Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Lesník Vladimír
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Endal Nikolas
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:15368:341SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štěpánová Gabriela
Petrovová Nikita
 
 
Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
6-699 3110
2.Sikorová KamilaChajda Marie-7-3-7  0311
3.Štěpánová GabrielaŠevčíková Veronika-10467 3121
4.Petrovová NikitaPavlicová Renata7125  3031
5.Štěpánová GabrielaChajda Marie8-3-9-5 1332
6.Sikorová KamilaPavlicová Renata87-6-1163242
7.Petrovová NikitaŠevčíková Veronika4108  3052
8.Štěpánová GabrielaPavlicová Renata9127  3062
9.Petrovová NikitaChajda Marie87-9-563272
10.Sikorová KamilaŠevčíková Veronika-8-75-12 1373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sikorová Kamila12Chajda Marie21
Štěpánová Gabriela21Ševčíková Veronika12
Petrovová Nikita30Pavlicová Renata03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsRozhodčí:Kahánek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:712:26330:386KST Omega UP Olomouc GRM Systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Somrová Gabriela
Rusnáková Markéta
 
 
Tušlová Veronika
Viktorínová Michaela
 
 
88-6-1063210
2.Rozkydalová EliškaViktorínová Michaela-8-11-2  0311
3.Somrová GabrielaTušlová Veronika11-118-763221
4.Rusnáková MarkétaZhang Ye12-7-8-8 1322
5.Somrová GabrielaViktorínová Michaela95-93 3132
6.Rozkydalová EliškaZhang Ye-7-97-6 1333
7.Rusnáková MarkétaTušlová Veronika9-9-5-4 1334
8.Somrová GabrielaZhang Ye-5-8-4  0335
9.Rusnáková MarkétaViktorínová Michaela-8-8-12  0336
10.Rozkydalová EliškaTušlová Veronika-9-5-7  0337

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Rozkydalová Eliška03Viktorínová Michaela21
Somrová Gabriela21Tušlová Veronika21
Rusnáková Markéta03Zhang Ye30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Juřík Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Ševčík Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Kmeťo Miroslav
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:227:10380:296SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ševčíková Markéta
Novotná Lucie
 
 
Bednářová Lenka
Koblovská Dominika
 
 
679  3010
2.Novotná LucieHrdličková Tereza11108  3020
3.Ševčíková MarkétaKoblovská Dominika568  3030
4.Pelcmanová AlexandraBednářová Lenka9-10-10-7 1331
5.Ševčíková MarkétaHrdličková Tereza538  3041
6.Novotná LucieBednářová Lenka-6712-783251
7.Pelcmanová AlexandraKoblovská Dominika55-610 3161
8.Ševčíková MarkétaBednářová Lenka647  3071
9.Pelcmanová AlexandraHrdličková Tereza-9128 3181
10.Novotná LucieKoblovská Dominika-89-95-42382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotná Lucie21Hrdličková Tereza03
Ševčíková Markéta30Koblovská Dominika12
Pelcmanová Alexandra21Bednářová Lenka12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 18 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Bíla Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Makovický Michal
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:614:20236:303TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šafaříková Sandra
Telecká Jana
 
 
Babáková Radka
Pikolonová Šárka
 
 
-6-6-4  0301
2.Lanová RenataWO    0302
3.Telecká JanaPikolonová Šárka7-7-9583212
4.Šafaříková SandraBabáková Radka1029  3022
5.Telecká JanaLanová Renata-13-107-3 1323
6.Babáková RadkaWO    0324
7.Šafaříková SandraPikolonová Šárka-4-87-11 1325
8.Telecká JanaBabáková RadkaWO    3035
9.Šafaříková SandraLanová Renata876  3045
10.Pikolonová ŠárkaWO    0346

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Telecká Jana11Lanová Renata11
Šafaříková Sandra21Pikolonová Šárka11
   Babáková Radka01
WO13WO31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy