Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník HavířovVrchní
rozhodčí:
Jalůvka Lumír
HOSTUJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoRozhodčí:Endal Nikolas
Hráno v místnosti
přesná adresa
Školní 1, 736 01 Havířov - ŠumbarkRozhodčí:Štrbík Karel
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:127:8366:224SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petrovová Nikita
Štěpánová Gabriela
 
 
Bednářová Lenka
Záděrová Linda
 
 
47-66 3110
2.Sikorová KamilaBednářová Lenka6-583 3120
3.Petrovová NikitaPozníková Veronika479  3030
4.Hrabicová KláraZáděrová Linda-7-11-10  0331
5.Petrovová NikitaBednářová Lenka-7968 3141
6.Sikorová KamilaZáděrová Linda10915  3051
7.Hrabicová KláraPozníková Veronika89-7-953261
8.Štěpánová GabrielaZáděrová LindaWO    3071
9.Hrabicová KláraBednářová LenkaWO    3081
10.Sikorová KamilaPozníková VeronikaWO    3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Sikorová Kamila20Bednářová Lenka02
Petrovová Nikita20Pozníková Veronika02
Hrabicová Klára11Záděrová Linda11
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BVrchní
rozhodčí:
Olbricht Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňRozhodčí:Daňa Hynek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní gymnázium Dany a Emila Zátopkových, Volgogradská 2631/6 700 30 Ostrava - Zábřeh, Nákupní centrum Kotva, Ostrava - ZábřehRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:617:23344:368TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rusnáková Markéta
Somrová Gabriela
 
 
Hortová Zuzana
Babáková Radka
 
 
4-8-9-6 1301
2.Rusnáková MarkétaBabáková Radka97-7-5-92302
3.Somrová GabrielaPikolonová Šárka84-3-10-92303
4.Daňová AndreaHortová Zuzana-3-5-6  0304
5.Somrová GabrielaBabáková Radka-6668 3114
6.Rusnáková MarkétaHortová Zuzana-79-11383224
7.Daňová AndreaPikolonová Šárka9-873 3134
8.Somrová GabrielaHortová Zuzana-5-9-5  0335
9.Daňová AndreaBabáková Radka-6-1-11  0336
10.Rusnáková MarkétaPikolonová Šárka8-892 3146

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rusnáková Markéta21Babáková Radka21
Somrová Gabriela12Pikolonová Šárka12
Daňová Andrea12Hortová Zuzana21
Rusnakova M. - Ostrava - ZK - udereni palkou do stolu



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíVrchní
rozhodčí:
Kodytek Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Kantorek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Čopián Štefan
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:812:25297:375KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovská Jana
Šedová Eliška
 
 
Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
-11-7-7  0301
2.Bezdíčková LenkaChajda Marie-6-2-6  0302
3.Šedová EliškaPavlicová Renata1049  3012
4.Svojanovská JanaŠevčíková Veronika-3-129-7 1313
5.Šedová EliškaChajda Marie-510-7-4 1314
6.Bezdíčková LenkaŠevčíková Veronika-56-5-8 1315
7.Svojanovská JanaPavlicová Renata57-811 3125
8.Šedová EliškaŠevčíková Veronika-10-98-8 1326
9.Svojanovská JanaChajda Marie-5-6-4  0327
10.Bezdíčková LenkaPavlicová Renata69-8-2-62328

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bezdíčková Lenka03Chajda Marie30
Šedová Eliška12Pavlicová Renata12
Svojanovská Jana12Ševčíková Veronika30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 8 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SK Dobré BVrchní
rozhodčí:
Sedloň Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsRozhodčí:Koďousek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobré 143, první budova vlevo při příjezdu od Podbřezí, herna STRozhodčí:Rozínek Jan
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 15:00 Začátek
utkání
15:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:322:17381:328SK Dobré B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
Viktorínová Michaela
Zhang Ye
 
 
7-6102 3110
2.Koďousková EliškaViktorínová Michaela-7-6-5  0311
3.Rozínková KateřinaZhang Ye9-763 3121
4.Němečková MonikaVeiglová Jarmila3-9-8893231
5.Rozínková KateřinaViktorínová Michaela1045  3041
6.Koďousková EliškaVeiglová Jarmila-10-4-7  0342
7.Němečková MonikaZhang Ye105-9-9123252
8.Rozínková KateřinaVeiglová Jarmila-11-6510143262
9.Němečková MonikaViktorínová Michaela-86-6-9 1363
10.Koďousková EliškaZhang YeWO    3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Koďousková Eliška02Viktorínová Michaela21
Rozínková Kateřina30Zhang Ye02
Němečková Monika21Veiglová Jarmila12
WO10WO01

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy