Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Plhák Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34488:555TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jahůdka Petr
Račák Vítězslav
 
 
Sikora Radek
Sikora Filip
 
 
-4-46-11 1301
2.Bojko Karel
Plhák Jan ml.
 
 
Novotný Jiří
Gembala Jan
 
 
10-3-46103211
3.Jahůdka PetrNovotný Jiří-49-5-5 1312
4.Bojko KarelSikora Filip5152  3022
5.Plhák Jan ml.Sikora Radek5-588 3132
6.Račák VítězslavGembala Jan-89-8-8 1333
7.Bojko KarelNovotný Jiří-9797 3143
8.Plhák Jan ml.Sikora Filip-1-8-6  0344
9.Račák VítězslavSikora Radek-5-7-4  0345
10.Jahůdka PetrGembala Jan-48-83-32346
11.Plhák Jan ml.Novotný Jiří-6-10-5  0347
12.Račák VítězslavSikora Filip-13-9-8  0348
13.Jahůdka PetrSikora Radek13-84-7-92349
14.Bojko KarelGembala Jan584  3059
15.Račák VítězslavNovotný Jiří13-4-8-8 13510
16.Jahůdka PetrSikora Filip         
17.Bojko KarelSikora Radek         
18.Plhák Jan ml.Gembala Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jahůdka Petr03Novotný Jiří31
Bojko Karel30Sikora Filip21
Plhák Jan ml.12Sikora Radek21
Račák Vítězslav04Gembala Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí:Vykoukal Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 197 ŠtípaRozhodčí:Jániš Pavel
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:40595:662KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nedbálek Michal
Skopal Dalibor
 
 
Kudela Petr
Vitásek Adam
 
 
10-8-99-62301
2.Karal Martin
Oharek David
 
 
Dzida Jan
Wallik Lukáš
 
 
-10-4-6  0302
3.Karal MartinDzida Jan-610-3-4 1303
4.Oharek DavidWallik Lukáš5-10-9783213
5.Nedbálek MichalKudela Petr10-9-910-82314
6.Skopal DaliborVitásek Adam-76-71083224
7.Oharek DavidDzida Jan11-6-7-2 1325
8.Nedbálek MichalWallik Lukáš-9-853113235
9.Skopal DaliborKudela Petr14-8-7-8 1336
10.Karal MartinVitásek Adam5-1135 3146
11.Nedbálek MichalDzida Jan-7-5-7  0347
12.Skopal DaliborWallik Lukáš85-85 3157
13.Karal MartinKudela Petr-6-1-5  0358
14.Oharek DavidVitásek Adam812-9-883268
15.Skopal DaliborDzida Jan-1-7-5  0369
16.Karal MartinWallik Lukáš949  3079
17.Oharek DavidKudela Petr-8-8-4  03710
18.Nedbálek MichalVitásek Adam-6-6-9  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Karal Martin22Dzida Jan40
Oharek David22Wallik Lukáš04
Nedbálek Michal12Kudela Petr40
Skopal Dalibor22Vitásek Adam03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Král Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:Grmela Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:Topič Petr
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31635:607TJ Chropyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mergenthal Otmar
Konečný Lukáš
 
 
Lapisz Břetislav
Křenek Tomáš
 
 
386  3010
2.Plšek Josef
Král Filip
 
 
Kovačik Jakub
Kupec Rostislav
 
 
-810-7973220
3.Král FilipKřenek Tomáš-77107 3130
4.Plšek JosefLapisz Břetislav-87-5-6 1331
5.Mergenthal OtmarKovačik Jakub-6-9-9  0332
6.Konečný LukášKupec Rostislav768  3042
7.Plšek JosefKřenek Tomáš-5-89-9 1343
8.Mergenthal OtmarLapisz Břetislav9-109-2113253
9.Konečný LukášKovačik Jakub-10-12-7  0354
10.Král FilipKupec Rostislav3-9-9-9 1355
11.Mergenthal OtmarKřenek Tomáš-886-12-62356
12.Konečný LukášLapisz Břetislav10-724 3166
13.Král FilipKovačik Jakub7-787 3176
14.Plšek JosefKupec Rostislav-9-9-8  0377
15.Konečný LukášKřenek Tomáš6710  3087
16.Král FilipLapisz Břetislav7-65-683297
17.Plšek JosefKovačik Jakub88-911 31107
18.Mergenthal OtmarKupec Rostislav7    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Filip31Křenek Tomáš22
Plšek Josef13Lapisz Břetislav13
Mergenthal Otmar12Kovačik Jakub22
Konečný Lukáš31Kupec Rostislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkVrchní
rozhodčí:
Hojgr Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí:Agachi Konstantin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí:Šubčík Jiří
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:33551:573TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wiesner Petr
Rabenseifner Milan
 
 
Bugaj Pavel
Jurdzin Tomáš
 
 
-10-998-82301
2.Müller Jiří
Žvátora Miroslav
 
 
Solanský Pavel
Černocký Dominik
 
 
-7-62-8 1302
3.Müller JiříBugaj Pavel-8-11-6  0303
4.Rabenseifner MilanČernocký Dominik-5-1186-42304
5.Wiesner PetrJurdzin Tomáš-10-586-42305
6.Žvátora MiroslavSolanský Pavel895  3015
7.Rabenseifner MilanBugaj Pavel-8886 3125
8.Wiesner PetrČernocký Dominik-10-59-4 1326
9.Žvátora MiroslavJurdzin Tomáš6410  3036
10.Müller JiříSolanský Pavel-511-10-11 1337
11.Wiesner PetrBugaj Pavel10-6510 3147
12.Žvátora MiroslavČernocký Dominik-9-5-7  0348
13.Müller JiříJurdzin Tomáš-10-9-9  0349
14.Rabenseifner MilanSolanský Pavel108-56 3159
15.Žvátora MiroslavBugaj Pavel1126  3069
16.Müller JiříČernocký Dominik-7-5-8  03610
17.Rabenseifner MilanJurdzin Tomáš         
18.Wiesner PetrSolanský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Müller Jiří04Bugaj Pavel13
Rabenseifner Milan21Černocký Dominik40
Wiesner Petr12Jurdzin Tomáš21
Žvátora Miroslav31Solanský Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí:Hladil Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:Kovář Martin
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:21591:529TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hladil David
Kuběna Stanislav
 
 
Kocián Petr
Krupník Jan
 
 
9-1198 3110
2.Bazalka Michal
Orlovský Pavel
 
 
Velebil Lukáš
Uhlář Radim
 
 
-69-57-122311
3.Kuběna StanislavVelebil Lukáš-316-69-112312
4.Bazalka MichalKrupník Jan9124  3022
5.Hladil DavidKocián Petr-886-643232
6.Orlovský PavelUhlář Radim10-10-101783242
7.Bazalka MichalVelebil Lukáš-10-714-3 1343
8.Hladil DavidKrupník Jan576  3053
9.Orlovský PavelKocián Petr356  3063
10.Kuběna StanislavUhlář Radim-66-611-92364
11.Hladil DavidVelebil Lukáš8106  3074
12.Orlovský PavelKrupník Jan-1196-353284
13.Kuběna StanislavKocián Petr-8595 3194
14.Bazalka MichalUhlář Radim9-624 31104
15.Orlovský PavelVelebil Lukáš-68   11  
16.Kuběna StanislavKrupník Jan         
17.Bazalka MichalKocián Petr         
18.Hladil DavidUhlář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuběna Stanislav12Velebil Lukáš21
Bazalka Michal21Krupník Jan03
Hladil David30Kocián Petr03
Orlovský Pavel30Uhlář Radim12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Míček Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekRozhodčí:Baroš Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí:Matula Jaroslav
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34631:550nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
 
 
Došek Jaroslav
Sagáčik Štefan
 
 
98-611 3110
2.Křenek Zdeněk
Glac Michal
 
 

 
 
WO    3020
3.Konečný JiříSagáčik Štefan-9-510-7 1321
4.Glac MichalDošek Jaroslav-5-6-8  0322
5.Křenek ZdeněkSlováček Libor-510-9-6 1323
6.Pustějovský StanislavWO    3033
7.Glac MichalSagáčik Štefan-5-4-9  0334
8.Křenek ZdeněkDošek Jaroslav-710-8-9 1335
9.Pustějovský StanislavSlováček Libor9-116-5-132336
10.Konečný JiříWO    3046
11.Křenek ZdeněkSagáčik Štefan-8-9-8  0347
12.Pustějovský StanislavDošek Jaroslav-911-9-9 1348
13.Konečný JiříSlováček Libor-1289-1173258
14.Glac MichalWO    3068
15.Pustějovský StanislavSagáčik Štefan-6910-3113278
16.Konečný JiříDošek Jaroslav-596-1183288
17.Glac MichalSlováček Libor-4-6-11  0389
18.Křenek ZdeněkWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Konečný Jiří21Sagáčik Štefan31
Glac Michal03Došek Jaroslav31
Křenek Zdeněk03Slováček Libor31
Pustějovský Stanislav12   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy