Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST GMC BlanskoVrchní
rozhodčí:
Rampula Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Harna Tomáš
Hráno v místnosti
přesná adresa
Purkyňova 3, 678 01 Blansko, sídliště Podlesí, pod koberci TrendRozhodčí:Ostrý Jan
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:813:25355:363SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
Petrovová Nikita
Štěpánová Gabriela
 
 
-9-14-8  0301
2.Chajda MariePetrovová Nikita69-9-6-62302
3.Pavlicová RenataŠtěpánová Gabriela-1484-6-62303
4.Ševčíková VeronikaSikorová Kamila3-9-9-5 1304
5.Pavlicová RenataPetrovová Nikita-11-79-9 1305
6.Chajda MarieSikorová Kamila314  3015
7.Ševčíková VeronikaŠtěpánová Gabriela-10-8-11  0316
8.Pavlicová RenataSikorová Kamila-9-6-4  0317
9.Ševčíková VeronikaHrabicová Klára5-1184 3127
10.Chajda MarieŠtěpánová Gabriela-97-9-7 1328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Chajda Marie12Petrovová Nikita20
Pavlicová Renata03Štěpánová Gabriela30
Ševčíková Veronika12Sikorová Kamila21
   Hrabicová Klára01



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
Cankař Radek
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BRozhodčí:Plachý Vojtěch
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 1299/19Rozhodčí:Horák Mojmír
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:422:13332:302KST Omega UP Olomouc GRM Systems

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zhang Ye
Viktorínová Michaela
 
 
Rusnáková Markéta
Daňová Andrea
 
 
97-82 3110
2.Zhang YeRusnáková Markéta1293  3020
3.Viktorínová MichaelaRozkydalová Eliška7910  3030
4.Velechová AdélaDaňová Andrea-39-2-9 1331
5.Viktorínová MichaelaRusnáková Markéta7-6-7-5 1332
6.Zhang YeDaňová Andrea759  3042
7.Kadlčáková AlenaRozkydalová Eliška-6-597-112343
8.Viktorínová MichaelaDaňová Andrea687  3053
9.Kadlčáková AlenaRusnáková Markéta-8-7-9  0354
10.Zhang YeRozkydalová Eliška663  3064

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Zhang Ye30Rusnáková Markéta21
Viktorínová Michaela21Rozkydalová Eliška12
Velechová Adéla01Daňová Andrea12
Kadlčáková Alena02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Dospíšil Jiří
HOSTUJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30240:366SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Záděrová Linda
Pozníková Veronika
 
 
Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
-2-8-5  0301
2.Bednářová LenkaBlechová Barbora-9-8-9  0302
3.Záděrová LindaNovotná Lucie2-8-7-9 1303
4.Pozníková VeronikaŠevčíková Markéta-6-7-10  0304
5.Záděrová LindaBlechová Barbora8-4-76-62305
6.Bednářová LenkaŠevčíková Markéta-4-5-5  0306
7.Pozníková VeronikaNovotná Lucie-6-7-4  0307
8.Záděrová LindaŠevčíková Markéta75-6-10-72308
9.Pozníková VeronikaBlechová Barbora-4-66-5 1309
10.Bednářová LenkaNovotná LucieWO    03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bednářová Lenka02Blechová Barbora30
Záděrová Linda03Novotná Lucie20
Pozníková Veronika03Ševčíková Markéta30
WO01WO10
Byla provedena kontrola komisařem ČAST J. P¨Teplánem.



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 6 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Šišma Pavel
HOSTUJÍCÍ:MK Řeznovice BRozhodčí:Janda Zbyněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Belcredi Ludvík
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 16:00 Začátek
utkání
16:00Konec
utkání
18:15Rozhodčí:Spurný Mojmír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:518:20342:363nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lanová Renata
Babáková Radka
 
 
Kapounová Barbora
Šafaříková Sandra
 
 
-7-11107-72301
2.Lanová RenataKišková Jana-9782 3111
3.Babáková RadkaŠafaříková Sandra-9-771593221
4.Pikolonová ŠárkaKapounová Barbora-87-6-6 1322
5.Babáková RadkaTelecká Jana678  3032
6.Lanová RenataKapounová Barbora-6-5-4  0333
7.Pikolonová ŠárkaŠafaříková Sandra-7857 3143
8.Babáková RadkaKapounová Barbora-7-6-3  0344
9.Pikolonová ŠárkaTelecká Jana99-57 3154
10.Lanová RenataŠafaříková Sandra-11-3-10  0355

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lanová Renata12Kišková Jana01
Babáková Radka21Šafaříková Sandra12
Pikolonová Šárka21Kapounová Barbora30
   Telecká Jana02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy