Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Janda Zbyněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Belcredi Ludvík
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:04Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:16348:331TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hortová Zuzana
Babáková Radka
 
 
Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
-61075 3110
2.Babáková RadkaKoďousková Eliška591  3020
3.Hortová ZuzanaNěmečková Monika68-9-693230
4.Lanová RenataRozínková Kateřina812-6-6103240
5.Hortová ZuzanaKoďousková Eliška695  3050
6.Babáková RadkaRozínková Kateřina-868-873260
7.Lanová RenataNěmečková Monika7-66-6-82361
8.Hortová ZuzanaRozínková Kateřina-9-6-6  0362
9.Lanová RenataKoďousková Eliška254  3072
10.Babáková RadkaNěmečková MonikaWO    0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Babáková Radka20Koďousková Eliška03
Hortová Zuzana21Němečková Monika11
Lanová Renata21Rozínková Kateřina12
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:Záděra Luboš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Honek František
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:327:13409:326TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednářová Lenka
Záděrová Linda
 
 
Bezdíčková Lenka
Šedová Eliška
 
 
-4-637-62301
2.Pozníková VeronikaMotlová Jitka-101086 3111
3.Záděrová LindaBezdíčková Lenka978  3021
4.Bednářová LenkaŠedová Eliška9-7-9153231
5.Záděrová LindaMotlová Jitka327  3041
6.Pozníková VeronikaŠedová Eliška11-10-96-102342
7.Bednářová LenkaBezdíčková Lenka11125  3052
8.Záděrová LindaŠedová Eliška-97-59-82353
9.Bednářová LenkaMotlová Jitka610-103 3163
10.Pozníková VeronikaBezdíčková Lenka923  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Pozníková Veronika21Motlová Jitka03
Záděrová Linda21Bezdíčková Lenka03
Bednářová Lenka30Šedová Eliška21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BRozhodčí:Makovický Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Netolička Lubomír
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:17253:315nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telecká Jana
Šafaříková Sandra
 
 
Daňová Andrea
Daňová Barbora
 
 
-9-76-10 1301
2.Daňová AndreaWO    0302
3.Telecká JanaKurajská Tereza865  3012
4.Šafaříková SandraDaňová Barbora-9-65-8 1313
5.Telecká JanaDaňová Andrea-777-783223
6.Daňová BarboraWO    0324
7.Šafaříková SandraKurajská Tereza61110  3034
8.Telecká JanaDaňová Barbora975  3044
9.Šafaříková SandraDaňová Andrea999  3054
10.Kurajská TerezaWO    0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Telecká Jana30Daňová Andrea02
Šafaříková Sandra21Kurajská Tereza02
   Daňová Barbora11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 10 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Vachovcová Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:421:14341:281SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
Petrovová Nikita
Štěpánová Gabriela
 
 
775  3010
2.Ševčíková MarkétaSikorová Kamila535  3020
3.Blechová BarboraPetrovová Nikita1088  3030
4.Novotná LucieŠtěpánová Gabriela-6-8-8  0331
5.Blechová BarboraSikorová Kamila-8-88-8 1332
6.Ševčíková MarkétaŠtěpánová Gabriela-81119 3142
7.Novotná LuciePetrovová Nikita5-10-7-5 1343
8.Blechová BarboraŠtěpánová Gabriela10-9-6-8 1344
9.Novotná LucieSikorová Kamila813  3054
10.Ševčíková MarkétaPetrovová Nikita-7273 3164

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Ševčíková Markéta30Sikorová Kamila12
Blechová Barbora12Petrovová Nikita12
Novotná Lucie12Štěpánová Gabriela21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy