Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29648:612TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovačik Jakub
Kupec Rostislav
 
 
Jurdzin Tomáš
Kolář Martin
 
 
57-76 3110
2.Lapisz Břetislav
Štalzer Adam
 
 
Cabiš Michal
Solanský Pavel
 
 
910-10-853220
3.Kovačik JakubJurdzin Tomáš888  3030
4.Kupec RostislavCabiš Michal-109-6-8 1331
5.Štalzer AdamKolář Martin-5987 3141
6.Lapisz BřetislavSolanský Pavel9-12511 3151
7.Kupec RostislavJurdzin Tomáš958  3061
8.Štalzer AdamCabiš Michal9-39-10-52362
9.Lapisz BřetislavKolář Martin563  3072
10.Kovačik JakubSolanský Pavel-7-7-9  0373
11.Štalzer AdamJurdzin Tomáš-12910-10-32374
12.Lapisz BřetislavCabiš Michal-7-9-9  0375
13.Kovačik JakubKolář Martin789  3085
14.Kupec RostislavSolanský Pavel-7-11-10  0386
15.Lapisz BřetislavJurdzin Tomáš49-6-8-102387
16.Kovačik JakubCabiš Michal9-9-7573297
17.Kupec RostislavKolář Martin103-1010 31107
18.Štalzer AdamSolanský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kovačik Jakub31Jurdzin Tomáš22
Kupec Rostislav22Cabiš Michal31
Štalzer Adam12Kolář Martin04
Lapisz Břetislav22Solanský Pavel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:Vykoukal Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 197 ŠtípaRozhodčí:Jániš Pavel
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:37433:545TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Soukup Adam
Skalský Ondřej
 
 
Bojko Karel
Račák Vítězslav
 
 
-2-6-4  0301
2.Karal Martin
Oharek David
 
 
Jahůdka Petr
Křen Lubor
 
 
7-7-4553211
3.Karal MartinBojko Karel-7612-3-52312
4.Soukup AdamRačák Vítězslav95-7-9-12313
5.Skalský OndřejJahůdka Petr-8-4-5  0314
6.Oharek DavidKřen Lubor-7788 3124
7.Soukup AdamBojko Karel8-4-2-3 1325
8.Nedbálek MichalRačák Vítězslav-8-6-8  0326
9.Oharek DavidJahůdka Petr78-10-9-72327
10.Karal MartinKřen Lubor10-84-863237
11.Nedbálek MichalBojko Karel-3-3-9  0338
12.Oharek DavidRačák Vítězslav5-3-5-5 1339
13.Karal MartinJahůdka Petr-11-26633249
14.Soukup AdamKřen Lubor-7-5-4  03410
15.Oharek DavidBojko Karel         
16.Karal MartinRačák Vítězslav         
17.Soukup AdamJahůdka Petr         
18.Nedbálek MichalKřen Lubor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karal Martin21Bojko Karel30
Soukup Adam03Račák Vítězslav30
Skalský Ondřej01Jahůdka Petr21
Oharek David12Křen Lubor12
Nedbálek Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkVrchní
rozhodčí:
Hojgr Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:Šubčík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:Agachi Konstantin
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:23540:521TTC Pramet Šumperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rabenseifner Milan
Píša Radovan
 
 
Král Filip
Plšek Josef
 
 
-4947 3110
2.Müller Jiří
Žvátora Miroslav
 
 
Bednář Matěj
Mergenthal Otmar
 
 
8-778 3120
3.Müller JiříBednář Matěj-7-3-8  0321
4.Rabenseifner MilanKrál Filip-8-610-8 1322
5.Píša RadovanMergenthal Otmar-10-815-9 1323
6.Žvátora MiroslavPlšek Josef8-673 3133
7.Rabenseifner MilanBednář Matěj-79710 3143
8.Píša RadovanKrál Filip99-98 3153
9.Žvátora MiroslavMergenthal Otmar5-824 3163
10.Müller JiříPlšek Josef8-158-393273
11.Píša RadovanBednář Matěj13-611-2113283
12.Žvátora MiroslavKrál Filip-93-7-7 1384
13.Müller JiříMergenthal Otmar4-1811 3194
14.Rabenseifner MilanPlšek Josef7910  30104
15.Žvátora MiroslavBednář Matěj         
16.Müller JiříKrál Filip         
17.Rabenseifner MilanMergenthal Otmar         
18.Píša RadovanPlšek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Müller Jiří21Bednář Matěj12
Rabenseifner Milan21Král Filip21
Píša Radovan21Mergenthal Otmar12
Žvátora Miroslav21Plšek Josef03
bez



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Matula Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí:Míček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:Ryboň Jaroslav
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:37560:615TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabica Marián
Škrla Jaroslav
 
 
Bazalka Michal
Orlovský Pavel
 
 
77-68 3110
2.Pustějovský Stanislav
Vojvodík Roman
 
 
Vlček Pavel
Hladil David
 
 
-6-8-3  0311
3.Hrabica MariánHladil David-5-11710-92312
4.Pustějovský StanislavOrlovský Pavel-8-12-15  0313
5.Vojvodík RomanVlček Pavel-9-9-9  0314
6.Škrla JaroslavBazalka Michal-893-1153224
7.Pustějovský StanislavHladil David-879-993234
8.Vojvodík RomanOrlovský Pavel6-8-86-92335
9.Škrla JaroslavVlček Pavel9-8-6-14 1336
10.Hrabica MariánBazalka Michal-47-73-62337
11.Vojvodík RomanHladil David-5-39-7 1338
12.Škrla JaroslavOrlovský Pavel-87-61173248
13.Černota PavelVlček Pavel-2-1-8  0349
14.Pustějovský StanislavBazalka Michal659  3059
15.Škrla JaroslavHladil David8511  3069
16.Černota PavelOrlovský Pavel-4-5-4  03610
17.Pustějovský StanislavVlček Pavel         
18.Vojvodík RomanBazalka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabica Marián02Hladil David22
Pustějovský Stanislav21Orlovský Pavel31
Vojvodík Roman03Vlček Pavel30
Škrla Jaroslav31Bazalka Michal12
Černota Pavel02   
mužstvo Val.Meziříčí nepředložilo tištěnou - papírovou soupisku, pouze v mobilu. střídání.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekRozhodčí:Krupník Lukáš st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí:Dolegovský Patrik
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:34390:494TJ Slezan Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krupník Jan
Hudeczek Roman
 
 
Vlk Radek
Slováček Libor
 
 
-4-7-5  0301
2.Uhlář Radim
Velebil Lukáš
 
 
Sagáčik Štefan
Cvečko Daniel
 
 
-9-812-9 1302
3.Uhlář RadimSagáčik Štefan9-2-6-7 1303
4.Krupník JanSlováček Libor7-14-8-7 1304
5.Hudeczek RomanCvečko Daniel-8-5-10  0305
6.Velebil LukášVlk Radek99-59 3115
7.Krupník JanSagáčik Štefan-6-6-5  0316
8.Hudeczek RomanSlováček Libor-4-5-4  0317
9.Velebil LukášCvečko Daniel4-12311 3127
10.Uhlář RadimVlk Radek99-6-1093237
11.Hudeczek RomanSagáčik Štefan-9-56-5 1338
12.Velebil LukášSlováček Libor-10-9-2  0339
13.Uhlář RadimCvečko Daniel-11-10-9  03310
14.Krupník JanVlk Radek-5-7   02  
15.Velebil LukášSagáčik Štefan         
16.Uhlář RadimSlováček Libor         
17.Krupník JanCvečko Daniel         
18.Hudeczek RomanVlk Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Uhlář Radim12Sagáčik Štefan30
Krupník Jan02Slováček Libor30
Hudeczek Roman03Cvečko Daniel21
Velebil Lukáš21Vlk Radek02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:27566:507TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Sikora Radek
 
 
Kudela Petr
Vitásek Adam
 
 
876  3010
2.Novotný Jiří
Sikora Filip
 
 
Dzida Jan
Wallik Lukáš
 
 
-10-4-6  0311
3.Sikora FilipDzida Jan11-9-11-7 1312
4.Novotný JiříKudela Petr-9-7-9  0313
5.Sikora RadekWallik Lukáš771  3023
6.Wawrosz PavelVitásek Adam774  3033
7.Novotný JiříDzida Jan-5-8-5  0334
8.Sikora RadekKudela Petr88-99 3144
9.Wawrosz PavelWallik Lukáš6-957 3154
10.Sikora FilipVitásek Adam825  3064
11.Sikora RadekDzida Jan-7-5-7  0365
12.Wawrosz PavelKudela Petr8-874 3175
13.Sikora FilipWallik Lukáš116-36 3185
14.Novotný JiříVitásek Adam76-96 3195
15.Wawrosz PavelDzida Jan64-2-9-72396
16.Sikora FilipKudela Petr-7-7-11  0397
17.Novotný JiříWallik Lukáš-9515 31107
18.Sikora RadekVitásek Adam53   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sikora Filip22Dzida Jan40
Novotný Jiří22Kudela Petr22
Sikora Radek21Wallik Lukáš04
Wawrosz Pavel31Vitásek Adam03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy