Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:Gregor Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:Stania Jindřich
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:12448:274KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wallik Lukáš
Vícha Radomír
 
 
Plšek Josef
Mergenthal Otmar
 
 
9-8-9-7 1301
2.Dzida Jan
Kudela Petr
 
 

 
 
WO    3011
3.Wallik LukášPlšek Josef-9-11-5  0312
4.Kudela PetrMergenthal Otmar38-59 3122
5.Vícha RadomírTopič Petr961  3032
6.Dzida JanWO    3042
7.Kudela PetrPlšek Josef785  3052
8.Vícha RadomírMergenthal Otmar-87-7-10 1353
9.Dzida JanTopič Petr751  3063
10.Wallik LukášWO    3073
11.Vícha RadomírPlšek Josef105-88 3183
12.Dzida JanMergenthal Otmar279  3093
13.Wallik LukášTopič Petr-8274 31103
14.Kudela Petr         
15.Dzida JanPlšek Josef         
16.Wallik LukášMergenthal Otmar         
17.Kudela PetrTopič Petr         
18.Vícha Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Wallik Lukáš11Plšek Josef12
Kudela Petr20Mergenthal Otmar12
Vícha Radomír21Topič Petr03
Dzida Jan20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí:Sikora Ladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Schenk Miroslav
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15462:405TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Sikora Radek
 
 
Šubčík Jiří
Rabenseifner Milan
 
 
-512-8-1 1301
2.Novotný Jiří
Sikora Filip
 
 
Müller Jiří
Žvátora Miroslav
 
 
81214  3011
3.Sikora RadekŽvátora Miroslav-659-9-62312
4.Sikora FilipRabenseifner Milan-695-1183222
5.Novotný JiříŠubčík Jiří6107  3032
6.Wawrosz PavelMüller Jiří941  3042
7.Žvátora MiroslavWO    0343
8.Novotný JiříRabenseifner Milan937  3053
9.Wawrosz PavelŠubčík Jiří548  3063
10.Sikora RadekMüller Jiří911-74 3173
11.Novotný JiříŽvátora Miroslav-796-833283
12.Wawrosz PavelRabenseifner Milan1158  3093
13.Sikora RadekŠubčík Jiří75-95 31103
14.Müller Jiří         
15.Wawrosz PavelŽvátora Miroslav         
16.Sikora RadekRabenseifner Milan         
17.Šubčík Jiří         
18.Novotný JiříMüller Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sikora Radek21Žvátora Miroslav11
Sikora Filip10Rabenseifner Milan03
Novotný Jiří30Šubčík Jiří03
Wawrosz Pavel30Müller Jiří02
WO01WO10
Sikora Filip odstoupil z utkání 3. LME. Musel nastoupit od 15:00 za \\\"A\\\" proti US STEINEROVÁ CHOCEŇ (bez náhrady).



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Uher Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí:Gajdůšek Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Plhák Jan
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19534:480TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Křen Lubor
Bojko Karel
 
 
Hladil Radek
Hladil David
 
 
10-893 3110
2.Strejček Jiří
Račák Vítězslav
 
 
Bazalka Michal
Orlovský Pavel
 
 
61110  3020
3.Strejček JiříHladil Radek9-8103 3130
4.Račák VítězslavBazalka Michal-48411 3140
5.Bojko KarelOrlovský Pavel439  3050
6.Křen LuborHladil David-7-49-9 1351
7.Račák VítězslavHladil Radek-987-1083261
8.Bojko KarelBazalka Michal985  3071
9.Křen LuborOrlovský Pavel15-7-5-7 1372
10.Strejček JiříHladil David-5-89-5 1373
11.Bojko KarelHladil Radek864  3083
12.Křen LuborBazalka Michal-9792 3193
13.Strejček JiříOrlovský Pavel-811-89-72394
14.Račák VítězslavHladil David-51097 31104
15.Křen LuborHladil Radek         
16.Strejček JiříBazalka Michal         
17.Račák VítězslavOrlovský Pavel         
18.Bojko KarelHladil David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Strejček Jiří12Hladil Radek03
Račák Vítězslav30Bazalka Michal03
Bojko Karel30Orlovský Pavel21
Křen Lubor12Hladil David21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí:Jániš Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 197 ŠtípaRozhodčí:Vykoukal Martin
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:732:30580:558TJ Sokol Kostelec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karal Martin
Oharek David
 
 
Pustějovský Stanislav
Vojvodík Roman
 
 
85-79 3110
2.Dufek Jan
Nedbálek Michal
 
 
Konečný Jiří
Hrabica Marián
 
 
-9788 3120
3.Dufek JakubPustějovský Stanislav-8-9-8  0321
4.Oharek DavidKonečný Jiří9-6-3-3 1322
5.Karal MartinHrabica Marián8-136-553232
6.Dufek JanVojvodík Roman775  3042
7.Oharek DavidPustějovský Stanislav-8-7-8  0343
8.Karal MartinKonečný Jiří67-97 3153
9.Dufek JanHrabica Marián441  3063
10.Dufek JakubVojvodík Roman-6-6-8  0364
11.Karal MartinPustějovský Stanislav9-6-8-5 1365
12.Dufek JanKonečný Jiří9-8102 3175
13.Dufek JakubHrabica Marián-10949 3185
14.Oharek DavidVojvodík Roman-8-9111153295
15.Dufek JanPustějovský Stanislav-2-9-6  0396
16.Dufek JakubKonečný Jiří-9-5-15  0397
17.Oharek DavidHrabica Marián935  30107
18.Karal MartinVojvodík Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dufek Jakub13Pustějovský Stanislav40
Oharek David22Konečný Jiří22
Karal Martin21Hrabica Marián04
Dufek Jan31Vojvodík Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekRozhodčí:Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí:Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28619:549TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bugaj Pavel
Černocký Dominik
 
 
Sagáčik Štefan
Šimonovský Pavel
 
 
695  3010
2.Solanský Pavel
Cabiš Michal
 
 
Slováček Libor
Vlk Radek
 
 
-7-6-7  0311
3.Bugaj PavelSagáčik Štefan5-55-533221
4.Solanský PavelSlováček Libor-8-7-4  0322
5.Cabiš MichalVlk Radek6-6-910-92323
6.Černocký DominikŠimonovský Pavel-61910 3133
7.Solanský PavelSagáčik Štefan-11-6-8  0334
8.Cabiš MichalSlováček Libor1111-9-9-92335
9.Černocký DominikVlk Radek7-76-953245
10.Bugaj PavelŠimonovský Pavel1-866 3155
11.Cabiš MichalSagáčik Štefan-88-717-52356
12.Černocký DominikSlováček Libor897  3066
13.Bugaj PavelVlk Radek475  3076
14.Solanský PavelŠimonovský Pavel-884-933286
15.Černocký DominikSagáčik Štefan589  3096
16.Bugaj PavelSlováček Libor-8-996WO32106
17.Solanský PavelVlk Radek9-397 31  
18.Cabiš MichalŠimonovský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bugaj Pavel40Sagáčik Štefan22
Solanský Pavel12Slováček Libor22
Cabiš Michal03Vlk Radek12
Černocký Dominik40Šimonovský Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:28617:589TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lapisz Břetislav
Bajger Jiří
 
 
Velebil Lukáš
Bystřičan Josef
 
 
7-6-6-6 1301
2.Kovačik Jakub
Štalzer Adam
 
 
Krupník Jan
Uhlář Radim
 
 
989  3011
3.Kovačik JakubVelebil Lukáš-8-9-10  0312
4.Štalzer AdamBystřičan Josef-7585 3122
5.Bajger JiříKrupník Jan-107-6-8 1323
6.Lapisz BřetislavUhlář Radim79-57 3133
7.Štalzer AdamVelebil Lukáš-753-9-82334
8.Bajger JiříBystřičan Josef-89910 3144
9.Lapisz BřetislavKrupník Jan-8-337103254
10.Kovačik JakubUhlář Radim847  3064
11.Bajger JiříVelebil Lukáš9-11-3-6 1365
12.Lapisz BřetislavBystřičan Josef-9148-11-112366
13.Kovačik JakubKrupník Jan-7847 3176
14.Štalzer AdamUhlář Radim7-878 3186
15.Lapisz BřetislavVelebil Lukáš-10WO   0387
16.Kovačik JakubBystřičan Josef597  3097
17.Štalzer AdamKrupník Jan4127  30107
18.Bajger JiříUhlář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovačik Jakub31Velebil Lukáš40
Štalzer Adam31Bystřičan Josef13
Bajger Jiří12Krupník Jan13
Lapisz Břetislav22Uhlář Radim03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy