Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekRozhodčí:Gregor Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí:Stania Jindřich
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:28586:525KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Kudela Petr
 
 
Slováček Libor
Došek Jaroslav
 
 
-4-9-10  0301
2.Vícha Radomír
Wallik Lukáš
 
 
Sagáčik Štefan
Cvečko Daniel
 
 
-57-46-62302
3.Kudela PetrSagáčik Štefan5-72-873212
4.Wallik LukášDošek Jaroslav9-876 3122
5.Vícha RadomírSlováček Libor-756-7-52323
6.Dzida JanCvečko Daniel884  3033
7.Wallik LukášSagáčik Štefan-8-3-8  0334
8.Vícha RadomírDošek Jaroslav-7-8-9  0335
9.Dzida JanSlováček Libor4-835 3145
10.Kudela PetrCvečko Daniel3-1064 3155
11.Vícha RadomírSagáčik Štefan-11-8-11  0356
12.Dzida JanDošek Jaroslav4-787 3166
13.Kudela PetrSlováček Libor810-9-863276
14.Wallik LukášCvečko Daniel-7-97993286
15.Dzida JanSagáčik Štefan657  3096
16.Kudela PetrDošek Jaroslav776  30106
17.Wallik LukášSlováček Libor         
18.Vícha RadomírCvečko Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kudela Petr40Sagáčik Štefan22
Wallik Lukáš21Došek Jaroslav13
Vícha Radomír03Slováček Libor12
Dzida Jan40Cvečko Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí:Sionkala Eduard
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí:Glacová Milena
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12439:358TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Sikora Filip
 
 
Uhlář Radim
Velebil Lukáš
 
 
884  3010
2.Gembala Jan
Novotný Jiří
 
 
Neuwirth Jaroslav
Gromnica Václav
 
 
567  3020
3.Novotný JiříVelebil Lukáš5-11135 3130
4.Wawrosz PavelUhlář Radim888  3040
5.Gembala JanNeuwirth Jaroslav-10756 3150
6.Sikora FilipGromnica Václav989  3060
7.Sikora RadekVelebil Lukáš-7-6-9  0361
8.Gembala JanUhlář Radim647  3071
9.Sikora FilipNeuwirth Jaroslav8-444 3181
10.Novotný JiříGromnica Václav7-5105 3191
11.Gembala JanVelebil Lukáš-78-66-52392
12.Sikora FilipUhlář Radim9-5-78832102
13.Novotný JiříNeuwirth Jaroslav853  30  
14.Sikora RadekGromnica Václav         
15.Sikora FilipVelebil Lukáš         
16.Novotný JiříUhlář Radim         
17.Sikora RadekNeuwirth Jaroslav         
18.Gembala JanGromnica Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Jiří20Velebil Lukáš21
Wawrosz Pavel10Uhlář Radim03
Gembala Jan21Neuwirth Jaroslav02
Sikora Filip30Gromnica Václav02
Sikora Radek01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí:Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí:Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33663:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bugaj Pavel
Solanský Pavel
 
 
Vlček Pavel
Hladil David
 
 
-13-2-10  0301
2.Černocký Dominik
Jurdzin Tomáš
 
 
Orlovský Pavel
Bazalka Michal
 
 
-67103 3111
3.Bugaj PavelHladil David-11-49-6 1312
4.Jurdzin TomášVlček Pavel-6-1810-5 1313
5.Solanský PavelOrlovský Pavel87-9-3-72314
6.Černocký DominikBazalka Michal8511  3024
7.Jurdzin TomášHladil David-3-1145-82325
8.Solanský PavelVlček Pavel-29-9-5 1326
9.Černocký DominikOrlovský Pavel-2874 3136
10.Bugaj PavelBazalka Michal8510  3046
11.Solanský PavelHladil David5510  3056
12.Černocký DominikVlček Pavel-79-81193266
13.Bugaj PavelOrlovský Pavel1255  3076
14.Jurdzin TomášBazalka Michal-1657-8-72377
15.Černocký DominikHladil David-13185 3187
16.Bugaj PavelVlček Pavel-3977 3197
17.Jurdzin TomášOrlovský Pavel-5-7-5  0398
18.Solanský PavelBazalka Michal6-7-12-7 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bugaj Pavel31Hladil David22
Jurdzin Tomáš04Vlček Pavel22
Solanský Pavel13Orlovský Pavel22
Černocký Dominik40Bazalka Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí:Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí:Mazur Jan
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:24527:506TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovačik Jakub
Kupec Rostislav
 
 
Hrabica Marián
Škrla Jaroslav
 
 
84-1010 3110
2.Křenek Tomáš
Palásek Michal
 
 
Pustějovský Stanislav
Konečný Jiří
 
 
8-8-58-52311
3.Lapisz BřetislavPustějovský Stanislav-9-1-8  0312
4.Křenek TomášKonečný Jiří67-6-773222
5.Kupec RostislavHrabica Marián-965-10103232
6.Kovačik JakubŠkrla Jaroslav8-573 3142
7.Křenek TomášPustějovský Stanislav-6-4-9  0343
8.Kupec RostislavKonečný Jiří8-7-13773253
9.Kovačik JakubHrabica Marián7-8511 3163
10.Lapisz BřetislavŠkrla Jaroslav667  3073
11.Kupec RostislavPustějovský Stanislav-5-2-2  0374
12.Kovačik JakubKonečný Jiří958  3084
13.Lapisz BřetislavHrabica Marián485  3094
14.Křenek Tomᚊkrla Jaroslav-6-69-4 1395
15.Kovačik JakubPustějovský Stanislav6714  30105
16.Lapisz BřetislavKonečný Jiří         
17.Křenek TomášHrabica Marián         
18.Kupec RostislavŠkrla Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lapisz Břetislav21Pustějovský Stanislav31
Křenek Tomáš12Konečný Jiří03
Kupec Rostislav21Hrabica Marián03
Kovačik Jakub40Škrla Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Uher Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí:Plhák Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí:Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:48Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22562:487TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Křen Lubor
 
 
Konečný Lukáš
Mergenthal Otmar
 
 
78-9-1093210
2.Jahůdka Petr
Račák Vítězslav
 
 
Král Filip
Plšek Josef
 
 
81010  3020
3.Křen LuborKonečný Lukáš-12-98-9 1321
4.Jahůdka PetrKrál Filip-8-9-1  0322
5.Račák VítězslavMergenthal Otmar2-12-8-10 1323
6.Bojko KarelPlšek Josef203  3033
7.Jahůdka PetrKonečný Lukáš-9-84883243
8.Račák VítězslavKrál Filip777  3053
9.Bojko KarelMergenthal Otmar557  3063
10.Křen LuborPlšek Josef-11-46-7 1364
11.Račák VítězslavKonečný Lukáš-59-57-62365
12.Bojko KarelKrál Filip985  3075
13.Křen LuborMergenthal Otmar-9310-6103285
14.Jahůdka PetrPlšek Josef57-411 3195
15.Bojko KarelKonečný Lukáš794  30105
16.Křen LuborKrál Filip         
17.Jahůdka PetrMergenthal Otmar         
18.Račák VítězslavPlšek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křen Lubor12Konečný Lukáš22
Jahůdka Petr21Král Filip12
Račák Vítězslav12Mergenthal Otmar12
Bojko Karel40Plšek Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí:Jániš Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 197 ŠtípaRozhodčí:Vykoukal Martin
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32390:466TTC Pramet Šumperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Jan
Pavlíček Rudolf
 
 
Wiesner Petr
Rabenseifner Milan
 
 
-12-6-7  0301
2.Karal Martin
Oharek David
 
 
Müller Jiří
Žvátora Miroslav
 
 
-810-99-52302
3.Dufek JanŽvátora Miroslav-7-6-5  0303
4.Nedbálek MichalRabenseifner Milan-76-9883213
5.Oharek DavidWiesner Petr-488-10-42314
6.Karal MartinMüller Jiří355  3024
7.Nedbálek MichalŽvátora Miroslav-8-10-5  0325
8.Oharek DavidRabenseifner Milan-4-7-1  0326
9.Karal MartinWiesner Petr-10-9-8  0327
10.Dufek JanMüller Jiří-4-889-82328
11.Pavlíček RudolfŽvátora Miroslav4-9-69-62329
12.Karal MartinRabenseifner Milan6-11-7-4 13210
13.Dufek JanWiesner Petr-11    01  
14.Nedbálek MichalMüller Jiří         
15.Karal MartinŽvátora Miroslav         
16.Dufek JanRabenseifner Milan         
17.Nedbálek MichalWiesner Petr         
18.Pavlíček RudolfMüller Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dufek Jan02Žvátora Miroslav30
Nedbálek Michal11Rabenseifner Milan21
Oharek David02Wiesner Petr20
Karal Martin12Müller Jiří11
Pavlíček Rudolf01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy