Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:KST Omega UP Olomouc GRM SystemsVrchní
rozhodčí:
Plachý Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:KST GMC BlanskoRozhodčí:Horák Mojmír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Legionářská 1299/19Rozhodčí:Veigl Jiří
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30238:382KST GMC Blansko

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Viktorínová Michaela
Veiglová Jarmila
 
 
Pavlicová Renata
Ševčíková Veronika
 
 
-5-814-5 1301
2.Velechová AdélaChajda Marie-1-9-2  0302
3.Viktorínová MichaelaŠevčíková Veronika-8107-7-72303
4.Veiglová JarmilaPavlicová Renata-7-6-7  0304
5.Viktorínová MichaelaChajda Marie-1-9-2  0305
6.Velechová AdélaPavlicová Renata-5-2-2  0306
7.Veiglová JarmilaŠevčíková Veronika-5-987-82307
8.Viktorínová MichaelaPavlicová Renata-3-45-4 1308
9.Veiglová JarmilaChajda Marie-9-10-5  0309
10.Velechová AdélaŠevčíková Veronika-7-4-5  03010

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Velechová Adéla03Chajda Marie30
Viktorínová Michaela03Ševčíková Veronika30
Veiglová Jarmila03Pavlicová Renata30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol LíšeňVrchní
rozhodčí:
Janda Roman
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad OrlicíRozhodčí:Janda Zbyněk
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohankova 8, 628 00 Brno Líšeň, Zámek Belcredi, při příjezdu vlevo směr hotelRozhodčí:Belcredi Ludvík
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:226:11373:298TJ Sokol Líšeň

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hortová Zuzana
Babáková Radka
 
 
Šedová Eliška
Bezdíčková Lenka
 
 
-3-94763210
2.Hortová ZuzanaSvojanovská Jana856  3020
3.Babáková RadkaBezdíčková Lenka674  3030
4.Babáková KláraŠedová Eliška-5-3-9  0331
5.Babáková RadkaSvojanovská Jana8105  3041
6.Hortová ZuzanaŠedová Eliška-12643 3151
7.Babáková KláraBezdíčková Lenka6-8-117-122352
8.Babáková RadkaŠedová Eliška869  3062
9.Lanová RenataSvojanovská Jana51111  3072
10.Hortová ZuzanaBezdíčková Lenka67-8-243282

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hortová Zuzana30Svojanovská Jana03
Babáková Radka30Bezdíčková Lenka12
Babáková Klára02Šedová Eliška12
Lanová Renata10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Moravská Slavia BrnoVrchní
rozhodčí:
Halasová Anna
HOSTUJÍCÍ:SK Dobré BRozhodčí:Honek František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Vojtova 12, BrnoRozhodčí:Tureček Petr
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:321:13316:280TTC Moravská Slavia Brno

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bednářová Lenka
Koblovská Dominika
 
 
Rozínková Kateřina
Němečková Monika
 
 
-5-7-5  0301
2.Hrdličková TerezaNěmečková Monika-1-5-7  0302
3.Bednářová LenkaKoďousková Eliška753  3012
4.Koblovská DominikaRozínková Kateřina-887-683222
5.Bednářová LenkaNěmečková Monika57-69 3132
6.Hrdličková TerezaRozínková Kateřina-6-11-8  0333
7.Koblovská DominikaKoďousková Eliška685  3043
8.Bednářová LenkaRozínková Kateřina55-810 3153
9.Koblovská DominikaNěmečková Monika3109  3063
10.Hrdličková TerezaKoďousková Eliška546  3073

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hrdličková Tereza12Němečková Monika12
Bednářová Lenka30Koďousková Eliška03
Koblovská Dominika30Rozínková Kateřina12



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:MK Řeznovice BVrchní
rozhodčí:
Bíla Jindřich
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník HavířovRozhodčí:Netolička Lubomír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Palackého 60, 672 01 Moravský Krumlov, sokolovnaRozhodčí:Polák Jaromír
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:96:29190:368SKST Baník Havířov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Telecká Jana
Šafaříková Sandra
 
 
Petrovová Nikita
Štěpánová Gabriela
 
 
-6-5-5  0301
2.Petrovová NikitaWO    0302
3.Telecká JanaSikorová Kamila-98-8683212
4.Šafaříková SandraŠtěpánová Gabriela-78-9-2 1313
5.Telecká JanaPetrovová Nikita11-2-7-7 1314
6.Štěpánová GabrielaWO    0315
7.Šafaříková SandraSikorová Kamila-7-6-9  0316
8.Telecká JanaŠtěpánová Gabriela-8-2-4  0317
9.Šafaříková SandraPetrovová Nikita8-8-3-8 1318
10.Sikorová KamilaWO    0319

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Telecká Jana12Petrovová Nikita20
Šafaříková Sandra03Sikorová Kamila11
   Štěpánová Gabriela20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 1. liga žen skupina B Kolo: 9 Kategorie: ZEN
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Mart Hodonín CVrchní
rozhodčí:
Karasová Lenka
HOSTUJÍCÍ:CDU SPORT - ST Ostrava BRozhodčí:Vachovcová Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lipová alej 4110/23B, 695 01 Hodonín, Sportovní hala TEZARozhodčí:Brhel Richard
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:128:5355:245SKST Mart Hodonín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Blechová Barbora
Novotná Lucie
 
 
Daňová Andrea
Daňová Barbora
 
 
929  3010
2.Novotná LucieDaňová Barbora-949-1173220
3.Ševčíková KláraKurajská Tereza3118  3030
4.Blechová BarboraDaňová Andrea7813  3040
5.Ševčíková KláraDaňová Barbora544  3050
6.Novotná LucieDaňová Andrea899  3060
7.Blechová BarboraKurajská Tereza696  3070
8.Ševčíková KláraDaňová Andrea-69-6-9 1371
9.Blechová BarboraDaňová Barbora455  3081
10.Novotná LucieKurajská Tereza366  3091

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Novotná Lucie30Daňová Barbora03
Ševčíková Klára21Kurajská Tereza03
Blechová Barbora30Daňová Andrea12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy