Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:Gregor Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:Stania Jindřich
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22555:500KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Kudela Petr
 
 
Cabiš Michal
Solanský Pavel
 
 
164  3010
2.Wallik Lukáš
Vícha Radomír
 
 
Bugaj Pavel
Černocký Dominik
 
 
11-65-693220
3.Kudela PetrBugaj Pavel-7-74-12 1321
4.Wallik LukášČernocký Dominik714-1-593231
5.Vícha RadomírSolanský Pavel-8-83-9 1332
6.Dzida JanCabiš Michal954  3042
7.Wallik LukášBugaj Pavel10-966 3152
8.Vícha RadomírČernocký Dominik6-5-9-10 1353
9.Dzida JanSolanský Pavel768  3063
10.Kudela PetrCabiš Michal-9-79-7 1364
11.Vícha RadomírBugaj Pavel11-7-4-5 1365
12.Dzida JanČernocký Dominik897  3075
13.Kudela PetrSolanský Pavel977  3085
14.Wallik LukášCabiš Michal5-108-763295
15.Dzida JanBugaj Pavel1188  30105
16.Kudela PetrČernocký Dominik         
17.Wallik LukášSolanský Pavel         
18.Vícha RadomírCabiš Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kudela Petr12Bugaj Pavel22
Wallik Lukáš30Černocký Dominik12
Vícha Radomír03Solanský Pavel12
Dzida Jan40Cabiš Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:Sikora Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Blucha Tomáš
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:Valenta Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:17523:432TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Heuman Ivan
 
 
Křenek Tomáš
Štalzer Adam
 
 
-10710-843210
2.Novotný Jiří
Sikora Filip
 
 
Kovačik Jakub
Kupec Rostislav
 
 
895  3020
3.Novotný JiříŠtalzer Adam99-810 3130
4.Wawrosz PavelKovačik Jakub110-95 3140
5.Heuman IvanKřenek Tomáš9-98-883250
6.Sikora FilipKupec Rostislav1-96-793260
7.Sikora RadekŠtalzer Adam-11-82-11 1361
8.Heuman IvanKovačik Jakub-6-11-7  0362
9.Sikora FilipKřenek Tomáš8105  3072
10.Novotný JiříKupec Rostislav927  3082
11.Heuman IvanŠtalzer Adam-10-9125-32383
12.Sikora FilipKovačik Jakub1866  3093
13.Novotný JiříKřenek Tomáš658  30103
14.Sikora RadekKupec Rostislav4    10  
15.Sikora FilipŠtalzer Adam         
16.Novotný JiříKovačik Jakub         
17.Sikora RadekKřenek Tomáš         
18.Heuman IvanKupec Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Jiří30Štalzer Adam21
Wawrosz Pavel10Kovačik Jakub12
Heuman Ivan12Křenek Tomáš03
Sikora Filip30Kupec Rostislav02
Sikora Radek01   
žk:Kupec R. - sprosté slova



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Sýkora Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:Hrabec Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
F-M, Riviéra, ul. Beethovenova 2160Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30651:609TJ Slezan Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Došek Jaroslav
Vlk Radek
 
 
Bojko Karel
Račák Vítězslav
 
 
-2-5136-42301
2.Sagáčik Štefan
Slováček Libor
 
 
Jahůdka Petr
Plhák Jan ml.
 
 
-98-48-62302
3.Slováček LiborRačák Vítězslav-7-413683212
4.Došek JaroslavBojko Karel-5810-8-62313
5.Vlk RadekJahůdka Petr-9-9-9  0314
6.Sagáčik ŠtefanPlhák Jan ml.851  3024
7.Došek JaroslavRačák Vítězslav-4-6-4  0325
8.Vlk RadekBojko Karel5-6-4-6 1326
9.Sagáčik ŠtefanJahůdka Petr58-5-533236
10.Slováček LiborPlhák Jan ml.78-92 3146
11.Vlk RadekRačák Vítězslav8104  3056
12.Sagáčik ŠtefanBojko Karel-13-865-92357
13.Slováček LiborJahůdka Petr9103  3067
14.Došek JaroslavPlhák Jan ml.9-765 3177
15.Sagáčik ŠtefanRačák Vítězslav1094  3087
16.Slováček LiborBojko Karel-10-64-9 1388
17.Došek JaroslavJahůdka Petr8101  3098
18.Vlk RadekPlhák Jan ml.759  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Slováček Libor31Račák Vítězslav13
Došek Jaroslav22Bojko Karel40
Vlk Radek22Jahůdka Petr13
Sagáčik Štefan31Plhák Jan ml.04



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostelecRozhodčí:Krupník Lukáš st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí:Dolegovský Patrik
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:28616:582TJ Sokol Brušperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhlář Radim
Krupník Jan
 
 
Bělík Šimon
Nedbálek Michal
 
 
-6-12-10  0301
2.Velebil Lukáš
Bystřičan Josef
 
 
Karal Martin
Oharek David
 
 
845  3011
3.Uhlář RadimBělík Šimon1178  3021
4.Krupník JanOharek David7-85-5-102322
5.Bystřičan JosefNedbálek Michal-77-11-3 1323
6.Velebil LukášKaral Martin756  3033
7.Krupník JanBělík Šimon-6-86-8 1334
8.Bystřičan JosefOharek David1096  3044
9.Velebil LukášNedbálek Michal8-9-15953254
10.Uhlář RadimKaral Martin-4-8-7  0355
11.Bystřičan JosefBělík Šimon8127  3065
12.Velebil LukášOharek David769  3075
13.Uhlář RadimNedbálek Michal1039  3085
14.Krupník JanKaral Martin-58-79-42386
15.Velebil LukášBělík Šimon6-6-4-7 1387
16.Uhlář RadimOharek David-10-9-2  0388
17.Krupník JanNedbálek Michal43-58 3198
18.Bystřičan JosefKaral Martin84-66 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uhlář Radim22Bělík Šimon22
Krupník Jan13Oharek David22
Bystřičan Josef31Nedbálek Michal13
Velebil Lukáš31Karal Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39679:706TJ Chropyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bazalka Michal
Kuběna Stanislav
 
 
Král Filip
Plšek Josef
 
 
15-7-67-72301
2.Hladil David
Vlček Pavel
 
 
Mergenthal Otmar
Bednář Matěj
 
 
6-10-3-4 1302
3.Hladil DavidBednář Matěj-5926 3112
4.Kuběna StanislavKrál Filip-2-8-4  0313
5.Bazalka MichalMergenthal Otmar106-15-9133223
6.Vlček PavelPlšek Josef934  3033
7.Kuběna StanislavBednář Matěj10-967 3143
8.Bazalka MichalKrál Filip-3-2-8  0344
9.Vlček PavelMergenthal Otmar3-1087 3154
10.Hladil DavidPlšek Josef96-13-473264
11.Bazalka MichalBednář Matěj-89-9-8 1365
12.Vlček PavelKrál Filip-7-96-9 1366
13.Hladil DavidMergenthal Otmar11-810-6-82367
14.Kuběna StanislavPlšek Josef-998-6103277
15.Vlček PavelBednář Matěj-109-7-11 1378
16.Hladil DavidKrál Filip-10-129-8 1379
17.Kuběna StanislavMergenthal Otmar8412  3089
18.Bazalka MichalPlšek Josef-9-6-8  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hladil David22Bednář Matěj22
Kuběna Stanislav31Král Filip40
Bazalka Michal13Mergenthal Otmar13
Vlček Pavel22Plšek Josef13



Zápis o utkání - NEOFICIÁLNÍ
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Míček Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí:Matula Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:Baroš Petr
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:18484:454TJ Rožnov pod Radhoštěm

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pustějovský Stanislav
Konečný Jiří
 
 
Píša Radovan
Formánek Jakub
 
 
6107  3010
2.Hrabica Marián
Glac Michal
 
 
Wiesner Petr
Rabenseifner Milan
 
 
-5-12-3  0311
3.Konečný JiříRabenseifner Milan9-8810 3121
4.Glac MichalWiesner Petr-6-9-9  0322
5.Hrabica MariánPíša Radovan6-9812 3132
6.Pustějovský StanislavFormánek Jakub678  3042
7.Glac MichalRabenseifner Milan-9-4-7  0343
8.Hrabica MariánWiesner Petr-91110-793253
9.Pustějovský StanislavPíša Radovan9-876 3163
10.Konečný JiříFormánek Jakub1177  3073
11.Hrabica MariánRabenseifner Milan-9-8910113283
12.Pustějovský StanislavWiesner Petr-11977 3193
13.Konečný JiříPíša Radovan9-887 31103
14.Glac MichalFormánek Jakub         
15.Pustějovský StanislavRabenseifner Milan         
16.Konečný JiříWiesner Petr         
17.Glac MichalPíša Radovan         
18.Hrabica MariánFormánek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Konečný Jiří30Rabenseifner Milan12
Glac Michal02Wiesner Petr12
Hrabica Marián30Píša Radovan03
Pustějovský Stanislav30Formánek Jakub02
Nejsou

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy