Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Šural Václav
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Mikulecký František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Mikulecký Marek
Datum dle rozpisu09. 03. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:225:10360:294SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotná Lucie
Blechová Barbora
 
 
Šafaříková Sandra
Telecká Jana
 
 
536  3010
2.Novotná LucieTelecká Jana778  3020
3.Blechová BarboraHavlová Zuzana656  3030
4.Ševčíková KláraŠafaříková Sandra-5889 3140
5.Blechová BarboraTelecká Jana-91356 3150
6.Novotná LucieŠafaříková Sandra-7-9-9  0351
7.Ševčíková KláraHavlová Zuzana667  3061
8.Blechová BarboraŠafaříková Sandra-58117 3171
9.Ševčíková KláraTelecká Jana11-6-11-6 1372
10.Novotná LucieHavlová Zuzana5-9109 3182

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotná Lucie21Telecká Jana12
Blechová Barbora30Havlová Zuzana03
Ševčíková Klára21Šafaříková Sandra12
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Belcredi Ludvík
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Janda Zbyněk
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:42Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:99:28279:388SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hortová Zuzana
Babáková Radka
 
 
Petrovová Nikita
Štěpánová Gabriela
 
 
-98-8-2 1301
2.Lanová RenataŠtěpánová Gabriela-3-3-7  0302
3.Hortová ZuzanaSikorová Kamila3-8-713-112303
4.Babáková KláraPetrovová Nikita-9-3-7  0304
5.Hortová ZuzanaŠtěpánová Gabriela-11-7912-52305
6.Lanová RenataPetrovová Nikita-8-9-4  0306
7.Babáková KláraSikorová Kamila-9-8-4  0307
8.Hortová ZuzanaPetrovová NikitaWO    0308
9.Babáková KláraŠtěpánová Gabriela-9-65-7 1309
10.Lanová RenataSikorová Kamila98-99 3119

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lanová Renata12Štěpánová Gabriela30
Hortová Zuzana02Sikorová Kamila21
Babáková Klára03Petrovová Nikita20
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Klecker Roman
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BRozhodčí:Svoboda Libor
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Juroška Ivan
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:323:17396:366TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednářová Lenka
Záděrová Linda
 
 
Somrová Gabriela
Rusnáková Markéta
 
 
98-67 3110
2.Pozníková VeronikaDaňová Andrea-897-10113220
3.Záděrová LindaSomrová Gabriela487  3030
4.Bednářová LenkaRusnáková Markéta-54-810113240
5.Záděrová LindaDaňová Andrea-77-8383250
6.Pozníková VeronikaRusnáková Markéta9-8-412-112351
7.Bednářová LenkaSomrová Gabriela566  3061
8.Záděrová LindaRusnáková Markéta-7-14-6  0362
9.Bednářová LenkaDaňová Andrea4-997 3172
10.Pozníková VeronikaSomrová Gabriela-9-8-7  0373

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pozníková Veronika12Daňová Andrea03
Záděrová Linda21Somrová Gabriela12
Bednářová Lenka30Rusnáková Markéta21



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:Horák Mojmír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 1299/19Rozhodčí:Veigl Jiří
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:10344:289KST Omega UP Olomouc GRM Systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veiglová Jarmila
Viktorínová Michaela
 
 
Šedová Eliška
Svojanovská Jana
 
 
-544-9-72301
2.Tušlová VeronikaBezdíčková Lenka343  3011
3.Viktorínová MichaelaSvojanovská Jana3311  3021
4.Zhang YeŠedová Eliška-5-711873231
5.Viktorínová MichaelaBezdíčková Lenka979  3041
6.Tušlová VeronikaŠedová Eliška64-79 3151
7.Zhang YeSvojanovská Jana784  3061
8.Viktorínová MichaelaŠedová Eliška10-8914 3171
9.Zhang YeBezdíčková Lenka886  3081
10.Tušlová VeronikaSvojanovská JanaWO    0382

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Tušlová Veronika20Bezdíčková Lenka03
Viktorínová Michaela30Svojanovská Jana02
Zhang Ye30Šedová Eliška03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 19 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jičí
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu25. 03. 2017 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:517:22360:375nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
Němečková Monika
Rozínková Kateřina
 
 
-85-7573210
2.Chajda MarieNěmečková Monika-89-6-7 1311
3.Pavlicová RenataDoucková Aneta-13349 3121
4.Ševčíková VeronikaRozínková Kateřina-129-6-5 1322
5.Pavlicová RenataNěmečková Monika-8-7-8  0323
6.Chajda MarieRozínková Kateřina-7-799113233
7.Ševčíková VeronikaDoucková Aneta-126-109103243
8.Pavlicová RenataRozínková Kateřina-8-7-4  0344
9.Ševčíková VeronikaNěmečková Monika-9-4-7  0345
10.Chajda MarieDoucková Aneta683  3055

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Chajda Marie21Němečková Monika30
Pavlicová Renata12Doucková Aneta03
Ševčíková Veronika12Rozínková Kateřina21
-

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy