tomáš935  30/-
6.Dlabola PetrWO    30/-
7.Kohout PavelDivíšek Dušan7710  30/-
8.Šajner LubomírJakubec Martin-3-1054732/-
9.Dlabola PetrMalík Tomáš11119  30/-
10.Vajgl PavelWO    30/-
11.Šajner LubomírDivíšek Dušan         
12.Dlabola PetrJakubec Martin         
13.Vajgl PavelMalík Tomáš         
14.Kohout Pavel         
15.Dlabola PetrDivíšek Dušan         
16.Vajgl PavelJakubec Martin         
17.Kohout PavelMalík Tomáš         
18.Šajner Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Vajgl Pavel10Divíšek Dušan02
Kohout Pavel20Jakubec Martin02
Šajner Lubomír20Malík Tomáš02
Dlabola Petr10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina C Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Bižuterie Jablonec nad NisouVrchní
rozhodčí:
Molitoris Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva PardubiceRozhodčí
u stolu:
Bradáč Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Tenisu 214, 468 04, Jablonec nad Nisou, areál tenisových kurtů ČLTK Jablonec nad Nisou, Horní ProsečRozhodčí
u stolu:
Švácha Ondřej
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33639:622nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Rose Radek
Bradáč Petr
Drvota Miroslav
Ecler Michal
2810  30/-
2.Švácha Ondřej
Šír Milan
Bělohlav Karel
Hájek Tomáš
104-1-7-323-/
3.Rose RadekDrvota Miroslav46-69 31/-
4.Bradáč PetrBělohlav Karel-1286-2-723-/
5.Šír MilanHájek Tomáš-6-59-3 13-/
6.Švácha OndřejEcler Michal85-103 31/-
7.Bradáč PetrDrvota Miroslav-77310 31/-
8.Šír MilanBělohlav Karel9-68-9-1223-/
9.Švácha OndřejHájek Tomáš-56-9-7 13-/
10.Rose RadekEcler Michal798  30/-
11.Šír MilanDrvota Miroslav-6-7-8  03-/
12.Švácha OndřejBělohlav Karel9-6-4-5 13-/
13.Rose RadekHájek Tomáš-910-4-9 13-/
14.Bradáč PetrEcler Michal677  30/-
15.Švácha OndřejDrvota Miroslav75-9-10932/-
16.Rose RadekBělohlav Karel-8674 31/-
17.Bradáč PetrHájek Tomáš-9-10-7  03-/
18.Šír MilanEcler Michal464  30/-