Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí:Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí:Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:31675:640TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bugaj Pavel
Jurdzin Tomáš
 
 
Kovačik Jakub
Kupec Rostislav
 
 
-108-106-72301
2.Solanský Pavel
Černocký Dominik
 
 
Křenek Tomáš
Palásek Michal
 
 
-10-5-8  0302
3.Bugaj PavelKovačik Jakub8-77-7-82303
4.Solanský PavelKřenek Tomáš997  3013
5.Jurdzin TomášKupec Rostislav5-104-2-62314
6.Černocký DominikPalásek Michal7-1188 3124
7.Solanský PavelKovačik Jakub-89-9613234
8.Jurdzin TomášKřenek Tomáš-5-64-7 1335
9.Černocký DominikKupec Rostislav11-59-1193245
10.Bugaj PavelPalásek Michal5109  3055
11.Jurdzin TomášKovačik Jakub-87-88-102356
12.Černocký DominikKřenek Tomáš9-889 3166
13.Bugaj PavelKupec Rostislav810-10-663276
14.Solanský PavelPalásek Michal9-79-1183286
15.Černocký DominikKovačik Jakub7-784 3196
16.Bugaj PavelKřenek Tomáš-78-84632106
17.Solanský PavelKupec Rostislav-11    01  
18.Jurdzin TomášPalásek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bugaj Pavel31Kovačik Jakub22
Solanský Pavel30Křenek Tomáš13
Jurdzin Tomáš03Kupec Rostislav12
Černocký Dominik40Palásek Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostelecRozhodčí:Gajdůšek Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Plhák Jan st.
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35695:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jahůdka Petr
Křen Lubor
 
 
Karal Martin
Skopal Dalibor
 
 
8-8-11773210
2.Bojko Karel
Plhák Jan ml.
 
 
Nedbálek Michal
Dufek Jakub
 
 
165  3020
3.Křen LuborDufek Jakub6-995 3130
4.Jahůdka PetrNedbálek Michal117-6-10-92331
5.Bojko KarelSkopal Dalibor537  3041
6.Plhák Jan ml.Karal Martin-8-8-7  0342
7.Jahůdka PetrDufek Jakub9-109-15-82343
8.Bojko KarelNedbálek Michal2-944 3153
9.Plhák Jan ml.Skopal Dalibor-4-6-6  0354
10.Křen LuborKaral Martin-8-679-72355
11.Bojko KarelDufek Jakub-10634 3165
12.Račák VítězslavNedbálek Michal10-9-12693275
13.Křen LuborSkopal Dalibor-117-9-9 1376
14.Jahůdka PetrKaral Martin-7-111-9 1377
15.Račák VítězslavDufek Jakub106-98 3187
16.Křen LuborNedbálek Michal-9-6-4  0388
17.Jahůdka PetrSkopal Dalibor-9-76-9 1389
18.Bojko KarelKaral Martin469  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křen Lubor13Dufek Jakub13
Jahůdka Petr04Nedbálek Michal22
Bojko Karel40Skopal Dalibor31
Plhák Jan ml.02Karal Martin31
Račák Vítězslav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Topič Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí:Grmela Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí:Zapletal Miroslav
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:28649:599TJ Chropyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mergenthal Otmar
Konečný Lukáš
 
 
Rabenseifner Milan
Šubčík Jiří
 
 
12119  3010
2.Král Filip
Plšek Josef
 
 
Müller Jiří
Žvátora Miroslav
 
 
-210-5-8 1311
3.Král FilipŽvátora Miroslav975  3021
4.Plšek JosefRabenseifner Milan88-7-5-62322
5.Mergenthal OtmarŠubčík Jiří-10-739-72323
6.Konečný LukášMüller Jiří-74-10873233
7.Plšek JosefŽvátora Miroslav-57-6-8 1334
8.Mergenthal OtmarRabenseifner Milan-6-981193244
9.Konečný Lukᚊubčík Jiří1152  3054
10.Král FilipMüller Jiří53-5-6-72355
11.Mergenthal OtmarŽvátora Miroslav8-6-3-8 1356
12.Konečný LukášRabenseifner Milan108-105 3166
13.Král FilipŠubčík Jiří56-10-863276
14.Plšek JosefMüller Jiří4-8-8-6 1377
15.Konečný Lukᚎvátora Miroslav568  3087
16.Král FilipRabenseifner Milan3115  3097
17.Plšek JosefŠubčík Jiří7127  30107
18.Mergenthal OtmarMüller Jiří11    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Filip31Žvátora Miroslav22
Plšek Josef13Rabenseifner Milan13
Mergenthal Otmar12Šubčík Jiří13
Konečný Lukáš40Müller Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35581:608TJ Rožnov pod Radhoštěm

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Pavel
Bazalka Michal
 
 
Hrabica Marián
Glac Michal
 
 
-4-5-11  0301
2.Hladil David
Vlček Pavel
 
 
Pustějovský Stanislav
Konečný Jiří
 
 
8-4-12-6 1302
3.Hladil DavidPustějovský Stanislav9-9-5-7 1303
4.Bazalka MichalKonečný Jiří-9-16-10  0304
5.Vlček PavelHrabica Marián-66-10-9 1305
6.Orlovský PavelGlac Michal10-9-9643215
7.Bazalka MichalPustějovský Stanislav-4-77-8 1316
8.Vlček PavelKonečný Jiří10-686 3126
9.Orlovský PavelHrabica Marián7108  3036
10.Hladil DavidGlac Michal1286  3046
11.Vlček PavelPustějovský Stanislav-7-896-72347
12.Orlovský PavelKonečný Jiří5-6-76-92348
13.Hladil DavidHrabica Marián-7293 3158
14.Bazalka MichalGlac Michal8-598 3168
15.Orlovský PavelPustějovský Stanislav-4-3-5  0369
16.Hladil DavidKonečný Jiří1054  3079
17.Bazalka MichalHrabica Marián-9-5-7  03710
18.Vlček PavelGlac Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hladil David31Pustějovský Stanislav40
Bazalka Michal13Konečný Jiří22
Vlček Pavel12Hrabica Marián22
Orlovský Pavel22Glac Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Sýkora Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí:Šimonovský Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
F-M, Riviéra, ul. Beethovenova 2160Rozhodčí:Hrabec Tomáš
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30689:651TJ Slezan Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sagáčik Štefan
Cvečko Daniel
 
 
Uhlář Radim
Krupník Jan
 
 
5123  3010
2.Došek Jaroslav
Slováček Libor
 
 
Velebil Lukáš
Bystřičan Josef
 
 
-7-497-102311
3.Cvečko DanielVelebil Lukáš-6-510-7 1312
4.Došek JaroslavBystřičan Josef-3-105-10 1313
5.Slováček LiborKrupník Jan12-1067 3123
6.Sagáčik ŠtefanUhlář Radim8612  3033
7.Došek JaroslavVelebil Lukáš-74-89-82334
8.Slováček LiborBystřičan Josef9-97-983244
9.Sagáčik ŠtefanKrupník Jan496  3054
10.Cvečko DanielUhlář Radim7-11-7-9 1355
11.Slováček LiborVelebil Lukáš-79-5-3 1356
12.Sagáčik ŠtefanBystřičan Josef-7-10-13  0357
13.Cvečko DanielKrupník Jan855  3067
14.Došek JaroslavUhlář Radim911-39 3177
15.Sagáčik ŠtefanVelebil Lukáš7106  3087
16.Cvečko DanielBystřičan Josef-119410 3197
17.Došek JaroslavKrupník Jan-67-103-102398
18.Slováček LiborUhlář Radim12-6710 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cvečko Daniel22Velebil Lukáš31
Došek Jaroslav13Bystřičan Josef22
Slováček Libor31Krupník Jan13
Sagáčik Štefan31Uhlář Radim13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí:Gregor Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:Frgala Radim
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:39657:683TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Vitásek Adam
 
 
Novotný Jiří
Gembala Jan
 
 
510-6-11-82301
2.Wallik Lukáš
Vícha Radomír
 
 
Sikora Filip
Sikora Radek
 
 
7-1069 3111
3.Vícha RadomírNovotný Jiří-1-6-7  0312
4.Wallik LukášSikora Filip-8-69-8 1313
5.Vitásek AdamGembala Jan-6-8-7  0314
6.Dzida JanSikora Radek-938-423224
7.Wallik LukášNovotný Jiří7-2-69-122325
8.Vitásek AdamSikora Filip89-12-9-112326
9.Dzida JanGembala Jan-9104-1073236
10.Vícha RadomírSikora Radek-7-125-2 1337
11.Vitásek AdamNovotný Jiří-106-5-9 1338
12.Dzida JanSikora Filip-6555 3148
13.Vícha RadomírGembala Jan-6-106893258
14.Wallik LukášSikora Radek109-67 3168
15.Dzida JanNovotný Jiří777  3078
16.Vícha RadomírSikora Filip-5-1013-6 1379
17.Wallik LukášGembala Jan9-7-55-523710
18.Vitásek AdamSikora Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vícha Radomír13Novotný Jiří31
Wallik Lukáš13Sikora Filip31
Vitásek Adam03Gembala Jan22
Dzida Jan40Sikora Radek12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy