Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Matula Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:Míček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:Ryboň Jaroslav
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:32339:450KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pustějovský Stanislav
Černota Pavel
 
 
Dzida Jan
Wallik Lukáš
 
 
-4-9-3  0301
2.Hrabica Marián
Glac Michal
 
 
Kudela Petr
Vitásek Adam
 
 
84-10-8-72302
3.Černota PavelDzida Jan-6-5-4  0303
4.Křenek ZdeněkKudela Petr-11-1-6  0304
5.Hrabica MariánWallik Lukáš5-7-101083214
6.Pustějovský StanislavVitásek Adam785  3024
7.Křenek ZdeněkDzida Jan-96-3-1 1325
8.Hrabica MariánKudela Petr-2-2-7  0326
9.Pustějovský StanislavWallik Lukáš-9-610-10 1327
10.Glac MichalVitásek Adam-10-6-8  0328
11.Hrabica MariánDzida Jan-7-10-8  0329
12.Pustějovský StanislavKudela Petr911-3-8-323210
13.Glac MichalWallik Lukáš-8-36  12  
14.Křenek ZdeněkVitásek Adam         
15.Pustějovský StanislavDzida Jan         
16.Glac MichalKudela Petr         
17.Křenek ZdeněkWallik Lukáš         
18.Hrabica MariánVitásek Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Černota Pavel01Dzida Jan30
Křenek Zdeněk02Kudela Petr30
Hrabica Marián12Wallik Lukáš11
Pustějovský Stanislav12Vitásek Adam11
Glac Michal01   
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
09:55Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:38586:604TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kuběna Stanislav
Orlovský Pavel
 
 
Novotný Jiří
Sikora Filip
 
 
7-6-9-12 1301
2.Hladil David
Hladil Radek
 
 
Wawrosz Pavel
Sikora Radek
 
 
-11-6-8  0302
3.Orlovský PavelNovotný Jiří9109  3012
4.Kuběna StanislavSikora Filip-9-6-10  0313
5.Hladil RadekWawrosz Pavel9-7-8-10 1314
6.Hladil DavidSikora RadekWO    3024
7.Kuběna StanislavNovotný Jiří-119119 3134
8.Hladil RadekSikora Filip-4-3-7  0335
9.Hladil DavidWawrosz Pavel-7128-543245
10.Orlovský PavelSikora RadekWO    3055
11.Hladil RadekNovotný Jiří-3-3-4  0356
12.Hladil DavidSikora Filip-6766 3166
13.Orlovský PavelWawrosz Pavel11-11-7-6 1367
14.Kuběna StanislavSikora Radek-1096-783277
15.Hladil DavidNovotný Jiří6-8-10763287
16.Orlovský PavelSikora Filip-8-6-6  0388
17.Kuběna StanislavWawrosz Pavel-3-8-5  0389
18.Hladil RadekSikora Radek-64-7-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Orlovský Pavel12Novotný Jiří13
Kuběna Stanislav22Sikora Filip31
Hladil Radek04Wawrosz Pavel31
Hladil David30Sikora Radek11
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkVrchní
rozhodčí:
Hojgr Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekRozhodčí:Šubčík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:Agachi Konstantin
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:38592:640TJ Slezan Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rabenseifner Milan
Malý Jan
 
 
Sagáčik Štefan
Cvečko Daniel
 
 
1011-87 3110
2.Müller Jiří
Žvátora Miroslav
 
 
Slováček Libor
Vlk Radek
 
 
5-1115-3123220
3.Müller JiříSlováček Libor5-8-2-7 1321
4.Rabenseifner MilanSagáčik Štefan69-1010 3131
5.Malý JanCvečko Daniel-7-7-6  0332
6.Žvátora MiroslavVlk Radek549  3042
7.Rabenseifner MilanSlováček Libor-6-86893252
8.Malý JanSagáčik Štefan-3-5-8  0353
9.Žvátora MiroslavCvečko Daniel9-938 3163
10.Müller JiříVlk Radek-11-9-8  0364
11.Píša RadovanSlováček Libor-2-9-6  0365
12.Žvátora MiroslavSagáčik Štefan-10-8-18  0366
13.Müller JiříCvečko Daniel-2-89-11 1367
14.Rabenseifner MilanVlk Radek9-881 3177
15.Žvátora MiroslavSlováček Libor-7-8-10  0378
16.Müller JiříSagáčik Štefan-97-57-62379
17.Rabenseifner MilanCvečko Daniel-7-648-623710
18.Píša RadovanVlk Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Müller Jiří04Slováček Libor31
Rabenseifner Milan31Sagáčik Štefan31
Malý Jan02Cvečko Daniel31
Žvátora Miroslav22Vlk Radek12
Píša Radovan01   
bez



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Král Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí:Topič Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:Konečný Roman
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:13490:358TJ Chropyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Grmela Aleš
Bednář Matěj
 
 
Uhlář Radim
Krupník Jan
 
 
928  3010
2.Král Filip
Plšek Josef
 
 
Kocián Petr
Gromnica Václav
 
 
455  3020
3.Grmela AlešUhlář Radim4-3-6-6 1321
4.Král FilipKrupník Jan5711  3031
5.Plšek JosefKocián Petr104-82 3141
6.Bednář MatějGromnica Václav655  3051
7.Král FilipUhlář Radim7610  3061
8.Plšek JosefKrupník Jan-107-94-72362
9.Bednář MatějKocián Petr4125  3072
10.Grmela AlešGromnica Václav4211  3082
11.Plšek JosefUhlář Radim-12-5-11  0383
12.Bednář MatějKrupník Jan6-2-76-92384
13.Grmela AlešKocián Petr664  3094
14.Král FilipGromnica Václav4310  30104
15.Bednář MatějUhlář Radim         
16.Grmela AlešKrupník Jan         
17.Král FilipKocián Petr         
18.Plšek JosefGromnica Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Grmela Aleš21Uhlář Radim21
Král Filip30Krupník Jan21
Plšek Josef12Kocián Petr03
Bednář Matěj21Gromnica Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:Dufek Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 197 ŠtípaRozhodčí:Vykoukal Martin
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:32674:651TJ Sokol Kostelec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karal Martin
Oharek David
 
 
Černocký Dominik
Jurdzin Tomáš
 
 
-10107-4-42301
2.Bělík Šimon
Skopal Dalibor
 
 
Solanský Pavel
Cabiš Michal
 
 
10-735 3111
3.Dufek JanČernocký Dominik12-13-9-72312
4.Oharek DavidJurdzin Tomáš7-91610 3122
5.Skopal DaliborSolanský Pavel109-3-1073232
6.Bělík ŠimonCabiš Michal44-910 3142
7.Oharek DavidČernocký Dominik-11-12-9  0343
8.Skopal DaliborJurdzin Tomáš-10759 3153
9.Bělík ŠimonSolanský Pavel4112  3063
10.Dufek JanCabiš Michal-99-3-12 1364
11.Skopal DaliborČernocký Dominik-6-4-8  0365
12.Bělík ŠimonJurdzin Tomáš5103  3075
13.Dufek JanSolanský Pavel-85-11-11 1376
14.Oharek DavidCabiš Michal8-9-5-7 1377
15.Bělík ŠimonČernocký Dominik-10-511693287
16.Karal MartinJurdzin Tomáš-712-4973297
17.Oharek DavidSolanský Pavel67-811 31107
18.Skopal DaliborCabiš Michal-12    01  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek Jan03Černocký Dominik31
Oharek David22Jurdzin Tomáš04
Skopal Dalibor21Solanský Pavel13
Bělík Šimon40Cabiš Michal21
Karal Martin10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:Gajdůšek Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Plhák Jan st.
Datum dle rozpisu29. 01. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10446:335TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křen Lubor
Jahůdka Petr
 
 
Kovačik Jakub
Kupec Rostislav
 
 
712-98 3110
2.Račák Vítězslav
Bojko Karel
 
 
Křenek Tomáš
Štalzer Adam
 
 
455  3020
3.Račák VítězslavLapisz Břetislav3-874 3130
4.Jahůdka PetrKovačik Jakub-5109-843240
5.Křen LuborŠtalzer Adam-8-9149-72341
6.Bojko KarelKřenek Tomáš772  3051
7.Jahůdka PetrLapisz Břetislav785  3061
8.Křen LuborKovačik Jakub8-8148 3171
9.Bojko KarelŠtalzer Adam942  3081
10.Račák VítězslavKřenek Tomáš4105  3091
11.Křen LuborKupec Rostislav9-109-7532101
12.Bojko KarelKovačik Jakub575  30  
13.Račák VítězslavŠtalzer Adam         
14.Jahůdka PetrKřenek Tomáš         
15.Bojko KarelKupec Rostislav         
16.Račák VítězslavKovačik Jakub         
17.Jahůdka PetrŠtalzer Adam         
18.Křen LuborKřenek Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Račák Vítězslav20Lapisz Břetislav02
Jahůdka Petr20Kovačik Jakub02
Křen Lubor21Štalzer Adam11
Bojko Karel20Křenek Tomáš02
   Kupec Rostislav01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy