Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí
u stolu:
Gregor Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí
u stolu:
Stania Jindřich
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:37681:704TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vitásek Adam
Dzida Martin
Bazalka Michal
Orlovský Pavel
-7-910-6 13-/
2.Dzida Jan
Wallik Lukáš
Hladil David
Vlček Pavel
699  30/-
3.Dzida JanVlček Pavel89-1011 31/-
4.Vícha RadomírOrlovský Pavel-8-7-7  03-/
5.Wallik LukášHladil David8-69-6-723-/
6.Vitásek AdamBazalka Michal-9-7810732/-
7.Vícha RadomírVlček Pavel-2-5-5  03-/
8.Wallik LukášOrlovský Pavel1069  30/-
9.Vitásek AdamHladil David11-1312-8132/-
10.Dzida JanBazalka Michal8-1187 31/-
11.Wallik LukášVlček Pavel98-6-10-1023-/
12.Vitásek AdamOrlovský Pavel-979-11-823-/
13.Dzida JanHladil David-99-58-1223-/
14.Vícha RadomírBazalka Michal7-765 31/-
15.Vitásek AdamVlček Pavel-4-714-10 13-/
16.Dzida JanOrlovský Pavel7-76-9-923-/
17.Vícha RadomírHladil David8-5-12-9 13-/
18.Wallik LukášBazalka Michal-58   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dzida Jan22Vlček Pavel31
Vícha Radomír13Orlovský Pavel31
Wallik Lukáš12Hladil David31
Vitásek Adam22Bazalka Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí
u stolu:
Glacová Milena
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí
u stolu:
Valenta Milan
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:12444:318TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Jiří
Gembala Jan
Hrabica Marián
Glac Michal
824  30/-
2.Sikora Radek
Pisarczyk Tomek
Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
77-104 31/-
3.Novotný JiříPustějovský Stanislav-10-8-9  03-/
4.Gembala JanHrabica Marián461  30/-
5.Sikora RadekKonečný Jiří898  30/-
6.Pisarczyk TomekGlac Michal616  30/-
7.Gembala JanPustějovský Stanislav9-6-4-7 13-/
8.Sikora RadekHrabica Marián4-947 31/-
9.Pisarczyk TomekKonečný Jiří68-69 31/-
10.Novotný JiříGlac Michal6214  30/-
11.Heuman IvanPustějovský Stanislav-3-15-11  03-/
12.Pisarczyk TomekHrabica Marián219  30/-
13.Novotný JiříKonečný Jiří716  30/-
14.Gembala JanGlac Michal         
15.Pisarczyk TomekPustějovský Stanislav         
16.Novotný JiříHrabica Marián         
17.Gembala JanKonečný Jiří         
18.Heuman IvanGlac Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Jiří21Pustějovský Stanislav30
Gembala Jan11Hrabica Marián03
Sikora Radek20Konečný Jiří03
Pisarczyk Tomek30Glac Michal02
Heuman Ivan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Sýkora Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí
u stolu:
Hrabec Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Beethovenova 2160, Frýdek-MístekRozhodčí
u stolu:
Blana Jakub
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33641:644nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Cvečko Daniel
Slováček Libor
Konečný Lukáš
Mergenthal Otmar
13-6913 31/-
2.Došek Jaroslav
Sagáčik Štefan
Král Filip
Plšek Josef
-78-3-2 13-/
3.Došek JaroslavKonečný Lukáš-23-5-6 13-/
4.Cvečko DanielKrál Filip4-8-813932/-
5.Slováček LiborMergenthal Otmar-7-6-7  03-/
6.Sagáčik ŠtefanPlšek Josef7-973 31/-
7.Cvečko DanielKonečný Lukáš-11-6-8  03-/
8.Slováček LiborKrál Filip-66-9-8 13-/
9.Sagáčik ŠtefanMergenthal Otmar-6436 31/-
10.Došek JaroslavPlšek Josef298  30/-
11.Slováček LiborKonečný Lukáš-7-799-1023-/
12.Sagáčik ŠtefanKrál Filip10512  30/-
13.Došek JaroslavMergenthal Otmar9105  30/-
14.Cvečko DanielPlšek Josef910-75 31/-
15.Sagáčik ŠtefanKonečný Lukáš-4-893-123-/
16.Došek JaroslavKrál Filip9-5-8-3 13-/
17.Cvečko DanielMergenthal Otmar687  30/-
18.Slováček LiborPlšek Josef97-8-9-923-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Došek Jaroslav22Konečný Lukáš40
Cvečko Daniel31Král Filip22
Slováček Libor04Mergenthal Otmar13
Sagáčik Štefan31Plšek Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí
u stolu:
Vantuch František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí
u stolu:
Michálek Pavel
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1024:33471:522TTC Pramet Šumperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Velebil Lukáš
Uhlář Radim
Wiesner Petr
Rabenseifner Milan
-7-97-8 13-/
2.Krupník Jan
Dolegovský Patrik
Žvátora Miroslav
Müller Jiří
-3-8-6  03-/
3.Uhlář RadimŽvátora Miroslav-6-7-3  03-/
4.Krupník JanRabenseifner Milan-2-6-4  03-/
5.Dolegovský PatrikWiesner Petr-2-6-3  03-/
6.Velebil LukášMüller Jiří356  30/-
7.Krupník JanŽvátora Miroslav-3-7-14  03-/
8.Dolegovský PatrikRabenseifner Milan-7-5-3  03-/
9.Velebil LukášWiesner Petr397  30/-
10.Uhlář RadimMüller Jiří7-86-12732/-
11.Dolegovský PatrikŽvátora Miroslav-5-10-4  03-/
12.Velebil LukášRabenseifner Milan596  30/-
13.Uhlář RadimWiesner Petr-98-7-8 13-/
14.Krupník JanMüller Jiří567  30/-
15.Velebil Lukᚎvátora Miroslav967  30/-
16.Uhlář RadimRabenseifner Milan5-436 31/-
17.Krupník JanWiesner Petr-58-9-7 13-/
18.Dolegovský PatrikMüller Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Uhlář Radim22Žvátora Miroslav31
Krupník Jan13Rabenseifner Milan22
Dolegovský Patrik03Wiesner Petr31
Velebil Lukáš40Müller Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí
u stolu:
Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Zapletal František
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39617:687TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Cabiš Michal
Solanský Pavel
Bojko Karel
Plhák Jan ml.
-579-5732/-
2.Černocký Dominik
Jurdzin Tomáš
Račák Vítězslav
Jahůdka Petr
6-7-47732/-
3.Solanský PavelPlhák Jan ml.107-89 31/-
4.Cabiš MichalBojko Karel-8-5-5  03-/
5.Jurdzin TomášJahůdka Petr-677-7932/-
6.Černocký DominikRačák Vítězslav-5-8-8  03-/
7.Cabiš MichalPlhák Jan ml.-89-98-623-/
8.Jurdzin TomášBojko Karel-68-8-5 13-/
9.Černocký DominikJahůdka Petr-138-98832/-
10.Solanský PavelRačák Vítězslav-4-9-4  03-/
11.Jurdzin TomášPlhák Jan ml.1084  30/-
12.Černocký DominikBojko Karel-4-11-7  03-/
13.Solanský PavelJahůdka Petr-8-1088-823-/
14.Cabiš MichalRačák Vítězslav-124-8-9 13-/
15.Černocký DominikPlhák Jan ml.7119  30/-
16.Solanský PavelBojko Karel-811-7-3 13-/
17.Cabiš MichalJahůdka Petr1188  30/-
18.Jurdzin TomášRačák Vítězslav-2-2-7  03-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Solanský Pavel13Plhák Jan ml.13
Cabiš Michal13Bojko Karel40
Jurdzin Tomáš22Jahůdka Petr13
Černocký Dominik22Račák Vítězslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostelecRozhodčí
u stolu:
Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Mazur Jan
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10422:321TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bělík Šimon
Křenek Tomáš
Šenkeřík Marek
Dufek Jakub
556  30/-
2.Lapisz Břetislav
Kovačik Jakub
Karal Martin
Oharek David
6-8109 31/-
3.Lapisz BřetislavŠenkeřík Marek547  30/-
4.Bělík ŠimonKaral Martin-158-96432/-
5.Křenek TomášOharek David-8-988732/-
6.Kovačik JakubDufek Jakub548  30/-
7.Bělík ŠimonŠenkeřík Marek867  30/-
8.Křenek TomášKaral Martin7-4-10-7 13-/
9.Kovačik JakubOharek David586  30/-
10.Lapisz BřetislavDufek Jakub10-58-4532/-
11.Křenek Tomᚊenkeřík Marek865  30/-
12.Kovačik JakubKaral Martin         
13.Lapisz BřetislavOharek David         
14.Bělík ŠimonDufek Jakub         
15.Kovačik JakubŠenkeřík Marek         
16.Lapisz BřetislavKaral Martin         
17.Bělík ŠimonOharek David         
18.Křenek TomášDufek Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lapisz Břetislav20Šenkeřík Marek03
Bělík Šimon20Karal Martin11
Křenek Tomáš21Oharek David02
Kovačik Jakub20Dufek Jakub02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí
u stolu:
Gregor Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí
u stolu:
Stania Jindřich
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:6377:257KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Vitásek Adam
Dzida Martin
Křenek Zdeněk
Glac Michal
1002  30/-
2.Dzida Jan
Wallik Lukáš
Pustějovský Stanislav
Hrabica Marián
5105  30/-
3.Dzida JanHrabica Marián792  30/-
4.Wallik LukášPustějovský Stanislav-4-7123932/-
5.Vícha RadomírKřenek Zdeněk876  30/-
6.Vitásek AdamGlac Michal547  30/-
7.Wallik LukášHrabica Marián6-1265 31/-
8.Vícha RadomírPustějovský Stanislav-4-8-7  03-/
9.Vitásek AdamKřenek Zdeněk789  30/-
10.Dzida JanGlac Michal364  30/-
11.Vícha RadomírHrabica Marián788  30/-
12.Vitásek AdamPustějovský Stanislav-4-69  12  
13.Dzida JanKřenek Zdeněk         
14.Wallik LukášGlac Michal         
15.Vitásek AdamHrabica Marián         
16.Dzida JanPustějovský Stanislav         
17.Wallik LukášKřenek Zdeněk         
18.Vícha RadomírGlac Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dzida Jan20Hrabica Marián03
Wallik Lukáš20Pustějovský Stanislav11
Vícha Radomír21Křenek Zdeněk02
Vitásek Adam20Glac Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí
u stolu:
Schenk Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí
u stolu:
Sikora Ladislav
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:52Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1029:32505:553TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Gembala Jan
Heuman Ivan
Bazalka Michal
Orlovský Pavel
-8945 31/-
2.Sikora Radek
Pisarczyk Tomek
Hladil David
Vlček Pavel
94-4-8-923-/
3.Heuman IvanVlček Pavel10-3-69-423-/
4.Gembala JanOrlovský Pavel-68-106-723-/
5.Sikora RadekHladil David98-8-10-823-/
6.Pisarczyk TomekBazalka Michal967  30/-
7.Gembala JanVlček Pavel6-4-815-623-/
8.Sikora RadekOrlovský Pavel-9-85-5 13-/
9.Pisarczyk TomekHladil David961  30/-
10.Heuman IvanBazalka MichalWO    03-/
11.Sikora RadekVlček Pavel-74-1010-723-/
12.Pisarczyk TomekOrlovský Pavel458  30/-
13.Heuman IvanHladil DavidWO    03-/
14.Gembala JanBazalka Michal46-62 31/-
15.Pisarczyk TomekVlček Pavel8-1-11-5 13-/
16.Heuman IvanOrlovský Pavel         
17.Gembala JanHladil David         
18.Sikora RadekBazalka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Heuman Ivan01Vlček Pavel40
Gembala Jan12Orlovský Pavel21
Sikora Radek03Hladil David11
Pisarczyk Tomek31Bazalka Michal02
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Šimonovský Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí
u stolu:
Hrabec Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Beethovenova 2160, Frýdek-MístekRozhodčí
u stolu:
Klišová Alena
Datum dle rozpisu23. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:638:26617:554TJ Slezan Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Sagáčik Štefan
Cvečko Daniel
Wiesner Petr
Rabenseifner Milan
-6910-3-623-/
2.Došek Jaroslav
Slováček Libor
Žvátora Miroslav
Müller Jiří
-887-9-723-/
3.Došek JaroslavŽvátora Miroslav887  30/-
4.Cvečko DanielRabenseifner Milan-1086-7732/-
5.Slováček LiborWiesner Petr978  30/-
6.Sagáčik ŠtefanMüller Jiří679  30/-
7.Cvečko DanielŽvátora Miroslav-7-6-8  03-/
8.Slováček LiborRabenseifner Milan-4-764-523-/
9.Sagáčik ŠtefanWiesner Petr8-8-65532/-
10.Došek JaroslavMüller Jiří6-5-134532/-
11.Slováček LiborŽvátora Miroslav-81-10-9 13-/
12.Sagáčik ŠtefanRabenseifner Milan79-114 31/-
13.Došek JaroslavWiesner Petr-6-96-9 13-/
14.Cvečko DanielMüller Jiří698  30/-
15.Sagáčik ŠtefanŽvátora Miroslav7611  30/-
16.Došek JaroslavRabenseifner Milan6-958 31/-
17.Cvečko DanielWiesner Petr         
18.Slováček LiborMüller Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Došek Jaroslav31Žvátora Miroslav22
Cvečko Daniel21Rabenseifner Milan13
Slováček Libor12Wiesner Petr12
Sagáčik Štefan40Müller Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
Manda Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí
u stolu:
Vantuch František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí
u stolu:
Michálek Pavel
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:38549:581TJ Chropyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Uhlář Radim
Velebil Lukáš
Konečný Lukáš
Mergenthal Otmar
-119-1310-623-/
2.Krupník Jan
Dolegovský Patrik
Král Filip
Plšek Josef
-8-87-4 13-/
3.Uhlář RadimKonečný Lukáš-10-9410632/-
4.Krupník JanKrál Filip-9-1-2  03-/
5.Dolegovský PatrikMergenthal Otmar-99-7-7 13-/
6.Velebil LukášPlšek Josef57-95 31/-
7.Krupník JanKonečný Lukáš-3-46-4 13-/
8.Dolegovský PatrikKrál Filip-4-6-9  03-/
9.Velebil LukášMergenthal Otmar45-6-8132/-
10.Uhlář RadimPlšek Josef-10-8-4  03-/
11.Dolegovský PatrikKonečný Lukáš-8-8-6  03-/
12.Velebil LukášKrál Filip84-93 31/-
13.Uhlář RadimMergenthal Otmar-11-8-9  03-/
14.Krupník JanPlšek Josef-6886 31/-
15.Velebil LukášKonečný Lukáš-7747 31/-
16.Uhlář RadimKrál Filip-84-66-723-/
17.Krupník JanMergenthal Otmar         
18.Dolegovský PatrikPlšek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Uhlář Radim13Konečný Lukáš22
Krupník Jan12Král Filip31
Dolegovský Patrik03Mergenthal Otmar21
Velebil Lukáš40Plšek Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostelecRozhodčí
u stolu:
Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:23516:475TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Cabiš Michal
Solanský Pavel
Karal Martin
Oharek David
-4-7-4  03-/
2.Bugaj Pavel
Černocký Dominik
Dufek Jakub
Šenkeřík Marek
-9797 31/-
3.Bugaj PavelKaral Martin9-7137 31/-
4.Solanský PavelOharek David-7-83-6 13-/
5.Cabiš MichalDufek Jakub-3-9-7  03-/
6.Černocký DominikŠenkeřík Marek768  30/-
7.Solanský PavelKaral Martin-78-67432/-
8.Cabiš MichalOharek David8-6-10-8 13-/
9.Černocký DominikDufek Jakub-89-9-4 13-/
10.Bugaj PavelŠenkeřík Marek552  30/-
11.Cabiš MichalKaral Martin79-3-2832/-
12.Černocký DominikOharek David108-66 31/-
13.Bugaj PavelDufek Jakub107-74 31/-
14.Solanský PavelŠenkeřík Marek661  30/-
15.Černocký DominikKaral Martin672  30/-
16.Bugaj PavelOharek David         
17.Solanský PavelDufek Jakub         
18.Cabiš MichalŠenkeřík Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bugaj Pavel30Karal Martin04
Solanský Pavel21Oharek David21
Cabiš Michal12Dufek Jakub21
Černocký Dominik31Šenkeřík Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí
u stolu:
Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Mazur Jan
Datum dle rozpisu25. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18493:440TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Lapisz Břetislav
Kovačik Jakub
Bojko Karel
Plhák Jan ml.
9-5-139-523-/
2.Bělík Šimon
Křenek Tomáš
Jahůdka Petr
Račák Vítězslav
788  30/-
3.Lapisz BřetislavRačák Vítězslav-3-757832/-
4.Bělík ŠimonPlhák Jan ml.481  30/-
5.Křenek TomášBojko Karel-5-8-6  03-/
6.Kovačik JakubJahůdka Petr8-107-7632/-
7.Bělík ŠimonRačák Vítězslav849  30/-
8.Křenek TomášPlhák Jan ml.-103109 31/-
9.Kovačik JakubBojko Karel-5-76-6 13-/
10.Lapisz BřetislavJahůdka Petr-99-514432/-
11.Křenek TomášRačák Vítězslav984  30/-
12.Kovačik JakubPlhák Jan ml.8116  30/-
13.Lapisz BřetislavBojko Karel-56-66732/-
14.Bělík ŠimonJahůdka Petr678  30  
15.Kovačik JakubRačák Vítězslav         
16.Lapisz BřetislavPlhák Jan ml.         
17.Bělík ŠimonBojko Karel         
18.Křenek TomášJahůdka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lapisz Břetislav30Račák Vítězslav03
Bělík Šimon20Plhák Jan ml.03
Křenek Tomáš21Bojko Karel21
Kovačik Jakub21Jahůdka Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Uher Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí
u stolu:
Plhák Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí
u stolu:
Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:35Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:31359:438KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Křen Lubor
Račák Vítězslav
Kudela Petr
Vitásek Adam
-4-9-7  03-/
2.Bojko Karel
Plhák Jan ml.
Dzida Jan
Wallik Lukáš
-8-81011-323-/
3.Račák VítězslavDzida Jan7-3-9-8 13-/
4.Jahůdka PetrWallik Lukáš-6-7-8  03-/
5.Plhák Jan ml.Kudela Petr6-9-87-923-/
6.Bojko KarelVitásek Adam-9873 31/-
7.Jahůdka PetrDzida Jan-4-10-4  03-/
8.Plhák Jan ml.Wallik Lukáš4-97-9-923-/
9.Křen LuborKudela Petr8-1-7-7 13-/
10.Račák VítězslavVitásek Adam9-79-8-823-/
11.Plhák Jan ml.Dzida Jan-2-7-6  03-/
12.Křen LuborWallik Lukáš         
13.Račák VítězslavKudela Petr         
14.Jahůdka PetrVitásek Adam         
15.Křen LuborDzida Jan         
16.Račák VítězslavWallik Lukáš         
17.Jahůdka PetrKudela Petr         
18.Plhák Jan ml.Vitásek Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Račák Vítězslav02Dzida Jan30
Jahůdka Petr02Wallik Lukáš20
Plhák Jan ml.03Kudela Petr20
Bojko Karel10Vitásek Adam11
Křen Lubor01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
Dufek Aleš
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí
u stolu:
Karal Oldřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 197 ŠtípaRozhodčí
u stolu:
Kutra Josef
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31285:400TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Karal Martin
Oharek David
Sikora Filip
Sikora Radek
-4-9-8  03-/
2.Nedbálek Michal
Dufek Jan
Gembala Jan
Novotný Jiří
-95-8-6 13-/
3.Dufek JanNovotný Jiří-5-6-5  03-/
4.Oharek DavidSikora Filip4-6412 31/-
5.Nedbálek MichalSikora Radek-99-8-5 13-/
6.Karal MartinGembala Jan-7-1310-5 13-/
7.Oharek DavidNovotný Jiří-8-7-8  03-/
8.Nedbálek MichalSikora Filip-2-4-9  03-/
9.Karal MartinSikora Radek-3-3-3  03-/
10.Dufek JanGembala Jan-9-7-10  03-/
11.Nedbálek MichalNovotný Jiří10-3-6-8 13-/
12.Karal MartinSikora Filip-6    01  
13.Dufek JanSikora Radek         
14.Oharek DavidGembala Jan         
15.Karal MartinNovotný Jiří         
16.Dufek JanSikora Filip         
17.Oharek DavidSikora Radek         
18.Nedbálek MichalGembala Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dufek Jan02Novotný Jiří30
Oharek David11Sikora Filip11
Nedbálek Michal03Sikora Radek20
Karal Martin02Gembala Jan20



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Král Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí
u stolu:
Grmela Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí
u stolu:
Topič Petr
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
18:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:37677:695TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Plšek Josef
Král Filip
Bugaj Pavel
Jurdzin Tomáš
85-99 31/-
2.Konečný Lukáš
Mergenthal Otmar
Černocký Dominik
Solanský Pavel
9-899 31/-
3.Král FilipBugaj Pavel599  30/-
4.Mergenthal OtmarČernocký Dominik-1011-75-923-/
5.Plšek JosefJurdzin Tomáš-12-91012-323-/
6.Konečný LukášSolanský Pavel12-9-710832/-
7.Mergenthal OtmarBugaj Pavel8-6-7-5 13-/
8.Plšek JosefČernocký Dominik-5-8-7  03-/
9.Konečný LukášJurdzin Tomáš978  30/-
10.Král FilipSolanský Pavel-9474 31/-
11.Plšek JosefBugaj Pavel-4-89-7 13-/
12.Konečný LukášČernocký Dominik-9-61181032/-
13.Král FilipJurdzin Tomáš1-2-79-1023-/
14.Mergenthal OtmarSolanský Pavel-9-5-10  03-/
15.Konečný LukášBugaj Pavel-106-89-823-/
16.Král FilipČernocký Dominik-1139-3-223-/
17.Mergenthal OtmarJurdzin Tomáš5-99-10-1123-/
18.Plšek JosefSolanský Pavel5-9-10-8 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Filip22Bugaj Pavel31
Mergenthal Otmar04Černocký Dominik31
Plšek Josef03Jurdzin Tomáš31
Konečný Lukáš31Solanský Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkVrchní
rozhodčí:
Hojgr Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí
u stolu:
Agachi Konstantin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí
u stolu:
Šubčík Jiří
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32643:604nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Wiesner Petr
Rabenseifner Milan
Křenek Tomáš
Kupec Rostislav
996  30/-
2.Müller Jiří
Žvátora Miroslav
Lapisz Břetislav
Kovačik Jakub
85-89 31/-
3.Müller JiříKřenek Tomáš-9-7-11  03-/
4.Rabenseifner MilanLapisz Břetislav-49-8-9 13-/
5.Wiesner PetrKupec Rostislav794  30/-
6.Žvátora MiroslavKovačik Jakub58-59 31/-
7.Rabenseifner MilanKřenek Tomáš-8-12-9  03-/
8.Wiesner PetrLapisz Břetislav583  30/-
9.Žvátora MiroslavKupec Rostislav671  30/-
10.Müller JiříKovačik Jakub-69-6-8 13-/
11.Wiesner PetrKřenek Tomáš4-9-86-623-/
12.Žvátora MiroslavLapisz Břetislav-6-9-9  03-/
13.Müller JiříKupec Rostislav11-7116 31/-
14.Rabenseifner MilanKovačik Jakub-94910 31/-
15.Žvátora MiroslavKřenek Tomáš-13-54-7 13-/
16.Müller JiříLapisz Břetislav9-7-8-5 13-/
17.Rabenseifner MilanKupec Rostislav-11953 31/-
18.Wiesner PetrKovačik Jakub6-88-9-723-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Müller Jiří13Křenek Tomáš40
Rabenseifner Milan22Lapisz Břetislav31
Wiesner Petr22Kupec Rostislav04
Žvátora Miroslav22Kovačik Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekRozhodčí
u stolu:
Kovář Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí
u stolu:
Hladil Radek
Datum dle rozpisu07. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:36613:637nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Pavel
Bazalka Michal
Slováček Libor
Cvečko Daniel
686  30/-
2.Vlček Pavel
Hladil David
Došek Jaroslav
Sagáčik Štefan
65-107 31/-
3.Hladil DavidSagáčik Štefan-6-5-7  03-/
4.Bazalka MichalDošek Jaroslav-5-28-8 13-/
5.Vlček PavelCvečko Daniel-6848 31/-
6.Orlovský PavelSlováček Libor-8-79-11 13-/
7.Bazalka MichalSagáčik Štefan-7-5-5  03-/
8.Vlček PavelDošek Jaroslav313-810 31/-
9.Orlovský PavelCvečko Daniel-97-3-6 13-/
10.Hladil DavidSlováček Libor108-55 31/-
11.Vlček PavelSagáčik Štefan-8-8-4  03-/
12.Orlovský PavelDošek Jaroslav5-710-9932/-
13.Hladil DavidCvečko Daniel8127  30/-
14.Bazalka MichalSlováček Libor-6-6-3  03-/
15.Orlovský PavelSagáčik Štefan311-8-5632/-
16.Hladil DavidDošek Jaroslav2-917-8-1123-/
17.Bazalka MichalCvečko Daniel-8-7-3  03-/
18.Vlček PavelSlováček Libor-8744 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hladil David22Sagáčik Štefan31
Bazalka Michal04Došek Jaroslav22
Vlček Pavel31Cvečko Daniel22
Orlovský Pavel22Slováček Libor22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Matula Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí
u stolu:
Kokinopulos Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí
u stolu:
Míček Petr
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33643:636nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
Velebil Lukáš
Uhlář Radim
-142914 31/-
2.Hrabica Marián
Škrla Jaroslav
Bystřičan Josef
Krupník Jan
593  30/-
3.Konečný JiříVelebil Lukáš-3-7-7  03-/
4.Hrabica MariánBystřičan Josef-875-7-723-/
5.Škrla JaroslavKrupník Jan-6-51261032/-
6.Pustějovský StanislavUhlář Radim-95-5-8 13-/
7.Hrabica MariánVelebil Lukáš-5610-4-323-/
8.Škrla JaroslavBystřičan Josef7-68-5-523-/
9.Pustějovský StanislavKrupník Jan-13496 31/-
10.Konečný JiříUhlář Radim562  30/-
11.Škrla JaroslavVelebil Lukáš-129-3-9 13-/
12.Pustějovský StanislavBystřičan Josef575  30/-
13.Konečný JiříKrupník Jan11-998 31/-
14.Hrabica MariánUhlář Radim864  30/-
15.Pustějovský StanislavVelebil Lukáš-78-3-4 13-/
16.Konečný JiříBystřičan Josef6-3-4-13 13-/
17.Hrabica MariánKrupník Jan-8-7-5  03-/
18.Škrla JaroslavUhlář Radim5-1087 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Konečný Jiří22Velebil Lukáš40
Hrabica Marián13Bystřičan Josef31
Škrla Jaroslav22Krupník Jan13
Pustějovský Stanislav22Uhlář Radim13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí
u stolu:
Plhák Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí
u stolu:
Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34488:555TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jahůdka Petr
Račák Vítězslav
Sikora Radek
Sikora Filip
-4-46-11 13-/
2.Bojko Karel
Plhák Jan ml.
Novotný Jiří
Gembala Jan
10-3-461032/-
3.Jahůdka PetrNovotný Jiří-49-5-5 13-/
4.Bojko KarelSikora Filip5152  30/-
5.Plhák Jan ml.Sikora Radek5-588 31/-
6.Račák VítězslavGembala Jan-89-8-8 13-/
7.Bojko KarelNovotný Jiří-9797 31/-
8.Plhák Jan ml.Sikora Filip-1-8-6  03-/
9.Račák VítězslavSikora Radek-5-7-4  03-/
10.Jahůdka PetrGembala Jan-48-83-323-/
11.Plhák Jan ml.Novotný Jiří-6-10-5  03-/
12.Račák VítězslavSikora Filip-13-9-8  03-/
13.Jahůdka PetrSikora Radek13-84-7-923-/
14.Bojko KarelGembala Jan584  30/-
15.Račák VítězslavNovotný Jiří13-4-8-8 13-/
16.Jahůdka PetrSikora Filip         
17.Bojko KarelSikora Radek         
18.Plhák Jan ml.Gembala Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jahůdka Petr03Novotný Jiří31
Bojko Karel30Sikora Filip21
Plhák Jan ml.12Sikora Radek21
Račák Vítězslav04Gembala Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí
u stolu:
Vykoukal Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 197 ŠtípaRozhodčí
u stolu:
Jániš Pavel
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:40595:662KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nedbálek Michal
Skopal Dalibor
Kudela Petr
Vitásek Adam
10-8-99-623-/
2.Karal Martin
Oharek David
Dzida Jan
Wallik Lukáš
-10-4-6  03-/
3.Karal MartinDzida Jan-610-3-4 13-/
4.Oharek DavidWallik Lukáš5-10-97832/-
5.Nedbálek MichalKudela Petr10-9-910-823-/
6.Skopal DaliborVitásek Adam-76-710832/-
7.Oharek DavidDzida Jan11-6-7-2 13-/
8.Nedbálek MichalWallik Lukáš-9-8531132/-
9.Skopal DaliborKudela Petr14-8-7-8 13-/
10.Karal MartinVitásek Adam5-1135 31/-
11.Nedbálek MichalDzida Jan-7-5-7  03-/
12.Skopal DaliborWallik Lukáš85-85 31/-
13.Karal MartinKudela Petr-6-1-5  03-/
14.Oharek DavidVitásek Adam812-9-8832/-
15.Skopal DaliborDzida Jan-1-7-5  03-/
16.Karal MartinWallik Lukáš949  30/-
17.Oharek DavidKudela Petr-8-8-4  03-/
18.Nedbálek MichalVitásek Adam-6-6-9  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Karal Martin22Dzida Jan40
Oharek David22Wallik Lukáš04
Nedbálek Michal12Kudela Petr40
Skopal Dalibor22Vitásek Adam03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Král Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí
u stolu:
Grmela Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí
u stolu:
Topič Petr
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:31635:607TJ Chropyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Mergenthal Otmar
Konečný Lukáš
Lapisz Břetislav
Křenek Tomáš
386  30/-
2.Plšek Josef
Král Filip
Kovačik Jakub
Kupec Rostislav
-810-79732/-
3.Král FilipKřenek Tomáš-77107 31/-
4.Plšek JosefLapisz Břetislav-87-5-6 13-/
5.Mergenthal OtmarKovačik Jakub-6-9-9  03-/
6.Konečný LukášKupec Rostislav768  30/-
7.Plšek JosefKřenek Tomáš-5-89-9 13-/
8.Mergenthal OtmarLapisz Břetislav9-109-21132/-
9.Konečný LukášKovačik Jakub-10-12-7  03-/
10.Král FilipKupec Rostislav3-9-9-9 13-/
11.Mergenthal OtmarKřenek Tomáš-886-12-623-/
12.Konečný LukášLapisz Břetislav10-724 31/-
13.Král FilipKovačik Jakub7-787 31/-
14.Plšek JosefKupec Rostislav-9-9-8  03-/
15.Konečný LukášKřenek Tomáš6710  30/-
16.Král FilipLapisz Břetislav7-65-6832/-
17.Plšek JosefKovačik Jakub88-911 31/-
18.Mergenthal OtmarKupec Rostislav7    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Král Filip31Křenek Tomáš22
Plšek Josef13Lapisz Břetislav13
Mergenthal Otmar12Kovačik Jakub22
Konečný Lukáš31Kupec Rostislav21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkVrchní
rozhodčí:
Hojgr Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí
u stolu:
Agachi Konstantin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí
u stolu:
Šubčík Jiří
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:33551:573TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Wiesner Petr
Rabenseifner Milan
Bugaj Pavel
Jurdzin Tomáš
-10-998-823-/
2.Müller Jiří
Žvátora Miroslav
Solanský Pavel
Černocký Dominik
-7-62-8 13-/
3.Müller JiříBugaj Pavel-8-11-6  03-/
4.Rabenseifner MilanČernocký Dominik-5-1186-423-/
5.Wiesner PetrJurdzin Tomáš-10-586-423-/
6.Žvátora MiroslavSolanský Pavel895  30/-
7.Rabenseifner MilanBugaj Pavel-8886 31/-
8.Wiesner PetrČernocký Dominik-10-59-4 13-/
9.Žvátora MiroslavJurdzin Tomáš6410  30/-
10.Müller JiříSolanský Pavel-511-10-11 13-/
11.Wiesner PetrBugaj Pavel10-6510 31/-
12.Žvátora MiroslavČernocký Dominik-9-5-7  03-/
13.Müller JiříJurdzin Tomáš-10-9-9  03-/
14.Rabenseifner MilanSolanský Pavel108-56 31/-
15.Žvátora MiroslavBugaj Pavel1126  30/-
16.Müller JiříČernocký Dominik-7-5-8  03-/
17.Rabenseifner MilanJurdzin Tomáš         
18.Wiesner PetrSolanský Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Müller Jiří04Bugaj Pavel13
Rabenseifner Milan21Černocký Dominik40
Wiesner Petr12Jurdzin Tomáš21
Žvátora Miroslav31Solanský Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí
u stolu:
Hladil Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí
u stolu:
Kovář Martin
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:21591:529TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Hladil David
Kuběna Stanislav
Kocián Petr
Krupník Jan
9-1198 31/-
2.Bazalka Michal
Orlovský Pavel
Velebil Lukáš
Uhlář Radim
-69-57-1223-/
3.Kuběna StanislavVelebil Lukáš-316-69-1123-/
4.Bazalka MichalKrupník Jan9124  30/-
5.Hladil DavidKocián Petr-886-6432/-
6.Orlovský PavelUhlář Radim10-10-1017832/-
7.Bazalka MichalVelebil Lukáš-10-714-3 13-/
8.Hladil DavidKrupník Jan576  30/-
9.Orlovský PavelKocián Petr356  30/-
10.Kuběna StanislavUhlář Radim-66-611-923-/
11.Hladil DavidVelebil Lukáš8106  30/-
12.Orlovský PavelKrupník Jan-1196-3532/-
13.Kuběna StanislavKocián Petr-8595 31/-
14.Bazalka MichalUhlář Radim9-624 31/-
15.Orlovský PavelVelebil Lukáš-68   11  
16.Kuběna StanislavKrupník Jan         
17.Bazalka MichalKocián Petr         
18.Hladil DavidUhlář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kuběna Stanislav12Velebil Lukáš21
Bazalka Michal21Krupník Jan03
Hladil David30Kocián Petr03
Orlovský Pavel30Uhlář Radim12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Míček Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekRozhodčí
u stolu:
Baroš Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí
u stolu:
Matula Jaroslav
Datum dle rozpisu16. 10. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:34631:550nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
Došek Jaroslav
Sagáčik Štefan
98-611 31/-
2.Křenek Zdeněk
Glac Michal

WO    30/-
3.Konečný JiříSagáčik Štefan-9-510-7 13-/
4.Glac MichalDošek Jaroslav-5-6-8  03-/
5.Křenek ZdeněkSlováček Libor-510-9-6 13-/
6.Pustějovský StanislavWO    30/-
7.Glac MichalSagáčik Štefan-5-4-9  03-/
8.Křenek ZdeněkDošek Jaroslav-710-8-9 13-/
9.Pustějovský StanislavSlováček Libor9-116-5-1323-/
10.Konečný JiříWO    30/-
11.Křenek ZdeněkSagáčik Štefan-8-9-8  03-/
12.Pustějovský StanislavDošek Jaroslav-911-9-9 13-/
13.Konečný JiříSlováček Libor-1289-11732/-
14.Glac MichalWO    30/-
15.Pustějovský StanislavSagáčik Štefan-6910-31132/-
16.Konečný JiříDošek Jaroslav-596-11832/-
17.Glac MichalSlováček Libor-4-6-11  03-/
18.Křenek ZdeněkWO    30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Konečný Jiří21Sagáčik Štefan31
Glac Michal03Došek Jaroslav31
Křenek Zdeněk03Slováček Libor31
Pustějovský Stanislav12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí
u stolu:
Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 11:00 Začátek
utkání
11:00Konec
utkání
15:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:31675:640TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bugaj Pavel
Jurdzin Tomáš
Kovačik Jakub
Kupec Rostislav
-108-106-723-/
2.Solanský Pavel
Černocký Dominik
Křenek Tomáš
Palásek Michal
-10-5-8  03-/
3.Bugaj PavelKovačik Jakub8-77-7-823-/
4.Solanský PavelKřenek Tomáš997  30/-
5.Jurdzin TomášKupec Rostislav5-104-2-623-/
6.Černocký DominikPalásek Michal7-1188 31/-
7.Solanský PavelKovačik Jakub-89-96132/-
8.Jurdzin TomášKřenek Tomáš-5-64-7 13-/
9.Černocký DominikKupec Rostislav11-59-11932/-
10.Bugaj PavelPalásek Michal5109  30/-
11.Jurdzin TomášKovačik Jakub-87-88-1023-/
12.Černocký DominikKřenek Tomáš9-889 31/-
13.Bugaj PavelKupec Rostislav810-10-6632/-
14.Solanský PavelPalásek Michal9-79-11832/-
15.Černocký DominikKovačik Jakub7-784 31/-
16.Bugaj PavelKřenek Tomáš-78-84632/-
17.Solanský PavelKupec Rostislav-11    01  
18.Jurdzin TomášPalásek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bugaj Pavel31Kovačik Jakub22
Solanský Pavel30Křenek Tomáš13
Jurdzin Tomáš03Kupec Rostislav12
Černocký Dominik40Palásek Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostelecRozhodčí
u stolu:
Gajdůšek Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí
u stolu:
Plhák Jan st.
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35695:629nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Jahůdka Petr
Křen Lubor
Karal Martin
Skopal Dalibor
8-8-117732/-
2.Bojko Karel
Plhák Jan ml.
Nedbálek Michal
Dufek Jakub
165  30/-
3.Křen LuborDufek Jakub6-995 31/-
4.Jahůdka PetrNedbálek Michal117-6-10-923-/
5.Bojko KarelSkopal Dalibor537  30/-
6.Plhák Jan ml.Karal Martin-8-8-7  03-/
7.Jahůdka PetrDufek Jakub9-109-15-823-/
8.Bojko KarelNedbálek Michal2-944 31/-
9.Plhák Jan ml.Skopal Dalibor-4-6-6  03-/
10.Křen LuborKaral Martin-8-679-723-/
11.Bojko KarelDufek Jakub-10634 31/-
12.Račák VítězslavNedbálek Michal10-9-126932/-
13.Křen LuborSkopal Dalibor-117-9-9 13-/
14.Jahůdka PetrKaral Martin-7-111-9 13-/
15.Račák VítězslavDufek Jakub106-98 31/-
16.Křen LuborNedbálek Michal-9-6-4  03-/
17.Jahůdka PetrSkopal Dalibor-9-76-9 13-/
18.Bojko KarelKaral Martin469  30/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křen Lubor13Dufek Jakub13
Jahůdka Petr04Nedbálek Michal22
Bojko Karel40Skopal Dalibor31
Plhák Jan ml.02Karal Martin31
Račák Vítězslav20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Topič Petr
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí
u stolu:
Grmela Aleš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí
u stolu:
Zapletal Miroslav
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:28649:599TJ Chropyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Mergenthal Otmar
Konečný Lukáš
Rabenseifner Milan
Šubčík Jiří
12119  30/-
2.Král Filip
Plšek Josef
Müller Jiří
Žvátora Miroslav
-210-5-8 13-/
3.Král FilipŽvátora Miroslav975  30/-
4.Plšek JosefRabenseifner Milan88-7-5-623-/
5.Mergenthal OtmarŠubčík Jiří-10-739-723-/
6.Konečný LukášMüller Jiří-74-108732/-
7.Plšek JosefŽvátora Miroslav-57-6-8 13-/
8.Mergenthal OtmarRabenseifner Milan-6-9811932/-
9.Konečný Lukᚊubčík Jiří1152  30/-
10.Král FilipMüller Jiří53-5-6-723-/
11.Mergenthal OtmarŽvátora Miroslav8-6-3-8 13-/
12.Konečný LukášRabenseifner Milan108-105 31/-
13.Král FilipŠubčík Jiří56-10-8632/-
14.Plšek JosefMüller Jiří4-8-8-6 13-/
15.Konečný Lukᚎvátora Miroslav568  30/-
16.Král FilipRabenseifner Milan3115  30/-
17.Plšek JosefŠubčík Jiří7127  30/-
18.Mergenthal OtmarMüller Jiří11    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Filip31Žvátora Miroslav22
Plšek Josef13Rabenseifner Milan13
Mergenthal Otmar12Šubčík Jiří13
Konečný Lukáš40Müller Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:35581:608TJ Rožnov pod Radhoštěm

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Pavel
Bazalka Michal
Hrabica Marián
Glac Michal
-4-5-11  03-/
2.Hladil David
Vlček Pavel
Pustějovský Stanislav
Konečný Jiří
8-4-12-6 13-/
3.Hladil DavidPustějovský Stanislav9-9-5-7 13-/
4.Bazalka MichalKonečný Jiří-9-16-10  03-/
5.Vlček PavelHrabica Marián-66-10-9 13-/
6.Orlovský PavelGlac Michal10-9-96432/-
7.Bazalka MichalPustějovský Stanislav-4-77-8 13-/
8.Vlček PavelKonečný Jiří10-686 31/-
9.Orlovský PavelHrabica Marián7108  30/-
10.Hladil DavidGlac Michal1286  30/-
11.Vlček PavelPustějovský Stanislav-7-896-723-/
12.Orlovský PavelKonečný Jiří5-6-76-923-/
13.Hladil DavidHrabica Marián-7293 31/-
14.Bazalka MichalGlac Michal8-598 31/-
15.Orlovský PavelPustějovský Stanislav-4-3-5  03-/
16.Hladil DavidKonečný Jiří1054  30/-
17.Bazalka MichalHrabica Marián-9-5-7  03-/
18.Vlček PavelGlac Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hladil David31Pustějovský Stanislav40
Bazalka Michal13Konečný Jiří22
Vlček Pavel12Hrabica Marián22
Orlovský Pavel22Glac Michal03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Sýkora Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí
u stolu:
Šimonovský Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
F-M, Riviéra, ul. Beethovenova 2160Rozhodčí
u stolu:
Hrabec Tomáš
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30689:651TJ Slezan Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Sagáčik Štefan
Cvečko Daniel
Uhlář Radim
Krupník Jan
5123  30/-
2.Došek Jaroslav
Slováček Libor
Velebil Lukáš
Bystřičan Josef
-7-497-1023-/
3.Cvečko DanielVelebil Lukáš-6-510-7 13-/
4.Došek JaroslavBystřičan Josef-3-105-10 13-/
5.Slováček LiborKrupník Jan12-1067 31/-
6.Sagáčik ŠtefanUhlář Radim8612  30/-
7.Došek JaroslavVelebil Lukáš-74-89-823-/
8.Slováček LiborBystřičan Josef9-97-9832/-
9.Sagáčik ŠtefanKrupník Jan496  30/-
10.Cvečko DanielUhlář Radim7-11-7-9 13-/
11.Slováček LiborVelebil Lukáš-79-5-3 13-/
12.Sagáčik ŠtefanBystřičan Josef-7-10-13  03-/
13.Cvečko DanielKrupník Jan855  30/-
14.Došek JaroslavUhlář Radim911-39 31/-
15.Sagáčik ŠtefanVelebil Lukáš7106  30/-
16.Cvečko DanielBystřičan Josef-119410 31/-
17.Došek JaroslavKrupník Jan-67-103-1023-/
18.Slováček LiborUhlář Radim12-6710 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cvečko Daniel22Velebil Lukáš31
Došek Jaroslav13Bystřičan Josef22
Slováček Libor31Krupník Jan13
Sagáčik Štefan31Uhlář Radim13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí
u stolu:
Gregor Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí
u stolu:
Frgala Radim
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:39657:683TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Vitásek Adam
Novotný Jiří
Gembala Jan
510-6-11-823-/
2.Wallik Lukáš
Vícha Radomír
Sikora Filip
Sikora Radek
7-1069 31/-
3.Vícha RadomírNovotný Jiří-1-6-7  03-/
4.Wallik LukášSikora Filip-8-69-8 13-/
5.Vitásek AdamGembala Jan-6-8-7  03-/
6.Dzida JanSikora Radek-938-4232/-
7.Wallik LukášNovotný Jiří7-2-69-1223-/
8.Vitásek AdamSikora Filip89-12-9-1123-/
9.Dzida JanGembala Jan-9104-10732/-
10.Vícha RadomírSikora Radek-7-125-2 13-/
11.Vitásek AdamNovotný Jiří-106-5-9 13-/
12.Dzida JanSikora Filip-6555 31/-
13.Vícha RadomírGembala Jan-6-1068932/-
14.Wallik LukášSikora Radek109-67 31/-
15.Dzida JanNovotný Jiří777  30/-
16.Vícha RadomírSikora Filip-5-1013-6 13-/
17.Wallik LukášGembala Jan9-7-55-523-/
18.Vitásek AdamSikora Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vícha Radomír13Novotný Jiří31
Wallik Lukáš13Sikora Filip31
Vitásek Adam03Gembala Jan22
Dzida Jan40Sikora Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekRozhodčí
u stolu:
Gregor Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí
u stolu:
Stania Jindřich
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:28586:525KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Kudela Petr
Slováček Libor
Došek Jaroslav
-4-9-10  03-/
2.Vícha Radomír
Wallik Lukáš
Sagáčik Štefan
Cvečko Daniel
-57-46-623-/
3.Kudela PetrSagáčik Štefan5-72-8732/-
4.Wallik LukášDošek Jaroslav9-876 31/-
5.Vícha RadomírSlováček Libor-756-7-523-/
6.Dzida JanCvečko Daniel884  30/-
7.Wallik LukášSagáčik Štefan-8-3-8  03-/
8.Vícha RadomírDošek Jaroslav-7-8-9  03-/
9.Dzida JanSlováček Libor4-835 31/-
10.Kudela PetrCvečko Daniel3-1064 31/-
11.Vícha RadomírSagáčik Štefan-11-8-11  03-/
12.Dzida JanDošek Jaroslav4-787 31/-
13.Kudela PetrSlováček Libor810-9-8632/-
14.Wallik LukášCvečko Daniel-7-979932/-
15.Dzida JanSagáčik Štefan657  30/-
16.Kudela PetrDošek Jaroslav776  30/-
17.Wallik LukášSlováček Libor         
18.Vícha RadomírCvečko Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kudela Petr40Sagáčik Štefan22
Wallik Lukáš21Došek Jaroslav13
Vícha Radomír03Slováček Libor12
Dzida Jan40Cvečko Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí
u stolu:
Sionkala Eduard
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí
u stolu:
Glacová Milena
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12439:358TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Wawrosz Pavel
Sikora Filip
Uhlář Radim
Velebil Lukáš
884  30/-
2.Gembala Jan
Novotný Jiří
Neuwirth Jaroslav
Gromnica Václav
567  30/-
3.Novotný JiříVelebil Lukáš5-11135 31/-
4.Wawrosz PavelUhlář Radim888  30/-
5.Gembala JanNeuwirth Jaroslav-10756 31/-
6.Sikora FilipGromnica Václav989  30/-
7.Sikora RadekVelebil Lukáš-7-6-9  03-/
8.Gembala JanUhlář Radim647  30/-
9.Sikora FilipNeuwirth Jaroslav8-444 31/-
10.Novotný JiříGromnica Václav7-5105 31/-
11.Gembala JanVelebil Lukáš-78-66-523-/
12.Sikora FilipUhlář Radim9-5-78832/-
13.Novotný JiříNeuwirth Jaroslav853  30  
14.Sikora RadekGromnica Václav         
15.Sikora FilipVelebil Lukáš         
16.Novotný JiříUhlář Radim         
17.Sikora RadekNeuwirth Jaroslav         
18.Gembala JanGromnica Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Jiří20Velebil Lukáš21
Wawrosz Pavel10Uhlář Radim03
Gembala Jan21Neuwirth Jaroslav02
Sikora Filip30Gromnica Václav02
Sikora Radek01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí
u stolu:
Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33663:659nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bugaj Pavel
Solanský Pavel
Vlček Pavel
Hladil David
-13-2-10  03-/
2.Černocký Dominik
Jurdzin Tomáš
Orlovský Pavel
Bazalka Michal
-67103 31/-
3.Bugaj PavelHladil David-11-49-6 13-/
4.Jurdzin TomášVlček Pavel-6-1810-5 13-/
5.Solanský PavelOrlovský Pavel87-9-3-723-/
6.Černocký DominikBazalka Michal8511  30/-
7.Jurdzin TomášHladil David-3-1145-823-/
8.Solanský PavelVlček Pavel-29-9-5 13-/
9.Černocký DominikOrlovský Pavel-2874 31/-
10.Bugaj PavelBazalka Michal8510  30/-
11.Solanský PavelHladil David5510  30/-
12.Černocký DominikVlček Pavel-79-811932/-
13.Bugaj PavelOrlovský Pavel1255  30/-
14.Jurdzin TomášBazalka Michal-1657-8-723-/
15.Černocký DominikHladil David-13185 31/-
16.Bugaj PavelVlček Pavel-3977 31/-
17.Jurdzin TomášOrlovský Pavel-5-7-5  03-/
18.Solanský PavelBazalka Michal6-7-12-7 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bugaj Pavel31Hladil David22
Jurdzin Tomáš04Vlček Pavel22
Solanský Pavel13Orlovský Pavel22
Černocký Dominik40Bazalka Michal22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí
u stolu:
Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Mazur Jan
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:24527:506TJ Ostrava KST D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Kovačik Jakub
Kupec Rostislav
Hrabica Marián
Škrla Jaroslav
84-1010 31/-
2.Křenek Tomáš
Palásek Michal
Pustějovský Stanislav
Konečný Jiří
8-8-58-523-/
3.Lapisz BřetislavPustějovský Stanislav-9-1-8  03-/
4.Křenek TomášKonečný Jiří67-6-7732/-
5.Kupec RostislavHrabica Marián-965-101032/-
6.Kovačik JakubŠkrla Jaroslav8-573 31/-
7.Křenek TomášPustějovský Stanislav-6-4-9  03-/
8.Kupec RostislavKonečný Jiří8-7-137732/-
9.Kovačik JakubHrabica Marián7-8511 31/-
10.Lapisz BřetislavŠkrla Jaroslav667  30/-
11.Kupec RostislavPustějovský Stanislav-5-2-2  03-/
12.Kovačik JakubKonečný Jiří958  30/-
13.Lapisz BřetislavHrabica Marián485  30/-
14.Křenek Tomᚊkrla Jaroslav-6-69-4 13-/
15.Kovačik JakubPustějovský Stanislav6714  30/-
16.Lapisz BřetislavKonečný Jiří         
17.Křenek TomášHrabica Marián         
18.Kupec RostislavŠkrla Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lapisz Břetislav21Pustějovský Stanislav31
Křenek Tomáš12Konečný Jiří03
Kupec Rostislav21Hrabica Marián03
Kovačik Jakub40Škrla Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Uher Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí
u stolu:
Plhák Jan st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí
u stolu:
Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:48Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:22562:487TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Křen Lubor
Konečný Lukáš
Mergenthal Otmar
78-9-10932/-
2.Jahůdka Petr
Račák Vítězslav
Král Filip
Plšek Josef
81010  30/-
3.Křen LuborKonečný Lukáš-12-98-9 13-/
4.Jahůdka PetrKrál Filip-8-9-1  03-/
5.Račák VítězslavMergenthal Otmar2-12-8-10 13-/
6.Bojko KarelPlšek Josef203  30/-
7.Jahůdka PetrKonečný Lukáš-9-848832/-
8.Račák VítězslavKrál Filip777  30/-
9.Bojko KarelMergenthal Otmar557  30/-
10.Křen LuborPlšek Josef-11-46-7 13-/
11.Račák VítězslavKonečný Lukáš-59-57-623-/
12.Bojko KarelKrál Filip985  30/-
13.Křen LuborMergenthal Otmar-9310-61032/-
14.Jahůdka PetrPlšek Josef57-411 31/-
15.Bojko KarelKonečný Lukáš794  30/-
16.Křen LuborKrál Filip         
17.Jahůdka PetrMergenthal Otmar         
18.Račák VítězslavPlšek Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křen Lubor12Konečný Lukáš22
Jahůdka Petr21Král Filip12
Račák Vítězslav12Mergenthal Otmar12
Bojko Karel40Plšek Josef12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí
u stolu:
Jániš Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 197 ŠtípaRozhodčí
u stolu:
Vykoukal Martin
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32390:466TTC Pramet Šumperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Jan
Pavlíček Rudolf
Wiesner Petr
Rabenseifner Milan
-12-6-7  03-/
2.Karal Martin
Oharek David
Müller Jiří
Žvátora Miroslav
-810-99-523-/
3.Dufek JanŽvátora Miroslav-7-6-5  03-/
4.Nedbálek MichalRabenseifner Milan-76-98832/-
5.Oharek DavidWiesner Petr-488-10-423-/
6.Karal MartinMüller Jiří355  30/-
7.Nedbálek MichalŽvátora Miroslav-8-10-5  03-/
8.Oharek DavidRabenseifner Milan-4-7-1  03-/
9.Karal MartinWiesner Petr-10-9-8  03-/
10.Dufek JanMüller Jiří-4-889-823-/
11.Pavlíček RudolfŽvátora Miroslav4-9-69-623-/
12.Karal MartinRabenseifner Milan6-11-7-4 13-/
13.Dufek JanWiesner Petr-11    01  
14.Nedbálek MichalMüller Jiří         
15.Karal MartinŽvátora Miroslav         
16.Dufek JanRabenseifner Milan         
17.Nedbálek MichalWiesner Petr         
18.Pavlíček RudolfMüller Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dufek Jan02Žvátora Miroslav30
Nedbálek Michal11Rabenseifner Milan21
Oharek David02Wiesner Petr20
Karal Martin12Müller Jiří11
Pavlíček Rudolf01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Slezan OpavaVrchní
rozhodčí:
Vícha Radomír st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí
u stolu:
Gregor Karel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Boženy Němcové 20 Opava, V areálu Tyršova stadionuRozhodčí
u stolu:
Stania Jindřich
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:15442:381KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Dzida Jan
Kudela Petr
Uhlář Radim
Kocián Petr
537  30/-
2.Wallik Lukáš
Vícha Radomír
Velebil Lukáš
Bystřičan Josef
75-4-101132/-
3.Kudela PetrVelebil Lukáš-699-10932/-
4.Wallik LukášBystřičan Josef-7-1289432/-
5.Vícha RadomírUhlář Radim989  30/-
6.Dzida JanKocián Petr5116  30/-
7.Wallik LukášVelebil Lukáš-5810-5932/-
8.Vícha RadomírBystřičan Josef-5-6-10  03-/
9.Dzida JanUhlář Radim646  30/-
10.Kudela PetrKocián Petr96-99 31/-
11.Vícha RadomírVelebil Lukáš-8-3-7  03-/
12.Dzida JanBystřičan Josef414  30/-
13.Kudela PetrUhlář Radim4-6   11  
14.Wallik LukášKocián Petr         
15.Dzida JanVelebil Lukáš         
16.Kudela PetrBystřičan Josef         
17.Wallik LukášUhlář Radim         
18.Vícha RadomírKocián Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kudela Petr20Velebil Lukáš12
Wallik Lukáš20Bystřičan Josef12
Vícha Radomír12Uhlář Radim02
Dzida Jan30Kocián Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Siko Orlová BVrchní
rozhodčí:
Petr Radim
HOSTUJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekRozhodčí
u stolu:
Blucha Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ U Kapličky 959, 735 14 Orlová - LutyněRozhodčí
u stolu:
Hašek Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:19496:427TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Sikora Radek
Wawrosz Pavel
Slováček Libor
Došek Jaroslav
6-8-106632/-
2.Gembala Jan
Novotný Jiří
Sagáčik Štefan
Cvečko Daniel
-57-110732/-
3.Novotný JiříSagáčik Štefan8-91110 31/-
4.Gembala JanDošek Jaroslav7-6-87932/-
5.Sikora RadekSlováček Libor-9-10-8  03-/
6.Wawrosz PavelCvečko Daniel9-10510 31/-
7.Gembala JanSagáčik Štefan-9-9-5  03-/
8.Sikora RadekDošek Jaroslav447  30/-
9.Wawrosz PavelSlováček Libor7411  30/-
10.Novotný JiříCvečko Daniel6411  30/-
11.Sikora RadekSagáčik Štefan11-4-10-9 13-/
12.Wawrosz PavelDošek Jaroslav-5355 31/-
13.Novotný JiříSlováček Libor-9482 31/-
14.Gembala JanCvečko Daniel-8-9-7  03  
15.Wawrosz PavelSagáčik Štefan         
16.Novotný JiříDošek Jaroslav         
17.Gembala JanSlováček Libor         
18.Sikora RadekCvečko Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Jiří30Sagáčik Štefan21
Gembala Jan11Došek Jaroslav03
Sikora Radek12Slováček Libor12
Wawrosz Pavel30Cvečko Daniel02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Valenta Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí
u stolu:
Skulina Bohumil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Vicherková Šárka
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5373:235TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Cabiš Michal
Solanský Pavel
Míček Petr
Glac Michal
934  30/-
2.Bugaj Pavel
Černocký Dominik
Ryl Ivan
Černota Pavel
-7773 31/-
3.Solanský PavelČernota Pavel785  30/-
4.Cabiš MichalGlac Michal-1187-10832/-
5.Bugaj PavelRyl Ivan36-62 31/-
6.Černocký DominikMíček Petr686  30/-
7.Cabiš MichalČernota Pavel4107  30/-
8.Bugaj PavelGlac Michal-8449 31/-
9.Černocký DominikRyl Ivan185  30/-
10.Solanský PavelMíček Petr864  30/-
11.Bugaj PavelČernota Pavel6-6   11  
12.Černocký DominikGlac Michal         
13.Solanský PavelRyl Ivan         
14.Cabiš MichalMíček Petr         
15.Černocký DominikČernota Pavel         
16.Solanský PavelGlac Michal         
17.Cabiš MichalRyl Ivan         
18.Bugaj PavelMíček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Solanský Pavel20Černota Pavel02
Cabiš Michal20Glac Michal02
Bugaj Pavel20Ryl Ivan02
Černocký Dominik20Míček Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí
u stolu:
Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Mazur Jan
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:40738:751TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Křenek Tomáš
Palásek Michal
Vlček Pavel
Hladil David
-8-3-11  03-/
2.Kovačik Jakub
Kupec Rostislav
Orlovský Pavel
Bazalka Michal
412-9-51332/-
3.Lapisz BřetislavOrlovský Pavel-10678 31/-
4.Kupec RostislavVlček Pavel79-16 31/-
5.Kovačik JakubHladil David-11-18710-1323-/
6.Křenek TomášBazalka Michal595  30/-
7.Kupec RostislavOrlovský Pavel8-5-109932/-
8.Kovačik JakubVlček Pavel-867-7732/-
9.Křenek TomášHladil David-3-1164-1123-/
10.Lapisz BřetislavBazalka Michal775  30/-
11.Palásek MichalOrlovský Pavel-34-98-323-/
12.Křenek TomášVlček Pavel-8-9-9  03-/
13.Lapisz BřetislavHladil David7-8-4-2 13-/
14.Kupec RostislavBazalka Michal9-47-10832/-
15.Křenek TomášOrlovský Pavel8-5-8-10 13-/
16.Lapisz BřetislavVlček Pavel7-56-8-823-/
17.Kupec RostislavHladil David97-9-13-1023-/
18.Palásek MichalBazalka Michal8-4-109-923-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lapisz Břetislav22Orlovský Pavel22
Kupec Rostislav31Vlček Pavel22
Kovačik Jakub11Hladil David40
Křenek Tomáš13Bazalka Michal13
Palásek Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkRozhodčí
u stolu:
Soukup Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí
u stolu:
Gajdůšek Robert
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:25Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:16515:424TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bojko Karel
Křen Lubor
Wiesner Petr
Rabenseifner Milan
63-77 31/-
2.Račák Vítězslav
Jahůdka Petr
Müller Jiří
Žvátora Miroslav
-58104 31/-
3.Křen LuborŽvátora Miroslav-7-7-11  03-/
4.Račák VítězslavRabenseifner Milan9-499 31/-
5.Jahůdka PetrWiesner Petr9126  30/-
6.Bojko KarelMüller Jiří1386  30/-
7.Račák VítězslavŽvátora Miroslav772  30/-
8.Jahůdka PetrRabenseifner Milan9-1257 31/-
9.Bojko KarelWiesner Petr33-63 31/-
10.Křen LuborMüller Jiří-910-72-723-/
11.Jahůdka PetrŽvátora Miroslav-1610-611-1023-/
12.Bojko KarelRabenseifner Milan97-67 31/-
13.Křen LuborWiesner Petr2-975 31/-
14.Račák VítězslavMüller Jiří         
15.Bojko KarelŽvátora Miroslav         
16.Křen LuborRabenseifner Milan         
17.Račák VítězslavWiesner Petr         
18.Jahůdka PetrMüller Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Křen Lubor12Žvátora Miroslav21
Račák Vítězslav20Rabenseifner Milan03
Jahůdka Petr21Wiesner Petr03
Bojko Karel30Müller Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ ChropyněRozhodčí
u stolu:
Jániš Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 197 ŠtípaRozhodčí
u stolu:
Vykoukal Martin
Datum dle rozpisu13. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:33687:663TJ Sokol Kostelec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Nedbálek Michal
Dufek Jan
Král Filip
Plšek Josef
1598  30/-
2.Karal Martin
Oharek David
Konečný Lukáš
Mergenthal Otmar
-495-9932/-
3.Dufek JanKonečný Lukáš-7-911-6 13-/
4.Nedbálek MichalMergenthal Otmar-8127-8-1123-/
5.Oharek DavidPlšek Josef42-812 31/-
6.Karal MartinKrál Filip-759-9-523-/
7.Nedbálek MichalKonečný Lukáš-6-3-6  03-/
8.Oharek DavidMergenthal Otmar-10-3913732/-
9.Karal MartinPlšek Josef-99-103632/-
10.Dufek JanKrál Filip5137  30/-
11.Oharek DavidKonečný Lukáš-6-118-5 13-/
12.Karal MartinMergenthal Otmar5-7-87-1123-/
13.Dufek JanPlšek Josef26-78 31/-
14.Nedbálek MichalKrál Filip-5-8-6  03-/
15.Karal MartinKonečný Lukáš-6867 31/-
16.Dufek JanMergenthal Otmar3-6-93832/-
17.Nedbálek MichalPlšek Josef1112-99 31/-
18.Oharek DavidKrál Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dufek Jan31Konečný Lukáš31
Nedbálek Michal13Mergenthal Otmar22
Oharek David21Plšek Josef04
Karal Martin22Král Filip21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Král Stanislav
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí
u stolu:
Topič Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí
u stolu:
Zapletal Miroslav
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:36614:650nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Král Filip
Plšek Josef
Dzida Jan
Kudela Petr
-311-5-8 13-/
2.Grmela Aleš
Konečný Lukáš
Vícha Radomír
Wallik Lukáš
48-410 31/-
3.Král FilipDzida Jan-7-4-5  03-/
4.Grmela AlešKudela Petr-10-9-7  03-/
5.Plšek JosefWallik Lukáš3-310-7932/-
6.Konečný LukášVícha Radomír-91225 31/-
7.Grmela AlešDzida Jan9-6-10-4 13-/
8.Plšek JosefKudela Petr-9-9-7  03-/
9.Konečný LukášWallik Lukáš78-66 31/-
10.Král FilipVícha Radomír68-109 31/-
11.Plšek JosefDzida Jan-3-5-5  03-/
12.Konečný LukášKudela Petr-9-997932/-
13.Král FilipWallik Lukáš8310  30/-
14.Grmela AlešVícha Radomír-959-9-623-/
15.Konečný LukášDzida Jan-39-4-7 13-/
16.Král FilipKudela Petr8710  30/-
17.Grmela AlešWallik Lukáš-7993 31/-
18.Plšek JosefVícha Radomír-9-89-7 13-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Filip31Dzida Jan40
Grmela Aleš13Kudela Petr22
Plšek Josef13Wallik Lukáš04
Konečný Lukáš31Vícha Radomír22



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkVrchní
rozhodčí:
Hojgr Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí
u stolu:
Šubčík Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí
u stolu:
Agachi Konstantin
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:35494:558TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Wiesner Petr
Rabenseifner Milan
Sikora Filip
Novotný Jiří
97-9-4732/-
2.Müller Jiří
Žvátora Miroslav
Sikora Radek
Wawrosz Pavel
-98-7-9 13-/
3.Müller JiříWawrosz Pavel-5-14-6  03-/
4.Rabenseifner MilanSikora Filip984  30/-
5.Wiesner PetrSikora Radek108-78 31/-
6.Žvátora MiroslavNovotný Jiří-6-8-4  03-/
7.Rabenseifner MilanWawrosz Pavel11-8-10-9 13-/
8.Wiesner PetrSikora Filip11-5-107-523-/
9.Žvátora MiroslavSikora Radek8-12-4-6 13-/
10.Müller JiříNovotný Jiří6-4-64-723-/
11.Wiesner PetrWawrosz Pavel-6-7-8  03-/
12.Žvátora MiroslavSikora Filip-4-5-6  03-/
13.Müller JiříSikora Radek-5964 31/-
14.Rabenseifner MilanNovotný Jiří1-776 31/-
15.Žvátora MiroslavWawrosz Pavel-6-5-14  03-/
16.Müller JiříSikora Filip         
17.Rabenseifner MilanSikora Radek         
18.Wiesner PetrNovotný Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Müller Jiří12Wawrosz Pavel40
Rabenseifner Milan21Sikora Filip21
Wiesner Petr12Sikora Radek12
Žvátora Miroslav04Novotný Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:05Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:29599:587TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Orlovský Pavel
Bazalka Michal
Bojko Karel
Plhák Jan ml.
-2-689932/-
2.Vlček Pavel
Hladil David
Jahůdka Petr
Račák Vítězslav
-36910 31/-
3.Hladil DavidRačák Vítězslav-57-86932/-
4.Orlovský PavelPlhák Jan ml.6-758 31/-
5.Bazalka MichalBojko Karel-3-1-5  03-/
6.Vlček PavelJahůdka Petr-101088 31/-
7.Orlovský PavelRačák Vítězslav77-10-10432/-
8.Bazalka MichalPlhák Jan ml.1078  30/-
9.Vlček PavelBojko Karel9-36-9-823-/
10.Hladil DavidJahůdka Petr-8-104-10 13-/
11.Bazalka MichalRačák Vítězslav5-10-8-7 13-/
12.Vlček PavelPlhák Jan ml.4-789 31/-
13.Hladil DavidBojko Karel-59-6-4 13-/
14.Orlovský PavelJahůdka Petr-68-47-723-/
15.Vlček PavelRačák Vítězslav8-733 31/-
16.Hladil DavidPlhák Jan ml.954  30/-
17.Orlovský PavelBojko Karel         
18.Bazalka MichalJahůdka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hladil David22Račák Vítězslav13
Orlovský Pavel21Plhák Jan ml.04
Bazalka Michal12Bojko Karel30
Vlček Pavel31Jahůdka Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Matula Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostelecRozhodčí
u stolu:
Míček Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí
u stolu:
Kokinopulos Miroslav
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:55Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:32441:504TJ Sokol Kostelec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Škrla Jaroslav
Pustějovský Stanislav
Karal Martin
Oharek David
8-53-8832/-
2.Hrabica Marián
Glac Michal
Dufek Jakub
Bělík Šimon
5-5-5-5 13-/
3.Hrabica MariánBělík Šimon-5-7-10  03-/
4.Škrla JaroslavOharek David-15-8-5  03-/
5.Glac MichalDufek Jakub-88-10-6 13-/
6.Pustějovský StanislavKaral Martin959  30/-
7.Škrla JaroslavBělík Šimon-6-7-10  03-/
8.Glac MichalOharek David-7-9-6  03-/
9.Pustějovský StanislavDufek Jakub336  30/-
10.Hrabica MariánKaral Martin8-6-310-523-/
11.Glac MichalBělík Šimon-1-7-4  03-/
12.Pustějovský StanislavOharek David5510  30/-
13.Hrabica MariánDufek Jakub-5-289-1523-/
14.Škrla JaroslavKaral Martin58-7-6-1123-/
15.Pustějovský StanislavBělík Šimon66   20  
16.Hrabica MariánOharek David         
17.Škrla JaroslavDufek Jakub         
18.Glac MichalKaral Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrabica Marián03Bělík Šimon30
Škrla Jaroslav03Oharek David21
Glac Michal03Dufek Jakub21
Pustějovský Stanislav30Karal Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Sýkora Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí
u stolu:
Šimonovský Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
F-M, Riviéra, ul. Beethovenova 2160Rozhodčí
u stolu:
Hrabec Tomáš
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí
u stolu:
Járová Dana
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1037:41713:776TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Libor
Vlk Radek
Bugaj Pavel
Solanský Pavel
77-10-8-923-/
2.Sagáčik Štefan
Cvečko Daniel
Černocký Dominik
Jurdzin Tomáš
-8119-7932/-
3.Slováček LiborČernocký Dominik-65-7-7 13-/
4.Cvečko DanielBugaj Pavel-6-13-5  03-/
5.Vlk RadekJurdzin Tomáš99-6-10832/-
6.Sagáčik ŠtefanSolanský Pavel710-39 31/-
7.Cvečko DanielČernocký Dominik-39-2-6 13-/
8.Vlk RadekBugaj Pavel-127-7-13 13-/
9.Sagáčik ŠtefanJurdzin Tomáš910-11-8-523-/
10.Slováček LiborSolanský Pavel119-4-91132/-
11.Vlk RadekČernocký Dominik-7-4-3  03-/
12.Sagáčik ŠtefanBugaj Pavel9-134-6-623-/
13.Slováček LiborJurdzin Tomáš547  30/-
14.Cvečko DanielSolanský Pavel-6-488932/-
15.Sagáčik ŠtefanČernocký Dominik689  30/-
16.Slováček LiborBugaj Pavel-12-7128-223-/
17.Cvečko DanielJurdzin Tomáš-65-671132/-
18.Vlk RadekSolanský Pavel8-7-108-923-/

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slováček Libor22Černocký Dominik31
Cvečko Daniel22Bugaj Pavel40
Vlk Radek13Jurdzin Tomáš13
Sagáčik Štefan22Solanský Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí
u stolu:
Krupník Lukáš st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí
u stolu:
Dolegovský Patrik
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:56Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:25581:523TJ Sokol Brušperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Uhlář Radim
Krupník Jan
Kovačik Jakub
Kupec Rostislav
-9-911-7 13-/
2.Velebil Lukáš
Bystřičan Josef
Palásek Michal
Křenek Tomáš
769  30/-
3.Uhlář RadimKřenek Tomáš-1055-8632/-
4.Krupník JanLapisz Břetislav-8-1110-4 13-/
5.Bystřičan JosefKovačik Jakub-8-54-10 13-/
6.Velebil LukášKupec Rostislav883  30/-
7.Krupník JanKřenek Tomáš10-12117 31/-
8.Bystřičan JosefLapisz Břetislav-4281 31/-
9.Velebil LukášKovačik Jakub649  30/-
10.Uhlář RadimKupec Rostislav856  30/-
11.Bystřičan JosefKřenek Tomáš-119-128832/-
12.Velebil LukášLapisz Břetislav5-6-10-3 13-/
13.Uhlář RadimKovačik Jakub-4-2-12  03-/
14.Krupník JanKupec Rostislav-9-9710632/-
15.Velebil LukášKřenek Tomáš-97-88532/-
16.Uhlář RadimLapisz Břetislav         
17.Krupník JanKovačik Jakub         
18.Bystřičan JosefKupec Rostislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uhlář Radim21Křenek Tomáš04
Krupník Jan21Lapisz Břetislav21
Bystřičan Josef21Kovačik Jakub21
Velebil Lukáš31Kupec Rostislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Král Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí
u stolu:
Zapletal Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí
u stolu:
Topič Petr
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37622:662TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Mergenthal Otmar
Konečný Lukáš
Sikora Radek
Wawrosz Pavel
-39-88-423-/
2.Král Filip
Plšek Josef
Sikora Filip
Novotný Jiří
-8-89-4 13-/
3.Konečný LukášWawrosz Pavel8-4-7-2 13-/
4.Mergenthal OtmarSikora Filip10-9-8-9 13-/
5.Plšek JosefNovotný Jiří-12-8-10  03-/
6.Král FilipSikora Radek7810  30/-
7.Mergenthal OtmarWawrosz Pavel-7-6-9  03-/
8.Plšek JosefSikora Filip-8-911-7 13-/
9.Král FilipNovotný Jiří2-11-8-6 13-/
10.Konečný LukášSikora Radek-2-658232/-
11.Plšek JosefWawrosz Pavel109-811 31/-
12.Král FilipSikora Filip71012  30/-
13.Konečný LukášNovotný Jiří379  30/-
14.Mergenthal OtmarSikora Radek-16-610-7 13-/
15.Král FilipWawrosz Pavel97-9-8732/-
16.Konečný LukášSikora Filip-6-663732/-
17.Mergenthal OtmarNovotný Jiří-8810-7-423-/
18.Plšek JosefSikora Radek7-10   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Konečný Lukáš31Wawrosz Pavel22
Mergenthal Otmar04Sikora Filip22
Plšek Josef12Novotný Jiří31
Král Filip31Sikora Radek12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkVrchní
rozhodčí:
Hojgr Stanislav
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí
u stolu:
Agachi Konstantin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí
u stolu:
Šubčík Jiří
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:35426:524KST Slezan Opava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Rabenseifner Milan
Janků Karel
Dzida Jan
Kudela Petr
-412-5-6 13-/
2.Müller Jiří
Žvátora Miroslav
Vícha Radomír
Wallik Lukáš
-108-510-1023-/
3.Müller JiříDzida Jan-7-2-5  03-/
4.Rabenseifner MilanKudela Petr-7-8-7  03-/
5.Janků KarelWallik Lukáš-7-7-12  03-/
6.Žvátora MiroslavVícha Radomír98-55 31/-
7.Rabenseifner MilanDzida Jan-7-6-5  03-/
8.Janků KarelKudela Petr-6-5691032/-
9.Žvátora MiroslavWallik Lukáš9-94-3-1223-/
10.Müller JiříVícha Radomír10-79-5-823-/
11.Janků KarelDzida Jan-8-4-6  03-/
12.Žvátora MiroslavKudela Petr-8-558032/-
13.Müller JiříWallik Lukáš-69-8-8 13-/
14.Rabenseifner MilanVícha Radomír         
15.Žvátora MiroslavDzida Jan         
16.Müller JiříKudela Petr         
17.Rabenseifner MilanWallik Lukáš         
18.Janků KarelVícha Radomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Müller Jiří03Dzida Jan30
Rabenseifner Milan02Kudela Petr12
Janků Karel12Wallik Lukáš30
Žvátora Miroslav21Vícha Radomír11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíVrchní
rozhodčí:
Hladil Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol KostelecRozhodčí
u stolu:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zdeňka Fibicha 287, Valašské Meziříčí 75701, Příjezd z ulice Příční,herna ST pod tělocvičnou SVČ Domeček, vstup přes rampu nebo bokem přes hlavní skleněné dveřeRozhodčí
u stolu:
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:13479:370TJ DDM Valašské Meziříčí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bazalka Michal
Orlovský Pavel
Dufek Jakub
Skopal Dalibor
76-7-6-723-/
2.Hladil David
Vlček Pavel
Karal Martin
Oharek David
49-86 31/-
3.Hladil DavidSkopal Dalibor4-4-55232/-
4.Orlovský PavelOharek David-910-471032/-
5.Bazalka MichalDufek Jakub766  30/-
6.Vlček PavelKaral Martin1079  30/-
7.Orlovský PavelSkopal Dalibor17-99 31/-
8.Bazalka MichalOharek David1357  30/-
9.Vlček PavelDufek JakubWO    30/-
10.Hladil DavidKaral Martin978  30/-
11.Bazalka MichalSkopal Dalibor-910-99-1223-/
12.Vlček PavelOharek David7-898 31/-
13.Hladil DavidDufek Jakub         
14.Orlovský PavelKaral Martin         
15.Vlček PavelSkopal Dalibor         
16.Hladil DavidOharek David         
17.Orlovský PavelDufek Jakub         
18.Bazalka MichalKaral Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hladil David20Skopal Dalibor12
Orlovský Pavel20Oharek David03
Bazalka Michal21Dufek Jakub01
Vlček Pavel20Karal Martin02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmVrchní
rozhodčí:
Míček Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyRozhodčí
u stolu:
Matula Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ 5.května 1700, Rožnov pod Radhoštěm, velká tělocvična v areálu školyRozhodčí
u stolu:
Ryboň Jaroslav
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:50Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:36525:598TJ Sokol Šarovy

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Konečný Jiří
Pustějovský Stanislav
Bojko Karel
Račák Vítězslav
-10-7-8  03-/
2.Glac Michal
Hrabica Marián
Jahůdka Petr
Plhák Jan ml.
-7-998-723-/
3.Hrabica MariánBojko Karel-3-3-3  03-/
4.Konečný JiříJahůdka Petr11-68-5-923-/
5.Glac MichalRačák Vítězslav-3-6-12  03-/
6.Pustějovský StanislavPlhák Jan ml.579  30/-
7.Konečný JiříBojko Karel-4-1-6  03-/
8.Glac MichalJahůdka Petr-2-9-11  03-/
9.Pustějovský StanislavRačák Vítězslav56-102 31/-
10.Hrabica MariánPlhák Jan ml.-8995 31/-
11.Glac MichalBojko Karel-4-1-8  03-/
12.Pustějovský StanislavJahůdka Petr9-94-6-723-/
13.Hrabica MariánRačák Vítězslav-109-3111232/-
14.Konečný JiříPlhák Jan ml.1056  30/-
15.Pustějovský StanislavBojko Karel4-5-510432/-
16.Hrabica MariánJahůdka Petr-12-459-723-/
17.Konečný JiříRačák Vítězslav         
18.Glac MichalPlhák Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hrabica Marián22Bojko Karel31
Konečný Jiří12Jahůdka Petr40
Glac Michal03Račák Vítězslav12
Pustějovský Stanislav31Plhák Jan ml.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekVrchní
rozhodčí:
Sýkora Pavel st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Ostrava KST DRozhodčí
u stolu:
Šimonovský Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
F-M, Riviéra, ul. Beethovenova 2160Rozhodčí
u stolu:
Hrabec Tomáš
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:40Rozhodčí
u stolu:
Klišová Alena
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:18502:423TJ Slezan Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Slováček Libor
Vlk Radek
Kovačik Jakub
Kupec Rostislav
76-109 31/-
2.Sagáčik Štefan
Cvečko Daniel
Křenek Tomáš
Štalzer Adam
-7794 31/-
3.Slováček LiborŠtalzer Adam-8786 31/-
4.Cvečko DanielKupec Rostislav512-79 31/-
5.Vlk RadekKřenek Tomáš-10-8-7  03-/
6.Sagáčik ŠtefanKovačik Jakub-96-85-723-/
7.Cvečko DanielŠtalzer Adam679  30/-
8.Vlk RadekKupec Rostislav-789-12632/-
9.Sagáčik ŠtefanKřenek Tomáš684  30/-
10.Slováček LiborKovačik Jakub95-9-91232/-
11.Vlk RadekŠtalzer Adam45-7-7932/-
12.Sagáčik ŠtefanKupec Rostislav-6-663432/-
13.Slováček LiborKřenek Tomáš567  30  
14.Cvečko DanielKovačik Jakub         
15.Sagáčik ŠtefanŠtalzer Adam         
16.Slováček LiborKupec Rostislav         
17.Cvečko DanielKřenek Tomáš         
18.Vlk RadekKovačik Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Slováček Libor20Štalzer Adam03
Cvečko Daniel20Kupec Rostislav03
Vlk Radek21Křenek Tomáš11
Sagáčik Štefan21Kovačik Jakub11



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkVrchní
rozhodčí:
Gromnica Václav
HOSTUJÍCÍ:TTC Poruba OstravaRozhodčí
u stolu:
Dolegovský Patrik
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krmelínská 347, Brušperk 739 44, Sokolovna BrušperkRozhodčí
u stolu:
Krupník Lukáš st.
Datum dle rozpisu27. 11. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:37630:652nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Uhlář Radim
Krupník Jan
Černocký Dominik
Jurdzin Tomáš
10-5-12-4 13-/
2.Velebil Lukáš
Bystřičan Josef
Solanský Pavel
Cabiš Michal
14-877 31/-
3.Uhlář RadimČernocký Dominik-8-5-4  03-/
4.Krupník JanSolanský Pavel-6-3-4  03-/
5.Bystřičan JosefJurdzin Tomáš-10-109-15 13-/
6.Velebil LukášCabiš Michal75-83 31/-
7.Krupník JanČernocký Dominik-5-9-8  03-/
8.Bystřičan JosefSolanský Pavel-2-959732/-
9.Velebil LukášJurdzin Tomáš95-32 31/-
10.Uhlář RadimCabiš Michal-8-6-9  03-/
11.Bystřičan JosefČernocký Dominik-104310 31/-
12.Velebil LukášSolanský Pavel663  30/-
13.Uhlář RadimJurdzin Tomáš-81078 31/-
14.Krupník JanCabiš Michal610-8-9932/-
15.Velebil LukášČernocký Dominik8-811-5-723-/
16.Uhlář RadimSolanský Pavel-11-7-2  03-/
17.Krupník JanJurdzin Tomáš8-8-8-5 13-/
18.Bystřičan JosefCabiš Michal8-1077 31/-

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uhlář Radim13Černocký Dominik31
Krupník Jan13Solanský Pavel22
Bystřičan Josef31Jurdzin Tomáš22
Velebil Lukáš31Cabiš Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Poruba OstravaVrchní
rozhodčí:
Jašek Milan
HOSTUJÍCÍ:KST Slezan OpavaRozhodčí
u stolu:
Vicherková Šárka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 3098/40a, 702 00 Ostrava, Herna TJ Ostrava KSTRozhodčí
u stolu:
Skulina Bohumil
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:13498:337TTC Poruba Ostrava

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Bugaj Pavel
Cabiš Michal
Dzida Jan
Wallik Lukáš
796  30/-
2.Černocký Dominik
Jurdzin Tomáš
Vitásek Adam
Dzida Martin
598  30/-
3.Bugaj PavelDzida Jan5-962 31/-
4.Černocký DominikWallik Lukáš410-98 31/-
5.Cabiš MichalVitásek Adam4-99-10932/-
6.Jurdzin TomášDzida Martin487  30/-
7.Černocký DominikDzida JanWO    30/-
8.Cabiš MichalWallik Lukáš-88-9-9 13-/
9.Jurdzin TomášVitásek Adam5-66-8-1123-/
10.Bugaj PavelDzida Martin574  30/-
11.Cabiš MichalDzida JanWO    30/-
12.Jurdzin TomášWallik Lukáš11-88-3-1123-/
13.Bugaj PavelVitásek Adam573  30/-
14.Černocký DominikDzida Martin         
15.Jurdzin TomášDzida Jan         
16.Bugaj PavelWallik Lukáš         
17.Černocký DominikVitásek Adam         
18.Cabiš MichalDzida Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bugaj Pavel30Dzida Jan01
Černocký Dominik10Wallik Lukáš21
Cabiš Michal11Vitásek Adam12
Jurdzin Tomáš12Dzida Martin02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Ostrava KST DVrchní
rozhodčí:
Svobodová Vlasta
HOSTUJÍCÍ:TTC Siko Orlová BRozhodčí
u stolu:
Kendzior Svatoslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Varenská 40a Ostrava 1 70100, u nákupního centra FuturumRozhodčí
u stolu:
Mazur Jan
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33415:504TTC Siko Orlová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Křenek Tomáš
Štalzer Adam
Novotný Jiří
Sikora Filip
9-5-79-923-/
2.Kovačik Jakub
Kupec Rostislav
Wawrosz Pavel
Sikora Radek
-9-3911-1023-/
3.Kupec RostislavWawrosz Pavel-6-4-4  03-/
4.Štalzer AdamNovotný Jiří6-108-5732/-
5.Kovačik JakubSikora Filip-39-76-723-/
6.Lapisz BřetislavSikora Radek67-92 31/-
7.Štalzer AdamWawrosz Pavel-9-8-5  03-/
8.Kovačik JakubNovotný Jiří-5-5-4  03-/
9.Lapisz BřetislavSikora Filip999  30/-
10.Kupec RostislavSikora Radek7-10-118-923-/
11.Křenek TomášWawrosz Pavel-65-5-6 13-/
12.Lapisz BřetislavNovotný Jiří-5-7-8  03-/
13.Kupec RostislavSikora Filip-2-6-6  03-/
14.Štalzer AdamSikora Radek         
15.Lapisz BřetislavWawrosz Pavel         
16.Kupec RostislavNovotný Jiří         
17.Štalzer AdamSikora Filip         
18.Křenek TomášSikora Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kupec Rostislav03Wawrosz Pavel30
Štalzer Adam11Novotný Jiří21
Kovačik Jakub02Sikora Filip21
Lapisz Břetislav21Sikora Radek11
Křenek Tomáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ŠarovyVrchní
rozhodčí:
Koušová Dagmar
HOSTUJÍCÍ:TJ Slezan Frýdek-MístekRozhodčí
u stolu:
Gajdůšek Robert
Hráno v místnosti
přesná adresa
Šarovy 70, 763 51, Sál při místním pohostinství, uprostřed obce u hlavní cestyRozhodčí
u stolu:
Batoušek Vladimír
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:15Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:37592:604TJ Slezan Frýdek-Místek

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Plhák Jan ml.
Jahůdka Petr
Sagáčik Štefan
Slováček Libor
-5-141181132/-
2.Bojko Karel
Račák Vítězslav
Došek Jaroslav
Vlk Radek
-3478 31/-
3.Jahůdka PetrSagáčik Štefan-126-7-9 13-/
4.Plhák Jan ml.Slováček Libor-6-5-7  03-/
5.Račák VítězslavDošek Jaroslav-5-7-5  03-/
6.Bojko KarelVlk Radek-97-123232/-
7.Plhák Jan ml.Sagáčik Štefan-8-6-8  03-/
8.Račák VítězslavSlováček Libor-10-8-8  03-/
9.Bojko KarelDošek Jaroslav552  30/-
10.Jahůdka PetrVlk Radek-5-996-823-/
11.Račák VítězslavSagáčik Štefan-9410-8932/-
12.Bojko KarelSlováček Libor738  30/-
13.Jahůdka PetrDošek Jaroslav6-6-4-9 13-/
14.Plhák Jan ml.Vlk Radek-8-8-7  03-/
15.Bojko KarelSagáčik Štefan4710  30/-
16.Jahůdka PetrSlováček Libor9-68-5-523-/
17.Plhák Jan ml.Došek Jaroslav-7-94-11 13-/
18.Račák VítězslavVlk Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jahůdka Petr04Sagáčik Štefan22
Plhák Jan ml.04Slováček Libor31
Račák Vítězslav12Došek Jaroslav31
Bojko Karel40Vlk Radek21



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol KostelecVrchní
rozhodčí:
Zelený Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol BrušperkRozhodčí
u stolu:
Jániš Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mariánské náměstí 197 ŠtípaRozhodčí
u stolu:
Vykoukal Martin
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
18:40Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37585:611TJ Sokol Brušperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Karal Martin
Oharek David
Bystřičan Josef
Velebil Lukáš
9-7-791032/-
2.Nedbálek Michal
Dufek Jakub
Uhlář Radim
Krupník Jan
-5-755-1323-/
3.Dufek JakubVelebil Lukáš-10-6-6  03-/
4.Oharek DavidBystřičan Josef68-3-9-523-/
5.Nedbálek MichalKrupník Jan810-9-6632/-
6.Karal MartinUhlář Radim-9683 31/-
7.Oharek DavidVelebil Lukáš-10-13-4  03-/
8.Nedbálek MichalBystřičan Josef-789-8-723-/
9.Karal MartinKrupník Jan-10-7-9  03-/
10.Dufek JakubUhlář Radim3-10-56832/-
11.Nedbálek MichalVelebil Lukáš-98-4-7 13-/
12.Karal MartinBystřičan Josef936  30/-
13.Dufek JakubKrupník Jan974  30/-
14.Oharek DavidUhlář Radim-11-13-8  03-/
15.Karal MartinVelebil Lukáš8-8-94-1023-/
16.Dufek JakubBystřičan Josef-7-4-4  03-/
17.Oharek DavidKrupník Jan         
18.Nedbálek MichalUhlář Radim         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dufek Jakub22Velebil Lukáš40
Oharek David03Bystřičan Josef31
Nedbálek Michal12Krupník Jan12
Karal Martin22Uhlář Radim12



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ChropyněVrchní
rozhodčí:
Topič Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ DDM Valašské MeziříčíRozhodčí
u stolu:
Král Stanislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chropyně Hanácké náměstí 552, Sportovní areál Chropyně. Herna stolního tenisu II.patroRozhodčí
u stolu:
Zapletal Miroslav
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:20Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:14474:384TJ Chropyně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody
1.Grmela Aleš
Konečný Lukáš
Bazalka Michal
Orlovský Pavel
-96713 31/-
2.Král Filip
Plšek Josef
Vlček Pavel
Hladil David
139-117 31/-
3.Plšek JosefHladil David9-2-8-9 13-/
4.Král FilipVlček Pavel-126913 31/-
5.Mergenthal OtmarOrlovský Pavel-7-6-7  03-/
6.Konečný LukášBazalka Michal-7884 31/-
7.Král FilipHladil David-89-76732/-
8.Mergenthal OtmarVlček Pavel-79-123832/-
9.Konečný LukášOrlovský Pavel7114  30/-
10.Plšek JosefBazalka Michal3149  30/-
11.Mergenthal OtmarHladil David5114  30/-
12.Konečný LukášVlček PavelWO    30/-
13.Plšek JosefOrlovský Pavel         
14.Král FilipBazalka Michal         
15.Konečný LukášHladil David         
16.Plšek JosefVlček Pavel         
17.Král FilipOrlovský Pavel         
18.Mergenthal OtmarBazalka Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Plšek Josef11Hladil David12
Král Filip20Vlček Pavel02
Mergenthal Otmar21Orlovský Pavel11
Konečný Lukáš20Bazalka Michal02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 3. liga mužů skupina E Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Pramet ŠumperkVrchní
rozhodčí:
Hojgr Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Rožnov pod RadhoštěmRozhodčí
u stolu:
Agachi Konstantin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Erbenova 2326/14, zezadu za marketem Albert na Temenické ulici - objet blok mezi panelákyRozhodčí
u stolu:
Šubčík Jiří
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
17:45Rozhodčí
u stolu:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:21579:481TTC Pramet Šumperk

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluHráči host. oddíluVýsledek hrySadyBody