Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
Krupník Lukáš st.
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:Dolegovský Patrik
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí:Vantuch František
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34466:524KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Velebil Lukáš
Bystřičan Josef
 
 
Dzida Jan
Kudela Petr
 
 
8-9-10-3 1301
2.Gromnica Václav
Krupník Jan
 
 
Vícha Radomír
Wallik Lukáš
 
 
7-6-3-5 1302
3.Gromnica VáclavDzida Jan-4-8-5  0303
4.Krupník JanKudela Petr-7-4-3  0304
5.Bystřičan JosefWallik Lukáš-856-973214
6.Velebil LukášVícha Radomír554  3024
7.Krupník JanDzida Jan-2-7-10  0325
8.Bystřičan JosefKudela Petr4138  3035
9.Velebil LukášWallik Lukáš45-98 3145
10.Gromnica VáclavVícha Radomír88-6-5-62346
11.Bystřičan JosefDzida Jan-95-3-3 1347
12.Velebil LukášKudela Petr75-64 3157
13.Gromnica VáclavWallik Lukáš-67-4-11 1358
14.Krupník JanVícha Radomír-6-11-4  0359
15.Velebil LukášDzida Jan-1-1064-623510
16.Gromnica VáclavKudela Petr-3-5-4  03  
17.Krupník JanWallik Lukáš         
18.Bystřičan JosefVícha Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Gromnica Václav03Dzida Jan40
Krupník Jan03Kudela Petr12
Bystřičan Josef21Wallik Lukáš12
Velebil Lukáš31Vícha Radomír21
Utkání Gromnica-Kudela skončilo před utkáním Velebil-Dzida



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Sýkora Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Šimonovský Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
F-M, Riviéra, ul. Beethovenova 2160Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20545:336TJ Slezan Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Libor
Vlk Radek
 
 
Novotný Jiří
Sikora Filip
 
 
-838-10-82301
2.Sagáčik Štefan
Došek Jaroslav
 
 

 
 
WO    3011
3.Slováček LiborSikora Filip9-1097 3121
4.Došek JaroslavNovotný Jiří7-9-4-10 1322
5.Vlk RadekSikora Radek-4-58783232
6.Sagáčik ŠtefanWO    3042
7.Došek JaroslavSikora FilipWO    3052
8.Vlk RadekNovotný Jiří-3-98-6 1353
9.Sagáčik ŠtefanSikora Radek-96-75-92354
10.Slováček LiborWO    3064
11.Vlk RadekSikora FilipWO    3074
12.Sagáčik ŠtefanNovotný Jiří-5-9-9  0375
13.Slováček LiborSikora Radek10-79-793285
14.Došek JaroslavWO    3095
15.Sagáčik ŠtefanSikora FilipWO    30105
16.Slováček LiborNovotný Jiří         
17.Došek JaroslavSikora Radek         
18.Vlk Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Slováček Libor20Sikora Filip01
Došek Jaroslav01Novotný Jiří30
Vlk Radek11Sikora Radek12
Sagáčik Štefan02   
WO70WO07
Sikora Filip pro zranění odstoupil.



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Matula Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:Míček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:Ryboň Jaroslav
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:30350:422TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrabica Marián
Glac Michal
 
 
Cabiš Michal
Černocký Dominik
 
 
-11-9-10  0301
2.Křenek Zdeněk
Vojvodík Roman
 
 
Solanský Pavel
Danko Petr
 
 
-3-108-7 1302
3.Vojvodík RomanČernocký Dominik-11-7-8  0303
4.Hrabica MariánSolanský Pavel55-2-7-82304
5.Křenek ZdeněkCabiš Michal-89-99-52305
6.Glac MichalDanko Petr-9-25-9 1306
7.Hrabica MariánČernocký Dominik-5-5512-72307
8.Křenek ZdeněkSolanský Pavel-6-12-3  0308
9.Glac MichalCabiš Michal-7-8-10  0309
10.Vojvodík RomanDanko Petr665  3019
11.Křenek ZdeněkČernocký Dominik7-6-8-3 13110
12.Glac MichalSolanský Pavel-3-5-5  03  
13.Vojvodík RomanCabiš Michal         
14.Hrabica MariánDanko Petr         
15.Glac MichalČernocký Dominik         
16.Vojvodík RomanSolanský Pavel         
17.Hrabica MariánCabiš Michal         
18.Křenek ZdeněkDanko Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vojvodík Roman11Černocký Dominik30
Hrabica Marián02Solanský Pavel20
Křenek Zdeněk03Cabiš Michal20
Glac Michal02Danko Petr11
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:Hladil Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:Střílka Jakub
Datum dle rozpisu01. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:38741:724nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Pavel
Bazalka Michal
 
 
Křenek Tomáš
Štalzer Adam
 
 
-7611-10-62301
2.Vlček Pavel
Hladil David
 
 
Kovačik Jakub
Bajger Jiří
 
 
-5672 3111
3.Orlovský PavelŠtalzer Adam10-7-48-82312
4.Bazalka MichalKovačik Jakub6-6-79-102313
5.Vlček PavelBajger Jiří9-9-813-52314
6.Hladil DavidKřenek Tomáš99-106 3124
7.Bazalka MichalŠtalzer Adam-7-7119-72325
8.Vlček PavelKovačik Jakub895  3035
9.Hladil DavidBajger Jiří-9-8-9  0336
10.Orlovský PavelKřenek Tomáš81110  3046
11.Vlček PavelŠtalzer Adam-10-7-7  0347
12.Hladil DavidKovačik Jakub-1210-11973257
13.Orlovský PavelBajger Jiří-94-9563267
14.Bazalka MichalKřenek Tomáš7-6-8-8 1368
15.Hladil DavidŠtalzer Adam-9397 3178
16.Orlovský PavelKovačik Jakub-755-873288
17.Bazalka MichalBajger Jiří-6-89-10 1389
18.Kuběna StanislavKřenek Tomáš-78-8493299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Orlovský Pavel31Štalzer Adam31
Bazalka Michal04Kovačik Jakub13
Vlček Pavel12Bajger Jiří31
Hladil David31Křenek Tomáš13
Kuběna Stanislav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkVrchní
rozhodčí:
Hojgr Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí:Agachi Konstantin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:Šubčík Jiří
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:35682:655TTC Pramet Šumperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rabenseifner Milan
Píša Radovan
 
 
Jahůdka Petr
Račák Vítězslav
 
 
-10-78-6 1301
2.Müller Jiří
Žvátora Miroslav
 
 
Křen Lubor
Strejček Jiří
 
 
875  3011
3.Müller JiříRačák Vítězslav-8-9-8  0312
4.Píša RadovanJahůdka Petr99-59 3122
5.Rabenseifner MilanKřen Lubor-7114-9-72323
6.Žvátora MiroslavStrejček Jiří-12777 3133
7.Píša RadovanRačák Vítězslav5-10-8-9 1334
8.Rabenseifner MilanJahůdka Petr7126  3044
9.Žvátora MiroslavKřen Lubor-679-773254
10.Müller JiříStrejček Jiří-95-9-8 1355
11.Rabenseifner MilanRačák Vítězslav35-69 3165
12.Žvátora MiroslavJahůdka Petr3-6-6263275
13.Müller JiříKřen Lubor-1-7-8  0376
14.Píša RadovanStrejček Jiří-8-89993286
15.Žvátora MiroslavRačák Vítězslav9-99-8-92387
16.Müller JiříJahůdka Petr-7-10-6  0388
17.Píša RadovanKřen Lubor9-977 3198
18.Rabenseifner MilanStrejček Jiří67-86 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Müller Jiří04Račák Vítězslav31
Píša Radovan31Jahůdka Petr13
Rabenseifner Milan31Křen Lubor22
Žvátora Miroslav31Strejček Jiří13
bez



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Král Filip
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostelecRozhodčí:Konečný Roman
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:Zapletal Miroslav
Datum dle rozpisu12. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:35594:615TJ Sokol Kostelec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mergenthal Otmar
Bednář Matěj
 
 
Karal Martin
Oharek David
 
 
-76-410-82301
2.Král Filip
Plšek Josef
 
 
Nedbálek Michal
Dufek Jan
 
 
-15879 3111
3.Král FilipKaral Martin-5-7-6  0312
4.Mergenthal OtmarDufek Jan876  3022
5.Plšek JosefOharek David-129-9-8 1323
6.Bednář MatějDufek Jakub-8648 3133
7.Mergenthal OtmarKaral Martin-10-6-3  0334
8.Plšek JosefDufek Jan-8-7-9  0335
9.Bednář MatějOharek David-910-69-122336
10.Král FilipDufek Jakub887  3046
11.Plšek JosefKaral Martin-10-59-8 1347
12.Bednář MatějDufek Jan12-89-883257
13.Král FilipOharek David5-382 3167
14.Mergenthal OtmarDufek Jakub7-95-7-92368
15.Bednář MatějKaral Martin-67-10-7 1369
16.Král FilipDufek Jan-99-64-623610
17.Mergenthal OtmarOharek David-9-8   02  
18.Plšek JosefDufek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Filip22Karal Martin40
Mergenthal Otmar12Dufek Jan22
Plšek Josef03Oharek David21
Bednář Matěj22Dufek Jakub12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy