Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:Valenta Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1040:34713:684TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Sikora Radek
 
 
Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
92-68 3110
2.Novotný Jiří
Sikora Filip
 
 
Račák Vítězslav
Jahůdka Petr
 
 
8-69-7-72311
3.Sikora FilipRačák Vítězslav-147-9-1 1312
4.Novotný JiříKřen Lubor9117  3022
5.Sikora RadekJahůdka Petr-146-9-7 1323
6.Wawrosz PavelBojko Karel106-10-9-72324
7.Novotný JiříRačák Vítězslav-11-3109-42325
8.Sikora RadekKřen Lubor9-1039 3135
9.Wawrosz PavelJahůdka Petr964  3045
10.Sikora FilipBojko Karel-74-5-9 1346
11.Sikora RadekRačák Vítězslav-7-82-8 1347
12.Wawrosz PavelKřen Lubor520-66 3157
13.Sikora FilipJahůdka Petr98-113 3167
14.Novotný JiříBojko Karel9-7-810-72368
15.Wawrosz PavelRačák Vítězslav599  3078
16.Sikora FilipKřen Lubor3710  3088
17.Novotný JiříJahůdka Petr7-6-75-112389
18.Sikora RadekBojko Karel5-4-55-623810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sikora Filip22Račák Vítězslav31
Novotný Jiří13Křen Lubor04
Sikora Radek13Jahůdka Petr22
Wawrosz Pavel31Bojko Karel40



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostelecRozhodčí:Gregor Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:Stania Jindřich
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21550:485KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Martin
Vitásek Adam
 
 
Karal Martin
Oharek David
 
 
-91079 3110
2.Dzida Jan
Kudela Petr
 
 
Pavlíček Rudolf
Dufek Jan
 
 
195  3020
3.Kudela PetrKaral Martin-39-8683230
4.Vícha RadomírOharek David11-6-8-9 1331
5.Vitásek AdamPavlíček Rudolf886  3041
6.Dzida JanDufek Jan3-996 3151
7.Vícha RadomírKaral Martin-7-79-4 1352
8.Vitásek AdamOharek David124-8-12-92353
9.Dzida JanPavlíček Rudolf53-108 3163
10.Kudela PetrDufek Jan685  3073
11.Vitásek AdamKaral Martin9-8-10-11 1374
12.Dzida JanOharek David866  3084
13.Kudela PetrPavlíček Rudolf125-14 3194
14.Vícha RadomírDufek Jan-3-6-8  0395
15.Dzida JanKaral Martin859  30105
16.Kudela PetrOharek David9    10  
17.Vícha RadomírPavlíček Rudolf         
18.Vitásek AdamDufek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kudela Petr30Karal Martin22
Vícha Radomír03Oharek David21
Vitásek Adam12Pavlíček Rudolf03
Dzida Jan40Dufek Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:32523:557TJ Chropyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bajger Jiří
Kupec Rostislav
 
 
Král Filip
Plšek Josef
 
 
-43-8-7 1301
2.Křenek Tomáš
Štalzer Adam
 
 
Bednář Matěj
Topič Petr
 
 
7-6-1011-62302
3.Kovačik JakubPlšek Josef898  3012
4.Štalzer AdamKrál Filip-1115-8-5 1313
5.Bajger JiříBednář Matěj-68-78-62314
6.Lapisz BřetislavTopič Petr869  3024
7.Štalzer AdamPlšek Josef93-73 3134
8.Bajger JiříKrál Filip-814-7-5 1335
9.Kupec RostislavBednář Matěj-4-39-6 1336
10.Kovačik JakubTopič Petr-5-66-9 1337
11.Bajger JiříPlšek Josef410-108 3147
12.Kupec RostislavKrál Filip10-7-5-8 1348
13.Kovačik JakubBednář Matěj4106  3058
14.Štalzer AdamTopič Petr-9-84-9 1359
15.Kupec RostislavPlšek Josef-5-6-10  03510
16.Kovačik JakubKrál Filip         
17.Štalzer AdamBednář Matěj         
18.Bajger JiříTopič Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kovačik Jakub21Plšek Josef13
Štalzer Adam12Král Filip30
Bajger Jiří12Bednář Matěj21
Lapisz Břetislav10Topič Petr21
Kupec Rostislav03   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí:Vicherková Šárka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí:Skulina Bohumil
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10452:353TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Solanský Pavel
Cabiš Michal
 
 
Rabenseifner Milan
Píša Radovan
 
 
-7-7-10  0301
2.Bugaj Pavel
Černocký Dominik
 
 
Žvátora Miroslav
Müller Jiří
 
 
836  3011
3.Solanský PavelŽvátora Miroslav12108  3021
4.Bugaj PavelRabenseifner Milan10-1-18593231
5.Cabiš MichalPíša Radovan5125  3041
6.Černocký DominikMüller Jiří-986-9-102342
7.Bugaj PavelŽvátora Miroslav1023  3052
8.Cabiš MichalRabenseifner Milan-513-74113262
9.Černocký DominikPíša Radovan8110  3072
10.Solanský PavelMüller Jiří967  3082
11.Cabiš MichalŽvátora Miroslav652  3092
12.Černocký DominikRabenseifner Milan9910  30102
13.Solanský PavelPíša Radovan67   20  
14.Bugaj PavelMüller Jiří         
15.Černocký DominikŽvátora Miroslav         
16.Solanský PavelRabenseifner Milan         
17.Bugaj PavelPíša Radovan         
18.Cabiš MichalMüller Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Solanský Pavel20Žvátora Miroslav03
Bugaj Pavel20Rabenseifner Milan03
Cabiš Michal30Píša Radovan02
Černocký Dominik21Müller Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí:Krupník Lukáš st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí:Vantuch František
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:32526:478TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Uhlář Radim
Krupník Jan
 
 

 
 
WO    3010
2.Velebil Lukáš
Bystřičan Josef
 
 
Orlovský Pavel
Hladil David
 
 
7-11-3963220
3.Uhlář RadimVlček Pavel-9-10-9  0321
4.Krupník JanOrlovský Pavel-10-4-8  0322
5.Bystřičan JosefHladil David-5-9-8  0323
6.Velebil LukášWO    3033
7.Krupník JanVlček Pavel810-7-7-102334
8.Bystřičan JosefOrlovský Pavel10103  3044
9.Velebil LukášHladil David-9-58-9 1345
10.Uhlář RadimWO    3055
11.Bystřičan JosefVlček Pavel-1012-12-3 1356
12.Velebil LukášOrlovský Pavel-6-11-4  0357
13.Uhlář RadimHladil David-4-9-5  0358
14.Krupník JanWO    3068
15.Velebil LukášVlček Pavel-999-6-92369
16.Uhlář RadimOrlovský Pavel4-3-710-223610
17.Krupník JanHladil David         
18.Bystřičan Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Uhlář Radim03Vlček Pavel40
Krupník Jan02Orlovský Pavel31
Bystřičan Josef12Hladil David30
Velebil Lukáš03   
WO40WO04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Sýkora Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
F-M, Riviéra, ul. Beethovenova 2160Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:5391:243TJ Slezan Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sagáčik Štefan
Cvečko Daniel
 
 
Hrabica Marián
Křenek Zdeněk
 
 
746  3010
2.Slováček Libor
Vlk Radek
 
 
Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
 
 
7-6-9-9 1311
3.Sagáčik ŠtefanPustějovský Stanislav864  3021
4.Došek JaroslavKonečný Jiří-1014106 3131
5.Vlk RadekHrabica Marián5810  3041
6.Slováček LiborKřenek Zdeněk868  3051
7.Došek JaroslavPustějovský Stanislav469  3061
8.Vlk RadekKonečný JiříWO    3071
9.Slováček LiborHrabica Marián599  3081
10.Sagáčik ŠtefanKřenek Zdeněk89-711 3191
11.Vlk RadekPustějovský StanislavWO    30101
12.Slováček LiborKonečný Jiří         
13.Sagáčik ŠtefanHrabica Marián         
14.Došek JaroslavKřenek Zdeněk         
15.Slováček LiborPustějovský Stanislav         
16.Sagáčik ŠtefanKonečný Jiří         
17.Došek JaroslavHrabica Marián         
18.Vlk RadekKřenek Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sagáčik Štefan20Pustějovský Stanislav02
Došek Jaroslav20Konečný Jiří01
Vlk Radek10Hrabica Marián02
Slováček Libor20Křenek Zdeněk02
WO20WO02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy