Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:Mikulecký Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mocek Jaromír
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Novák David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:38622:643KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Richard
Svoboda Petr
 
 
Kříž Bohumil
Ondrovčák Radek
 
 
-814-9-9 1301
2.Brhel Tomáš
Cupák Zdeněk
 
 
Forman Libor
Vybíral Lukáš
 
 
-11-7-9  0302
3.Cupák ZdeněkForman Libor7-78-273212
4.Brhel TomášVybíral Lukáš12-9-6-10 1313
5.Svoboda PetrKříž Bohumil-8-10-10  0314
6.Brhel RichardOndrovčák Radek8-93-5103224
7.Brhel TomášForman Libor854  3034
8.Svoboda PetrVybíral Lukáš-988-1-72335
9.Mikeska JaroslavKříž Bohumil-9112-493245
10.Cupák ZdeněkOndrovčák Radek-7-8-5  0346
11.Svoboda PetrForman Libor2410  3056
12.Mikeska JaroslavVybíral Lukáš79-7-8-92357
13.Cupák ZdeněkKříž Bohumil-5-8-9  0358
14.Brhel TomášOndrovčák Radek512-8-1083268
15.Mikeska JaroslavVybíral Pavel745  3078
16.Cupák ZdeněkVybíral Lukáš-9-85-4 1379
17.Brhel TomášKříž Bohumil8-126WO 23710
18.Svoboda PetrOndrovčák Radek-4-8-7  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Cupák Zdeněk13Forman Libor03
Brhel Tomáš22Vybíral Lukáš40
Svoboda Petr12Kříž Bohumil31
Brhel Richard10Ondrovčák Radek12
Mikeska Jaroslav21Vybíral Pavel01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:17471:379SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hasil Tomáš
Zajíc Miroslav
 
 
Vysloužil Jan
Škvařil Petr
 
 
357  3010
2.Melek Milan
Kováč Šimon
 
 
Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
-7-4-5  0311
3.Hasil TomášPalbuchta Jiří7-858 3121
4.Melek MilanBabák Petr-12658 3131
5.Kováč ŠimonVysloužil Jan106-9-573241
6.Zajíc MiroslavŠkvařil Petr253  3051
7.Melek MilanPalbuchta Jiří-8-894-32352
8.Kováč ŠimonBabák Petr-5-12-5  0353
9.Zajíc MiroslavVysloužil Jan1097  3063
10.Hasil Tomᚊkvařil Petr585  3073
11.Kováč ŠimonPalbuchta Jiří-5-3-8  0374
12.Zajíc MiroslavBabák Petr5313  3084
13.Hasil TomášVysloužil Jan015  3094
14.Melek MilanŠkvařil Petr-6735 31104
15.Zajíc MiroslavPalbuchta Jiří         
16.Hasil TomášBabák Petr         
17.Melek MilanVysloužil Jan         
18.Kováč ŠimonŠkvařil Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hasil Tomáš30Palbuchta Jiří21
Melek Milan21Babák Petr12
Kováč Šimon12Vysloužil Jan03
Zajíc Miroslav30Škvařil Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:Bízová Lada
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Skála Richard
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:30626:569TTC Moravská Slavia Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toufar Jan
Vaculík Miloslav
 
 
Lukjanov Viktor ml.
Mádr Miloslav
 
 
-7-910913210
2.Kozubík Pavel
Komorovský Róbert
 
 
Doležal Ondřej
Smola Igor
 
 
-596-733220
3.Komorovský RóbertSmola Igor-7995 3130
4.Toufar JanDoležal Ondřej49-67 3140
5.Kozubík PavelMádr Miloslav-10-839-92341
6.Vaculík MiloslavLukjanov Viktor ml.9510  3051
7.Toufar JanSmola Igor-9-7-5  0352
8.Kozubík PavelDoležal Ondřej-31012-12-92353
9.Vaculík MiloslavMádr Miloslav-7-55363263
10.Komorovský RóbertLukjanov Viktor ml.467  3073
11.Kozubík PavelSmola Igor-3-5-9  0374
12.Vaculík MiloslavDoležal Ondřej-792-8-82375
13.Komorovský RóbertMádr Miloslav7-96-1133285
14.Toufar JanLukjanov Viktor ml.48-82 3195
15.Vaculík MiloslavSmola Igor-5-8-7  0396
16.Komorovský RóbertDoležal Ondřej4-10710 31106
17.Toufar JanMádr Miloslav8510  30  
18.Kozubík PavelLukjanov Viktor ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Komorovský Róbert40Smola Igor31
Toufar Jan21Doležal Ondřej22
Kozubík Pavel03Mádr Miloslav12
Vaculík Miloslav22Lukjanov Viktor ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodRozhodčí:Miovský Ivan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:Trojánek Zdeněk
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:33512:589TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dospíšil Jiří ml.
Antoš Jiří
 
 
Bártík Tomáš
Novák Aleš
 
 
1012-78 3110
2.Vitula Josef
Dospíšil Pavel
 
 
Bárta Daniel
Stryhal Václav
 
 
7104  3020
3.Antoš JiříBárta Daniel-6-5-6  0321
4.Dospíšil PavelStryhal Václav9-9-69-82322
5.Vitula JosefNovák Aleš-8-3118-52323
6.Dospíšil Jiří ml.Bártík Tomáš-6810-11-62324
7.Dospíšil PavelBárta Daniel-18-8-5 1325
8.Vitula JosefStryhal Václav-5-512533235
9.Dospíšil Jiří ml.Novák Aleš999  3045
10.Antoš JiříBártík Tomáš-13-7-5  0346
11.Vitula JosefBárta Daniel-6-8-9  0347
12.Dospíšil Jiří ml.Stryhal Václav-9710-9-72348
13.Antoš JiříNovák Aleš9108  3058
14.Dospíšil PavelBártík Tomáš-117-56-22359
15.Dospíšil Jiří ml.Bárta Daniel-5-3-4  03510
16.Antoš JiříStryhal Václav         
17.Dospíšil PavelNovák Aleš         
18.Vitula JosefBártík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Antoš Jiří12Bárta Daniel40
Dospíšil Pavel03Stryhal Václav21
Vitula Josef12Novák Aleš12
Dospíšil Jiří ml.13Bártík Tomáš30
0



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VracovVrchní
rozhodčí:
Šnajdr Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlRozhodčí:Horký Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:Maňas Martin
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12453:364TJ Sokol Vracov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Přemysl
Masařík Lukáš
 
 
Křepelka Tomáš
Mynář Vojtěch
 
 
-899-12-92301
2.Vašíček Pavel
Trcala Michal
 
 
Šesták Radek
Táborský Jiří
 
 
-9579 3111
3.Trcala MichalŠesták Radek857  3021
4.Nikl PavelTáborský Jiří1087  3031
5.Masařík LukášKřepelka Tomáš589  3041
6.Vašíček PavelMynář Vojtěch5-883 3151
7.Nikl PavelŠesták Radek8-89-483261
8.Masařík LukášTáborský Jiří494  3071
9.Vašíček PavelKřepelka Tomáš-8-9-5  0372
10.Trcala MichalMynář Vojtěch1149  3082
11.Masařík Lukᚊesták Radek35-7-793292
12.Vašíček PavelTáborský Jiří1356  30102
13.Trcala MichalKřepelka Tomáš         
14.Nikl PavelMynář Vojtěch         
15.Vašíček PavelŠesták Radek         
16.Trcala MichalTáborský Jiří         
17.Nikl PavelKřepelka Tomáš         
18.Masařík LukášMynář Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Trcala Michal20Šesták Radek03
Nikl Pavel20Táborský Jiří03
Masařík Lukáš30Křepelka Tomáš11
Vašíček Pavel21Mynář Vojtěch02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:Bílík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Valoušek Jindřich
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:26Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:24588:539TJ Baník Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ryšavý Michal
Kolařík Jan
 
 
Jírek Jan
Veselský Tomáš
 
 
109-87 3110
2.Hrdlička Petr
Kurka Milan
 
 
Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
-65-5-7 1311
3.Kurka MilanPluhař Jan-57-14-13 1312
4.Hrdlička PetrJírek Jan-4-1110-6 1313
5.Kolařík JanVeselský Tomáš6108  3023
6.Ryšavý MichalVeselský Roman6-1059 3133
7.Hrdlička PetrPluhař Jan-96-7-8 1334
8.Kolařík JanJírek Jan9-974 3144
9.Ryšavý MichalVeselský Tomáš879  3054
10.Kurka MilanVeselský Roman11-8-10-7 1355
11.Kolařík JanPluhař Jan59-103 3165
12.Ryšavý MichalJírek Jan8-117-663275
13.Kurka MilanVeselský Tomáš1242  3085
14.Hrdlička PetrVeselský Roman8-4-8743295
15.Ryšavý MichalPluhař Jan7-2816 31105
16.Kurka MilanJírek Jan         
17.Hrdlička PetrVeselský Tomáš         
18.Kolařík JanVeselský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kurka Milan12Pluhař Jan22
Hrdlička Petr12Jírek Jan12
Kolařík Jan30Veselský Tomáš03
Ryšavý Michal40Veselský Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:Novák David
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Buriánek Patrik
Datum dle rozpisu23. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:Brhel Richard
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:15460:376SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Richard
Lapčík Ondřej
 
 
Žilka Milan
Škvařil Petr
 
 
854  3010
2.Brhel Tomáš
Mikeska Jaroslav
 
 
Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
-4-8-4  0311
3.Mikeska JaroslavPalbuchta Jiří974  3021
4.Brhel RichardBabák Petr-5-614723231
5.Brhel Tomᚊkvařil Petr-11555 3141
6.Lapčík OndřejŽilka Milan3710  3051
7.Brhel RichardPalbuchta Jiří6-65-8-132352
8.Brhel TomášBabák Petr-6-6-5  0353
9.Lapčík OndřejŠkvařil Petr1053  3063
10.Mikeska JaroslavŽilka Milan952  3073
11.Brhel TomášPalbuchta Jiří-7-8-4  0374
12.Lapčík OndřejBabák Petr697  3084
13.Mikeska JaroslavŠkvařil Petr877  3094
14.Brhel RichardŽilka Milan768  30104
15.Lapčík OndřejPalbuchta Jiří         
16.Mikeska JaroslavBabák Petr         
17.Brhel RichardŠkvařil Petr         
18.Brhel Tomᚎilka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeska Jaroslav30Palbuchta Jiří21
Brhel Richard21Babák Petr12
Brhel Tomáš12Škvařil Petr03
Lapčík Ondřej30Žilka Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:Mikulecký Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Novák David
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:16549:371SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hasil Tomáš
Zajíc Miroslav
 
 
Forman Libor
Vybíral Lukáš
 
 
911-8-9-72301
2.Mesaroš Petr
Melek Milan
 
 

 
 
WO    3011
3.Hasil TomášVybíral Lukáš525  3021
4.Melek MilanOndrovčák Radek-761010 3131
5.Mesaroš PetrForman Libor7-7-510-52332
6.Zajíc MiroslavWO    3042
7.Melek MilanVybíral Lukáš-76-79-92343
8.Mesaroš PetrOndrovčák Radek6-9-101573253
9.Zajíc MiroslavForman Libor729  3063
10.Hasil TomášWO    3073
11.Mesaroš PetrVybíral Lukáš-458-8-72374
12.Zajíc MiroslavOndrovčák Radek8-1148 3184
13.Hasil TomášForman Libor896  3094
14.Melek MilanWO    30104
15.Zajíc MiroslavVybíral Lukáš         
16.Hasil TomášOndrovčák Radek         
17.Melek MilanForman Libor         
18.Mesaroš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hasil Tomáš20Vybíral Lukáš21
Melek Milan11Ondrovčák Radek03
Mesaroš Petr12Forman Libor12
Zajíc Miroslav20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodRozhodčí:Bízová Lada
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Toufar Jan
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:25Rozhodčí:Bednářová Lenka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:35658:653TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komorovský Róbert
Juroška Ivan
 
 
Stryhal Václav
Bárta Daniel
 
 
686  3010
2.Toufar Jan
Vaculík Miloslav
 
 
Bártík Tomáš
Novák Aleš
 
 
11411  3020
3.Komorovský RóbertBárta Daniel410-77 3130
4.Toufar JanBártík Tomáš9-79-8-102331
5.Juroška IvanStryhal Václav4-10-7-9 1332
6.Vaculík MiloslavNovák Aleš-9-1098-72333
7.Toufar JanBárta Daniel-5-5-3  0334
8.Juroška IvanBártík Tomáš2119  3044
9.Vaculík MiloslavStryhal Václav6-1291 3154
10.Komorovský RóbertNovák Aleš7-10-6-6 1355
11.Juroška IvanBárta Daniel-13311-9-72356
12.Vaculík MiloslavBártík Tomáš10-47-3113266
13.Komorovský RóbertStryhal Václav6-7-811-102367
14.Toufar JanNovák Aleš-8-811-7 1368
15.Vaculík MiloslavBárta Daniel-64-6-8 1369
16.Komorovský RóbertBártík Tomáš5-8611 3179
17.Toufar JanStryhal Václav-9-59-9 13710
18.Juroška IvanNovák Aleš23   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Komorovský Róbert22Bárta Daniel31
Toufar Jan04Bártík Tomáš13
Juroška Ivan12Stryhal Václav31
Vaculík Miloslav22Novák Aleš30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Černoch Rostislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:Dospíšil Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:Trojánek Zdeněk
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:37Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:35611:633TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Smola Igor
Doležal Ondřej
 
 
459  3010
2.Vitula Josef
Dospíšil Pavel
 
 
Mádr Miloslav
Čermák Marek
 
 
10-9-9683220
3.Dospíšil PavelSmola Igor7-6-7-6 1321
4.Antoš JiříDoležal Ondřej-11-66-8 1322
5.Vitula JosefMádr Miloslav4-4-5-8 1323
6.Dospíšil Jiří ml.Čermák Marek-118-8-5 1324
7.Antoš JiříSmola Igor-610-88-102325
8.Vitula JosefDoležal Ondřej11-59-6-42326
9.Dospíšil Jiří ml.Mádr Miloslav7811  3036
10.Dospíšil PavelČermák Marek-8-2-9  0337
11.Vitula JosefSmola Igor5-9-3-11 1338
12.Dospíšil Jiří ml.Doležal Ondřej378  3048
13.Dospíšil PavelMádr Miloslav989  3058
14.Antoš JiříČermák Marek-9710-983268
15.Dospíšil Jiří ml.Smola Igor-126107 3178
16.Dospíšil PavelDoležal Ondřej9-8-5-9 1379
17.Antoš JiříMádr Miloslav-9-10-7  03710
18.Vitula JosefČermák Marek-3    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dospíšil Pavel13Smola Igor31
Antoš Jiří13Doležal Ondřej31
Vitula Josef03Mádr Miloslav22
Dospíšil Jiří ml.31Čermák Marek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VracovVrchní
rozhodčí:
Šnajdr Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:Studnička Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:Maňas Martin
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21559:467TJ Sokol Vracov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Vít
Nikl Pavel
 
 
Jírek Jan
Veselský Tomáš
 
 
-9893 3110
2.Vašíček Pavel
Trcala Michal
 
 
Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
3127  3020
3.Trcala MichalPluhař Jan669  3030
4.Kouřil VítJírek Jan6-6-7-9 1331
5.Nikl PavelVeselský Roman9-8-115113241
6.Vašíček PavelVeselský Tomáš-10448 3151
7.Kouřil VítPluhař Jan99-73 3161
8.Nikl PavelJírek Jan4-8-10-11 1362
9.Vašíček PavelVeselský Roman-8-11-6  0363
10.Trcala MichalVeselský Tomáš594  3073
11.Nikl PavelPluhař Jan7-9-109-102374
12.Vašíček PavelJírek Jan67-65 3184
13.Trcala MichalVeselský Roman46-107 3194
14.Kouřil VítVeselský Tomáš-58-94932104
15.Vašíček PavelPluhař Jan         
16.Trcala MichalJírek Jan         
17.Kouřil VítVeselský Roman         
18.Nikl PavelVeselský Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trcala Michal30Pluhař Jan12
Kouřil Vít21Jírek Jan21
Nikl Pavel12Veselský Roman12
Vašíček Pavel21Veselský Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlRozhodčí:Bílík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Valoušek Jindřich
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:12Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:26567:510TJ Baník Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Petr
Kurka Milan
 
 
Křepelka Tomáš
Mynář Vojtěch
 
 
-10-9-11  0301
2.Ryšavý Michal
Kolařík Jan
 
 
Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
-10-563-82302
3.Kurka MilanŠesták Radek-8-96493212
4.Hrdlička PetrMynář Vojtěch-56-34103222
5.Kolařík JanKřepelka Tomáš48-74 3132
6.Ryšavý MichalTáborský Jiří69-1113 3142
7.Hrdlička PetrŠesták Radek-74-12543252
8.Kolařík JanMynář Vojtěch-910-96103262
9.Ryšavý MichalKřepelka Tomáš34-97 3172
10.Kurka MilanTáborský Jiří9-6-7-11 1373
11.Kolařík JanŠesták Radek5-555 3183
12.Ryšavý MichalMynář Vojtěch7-899 3193
13.Kurka MilanKřepelka Tomáš-7-2-2  0394
14.Hrdlička PetrTáborský Jiří-7973 31104
15.Ryšavý MichalŠesták Radek7154  30  
16.Kurka MilanMynář Vojtěch         
17.Hrdlička PetrKřepelka Tomáš         
18.Kolařík JanTáborský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kurka Milan12Šesták Radek03
Hrdlička Petr30Mynář Vojtěch03
Kolařík Jan30Křepelka Tomáš12
Ryšavý Michal30Táborský Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:Syrová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U zimního stadionu a koupalištěRozhodčí:Syrová Lucie
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:635:27598:524TJ Jiskra Litomyšl

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mynář Vojtěch
Flodr Tomáš
 
 
Brhel Tomáš
Novák David
 
 
56-102 3110
2.Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
Brhel Richard
Lamač Petr
 
 
673  3020
3.Mynář VojtěchBrhel Richard4-6-6-10 1321
4.Táborský JiříNovák David54-86 3131
5.Flodr TomášBrhel Tomáš8-89-11-82332
6.Šesták RadekLamač Petr7111  3042
7.Táborský JiříBrhel Richard-7-9-4  0343
8.Flodr TomášNovák David-84-8-4 1344
9.Šesták RadekBrhel Tomáš57-184 3154
10.Mynář VojtěchLamač Petr-8-6-7  0355
11.Flodr TomášBrhel Richard-9-97-3 1356
12.Šesták RadekNovák David-6-88433266
13.Mynář VojtěchBrhel Tomáš68-97 3176
14.Táborský JiříLamač Petr6-10-5793286
15.Šesták RadekBrhel Richard-5669 3196
16.Mynář VojtěchNovák David1067  30106
17.Táborský JiříBrhel Tomáš         
18.Flodr TomášLamač Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mynář Vojtěch22Brhel Richard31
Táborský Jiří21Novák David13
Flodr Tomáš03Brhel Tomáš12
Šesták Radek40Lamač Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Veselská Zdeňka
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:Minčev Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, Žďár nad Sázavou, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:Veselský Oldřich
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:32344:430SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
Brychta Edo
Melek Milan
 
 
1138  3010
2.Jírek Jan
Palát Petr
 
 
Hasil Tomáš
Zajíc Miroslav
 
 
-10-4-3  0311
3.Jírek JanHasil Tomáš-3-9-8  0312
4.Palát PetrZajíc Miroslav-9-8-9  0313
5.Veselský RomanMelek Milan7-5-7-9 1314
6.Pluhař JanBrychta Edo-971-5-92315
7.Palát PetrHasil Tomáš-4-7-6  0316
8.Veselský RomanZajíc Miroslav-47-9-3 1317
9.Pluhař JanMelek Milan-8-6-8  0318
10.Jírek JanBrychta Edo-7-88883228
11.Veselský RomanHasil Tomáš-8-68-8 1329
12.Pluhař JanZajíc Miroslav-3-10-9  03210
13.Jírek JanMelek Milan         
14.Palát PetrBrychta Edo         
15.Pluhař JanHasil Tomáš         
16.Jírek JanZajíc Miroslav         
17.Palát PetrMelek Milan         
18.Veselský RomanBrychta Edo         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jírek Jan11Hasil Tomáš30
Palát Petr02Zajíc Miroslav30
Veselský Roman03Melek Milan20
Pluhař Jan03Brychta Edo11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mračková Veronika
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VracovRozhodčí:Maňhal Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Mastný Tomáš st.
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:15Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23564:465TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Filip ml.
Mádr Miloslav
 
 
Kouřil Vít
Masařík Lukáš
 
 
658  3010
2.Smola Igor
Doležal Ondřej
 
 
Trcala Michal
Vašíček Pavel
 
 
-5-7-7  0311
3.Mádr MiloslavTrcala Michal-6-36-10 1312
4.Smola IgorVašíček Pavel-10583 3122
5.Doležal OndřejKouřil Vít754  3032
6.Korbel Filip ml.Masařík Lukáš235  3042
7.Smola IgorTrcala Michal8-856 3152
8.Doležal OndřejVašíček Pavel-10-88563262
9.Korbel Filip ml.Kouřil Vít537  3072
10.Mádr MiloslavMasařík Lukáš-8-9-8  0373
11.Doležal OndřejTrcala Michal-67-89-92374
12.Korbel Filip ml.Vašíček Pavel-8355 3184
13.Mádr MiloslavKouřil Vít9-8-77103294
14.Smola IgorMasařík Lukáš-562-9-62395
15.Korbel Filip ml.Trcala Michal14-857 31105
16.Mádr MiloslavVašíček Pavel684  30  
17.Smola IgorKouřil Vít         
18.Doležal OndřejMasařík Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádr Miloslav12Trcala Michal22
Smola Igor21Vašíček Pavel03
Doležal Ondřej21Kouřil Vít03
Korbel Filip ml.40Masařík Lukáš21
utkání č. 16 skončilo dříve než utkání č. 15



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceRozhodčí:Štrobl Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3296,Havlíčkův Brod, Herna ARozhodčí:Křehlík Vladimír
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:26615:538TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Daniel
Malina Vítězslav
 
 
Kolařík Jan
Ryšavý Michal
 
 
6-8-7-4 1301
2.Novák Aleš
Bártík Tomáš
 
 
Kurka Milan
Hrdlička Petr
 
 
-11942 3111
3.Stehlík OldřichRyšavý Michal-5-9-4  0312
4.Novák AlešKolařík Jan5-45-963222
5.Bártík TomášHrdlička Petr91313  3032
6.Bárta DanielKurka Milan1059  3042
7.Novák AlešRyšavý Michal-2-5-9  0343
8.Bártík TomášKolařík Jan1-8-106-82344
9.Bárta DanielHrdlička Petr476  3054
10.Stehlík OldřichKurka Milan6-9-11-7 1355
11.Bártík TomášRyšavý Michal722  3065
12.Bárta DanielKolařík Jan63-154 3175
13.Stehlík OldřichHrdlička Petr69-5-8-32376
14.Novák AlešKurka Milan966  3086
15.Bárta DanielRyšavý Michal96-94 3196
16.Stehlík OldřichKolařík Jan-106-6-12 1397
17.Novák AlešHrdlička Petr9710  30107
18.Bártík TomášKurka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stehlík Oldřich04Ryšavý Michal22
Novák Aleš31Kolařík Jan22
Bártík Tomáš21Hrdlička Petr13
Bárta Daniel40Kurka Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:Fiala Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:Ondrovčák Miroslav
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1020:32463:507TTC Moravská Slavia Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Forman Libor
Vybíral Lukáš
 
 
Kozubík Pavel
Vaculík Miloslav
 
 
368  3010
2.Kříž Bohumil
Ondrovčák Radek
 
 
Komorovský Róbert
Juroška Ivan
 
 
-8-68-7 1311
3.Forman LiborKozubík Pavel-7-7-6  0312
4.Kříž BohumilVaculík Miloslav-11-11-9  0313
5.Ondrovčák RadekKomorovský Róbert-3-9-9  0314
6.Vybíral LukášJuroška Ivan1010-10-7-52315
7.Kříž BohumilKozubík Pavel3-109-6-72316
8.Ondrovčák RadekVaculík Miloslav-5-699-72317
9.Vybíral LukášKomorovský Róbert-77108 3127
10.Forman LiborJuroška Ivan-51074 3137
11.Ondrovčák RadekKozubík Pavel-8-10-9  0338
12.Vybíral LukášVaculík Miloslav-11-1065-62339
13.Forman LiborKomorovský Róbert-4-894-523310
14.Kříž BohumilJuroška Ivan5    10  
15.Vybíral LukášKozubík Pavel         
16.Forman LiborVaculík Miloslav         
17.Kříž BohumilKomorovský Róbert         
18.Ondrovčák RadekJuroška Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Forman Libor12Kozubík Pavel30
Kříž Bohumil02Vaculík Miloslav30
Ondrovčák Radek03Komorovský Róbert21
Vybíral Lukáš12Juroška Ivan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:Zmrzlý Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Šišma Pavel
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:31Rozhodčí:Babáková Radka
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37632:668nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babák Petr
Vičík Oldřich
 
 
Dospíšil Pavel
Vitula Josef
 
 
1210-88 3110
2.Bartoš Milan
Ságl Ondřej
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
-10-10-7  0311
3.Bartoš MilanAntoš Jiří-6-109-10 1312
4.Vičík OldřichDospíšil Jiří ml.5-7-9-4 1313
5.Babák PetrVitula Josef114-57 3123
6.Ságl OndřejDospíšil Pavel-1069-8-62324
7.Vičík OldřichAntoš Jiří9-4-68123234
8.Babák PetrDospíšil Jiří ml.-9-69973244
9.Ságl OndřejVitula Josef56-65 3154
10.Bartoš MilanDospíšil Pavel8-1087 3164
11.Babák PetrAntoš Jiří5711  3074
12.Ságl OndřejDospíšil Jiří ml.9-9-8-7 1375
13.Bartoš MilanVitula Josef-8-6-1  0376
14.Vičík OldřichDospíšil Pavel-6-5-5  0377
15.Ságl OndřejAntoš Jiří86-511 3187
16.Vysloužil JanDospíšil Jiří ml.-5-6-10  0388
17.Vičík OldřichVitula Josef-7-9-7  0389
18.Babák PetrDospíšil Pavel12-947 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bartoš Milan12Antoš Jiří13
Vičík Oldřich13Dospíšil Jiří ml.31
Babák Petr40Vitula Josef22
Ságl Ondřej22Dospíšil Pavel22
Vysloužil Jan01   
ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Syrová Vlasta
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:34587:625SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dostál Jiří
Mynář Vojtěch
 
 
Brychta Edo
Melek Milan
 
 
9-1058 3110
2.Šesták Radek
Táborský Jiří
 
 
Hasil Tomáš
Zajíc Miroslav
 
 
-8-68-13 1311
3.Dostál JiříHasil Tomáš-5-5-1  0312
4.Táborský JiříZajíc Miroslav-7498 3122
5.Mynář VojtěchMelek Milan-1111-412143232
6.Šesták RadekBrychta Edo869  3042
7.Táborský JiříHasil Tomáš-87-2-5 1343
8.Mynář VojtěchZajíc Miroslav-8-6-9  0344
9.Šesták RadekMelek Milan2188  3054
10.Dostál JiříBrychta Edo868  3064
11.Mynář VojtěchHasil Tomáš-7-21-9  0365
12.Šesták RadekZajíc Miroslav8-6-4-8 1366
13.Dostál JiříMelek Milan-67-6-6 1367
14.Táborský JiříBrychta Edo757  3077
15.Šesták RadekHasil Tomáš3-99-9-32378
16.Dostál JiříZajíc Miroslav-7-6-7  0379
17.Táborský JiříMelek Milan6-11-810-723710
18.Mynář VojtěchBrychta Edo108   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dostál Jiří13Hasil Tomáš40
Táborský Jiří22Zajíc Miroslav31
Mynář Vojtěch12Melek Milan22
Šesták Radek22Brychta Edo03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Veselská Zdeňka
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:Veselský Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, Žďár nad Sázavou, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:Kreisler Tomáš
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:05Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:18571:460TJ Žďár nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
Brhel Tomáš
Lamač Petr
 
 
57-1012 3110
2.Jírek Jan
Palát Petr
 
 
Novák David
Brhel Richard
 
 
-10979 3120
3.Pluhař JanBrhel Richard-9-91011-102321
4.Palát PetrNovák David6-6-105-52322
5.Veselský RomanBrhel Tomáš1-17-11433232
6.Jírek JanLamač Petr9512  3042
7.Palát PetrBrhel Richard-108-7-7 1343
8.Veselský RomanNovák David477  3053
9.Jírek JanBrhel Tomáš3107  3063
10.Pluhař JanLamač Petr-8643 3173
11.Veselský RomanBrhel Richard-7-108-8 1374
12.Jírek JanNovák David4-7117 3184
13.Pluhař JanBrhel Tomáš356  3094
14.Palát PetrLamač Petr1198  30104
15.Jírek JanBrhel Richard         
16.Pluhař JanNovák David         
17.Palát PetrBrhel Tomáš         
18.Veselský RomanLamač Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pluhař Jan21Brhel Richard30
Palát Petr12Novák David12
Veselský Roman21Brhel Tomáš03
Jírek Jan30Lamač Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mračková Veronika
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceRozhodčí:Mastný Tomáš st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Maňhal Jan st.
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11423:309TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Korbel Filip ml.
Mádr Miloslav
 
 
Ryšavý Michal
Kolařík Jan
 
 
71-12-8103210
2.Smola Igor
Doležal Ondřej
 
 
Kurka Milan
Hrdlička Petr
 
 
653  3020
3.Mádr MiloslavRyšavý Michal59-46 3130
4.Smola IgorKolařík Jan-8-991203240
5.Doležal OndřejHrdlička Petr-9718 3150
6.Korbel Filip ml.Kurka Milan824  3060
7.Smola IgorRyšavý Michal-5912-693270
8.Doležal OndřejKolařík Jan8-95-1083280
9.Korbel Filip ml.Hrdlička Petr-6476 3190
10.Mádr MiloslavKurka Milan526  30100
11.Doležal OndřejRyšavý Michal         
12.Korbel Filip ml.Kolařík Jan         
13.Mádr MiloslavHrdlička Petr         
14.Smola IgorKurka Milan         
15.Korbel Filip ml.Ryšavý Michal         
16.Mádr MiloslavKolařík Jan         
17.Smola IgorHrdlička Petr         
18.Doležal OndřejKurka Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mádr Miloslav20Ryšavý Michal02
Smola Igor20Kolařík Jan02
Doležal Ondřej20Hrdlička Petr02
Korbel Filip ml.20Kurka Milan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Kafka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VracovRozhodčí:Štrobl Marek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3296,Havlíčkův Brod, Herna ARozhodčí:Křehlík Vladimír
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16487:397TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Stehlík Oldřich
 
 
Kouřil Vít
Masařík Lukáš
 
 
8-9-7723210
2.Bárta Daniel
Jadrný Šimon
 
 
Vašíček Pavel
Trcala Michal
 
 
5-658 3120
3.Novák AlešTrcala Michal796  3030
4.Jadrný ŠimonVašíček Pavel7104  3040
5.Bártík TomášKouřil Vít-4-1-6  0341
6.Bárta DanielMasařík Lukáš-14648 3151
7.Jadrný ŠimonTrcala Michal68-11-1173261
8.Stehlík OldřichVašíček Pavel69-8-9-72362
9.Bárta DanielKouřil Vít547  3072
10.Novák AlešMasařík Lukáš-11-109643282
11.Stehlík OldřichTrcala Michal-9755 3192
12.Bárta DanielVašíček Pavel910-105 31102
13.Novák AlešKouřil Přemysl         
14.Jadrný ŠimonMasařík Lukáš         
15.Bárta DanielTrcala Michal         
16.Novák AlešVašíček Pavel         
17.Jadrný ŠimonKouřil Přemysl         
18.Stehlík OldřichMasařík Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Aleš20Trcala Michal03
Jadrný Šimon20Vašíček Pavel12
Bártík Tomáš01Kouřil Vít11
Bárta Daniel30Masařík Lukáš02
Stehlík Oldřich11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:Ondrovčák Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:Ondrovčák Ladislav
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18532:452KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Forman Libor
Vybíral Lukáš
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
734  3010
2.Ondrovčák Radek
Kříž Bohumil
 
 
Vitula Josef
Dospíšil Pavel
 
 
638  3020
3.Vybíral LukášDospíšil Jiří ml.-61074 3130
4.Kříž BohumilAntoš Jiří5-8-5-9 1331
5.Ondrovčák RadekVitula Josef711-11-9-72332
6.Forman LiborDospíšil Pavel10-7102 3142
7.Kříž BohumilDospíšil Jiří ml.-5-89893252
8.Ondrovčák RadekAntoš Jiří-10-8-6  0353
9.Forman LiborVitula Josef785  3063
10.Vybíral LukášDospíšil Pavel38-99 3173
11.Ondrovčák RadekDospíšil Jiří ml.-121010-6-32374
12.Forman LiborAntoš Jiří8-867 3184
13.Vybíral LukášVitula Josef679  3094
14.Kříž BohumilDospíšil Pavel9112  30104
15.Forman LiborDospíšil Jiří ml.-5-9   02  
16.Vybíral LukášAntoš Jiří         
17.Kříž BohumilVitula Josef         
18.Ondrovčák RadekDospíšil Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vybíral Lukáš30Dospíšil Jiří ml.12
Kříž Bohumil21Antoš Jiří21
Ondrovčák Radek03Vitula Josef12
Forman Libor30Dospíšil Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:Šišma Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Zmrzlý Karel
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36715:678nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
Kozubík Pavel
Vaculík Miloslav
 
 
7411  3010
2.Bartoš Milan
Ságl Ondřej
 
 
Komorovský Róbert
Juroška Ivan
 
 
357  3020
3.Babák PetrKozubík Pavel-117-88-82321
4.Palbuchta JiříVaculík Miloslav3-33-973231
5.Bartoš MilanKomorovský Róbert-7578 3141
6.Ságl OndřejJuroška Ivan-9-4-7  0342
7.Palbuchta JiříKozubík Pavel-137615 3152
8.Bartoš MilanVaculík Miloslav-9-5-9  0353
9.Ságl OndřejKomorovský Róbert11-7-78-92354
10.Babák PetrJuroška Ivan-66-71273264
11.Bartoš MilanKozubík Pavel-1033-10-132365
12.Ságl OndřejVaculík Miloslav-4-6-7  0366
13.Babák PetrKomorovský Róbert366  3076
14.Palbuchta JiříJuroška Ivan87-87 3186
15.Ságl OndřejKozubík Pavel-12-57793296
16.Babák PetrVaculík Miloslav8-11-9-12 1397
17.Palbuchta JiříKomorovský Róbert-9-89-7 1398
18.Bartoš MilanJuroška Ivan-91111-6-72399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Babák Petr22Kozubík Pavel22
Palbuchta Jiří31Vaculík Miloslav31
Bartoš Milan13Komorovský Róbert22
Ságl Ondřej13Juroška Ivan22
Žlutá karta - zápas č. 6 SÁGL Ondřej/Holásky/ - hození pálkou



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VracovVrchní
rozhodčí:
Šnajdr Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceRozhodčí:Koutný František
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:Studnička Ondřej
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:31650:599TJ Sokol Vracov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kouřil Vít
Nikl Pavel
 
 
Kurka Milan
Kolařík Jan
 
 
8-7-6-9 1301
2.Vašíček Pavel
Trcala Michal
 
 
Hrdlička Petr
Hromek Filip
 
 
-6-1058-92302
3.Vašíček PavelHromek Filip955  3012
4.Kouřil VítKolařík Jan-9-9-5  0313
5.Nikl PavelKurka Milan-655-1383223
6.Trcala MichalHrdlička Petr-8878 3133
7.Kouřil VítHromek Filip32-5-8-32334
8.Nikl PavelKolařík Jan-9-73883244
9.Trcala MichalKurka Milan-10888 3154
10.Vašíček PavelHrdlička Petr56-93 3164
11.Nikl PavelHromek Filip-8-6-8  0365
12.Trcala MichalKolařík Jan10-413-8-42366
13.Vašíček PavelKurka Milan6210  3076
14.Kouřil VítHrdlička Petr118-65 3186
15.Trcala MichalHromek Filip-1146-333296
16.Vašíček PavelKolařík Jan-8-9-8  0397
17.Kouřil VítKurka Milan9137  30107
18.Nikl PavelHrdlička Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vašíček Pavel31Hromek Filip22
Kouřil Vít22Kolařík Jan31
Nikl Pavel21Kurka Milan04
Trcala Michal31Hrdlička Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Syrová Vlasta
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:26658:612TJ Jiskra Litomyšl

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
Jírek Jan
Palát Petr
 
 
8-129-4-82301
2.Křepelka Tomáš
Mynář Vojtěch
 
 
Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
-711-5-7 1302
3.Křepelka TomášPluhař Jan9138  3012
4.Táborský JiříJírek Jan-716119 3122
5.Mynář VojtěchPalát Petr-1287-943232
6.Šesták RadekVeselský Roman99-87 3142
7.Táborský JiříPluhař Jan6106  3052
8.Mynář VojtěchJírek Jan710-8-7-62353
9.Šesták RadekPalát Petr-8-491-122354
10.Křepelka TomášVeselský Roman49-108 3164
11.Mynář VojtěchPluhař Jan-8-8811-82365
12.Šesták RadekJírek Jan-7-975103275
13.Křepelka TomášPalát Petr-12768 3185
14.Táborský JiříVeselský Roman11-783 3195
15.Šesták RadekPluhař Jan79-6-8532105
16.Křepelka TomášJírek Jan-6    01  
17.Táborský JiříPalát Petr         
18.Mynář VojtěchVeselský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křepelka Tomáš30Pluhař Jan13
Táborský Jiří30Jírek Jan12
Mynář Vojtěch12Palát Petr12
Šesták Radek31Veselský Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mračková Veronika
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodRozhodčí:Maňhal Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Mastný Tomáš st.
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:35708:686nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mádr Miloslav
Korbel Filip ml.
 
 
Jadrný Šimon
Bárta Daniel
 
 
-82-2-9 1301
2.Smola Igor
Doležal Ondřej
 
 
Bártík Tomáš
Novák Aleš
 
 
-13-657-32302
3.Mádr MiloslavBárta Daniel-8-410-5 1303
4.Smola IgorNovák Aleš-8-9810-62304
5.Doležal OndřejJadrný Šimon-7-79-8 1305
6.Korbel Filip ml.Bártík Tomáš784  3015
7.Smola IgorBárta Daniel-117-10-4 1316
8.Doležal OndřejNovák Aleš5-9-6-6 1317
9.Korbel Filip ml.Jadrný Šimon-8546 3127
10.Mádr MiloslavBártík Tomáš1597  3037
11.Doležal OndřejBárta Daniel1011-8-2-52338
12.Korbel Filip ml.Novák Aleš696  3048
13.Mádr MiloslavJadrný Šimon9-94-943258
14.Smola IgorStehlík Oldřich8-542 3168
15.Korbel Filip ml.Bárta Daniel89-76 3178
16.Mádr MiloslavNovák Aleš96-10-873288
17.Smola IgorJadrný Šimon-111010-5-102389
18.Doležal OndřejStehlík Oldřich4-5713 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mádr Miloslav31Bárta Daniel31
Smola Igor13Novák Aleš22
Doležal Ondřej13Jadrný Šimon22
Korbel Filip ml.40Bártík Tomáš02
   Stehlík Oldřich02
14. utkání: střídání hostů, hráč Stehlík za hráče Bártíka



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:Ondrovčák Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:Fiala Jiří
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:41615:678TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Radek
Kříž Bohumil
 
 
Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
-3-9-2  0301
2.Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
Bartoš Milan
Ságl Ondřej
 
 
-96-7533211
3.Forman LiborPalbuchta Jiří5-8-8383221
4.Kříž BohumilBabák Petr-8-12-7  0322
5.Ondrovčák RadekBartoš Milan67-5-8-22323
6.Vybíral LukášSágl Ondřej-7-5-10  0324
7.Kříž BohumilPalbuchta Jiří-469-543234
8.Ondrovčák RadekBabák Petr-7-38-4 1335
9.Vybíral LukášBartoš Milan-69-8-6 1336
10.Forman LiborSágl Ondřej-386-1163246
11.Ondrovčák RadekPalbuchta Jiří-9510-6-52347
12.Vybíral LukášBabák Petr7-81110 3157
13.Forman LiborBartoš Milan8-118-6-52358
14.Kříž BohumilSágl Ondřej-710-7983268
15.Vybíral LukášPalbuchta Jiří9-9-4-8 1369
16.Forman LiborBabák Petr996  3079
17.Kříž BohumilBartoš Milan-9-10-9  03710
18.Ondrovčák RadekSágl Ondřej-11-7   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Forman Libor31Palbuchta Jiří22
Kříž Bohumil22Babák Petr22
Ondrovčák Radek03Bartoš Milan40
Vybíral Lukáš13Ságl Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:Mikulášek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Lučko Martin
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:941:35760:688nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Komorovský Róbert
Juroška Ivan
 
 
Pros René
Dospíšil Pavel
 
 
-1585-5-82301
2.Kozubík Pavel
Šefr Filip
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
7-8-11-5 1302
3.Komorovský RóbertDospíšil Jiří ml.-9-7-9  0303
4.Juroška IvanPros René11-103-10-82304
5.Kozubík PavelAntoš Jiří-98-9863214
6.Šefr FilipVitula Josef-8108-6-42315
7.Juroška IvanDospíšil Jiří ml.98-59 3125
8.Kozubík PavelPros René-9-132-8 1326
9.Šefr FilipAntoš Jiří11-82-583236
10.Komorovský RóbertVitula Josef1345  3046
11.Kozubík PavelDospíšil Jiří ml.-766-12-82347
12.Šefr FilipPros René6-6-610-92348
13.Komorovský RóbertAntoš Jiří68-11-10-132349
14.Juroška IvanVitula Josef244  3059
15.Vaculík MiloslavDospíšil Jiří ml.88-84 3169
16.Komorovský RóbertPros René487  3079
17.Juroška IvanDospíšil Pavel2-11810 3189
18.Kozubík PavelVitula Josef92-710 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Komorovský Róbert22Dospíšil Jiří ml.22
Juroška Ivan31Pros René31
Kozubík Pavel22Antoš Jiří12
Šefr Filip12Vitula Josef13
Vaculík Miloslav10Dospíšil Pavel01
Střídání domácí: Vaculík Miloslav za Šefra Filipa Střídání hosté: Dospíšil Pavel za Antoše Jiřího Žlutá karta: Komorovský Róbert za hození pálkou do ohrádky



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Novák David
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu21. 09. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:31682:635SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lamač Petr
Brhel Tomáš
 
 
Mádel Ladislav
Kováč Šimon
 
 
-8-95-8 1301
2.Mikeska Jaroslav
Možíš Karel
 
 
Melek Milan
Brychta Edo
 
 
1258  3011
3.Lamač PetrMelek Milan-7-1298-52312
4.Brhel TomášMádel Ladislav-956-8-82313
5.Možíš KarelKováč Šimon-9-86-6 1314
6.Mikeska JaroslavBrychta Edo89-9-9-122315
7.Brhel TomášMelek Milan-5-68-8 1316
8.Možíš KarelMádel Ladislav-4-8-7  0317
9.Mikeska JaroslavKováč Šimon775  3027
10.Lamač PetrBrychta Edo658  3037
11.Možíš KarelMelek Milan-3-5-11  0338
12.Mikeska JaroslavMádel Ladislav9-886 3148
13.Lamač PetrKováč Šimon-9754 3158
14.Brhel TomášBrychta Edo298  3068
15.Mikeska JaroslavMelek Milan56-8-663278
16.Lamač PetrMádel Ladislav77-58 3188
17.Brhel TomášKováč Šimon-12986 3198
18.Možíš KarelBrychta Edo1410-129 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lamač Petr31Melek Milan31
Brhel Tomáš22Mádel Ladislav22
Možíš Karel13Kováč Šimon13
Mikeska Jaroslav31Brychta Edo13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Veselý Jan
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:07Rozhodčí:Juřík Adam
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:26640:605SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Richard
Mikeska Jaroslav
 
 
Toufar Jan
Vaculík Miloslav
 
 
-7962 3110
2.Podrazil David
Svoboda Petr
 
 
Komorovský Róbert
Juroška Ivan
 
 
-9-9-10  0311
3.Mikeska JaroslavVaculík Miloslav-7-1177-62312
4.Svoboda PetrKozubík Pavel-7-581073222
5.Podrazil DavidKomorovský Róbert-2-589-82323
6.Brhel RichardToufar Jan87-146 3133
7.Svoboda PetrVaculík Miloslav-3-710-13 1334
8.Podrazil DavidKozubík Pavel8-7-8-5 1335
9.Brhel RichardKomorovský Róbert9-10-4863245
10.Mikeska JaroslavToufar Jan7411  3055
11.Podrazil DavidVaculík Miloslav-1469-10-92356
12.Brhel RichardKozubík Pavel10516  3066
13.Mikeska JaroslavKomorovský Róbert586  3076
14.Svoboda PetrToufar Jan8149  3086
15.Brhel RichardVaculík Miloslav9104  3096
16.Mikeska JaroslavKozubík Pavel-787-7932106
17.Svoboda PetrKomorovský Róbert-8-8-5  03  
18.Podrazil DavidJuroška Ivan-7-2   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikeska Jaroslav31Vaculík Miloslav31
Svoboda Petr21Kozubík Pavel13
Podrazil David03Komorovský Róbert12
Brhel Richard40Toufar Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:Brhel Richard
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Vladimír
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 10:30 Začátek
utkání
10:30Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5368:254SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Pavel
 
 
698  3010
2.Melek Milan
Zajíc Miroslav
 
 
Vitula Josef
Dospíšil Jiří ml.
 
 
-6846 3120
3.Hasil TomášAntoš Jiří5610  3030
4.Melek MilanDospíšil Jiří ml.667  3040
5.Gráf JiříDospíšil Pavel6710  3050
6.Zajíc MiroslavVitula Josef776  3060
7.Melek MilanAntoš Jiří-9-671083270
8.Gráf JiříDospíšil Jiří ml.-5109-733280
9.Zajíc MiroslavDospíšil Pavel1056  3090
10.Hasil TomášVitula Josef313  30100
11.Gráf JiříAntoš Jiří         
12.Zajíc MiroslavDospíšil Jiří ml.         
13.Hasil TomášDospíšil Pavel         
14.Melek MilanVitula Josef         
15.Zajíc MiroslavAntoš Jiří         
16.Hasil TomášDospíšil Jiří ml.         
17.Melek MilanDospíšil Pavel         
18.Gráf JiříVitula Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hasil Tomáš20Antoš Jiří02
Melek Milan20Dospíšil Jiří ml.02
Gráf Jiří20Dospíšil Pavel02
Zajíc Miroslav20Vitula Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VracovVrchní
rozhodčí:
Šnajdr Radomír
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:Maňas Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:Horký Ondřej
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:34687:683TJ Sokol Vracov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trcala Michal
Vašíček Pavel
 
 
Kříž Bohumil
Ondrovčák Radek
 
 
18-9-933210
2.Kouřil Vít
Nikl Pavel
 
 
Forman Libor
Vybíral Lukáš
 
 
-1091-8-62311
3.Vašíček PavelVybíral Lukáš6-12-9-8 1312
4.Kouřil VítForman Libor-1315149 3122
5.Nikl PavelKříž Bohumil-10-59-7 1323
6.Trcala MichalOndrovčák Radek-9868 3133
7.Kouřil VítVybíral Lukáš6-4-9-8 1334
8.Nikl PavelForman Libor-4-7-7  0335
9.Trcala MichalKříž Bohumil10-8-10-8 1336
10.Vašíček PavelOndrovčák Radek63-59 3146
11.Nikl PavelVybíral Lukáš-569-493256
12.Trcala MichalForman Libor-7-7-9  0357
13.Vašíček PavelKříž Bohumil99-13-693267
14.Kouřil VítOndrovčák Radek9105  3077
15.Trcala MichalVybíral Lukáš810-812 3187
16.Vašíček PavelForman Libor1059  3097
17.Kouřil VítKříž Bohumil-10-110-6 1398
18.Nikl PavelOndrovčák Radek888  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vašíček Pavel31Vybíral Lukáš22
Kouřil Vít22Forman Libor22
Nikl Pavel22Kříž Bohumil31
Trcala Michal22Ondrovčák Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:Bílík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Staněk Michal
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:10Rozhodčí:Hubáček Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:26621:558TJ Baník Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Petr
Hromek Filip
 
 
Bartoš Milan
Ságl Ondřej
 
 
-6-9-6  0301
2.Ryšavý Michal
Kolařík Jan
 
 
Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
-8995 3111
3.Hrdlička PetrSágl Ondřej-667-883221
4.Hromek FilipBartoš Milan8-49-3-52322
5.Kolařík JanPalbuchta Jiří11-11-111053232
6.Ryšavý MichalBabák Petr63-48 3142
7.Hromek FilipSágl Ondřej10-8410 3152
8.Kolařík JanBartoš Milan6-955 3162
9.Ryšavý MichalPalbuchta Jiří589  3072
10.Hrdlička PetrBabák Petr5-910WO 3182
11.Kolařík JanSágl Ondřej337  3092
12.Ryšavý MichalBartoš Milan-1198-10-92393
13.Hrdlička PetrPalbuchta Jiří9-6-128-52394
14.Hromek FilipBabák Petr-8-985-62395
15.Ryšavý MichalSágl Ondřej9-98-5432105
16.Hrdlička PetrBartoš Milan12-9   11  
17.Hromek FilipPalbuchta Jiří         
18.Kolařík JanBabák Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdlička Petr21Ságl Ondřej04
Hromek Filip12Bartoš Milan21
Kolařík Jan30Palbuchta Jiří12
Ryšavý Michal31Babák Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:Syrová Lucie
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Syrová Vlasta
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:35676:688nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křepelka Tomáš
Mynář Vojtěch
 
 
Smola Igor
Doležal Ondřej
 
 
5-8-10-12 1301
2.Šesták Radek
Táborský Jiří
 
 
Mádr Miloslav
Korbel Filip ml.
 
 
13-69-9-42302
3.Křepelka TomášKorbel Filip ml.568  3012
4.Táborský JiříDoležal Ondřej-81010-9-92313
5.Mynář VojtěchSmola Igor-48-3893223
6.Šesták RadekMádr Miloslav3-76-7-62324
7.Táborský JiříKorbel Filip ml.-7-4-4  0325
8.Mynář VojtěchDoležal Ondřej-8853 3135
9.Šesták RadekSmola Igor9-9137 3145
10.Křepelka TomášMádr Miloslav8-38-1293255
11.Mynář VojtěchKorbel Filip ml.10-6-56-42356
12.Šesták RadekDoležal Ondřej586  3066
13.Křepelka TomášSmola Igor-9-8-10  0367
14.Táborský JiříMádr Miloslav-10-5-5  0368
15.Šesták RadekKorbel Filip ml.9-8-38-92369
16.Křepelka TomášDoležal Ondřej787  3079
17.Táborský JiříSmola Igor97-88 3189
18.Mynář VojtěchMádr Miloslav9-898 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Křepelka Tomáš31Korbel Filip ml.31
Táborský Jiří13Doležal Ondřej13
Mynář Vojtěch31Smola Igor13
Šesták Radek22Mádr Miloslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Veselská Zdeňka
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodRozhodčí:Minčev Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:Veselský Oldřich
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21535:483TJ Žďár nad Sázavou

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
Bártík Tomáš
Novák Aleš
 
 
-7711-353210
2.Jírek Jan
Palát Petr
 
 
Bárta Daniel
Stehlík Oldřich
 
 
-911710 3120
3.Pluhař JanBárta Daniel-8-7-13  0321
4.Palát PetrNovák Aleš-1198-573231
5.Veselský RomanBártík Tomáš935  3041
6.Jírek JanStehlík Oldřich811-74 3151
7.Palát PetrBárta Daniel-7-6-7  0352
8.Veselský RomanNovák Aleš-1178-6-82353
9.Jírek JanBártík Tomáš72-4-10-112354
10.Pluhař JanStehlík Oldřich289  3064
11.Veselský RomanBárta Daniel9-35-573274
12.Jírek JanNovák Aleš125-38 3184
13.Pluhař JanBártík Tomáš558  3094
14.Palát PetrStehlík Oldřich595  30104
15.Jírek JanBárta Daniel7    10  
16.Pluhař JanNovák Aleš         
17.Palát PetrBártík Tomáš         
18.Veselský RomanStehlík Oldřich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pluhař Jan21Bárta Daniel21
Palát Petr21Novák Aleš12
Veselský Roman21Bártík Tomáš12
Jírek Jan21Stehlík Oldřich03
přítomen komisař ČAST Aleš Kovář



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký František
HOSTUJÍCÍ:TTC Koral TišnovRozhodčí:Brhel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Tomáš
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:Mikulecký Marek
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:26552:529SKST Mart Hodonín B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brhel Richard
Lapčík Ondřej
 
 
Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
-55-87123210
2.Lamač Petr
Mikeska Jaroslav
 
 
Vitula Josef
Dospíšil Pavel
 
 
855  3020
3.Brhel RichardDospíšil Jiří ml.-108-11933230
4.Lamač PetrAntoš Jiří-6-6-8  0331
5.Mikeska JaroslavVitula Josef6-913-623241
6.Lapčík OndřejDospíšil Pavel5-987 3151
7.Lamač PetrDospíšil Jiří ml.-2-9-4  0352
8.Mikeska JaroslavAntoš Jiří4-6-4-6 1353
9.Lapčík OndřejVitula Josef9-810-583263
10.Brhel RichardDospíšil Pavel-47-6-5 1364
11.Mikeska JaroslavDospíšil Jiří ml.12154  3074
12.Lapčík OndřejAntoš Jiří839  3084
13.Brhel RichardVitula Josef84-10-983294
14.Lamač PetrDospíšil Pavel-39-4-9 1395
15.Lapčík OndřejDospíšil Jiří ml.774  30105
16.Brhel RichardAntoš Jiří         
17.Lamač PetrVitula Josef         
18.Mikeska JaroslavDospíšil Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brhel Richard21Dospíšil Jiří ml.13
Lamač Petr03Antoš Jiří21
Mikeska Jaroslav21Vitula Josef03
Lapčík Ondřej40Dospíšil Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6386:245SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
Komorovský Róbert
Šefr Filip
 
 
847  3010
2.Melek Milan
Brychta Edo
 
 
Vaculík Miloslav
Toufar Jan
 
 
768  3020
3.Brychta EdoVaculík Miloslav74-89 3130
4.Gráf JiříŠefr Filip6510  3040
5.Melek MilanKomorovský Róbert-81253 3150
6.Hasil TomášToufar Jan635  3060
7.Gráf JiříVaculík Miloslav5-949 3170
8.Melek MilanŠefr Filip675  3080
9.Hasil TomášKomorovský Róbert-11632 3190
10.Brychta EdoToufar Jan4-76-9532100
11.Melek MilanVaculík Miloslav109   20  
12.Hasil Tomᚊefr Filip         
13.Brychta EdoKomorovský Róbert         
14.Gráf JiříToufar Jan         
15.Hasil TomášVaculík Miloslav         
16.Brychta EdoŠefr Filip         
17.Gráf JiříKomorovský Róbert         
18.Melek MilanToufar Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Brychta Edo20Vaculík Miloslav02
Gráf Jiří20Šefr Filip02
Melek Milan20Komorovský Róbert02
Hasil Tomáš20Toufar Jan02
ŽK - Hasil - seknutí pálkou do stolu



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol VracovVrchní
rozhodčí:
Šnajdr Radomír
HOSTUJÍCÍ:TJ HoláskyRozhodčí:Maňas Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Vracov, Sokolská 900, 696 42 VracovRozhodčí:Horký Ondřej
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35678:673nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vašíček Pavel
Trcala Michal
 
 
Bartoš Milan
Ságl Ondřej
 
 
3-679 3110
2.Kouřil Vít
Nikl Pavel
 
 
Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
51211  3020
3.Vašíček PavelPalbuchta Jiří879  3030
4.Kouřil VítBartoš Milan-10-9-11  0331
5.Nikl PavelBabák Petr-79-116-122332
6.Trcala MichalSágl Ondřej-1278-1233242
7.Kouřil VítPalbuchta Jiří-4-879-102343
8.Nikl PavelBartoš Milan8-8-8-11 1344
9.Trcala MichalBabák Petr5-8-9973254
10.Vašíček PavelSágl Ondřej-146117 3164
11.Nikl PavelPalbuchta Jiří69-46 3174
12.Trcala MichalBartoš Milan8-9-711-62375
13.Vašíček PavelBabák Petr65-97 3185
14.Kouřil VítSágl Ondřej6-7-7-3 1386
15.Trcala MichalPalbuchta Jiří-88-9-4 1387
16.Vašíček PavelBartoš Milan867  3097
17.Kouřil VítBabák Petr-3-8-8  0398
18.Nikl PavelSágl Ondřej-4-5-2  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vašíček Pavel40Palbuchta Jiří22
Kouřil Vít04Bartoš Milan31
Nikl Pavel13Babák Petr22
Trcala Michal22Ságl Ondřej22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovRozhodčí:Bílík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mikulčice 506, 69619Rozhodčí:Staněk Michal
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:Hubáček Vojtěch
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:23600:497TJ Baník Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdlička Petr
Kurka Milan
 
 
Ondrovčák Radek
Kříž Bohumil
 
 
-8107-5-72301
2.Ryšavý Michal
Kolařík Jan
 
 
Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
4-9-7-5 1302
3.Hrdlička PetrForman Libor9-986 3112
4.Hromek FilipVybíral Lukáš-115-91323222
5.Kolařík JanKříž Bohumil81-9-573232
6.Ryšavý MichalOndrovčák Radek5310  3042
7.Hromek FilipForman Libor-7-133853252
8.Kolařík JanVybíral Lukáš5-9-93-62353
9.Ryšavý MichalKříž Bohumil6108  3063
10.Hrdlička PetrOndrovčák Radek8-73-1153273
11.Kolařík JanForman Libor-9-688-92374
12.Ryšavý MichalVybíral Lukáš684  3084
13.Hrdlička PetrKříž Bohumil6-9133 3194
14.Hromek FilipOndrovčák Radek7-374 31104
15.Ryšavý MichalForman Libor         
16.Hrdlička PetrVybíral Lukáš         
17.Hromek FilipKříž Bohumil         
18.Kolařík JanOndrovčák Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrdlička Petr30Forman Libor12
Hromek Filip30Vybíral Lukáš12
Kolařík Jan12Kříž Bohumil03
Ryšavý Michal30Ondrovčák Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlVrchní
rozhodčí:
Jirsa Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodRozhodčí:Syrová Vlasta
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U koupliště a zimního stadionuRozhodčí:Syrová Lucie
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:38666:679TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
Bárta Daniel
Jadrný Šimon
 
 
59-88 3110
2.Křepelka Tomáš
Mynář Vojtěch
 
 
Bártík Tomáš
Novák Aleš
 
 
-7-9-12  0311
3.Křepelka TomášBárta Daniel-6-810-2 1312
4.Mynář VojtěchNovák Aleš8-9-9-10 1313
5.Táborský JiříJadrný Šimon-99-6783223
6.Šesták RadekBártík Tomáš-11-986-72324
7.Mynář VojtěchBárta Daniel-139-7-9 1325
8.Táborský JiříNovák Aleš-4-86-9 1326
9.Šesták RadekJadrný Šimon44-4-593236
10.Křepelka TomášBártík Tomáš824  3046
11.Táborský JiříBárta Daniel-119-8-5 1347
12.Šesták RadekNovák Aleš10-694 3157
13.Křepelka TomášJadrný Šimon4-1088 3167
14.Mynář VojtěchBártík Tomáš-5-999-62368
15.Šesták RadekBárta Daniel-7-913-9 1369
16.Křepelka TomášNovák Aleš-78105 3179
17.Mynář VojtěchJadrný Šimon710-10-6-623710
18.Táborský JiříBártík Tomáš8-87  21  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Křepelka Tomáš31Bárta Daniel40
Mynář Vojtěch04Novák Aleš22
Táborský Jiří12Jadrný Šimon13
Šesták Radek22Bártík Tomáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouVrchní
rozhodčí:
Veselská Zdeňka
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol StudenáRozhodčí:Minčev Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jungmannova 10, zimní stadion, vstup z rychlobruslařského ováluRozhodčí:Veselský Oldřich
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:37668:689nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
Doležal Ondřej
Smola Igor
 
 
-10-6-8  0301
2.Jírek Jan
Palát Petr
 
 
Korbel Filip ml.
Mádr Miloslav
 
 
-105-7-8 1302
3.Jírek JanKorbel Filip ml.-8-89-3 1303
4.Palát PetrDoležal Ondřej410-57 3113
5.Veselský RomanSmola Igor7-7117 3123
6.Pluhař JanMádr Miloslav1178  3033
7.Palát PetrKorbel Filip ml.-8-8-5  0334
8.Veselský RomanDoležal Ondřej-1111-7793244
9.Pluhař JanSmola Igor-9912-5-72345
10.Jírek JanMádr Miloslav125-87 3155
11.Veselský RomanKorbel Filip ml.-7-9-14  0356
12.Pluhař JanDoležal Ondřej-787-8-52357
13.Jírek JanSmola Igor-8-710563267
14.Palát PetrMádr Miloslav-69-7473277
15.Pluhař JanKorbel Filip ml.-66-4-4 1378
16.Jírek JanDoležal Ondřej748  3088
17.Palát PetrSmola Igor-8799 3198
18.Veselský RomanMádr Miloslav-7-59-9 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jírek Jan31Korbel Filip ml.40
Palát Petr31Doležal Ondřej13
Veselský Roman22Smola Igor13
Pluhař Jan13Mádr Miloslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mračková Veronika
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:Maňhal Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Mastný Tomáš st.
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18530:441TJ Sokol Studená

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Ondřej
Smola Igor
 
 
Brhel Tomáš
Podrazil David
 
 
-9834 3110
2.Mádr Miloslav
Korbel Filip ml.
 
 
Brhel Richard
Novák David
 
 
-91713 3120
3.Mádr MiloslavBrhel Richard-8-47963230
4.Smola IgorNovák David66-13-8-102331
5.Doležal OndřejBrhel Tomáš9612  3041
6.Korbel Filip ml.Podrazil David635  3051
7.Smola IgorBrhel Richard-11-8-4  0352
8.Doležal OndřejNovák David94-4-1043262
9.Korbel Filip ml.Brhel Tomáš777  3072
10.Mádr MiloslavPodrazil David-12-946103282
11.Doležal OndřejBrhel Richard-7-887-92383
12.Korbel Filip ml.Novák David10-493 3193
13.Mádr MiloslavBrhel Tomáš989  30103
14.Smola IgorPodrazil David5-910  21  
15.Korbel Filip ml.Brhel Richard         
16.Mádr MiloslavNovák David         
17.Smola IgorBrhel Tomáš         
18.Doležal OndřejPodrazil David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mádr Miloslav30Brhel Richard21
Smola Igor02Novák David12
Doležal Ondřej21Brhel Tomáš03
Korbel Filip ml.30Podrazil David02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:Křehlík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3296,Havlíčkův Brod, Herna ARozhodčí:Štrobl Marek
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:34478:538SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Aleš
Bártík Tomáš
 
 
Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
-5-7-7  0301
2.Bárta Daniel
Jadrný Šimon
 
 
Zajíc Miroslav
Melek Milan
 
 
7-88-3-52302
3.Jadrný ŠimonZajíc Miroslav-7-4-9  0303
4.Bártík TomášGráf Jiří787  3013
5.Novák AlešMelek Milan757  3023
6.Bárta DanielHasil Tomáš-5-881193233
7.Bártík TomášZajíc Miroslav-7-6-7  0334
8.Novák AlešGráf Jiří5-142-7103244
9.Bárta DanielMelek Milan5411  3054
10.Jadrný ŠimonHasil Tomáš-3-8-2  0355
11.Novák AlešZajíc Miroslav-88-9-8 1356
12.Bárta DanielGráf Jiří-85-109-102357
13.Jadrný ŠimonMelek Milan-99-104-52358
14.Bártík TomášHasil Tomáš-5-8-4  0359
15.Bárta DanielZajíc Miroslav-8-4-3  03510
16.Jadrný ŠimonGráf Jiří         
17.Bártík TomášMelek Milan         
18.Novák AlešHasil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jadrný Šimon03Zajíc Miroslav40
Bártík Tomáš12Gráf Jiří12
Novák Aleš21Melek Milan12
Bárta Daniel22Hasil Tomáš21
Ne



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Chalupník Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlRozhodčí:Ondrovčák Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:Ondrovčák Miroslav
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:13Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27595:553KST Sokol Znojmo-Orel Únanov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ondrovčák Radek
Kříž Bohumil
 
 
Křepelka Tomáš
Mynář Vojtěch
 
 
-103-8-5 1301
2.Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
Táborský Jiří
Šesták Radek
 
 
4-5-7-10 1302
3.Vybíral Lukᚊesták Radek-9858 3112
4.Ondrovčák RadekMynář Vojtěch-38-7-6 1313
5.Kříž BohumilTáborský Jiří-9656 3123
6.Forman LiborKřepelka Tomáš144-7-663233
7.Ondrovčák RadekŠesták Radek710-1110 3143
8.Kříž BohumilMynář Vojtěch867  3053
9.Forman LiborTáborský Jiří-56-5-11 1354
10.Vybíral LukášKřepelka Tomáš9-9510 3164
11.Kříž BohumilŠesták Radek-6-9-7  0365
12.Forman LiborMynář Vojtěch-68-79-12366
13.Vybíral LukášTáborský Jiří6-755 3176
14.Ondrovčák RadekKřepelka Tomáš1055  3086
15.Forman LiborŠesták Radek746  3096
16.Vybíral LukášMynář Vojtěch-812-34932106
17.Ondrovčák RadekTáborský Jiří-6-7-3  03  
18.Kříž BohumilKřepelka Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vybíral Lukáš40Šesták Radek13
Ondrovčák Radek21Mynář Vojtěch22
Kříž Bohumil21Táborský Jiří12
Forman Libor22Křepelka Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:Zmrzlý Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Šišma Pavel
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24580:510TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bartoš Milan
Ságl Ondřej
 
 
Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
-67-9-6 1301
2.Babák Petr
Palbuchta Jiří
 
 
Jírek Jan
Palát Petr
 
 
3105  3011
3.Ságl OndřejJírek Jan-9-108-14 1312
4.Babák PetrPluhař Jan653  3022
5.Bartoš MilanPalát Petr10-97-493232
6.Palbuchta JiříVeselský Roman-9-9-6  0333
7.Babák PetrJírek Jan67-86 3143
8.Bartoš MilanPluhař Jan9-7-8823253
9.Palbuchta JiříPalát Petr889  3063
10.Ságl OndřejVeselský Roman628  3073
11.Bartoš MilanJírek Jan-12-67-5 1374
12.Palbuchta JiříPluhař Jan4124  3084
13.Ságl OndřejPalát Petr4710  3094
14.Babák PetrVeselský Roman-5-65-4 1395
15.Palbuchta JiříJírek Jan-5117-4-92396
16.Ságl OndřejPluhař Jan-6446 31106
17.Babák PetrPalát Petr         
18.Bartoš MilanVeselský Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ságl Ondřej31Jírek Jan31
Babák Petr21Pluhař Jan04
Bartoš Milan21Palát Petr03
Palbuchta Jiří22Veselský Roman21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Konečná Tereza
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VracovRozhodčí:Mikulášek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Lučko Martin
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:19514:348TTC Moravská Slavia Brno C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svoboda Libor
Komorovský Róbert
 
 
Kouřil Vít
Nikl Pavel
 
 
71-88 3110
2.Toufar Jan
Bíza Martin
 
 

 
 
WO    3020
3.Komorovský RóbertVašíček Pavel-37-11-8 1321
4.Toufar JanKouřil Vít-5-3-16  0322
5.Svoboda LiborNikl Pavel8-784 3132
6.Bíza MartinWO    3042
7.Toufar JanVašíček Pavel48-12-783252
8.Svoboda LiborKouřil Vít-91056 3162
9.Bíza MartinNikl Pavel74-86 3172
10.Komorovský RóbertWO    3082
11.Svoboda LiborVašíček Pavel-10497 3192
12.Bíza MartinKouřil Vít4-9-9-8 1393
13.Komorovský RóbertNikl Pavel-10-9-9  0394
14.Toufar JanWO    30104
15.Bíza MartinVašíček Pavel         
16.Komorovský RóbertKouřil Vít         
17.Toufar JanNikl Pavel         
18.Svoboda Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Komorovský Róbert02Vašíček Pavel12
Toufar Jan11Kouřil Vít21
Svoboda Libor30Nikl Pavel12
Bíza Martin11   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Koral TišnovVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceRozhodčí:Černoch Rostislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola Smíškova 840, Tišnov, Vchod do haly je vedle hlavního vchodu do ZŠ.Rozhodčí:Trojánek Zdeněk
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:37655:691TJ Baník Mikulčice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Antoš Jiří
Dospíšil Jiří ml.
 
 
Hrdlička Petr
Hromek Filip
 
 
61410  3010
2.Vitula Josef
Dospíšil Pavel
 
 
Ryšavý Michal
Kolařík Jan
 
 
-9-7-4  0311
3.Antoš JiříRyšavý Michal-5-4-5  0312
4.Vitula JosefKolařík Jan9-5-6723222
5.Dospíšil PavelHromek Filip-8-98-6 1323
6.Dospíšil Jiří ml.Hrdlička Petr-9887 3133
7.Vitula JosefRyšavý Michal5-7-96-42334
8.Dospíšil PavelKolařík Jan-8-612-3 1335
9.Antoš JiříHromek Filip98-9-283245
10.Dospíšil Jiří ml.Hrdlička Petr8-796 3155
11.Dospíšil PavelRyšavý Michal-6-8-7  0356
12.Dospíšil Jiří ml.Kolařík Jan116-76 3166
13.Antoš JiříHromek Filip799  3076
14.Vitula JosefHrdlička Petr81014  3086
15.Dospíšil Jiří ml.Ryšavý Michal4-4-88-132387
16.Antoš JiříKolařík Jan-6-98-5 1388
17.Vitula JosefHromek Filip127-8-7-72389
18.Dospíšil PavelHrdlička Petr-77-103-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Antoš Jiří22Ryšavý Michal40
Vitula Josef22Kolařík Jan22
Dospíšil Pavel04Hromek Filip22
Dospíšil Jiří ml.31Hrdlička Petr13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol StudenáVrchní
rozhodčí:
Mračková Veronika
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:Maňhal Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 208, 378 56 Studená, naproti bývalému pivovaruRozhodčí:Mastný Tomáš st.
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:34447:539SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Ondřej
Čermák Marek
 
 
Hasil Tomáš
Gráf Jiří
 
 
-78-12-5 1301
2.Mádr Miloslav
Korbel Filip ml.
 
 
Melek Milan
Zajíc Miroslav
 
 
9-12-5883211
3.Mádr MiloslavZajíc Miroslav-11-3-6  0312
4.Doležal OndřejGráf Jiří-89-4-2 1313
5.Čermák MarekMelek Milan-9994 3123
6.Korbel Filip ml.Hasil Tomáš-8-4-4  0324
7.Doležal OndřejZajíc Miroslav-8-9-9  0325
8.Čermák MarekGráf Jiří-7-69-3 1326
9.Korbel Filip ml.Melek Milan577  3036
10.Mádr MiloslavHasil Tomáš-6-5-7  0337
11.Čermák MarekZajíc Miroslav-6-4-5  0338
12.Korbel Filip ml.Gráf Jiří1298  3048
13.Mádr MiloslavMelek Milan-77610 3158
14.Doležal OndřejHasil Tomáš-4-8-5  0359
15.Korbel Filip ml.Zajíc Miroslav-96-77-823510
16.Mádr MiloslavGráf Jiří-1087  21  
17.Doležal OndřejMelek Milan         
18.Čermák MarekHasil Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mádr Miloslav12Zajíc Miroslav40
Doležal Ondřej03Gráf Jiří21
Čermák Marek12Melek Milan03
Korbel Filip ml.22Hasil Tomáš30



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Havlíčkův BrodVrchní
rozhodčí:
Kotil Miloslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín BRozhodčí:Křehlík Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ledečská 3296,Havlíčkův Brod, Herna ARozhodčí:Štrobl Marek
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15482:392TJ Jiskra Havlíčkův Brod

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bárta Daniel
Jadrný Šimon
 
 
Svoboda Petr
Podrazil David
 
 
-14449 3110
2.Bártík Tomáš
Novák Aleš
 
 
Brhel Richard
Novák David
 
 
-6-7-4  0311
3.Jadrný ŠimonNovák David66-6-1283221
4.Bártík TomášBrhel Richard10-486 3131
5.Novák AlešPodrazil David4108  3041
6.Bárta DanielSvoboda Petr5129  3051
7.Bártík TomášNovák David85-6-5-102352
8.Novák AlešBrhel Richard-7966 3162
9.Bárta DanielPodrazil David759  3072
10.Jadrný ŠimonSvoboda Petr7-1054 3182
11.Novák AlešNovák David-66-7-10 1383
12.Bárta DanielBrhel Richard9WO   3093
13.Jadrný ŠimonPodrazil David984  30103
14.Bártík TomášSvoboda Petr         
15.Bárta DanielNovák David         
16.Jadrný ŠimonBrhel Richard         
17.Bártík TomášPodrazil David         
18.Novák AlešSvoboda Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jadrný Šimon30Novák David21
Bártík Tomáš11Brhel Richard03
Novák Aleš21Podrazil David03
Bárta Daniel30Svoboda Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Sokol Znojmo-Orel ÚnanovVrchní
rozhodčí:
Ondrovčák Ladislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Žďár nad SázavouRozhodčí:Ondrovčák Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolská1272/12,66902Znojmo, vedle sportovní halyRozhodčí:Tuhý Roman
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38682:704nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vybíral Lukáš
Forman Libor
 
 
Jírek Jan
Palát Petr
 
 
-5-13-4  0301
2.Ondrovčák Radek
Kříž Bohumil
 
 
Pluhař Jan
Veselský Roman
 
 
69-6-5-72302
3.Vybíral LukášJírek Jan1199  3012
4.Ondrovčák RadekPluhař Jan-7-54-9 1313
5.Kříž BohumilPalát Petr9-967 3123
6.Forman LiborVeselský Roman-5-58843233
7.Ondrovčák RadekJírek Jan-5-5-2  0334
8.Kříž BohumilPluhař Jan99-511 3144
9.Forman LiborPalát Petr-369-7-102345
10.Vybíral LukášVeselský Roman37-128 3155
11.Kříž BohumilJírek Jan9-10-65133265
12.Forman LiborPluhař Jan-9-88-10 1366
13.Vybíral LukášPalát Petr39-87 3176
14.Vybíral PavelVeselský Roman-6-9-8  0377
15.Forman LiborJírek Jan84-95 3187
16.Vybíral LukášPluhař Jan5-10-98-72388
17.Vybíral PavelPalát Petr9-11-61393298
18.Kříž BohumilVeselský Roman-11-6-13  0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vybíral Lukáš31Jírek Jan13
Ondrovčák Radek02Pluhař Jan31
Kříž Bohumil31Palát Petr13
Forman Libor22Veselský Roman22
Vybíral Pavel11   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ HoláskyVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra LitomyšlRozhodčí:Zmrzlý Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rolencova 690/93, 620 00 Brno-Tuřany, Sál Orlovny, boční vchod zprava zezadu ze zahrádkyRozhodčí:Šišma Pavel
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:44Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:24590:543TJ Holásky

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ságl Ondřej
Palbuchta Jiří
 
 
Křepelka Tomáš
Mynář Vojtěch
 
 
81410  3010
2.Babák Petr
Bartoš Milan
 
 
Šesták Radek
Táborský Jiří
 
 
77-9-5-52311
3.Ságl OndřejMynář Vojtěch9-999 3121
4.Babák PetrŠesták Radek510-611 3131
5.Bartoš MilanKřepelka Tomáš49-98 3141
6.Palbuchta JiříTáborský Jiří1567  3051
7.Babák PetrMynář Vojtěch993  3061
8.Bartoš MilanŠesták Radek-6-4-11  0362
9.Palbuchta JiříKřepelka Tomáš-57-7-6 1363
10.Ságl OndřejTáborský Jiří6107  3073
11.Škvařil PetrMynář Vojtěch-3-6-1  0374
12.Palbuchta JiříŠesták Radek-55-7-7 1375
13.Ságl OndřejKřepelka Tomáš692  3085
14.Babák PetrTáborský Jiří68-9-7-42386
15.Palbuchta JiříMynář Vojtěch-76-86-102387
16.Ságl OndřejŠesták Radek966  3097
17.Babák PetrKřepelka Tomáš341  30107
18.Škvařil PetrTáborský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ságl Ondřej40Mynář Vojtěch22
Babák Petr31Šesták Radek22
Bartoš Milan11Křepelka Tomáš13
Palbuchta Jiří13Táborský Jiří12
Škvařil Petr01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina D Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia Brno CVrchní
rozhodčí:
Konečná Tereza
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník MikulčiceRozhodčí:Mikulášek Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Lučko Martin
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38690:689nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody